Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: prezes Stowarzyszenia Wyzwoleni w TVP  (Przeczytany 13871 razy)

Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
prezes Stowarzyszenia Wyzwoleni w TVP
« dnia: 23 Czerwiec, 2015, 11:47 »
Dziś Prezes w TVP - ma nagranie.
O szczegółach pewnie niebawem nam opowie :)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Roberta1

  • Gość
Odp: prezes Stowarzyszenia Wyzwoleni w TVP
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 11:50 »
O ja pierdziu!!!

Znowu będzie szaleństwo na trybunach, zarówno w sektorze dla wrogów jak i przyjaciół. :D


Offline Estrella Despierta

Odp: prezes Stowarzyszenia Wyzwoleni w TVP
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 11:50 »
Nie mogę się doczekać!!!! 


szczebiotka

  • Gość
Odp: prezes Stowarzyszenia Wyzwoleni w TVP
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 11:56 »
O jej :) tylko dajcie cynk kiedy telewizor włączyć :)


Offline Roszada

Odp: prezes Stowarzyszenia Wyzwoleni w TVP
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 12:02 »
Dawno go tam nie było. :-\

Ostatnio Rient okupował media.
Może chwilowo szaleństwo się skończyło. ;)


Offline M

Odp: prezes Stowarzyszenia Wyzwoleni w TVP
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 12:43 »
A gdzieś ostatnio słyszałem, że Wyzwoleni to nic nie osiągnęli ::)


Offline Roszada

Odp: prezes Stowarzyszenia Wyzwoleni w TVP
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 12:57 »
A gdzieś ostatnio słyszałem, że Wyzwoleni to nic nie osiągnęli ::)
A co mieli osiągnąć?
Kasę?
Poklask?
Obalenie Nadarzyna?
Miliony członków? :)


Offline awmala

Odp: prezes Stowarzyszenia Wyzwoleni w TVP
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 13:07 »
Wyzwoleni w natarciu :)  Gedeonie powodzenia :)


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: prezes Stowarzyszenia Wyzwoleni w TVP
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 13:16 »
A gdzieś ostatnio słyszałem, że Wyzwoleni to nic nie osiągnęli ::)
Wiesz M, powiem Ci, że punkt widzenia zalezy od punktu siedzienia.

Może jeszcze nie wiesz, ale środowisko ex jest bardzo bardzo podzielone - i nic dziwnego po latach wymuszonej jednomyślności łączy nas tylko to, że byliśmy kiedyś świadkami, natomiast po uwolnieniu każdy obrał swój kurs. Te kursy czasem są zbiezne w jakiś punktach, czasem nie.

Jakie były fakty, ano takie, że  jesli jakikolwiek ex chciał jednak pójść do sądu wts robił z niego osobę chorą psychicznie. Więc potrzebny był twór, za którym stoją ludzie, popierają go, są wykształceni..... takiego tworu już nie można lekceważyć i okrzyknąć, że to ludzie chorzy psychicznie..... Taka była pierwsza myśl i TO DziaŁA.

O sukcesach Stowarzyszenia ciężko poczytać bo w wiekszości  osoby którym Stowarzyszenie pomogło nie chce o tym mówić  sie ujawniać.
Dlatego BARDZO BARDZO dziwi mnie stosunek niektórych osób, które krytykują i mówią, że nic nie zrobiono.....
Czy te osoby zadały sobie trochę trudu na rozmowę z kimkolwiek z zarządu i pytaniem , ludzkim pytaniem, co robicie, co zrobiliście, czego jeszcze nie zrobiliscie, jak mogę pomóc?????
Łatwo jest siedzieć w ostatniej ławce i krzyczeć NIC NIE ROBICIE

W mojej ocenie, czy wiatr wieje w żagle czy nie, Stowarzyszenie pomogło niejednej osobie, ma na swoim koncie sukcesy, zdobytą wiedzę bardzo unikatową. I całe szczeście, że jest! Bo chętnych do pracy w Zarządzie nie ma, więc równie dobrze mogło nie być!

Wnioski do wyciągniecia dla Stowarzyszenia? Na pewno wnięcej informować o swoich poczynianiach...  Ale tez między innymi dlatego powstało to Forum pod egidą Stowarzyszenia. Aby na bieżąco omawiać i informować, kierować tutaj osoby które chcą wyrwać się z łap sekt, samo to, że będą wśród osób które rozumieją to już pierwszy krok.... na pewno te osoby nie zostaną bez pomocy, wsparcia.

Przy okazji, zachęcam te osoby, którym Stowarzyszenie pomogło, aby napisały kilka słów choćby dla tych niedowiarków.......

A dla Stowarzyszenia! Nie przejmujcie się krytyką! Róbcie Swoje! :) Pasja i zaangażowanie przede wszystkim!
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline awmala

Odp: prezes Stowarzyszenia Wyzwoleni w TVP
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 14:18 »
Wiesz M, powiem Ci, że punkt widzenia zalezy od punktu siedzienia.

Może jeszcze nie wiesz, ale środowisko ex jest bardzo bardzo podzielone - i nic dziwnego po latach wymuszonej jednomyślności łączy nas tylko to, że byliśmy kiedyś świadkami, natomiast po uwolnieniu każdy obrał swój kurs. Te kursy czasem są zbiezne w jakiś punktach, czasem nie.

