Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Niedawne teksty CK dotyczące kontaktów z wykluczonymi i odstępcami  (Przeczytany 10669 razy)

Offline Sebastian

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 4 980
  • Polubień: 6932
  • tel.kom.+48 799831259 Stowarzyszenie@WYZWOLENI.org
Odp: Niedawne teksty CK dotyczące kontaktów z wykluczonymi i odstępcami
« Odpowiedź #45 dnia: 26 Czerwiec, 2020, 09:42 »
   Możesz napisać list do rzecznika praw obywatelskich RP lub do Trybunału UE w Hadze .
List można napisać do dowolnego adresata: do prezesa sądu najwyższego, do prezydenta Polski, do prezesa Kaczyńskiego, do szefa NIK, do papieża Franciszka, do sułtana Brunei, do Prezesa Stowarzyszenia Filatelistów, itd. itp.

ale nie należy robić sobie nadziei że pisanie listów przyniesie jakieś konkretne skutki...


Offline Kyuubi

Odp: Niedawne teksty CK dotyczące kontaktów z wykluczonymi i odstępcami
« Odpowiedź #46 dnia: 26 Czerwiec, 2020, 10:21 »
1) To przeciwstawianie się prawdzie pochodzącej z Biblii
2) i Stracić wiarę

1) Skoro SJ mówią ze są w prawdzie to czyli ze "Kościół Katolicki" to odstępcy to dlaczego ŚJ nie mają problemu by się z nimi witać i rozmawiać?

2) Dzięki temu moja wiara jeszcze bardzie sie zwiększyła jesli jestem odstępca bo ktos mi głosi ze "Jehowa mnie zgładzi a Jezus sie mnie wyprze" bo nie jestem Świadkiem Jehowy i nie chodzie do służby, ale to sprzeczne z Biblia Jest im to wykazuje i dalej mowia swoje no to sory :). Ja sie nie przeciwstawiam Biblii tylko fałszywym doktryną panów od "Ciała Kierowniczego" a to juz różnica. Nienawidzę takiej hipokryzji. Jak jak wchodziłem w ORGA to myślałem ze wszystko oparte jest na Bibli no ale jak zaczęli mi gadać ze muszę słuchać "CK" nawet jak sie myli i są ponad Biblia. To  chciałem jak najszybciej stamtąd uciec i zacząłem mieć wątpliwość. Mozę oni sami są odstępcami? i zasiali mi takie ziarno w sercu?. Jesli ktoś chce im wykazać ze się mylą albo wyganiaj z pod drzwi to mają wielkie halo. Ale nie maja problemu z tym jak sami w swoich strażnicach atakują Kościół i manipulują cytatami i łatwo im wykazać jakiś fałsz KK np w kwestii pedofilu. Właśnie tego nie lubie takiej Hipokryzji mówić na jednych a samemu nie zobaczyć błędu, i to tacy wielcy odstępcy..... Nie jestem odstępca nie odszedłem od Jezusa i Boga tak jak CK wmawia to swoim członkom.
Obalając wierzenia SJ nie mozesz cytować wersetów bibli. Tak co nie którzy mówią na tym forum.