Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Cześć wszystkim :)  (Przeczytany 4554 razy)

Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Czerwiec, 2020, 19:50 »
Chyba jednak Duch czuwał abyś zamianowania nie otrzymał , jakby nie patrzeć, zakazany nałóg , za który wykluczają u Ciebie funkcjonuje w najlepsze. Nie ładnie panie Ołówek .
[/b][/size]

I oby rodzinka się wybudziła, wszyscy w jednym czasie. I żyjcie długo i szczęśliwie przed i po armagedonie. Tego Wam życzę ;D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline HARNAŚ

Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Czerwiec, 2020, 19:54 »
Na początek wapowanie , potem z nikotyną , potem chwilówki na lepszy sprzęt , potem komornik.  ;D
Kazdy tam Ci powie , że lepiej wrzucić do skrzynki
No właśnie. Jak wytłumaczysz mi dlaczego efajka zerówka (bez nikotyny) jest zakazana to dam Ci medal a efajke wyrzucę 😋
A śmieje się z tym zamianowaniem bo pracuje na tyle daleko od miejsca zamieszkania że na razie nic nikt nie wie. Ale przyjdzie moment że mleko się rozleje :)
W latach siedemdziesiątych palenie nie było zabronione , teraz w ORG. wciąż obowiązuje bez względu czy to trawka leczniczo , dla hecy czy nałogowo .
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec, 2020, 19:57 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Czerwiec, 2020, 19:59 »
Cześć Ołówek!
Powiedz Swojej drugiej połówce aby szybko tu się zarejestrowała jako Kredka - ten nick jest jeszcze wolny.
Chcesz awansować, to ni pluj na zarząd, a dymy puszczaj cichaczem.
Pozwolisz, że na Twoim powitalnym będę rozmawiał z inną osobą, w celu przełamywania lodów. Ludzie jak rozmawiaja, to jest lepiej na świecie :)

Od kiedy słudzy mają wykłady w innych zbiorach? Coś mnie ominęło?

Proctor, Ciebie ominęło wiele rzeczy. Podejrzewam, że chodzi Ci o zapis z od s. 58 wyd. 2005 r.: "(...)wykłady publiczne w miejscowym zborze". W mniejszej połowie zborów tak robili. W większej połowie tego się sztywno nie trzymali. Być może jest to zaszłość historyczna, gdy takich zapisów jeszcze nie było. Bądź otwarty na ludzi i poszerzaj paliki swoich namiotów :)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Czerwiec, 2020, 20:03 »
E papieros też jest szkodliwy. Najnowsze badania wskazują, że pomimo mniejszej ilości substancji kancerogennych, to jednak przyczyniają się do zmian molekularnych w jamie ustnej. A to może prowadzić do nowotworu. Z badań wynika, że to co wydychasz nie jest czystą parą wodną, a więc wniosek nasuwa się sam. Nie jest to zdrowe.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline HARNAŚ

Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Czerwiec, 2020, 20:05 »
Do tego chodzi o nałóg i to bez znaczenia czy jest to e-papieros , alkohol czy masturbacja . W ORG-u jest to złe i dlatego nas tam nie ma  ;D Wszystkie fajne chłopaki sa po drugiej stronie barykady zatem jeszcze raz witaj.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Czerwiec, 2020, 20:11 »
Do tego chodzi o nałóg i to bez znaczenia czy jest to e-papieros , alkohol czy masturbacja . W ORG-u jest to złe i dlatego nas tam nie ma  ;D Wszystkie fajne chłopaki sa po drugiej stronie barykady zatem jeszcze raz witaj.
[/b][/size]
Nie odbieraj przyjemności Harnaś: Alkohol i masturbacja? Chyba nie mówisz tego poważnie? >:D No i e papieros i można żyć wiecznie heheh ::)
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Światus

Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Czerwiec, 2020, 20:12 »
No właśnie. Jak wytłumaczysz mi dlaczego efajka zerówka (bez nikotyny) jest zakazana to dam Ci medal a efajke wyrzucę 😋

A pisałeś, że wierzysz w nauki.
Jeśli uważasz, że ta nauka nie pochodzi od Jehowy, to chyba źle świadczy o niewolniku...  8-)
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Ołówek

Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Czerwiec, 2020, 20:25 »
Hehe może źle się wyraziłem. Wierzę w nauki ale już nie w nadinterpretacje. Liczą się argumenty. Ale może jeszcze niespójnie przedstawiam swoje stanowisko bo pewna część mnie ciągnie w jedną a inna w drugą stronę. Tak na przykład skoro już ruszyłem temat efajki to tak samo jak z nadmiernym jedzeniem cukrów, żywności modyfikowanej, standardowym spożywaniem alkoholu, piciem kawy która przecież też jest używka. Ciekawe ile osób mówiących ze palenie jest źle potrafiłoby odstawić kawę na dłużej 🤔

Ale podsumowując na razie próbuje sam sobie wszystko poukładać. Przemyśleć na spokojnie. Bo jak część z Was wie nie jest to łatwe będąc członkiem otwartozamknietej grupy. Wtedy będę w stanie jasno i klarownie przedstawić swoje stanowisko w tym i innych wątkach

A teraz człowiek czuje się czasami jakbym przedstawiał punkt na zebraniu o tym aby nie mówić sprośnych żartów, nie nadurzywac alkoholu itp. Czyli niby tak powinno być ale jednak niekoniecznie tak jest :D


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Czerwiec, 2020, 20:29 »
Hehe może źle się wyraziłem. Wierzę w nauki ale już nie w nadinterpretacje. Liczą się argumenty. Ale może jeszcze niespójnie przedstawiam swoje stanowisko bo pewna część mnie ciągnie w jedną a inna w drugą stronę. Tak na przykład skoro już ruszyłem temat efajki to tak samo jak z nadmiernym jedzeniem cukrów, żywności modyfikowanej, standardowym spożywaniem alkoholu, piciem kawy która przecież też jest używka. Ciekawe ile osób mówiących ze palenie jest źle potrafiłoby odstawić kawę na dłużej 🤔

Ale podsumowując na razie próbuje sam sobie wszystko poukładać. Przemyśleć na spokojnie. Bo jak część z Was wie nie jest to łatwe będąc członkiem otwartozamknietej grupy. Wtedy będę w stanie jasno i klarownie przedstawić swoje stanowisko w tym i innych wątkach

A teraz człowiek czuje się czasami jakbym przedstawiał punkt na zebraniu o tym aby nie mówić sprośnych żartów, nie nadurzywac alkoholu itp. Czyli niby tak powinno być ale jednak niekoniecznie tak jest :D
[/b][/size]

Spokojnie Ołówek daj sobie trochę czasu. Poczytaj, przemyśl i zobacz co dalej. Ale nie dziw się, że tutaj jest przeciąganie liny ;) Wszyscy starają się myśleć, co w TS jest zabronione >:D Tam wystarczy przytakiwać głową i jesteś ok!
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec, 2020, 20:32 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2168
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Czerwiec, 2020, 20:51 »
Witaj Ołówek.
Miło, że zebrałeś się na odwagę i się zarejestrowałeś.

A powiedz co Ciebie tak ciągnie do tego starszakowania.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #25 dnia: 07 Czerwiec, 2020, 21:34 »
 :) Cześć Ołówek  :)
... a czy jesteś może jakoś spokrewniony z Długopisem?  >:D


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #26 dnia: 07 Czerwiec, 2020, 22:07 »
Witaj OŁÓWEK
Czyń tak jak sumienie dyktuje, to moja rada natomiast patrząc z boku to Jesteś w komplecie z ''długopisem i wiecznym piórem'', ale tak wiele uczyniłeś, że do Naszej Familii się przyłączyłeś, wpadaj często tylko nie złam sobie grafitu- bo ''temperówki zborowe'' zaostrzą Twoje rysowanie  :) >:D :)
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec, 2020, 22:20 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Światus

Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #27 dnia: 07 Czerwiec, 2020, 23:01 »
Ogórku, jeśli zamierzasz badać nauki, to zacznij od samego początku, czyli od brata "Lasera" (brzmi lepiej niż Russell)  ;D
Dobra zabawa i pomieszanie zmysłów gwarantowane.
PS. Dzisiejsze nauki też kiedyś będą stare...  :D
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Ołówek

Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #28 dnia: 07 Czerwiec, 2020, 23:42 »
Nie ciągnie w sumie. Po prostu po poprzedniej wizycie NO i rozmowie z nim (bo wizyty pasterskiej nie miałem NIGDY - sam tylko pomagałem kiedyś przy takowej :P) wywnioskowałem ze ma jakieś plany względem mnie. Ale najprawdopodobniej bym się wykręcił z tego. Ewentualnie ciekawość by mnie skłoniła do zgody.

Starałem się przez długi czas jako usługujący działać dla dobra ludzi z organizacji. Myślę że z powodzeniem. Przykładowo swojego studenta który został ostatecznie nieochrzczonym głosicielem pomogłem wyciągnąć z alkoholizmu, a swojego ruwiesnika - przynajmniej na jakiś czas - z twardych narkotyków. Wizyty na których byłem też dobrze wspominam bo miały na celu pokazać że się i kimś pamięta i pochwalić za wysiłki. Ale wiadomo - tylko na takich mogłem być jako sługa. Poważne kwestie to tylko starsi...
Prowadziłem też przez kilka lat grupę służby i ogólne wrażenie było okej. Człowiek zawsze stara się pomóc. Sam kiedyś doświadczyłem pomocy prawdziwego starszego z powołania. Mówię o tym dlatego ponieważ widzę sens pracy pasterskiej ale okraszonej troszkę innymi regułami :)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #29 dnia: 08 Czerwiec, 2020, 00:10 »
Nie ciągnie w sumie. Po prostu po poprzedniej wizycie NO i rozmowie z nim (bo wizyty pasterskiej nie miałem NIGDY - sam tylko pomagałem kiedyś przy takowej :P) wywnioskowałem ze ma jakieś plany względem mnie. Ale najprawdopodobniej bym się wykręcił z tego. Ewentualnie ciekawość by mnie skłoniła do zgody.

Starałem się przez długi czas jako usługujący działać dla dobra ludzi z organizacji. Myślę że z powodzeniem. Przykładowo swojego studenta który został ostatecznie nieochrzczonym głosicielem pomogłem wyciągnąć z alkoholizmu, a swojego ruwiesnika - przynajmniej na jakiś czas - z twardych narkotyków. Wizyty na których byłem też dobrze wspominam bo miały na celu pokazać że się i kimś pamięta i pochwalić za wysiłki. Ale wiadomo - tylko na takich mogłem być jako sługa. Poważne kwestie to tylko starsi...
Prowadziłem też przez kilka lat grupę służby i ogólne wrażenie było okej. Człowiek zawsze stara się pomóc. Sam kiedyś doświadczyłem pomocy prawdziwego starszego z powołania. Mówię o tym dlatego ponieważ widzę sens pracy pasterskiej ale okraszonej troszkę innymi regułami :)

Witaj Ogórek: dobre Masz serce , tryska od Ciebie wiele empatii wobec innych, z powyższego postu, moja rada - zostań psychologiem, bo w (Ww) się zmarnujesz na dodatek, będą strzyc Ciebie na każdym kroku, długo tak nie podziałasz wypalisz się z biegiem czasu.... znam to po sobie, kiedyś to przerabiałem  >:D
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec, 2020, 00:17 wysłana przez Nadaszyniak »