Jakie były fakty, ano takie, że  jesli jakikolwiek ex chciał jednak pójść do sądu wts robił z niego osobę chorą psychicznie. Więc potrzebny był twór, za którym stoją ludzie, popierają go, są wykształceni..... takiego tworu już nie można lekceważyć i okrzyknąć, że to ludzie chorzy psychicznie..... Taka była pierwsza myśl i TO DziaŁA.

O sukcesach Stowarzyszenia ciężko poczytać bo w wiekszości  osoby którym Stowarzyszenie pomogło nie chce o tym mówić  sie ujawniać.
Dlatego BARDZO BARDZO dziwi mnie stosunek niektórych osób, które krytykują i mówią, że nic nie zrobiono.....
Czy te osoby zadały sobie trochę trudu na rozmowę z kimkolwiek z zarządu i pytaniem , ludzkim pytaniem, co robicie, co zrobiliście, czego jeszcze nie zrobiliscie, jak mogę pomóc?????
Łatwo jest siedzieć w ostatniej ławce i krzyczeć NIC NIE ROBICIE

W mojej ocenie, czy wiatr wieje w żagle czy nie, Stowarzyszenie pomogło niejednej osobie, ma na swoim koncie sukcesy, zdobytą wiedzę bardzo unikatową. I całe szczeście, że jest! Bo chętnych do pracy w Zarządzie nie ma, więc równie dobrze mogło nie być!

Wnioski do wyciągniecia dla Stowarzyszenia? Na pewno wnięcej informować o swoich poczynianiach...  Ale tez między innymi dlatego powstało to Forum pod egidą Stowarzyszenia. Aby na bieżąco omawiać i informować, kierować tutaj osoby które chcą wyrwać się z łap sekt, samo to, że będą wśród osób które rozumieją to już pierwszy krok.... na pewno te osoby nie zostaną bez pomocy, wsparcia.

Przy okazji, zachęcam te osoby, którym Stowarzyszenie pomogło, aby napisały kilka słów choćby dla tych niedowiarków.......

A dla Stowarzyszenia! Nie przejmujcie się krytyką! Róbcie Swoje! :) Pasja i zaangażowanie przede wszystkim!
Lepiej bym tego nie ujęła.
Ogromny szacun dla Gedeona i innych osob za włożenie serca i czasu w Stowarzyszenie.
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwiec, 2015, 14:20 wysłana przez awmala »


Offline Robert

Odp: prezes Stowarzyszenia Wyzwoleni w TVP
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 15:53 »
Dobra wiadomość.

Ostatnio zaczepiła mnie na ulicy kobieta, po lekturze świadka, ze łzami w oczach opowiadała jak rozmowa ze Stanisławem i Wyzwoleni jej pomogli, bardzo była wdzięczna, że mogła się odezwać, że ten ktoś był, że Wyzwoleni są. Dobra robota!


Offline M

Odp: prezes Stowarzyszenia Wyzwoleni w TVP
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 17:45 »
R2D2: Mój poprzedni post był ironią nawiązującą do tego, że słyszałem już taką opinię, że Wyzwoleni to sztuczny twór :). Sam osobiście przez ten krótki czas jaki tu jestem widziałem Stowarzyszenie w działaniu i z całego serca popieram to, co robią jego członkowie.


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: prezes Stowarzyszenia Wyzwoleni w TVP
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 17:50 »
Dobra wiadomość.

Ostatnio zaczepiła mnie na ulicy kobieta, po lekturze świadka, ze łzami w oczach opowiadała jak rozmowa ze Stanisławem i Wyzwoleni jej pomogli, bardzo była wdzięczna, że mogła się odezwać, że ten ktoś był, że Wyzwoleni są. Dobra robota!
Dzięki Robert :)
U mnie za to w robocie poruszenie Twoją książką, ludzie wiedzieli, że kiedyś coś tam miałam wspólnego więc dyskusjom nie było końca.
Każdy z nas wyciąga cegiełkę z muru "prawdy WTSu", jedni wyciągają mniejsze inni większe, ale każdy z nas rozkrusza ten mur.... AŻ PADNIE!!!!! JAk berliński! I odsłoni prawdziwe oblicze WTS!
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline gedeon

Odp: prezes Stowarzyszenia Wyzwoleni w TVP
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 19:00 »
Tak z pierwszej ręki, byl to program "Sprawa dla reportera" Pani Elżbiety  Jaworowicz.
Zasiadałem tam w roli komentatora, sprawa miała tylko pośredni związek z SJ, mialem mieszane uczucia czy to komentować, tylko ze względów etycznych. Emisja tego odcinka jest przewidziana na dzień 23 lipca. Po emisji sami ocenicie.




« Ostatnia zmiana: 23 Czerwiec, 2015, 19:02 wysłana przez gedeon »


szczebiotka

  • Gość
Odp: prezes Stowarzyszenia Wyzwoleni w TVP
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Czerwiec, 2015, 19:28 »
Tak z pierwszej ręki, byl to program "Sprawa dla reportera" Pani Elżbiety  Jaworowicz.
Zasiadałem tam w roli komentatora, sprawa miała tylko pośredni związek z SJ, mialem mieszane uczucia czy to komentować, tylko ze względów etycznych. Emisja tego odcinka jest przewidziana na dzień 23 lipca. Po emisji sami ocenicie.


Jaki z Ciebie przystojniak :) kurcze przypomnij jeszcze później kiedy to będzie bo wiesz no wakacje, znów będą wakacje :D