Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czas po epidemii  (Przeczytany 41195 razy)

Offline Bruner

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #165 dnia: 12 Lipiec, 2020, 15:40 »
ostatnio był na mieście taki napis
" wierzysz w teorie spiskowe?
masz rację"
A wierzę! Mam dość mocno rozwiniętą, jak na faceta, intuicję, i słowo do słowa, zdanie do zdania wszystko się ładnie układa... i niestety zmierza do nowego świata... może nawet gorszego niż ten zamordystyczny świadkowy..


Offline Trinity

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #166 dnia: 13 Lipiec, 2020, 12:25 »
kongres słuchało 70 osób na początku
pod koniec było tylko 10
dlatego dzisiaj mamy zebranie naprawcze w grupie książki 🤣
 
straszna nuda
i stare hity
że nie wolno mieć dobrze płatnej pracy
ziew


Offline DontBeUnkind

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #167 dnia: 13 Lipiec, 2020, 12:41 »
kongres słuchało 70 osób na początku
pod koniec było tylko 10
dlatego dzisiaj mamy zebranie naprawcze w grupie książki 🤣

Na czyn będzie polegać to spotkanie? Pytanie na wyrywki z programu czy starsi mają listę kto kiedy się wyłączył i będzie przymusowe oglądanie od opuszczonego punktu?

Ostatnio bliska mi osoba, która również zaczęła zapoznawać się z treścią Kryzysu sumienia, stwierdziła że „jakbyśmy studiowali ten Kryzys na zebraniu to na pewno atmosfera by się ożywiła” 🙈
Nolite te bastardes carborundorum


Offline Triss

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #168 dnia: 13 Lipiec, 2020, 12:56 »
Ja mam w środę spotkanie w grupie na zoomie aby omówić 'perełki' programu. Na pewno zgłoszę się i opowiem o wartości przyjaźni na dobre i na złe...
"Forgive your enemies, but never forget their name"


Offline DontBeUnkind

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #169 dnia: 13 Lipiec, 2020, 13:51 »
Ja mam w środę spotkanie w grupie na zoomie aby omówić 'perełki' programu. Na pewno zgłoszę się i opowiem o wartości przyjaźni na dobre i na złe...

 „Przyjaźnie które będą trwać wiecznie”. Dziękuję, postoję.

Przekonałam się jak wyglądają te prawdziwe więzy miłości wśród ŚJ. Oczywiście, są osoby które z całego serca szanuję, uważam ich za fantastycznych ludzi, którzy naprawdę starają się wypełniać prawo miłości. Mogę ich policzyć na palcach jednej ręki, co przy ilości osób które człowiek zna z racji tego, że stanowimy zamkniętą społeczność, jest po prostu fe-no-me-nal-nym wynikiem!
Nolite te bastardes carborundorum


BetMen

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #170 dnia: 13 Lipiec, 2020, 14:42 »
A ja żyłem wczoraj wyborami i meczami,a program co nieco słuchałem bo żona włączyła... >:D


Offline Reskator

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #171 dnia: 13 Lipiec, 2020, 16:25 »
A ja żyłem wczoraj wyborami i meczami,a program co nieco słuchałem bo żona włączyła... >:D
Ja też żyłem wyborami i meczami w tv a żona w innym pokoju ogląda o ogrodach i domach na sprzedaż.
Poza tym dobrze  że mamy nowego starego prezydenta-niech jedna ekipa odpowiada za kraj.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #172 dnia: 13 Lipiec, 2020, 17:10 »
Ja też żyłem wyborami i meczami w tv a żona w innym pokoju ogląda o ogrodach i domach na sprzedaż.
Poza tym dobrze  że mamy nowego starego prezydenta-niech jedna ekipa odpowiada za kraj.


Dobrze? Ale dla kogo? Dla ekipy czy kraju? Czy kiedykolwiek rządzący odpowiadali za kraj? Ktoś kiedykolwiek rozliczył jakąkolwiek rządzącą ekipę za krzywdę ludzi?


Offline Reskator

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #173 dnia: 13 Lipiec, 2020, 17:46 »


Dobrze? Ale dla kogo? Dla ekipy czy kraju? Czy kiedykolwiek rządzący odpowiadali za kraj? Ktoś kiedykolwiek rozliczył jakąkolwiek rządzącą ekipę za krzywdę ludzi?
Dla kogo dobrze?
DLA POLSKI!
Ekipa PIS nie ma przeszkód by realizować swoja wizje przez 3 lata.
Prezydent przed chwilą w TV apelował o szacunek
A sam nie szanuje KONSTYTUCJI,opozycji.,ten apel o szacunek powinien dedykować  w swoje piersi.
Zachęcam forumowiczów do wysłuchania kapitalnego wykładu m.in o PIS -ie  na YT -M.Matczak o autorytaryżmie
Oczywiście wielu to o';./,je ale Ci co wysłuchają będą mi za to wdzięczni.
« Ostatnia zmiana: 13 Lipiec, 2020, 17:52 wysłana przez Reskator »


Offline sawaszi

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #174 dnia: 13 Lipiec, 2020, 19:07 »
Który Bóg i co on ma wspólnego z epidemią?

Jak powiedział kiedyś nasz premier "ta epidemia to dopust Boży" - o jakiego boga chodzi ? - zapytaj premiera ..
A propo szanownego Gremczaka ; z tego co wyczytałem z jego postów - to jest niepoprawnym ateistą .
A Ty BetMen w co teraz wierzysz ? - odpowiedz szczerze


BetMen

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #175 dnia: 13 Lipiec, 2020, 19:37 »
A Ty BetMen w co teraz wierzysz ? - odpowiedz szczerze
Aktualnie w nic nie wierze,poza kasą i "tu i teraz"


Offline sawaszi

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #176 dnia: 13 Lipiec, 2020, 20:15 »
Aktualnie w nic nie wierze,poza kasą i "tu i teraz"

Ech ta kasa i tu i teraz - to rzecz nabyta jest i przemija ..
A co myślisz o słowach Jezusa z Nazaretu ; "gromadzcie sobie skarby w niebie " i "szukajcie wpierw Królestwa Bożego a reszta będzie wam dodana" itd. itp. . Co Ty na to ? - jak teraz reflektujesz na te słowa ?


BetMen

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #177 dnia: 13 Lipiec, 2020, 21:08 »
Bajki dla naiwnych!


Offline sawaszi

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #178 dnia: 13 Lipiec, 2020, 21:34 »
Bajki dla naiwnych!

 A CO MYŚLISZ O UFO - TO ANIOŁOWIE ?
Wszakże jednakże "obce cywilizacje" istnieją - potwierdzają to zwolennicy torii "o starożytnych kosmitach"  ::)
Wierzysz w te "potwierdzone przez świadków" opowieści delikwentów kontaktu "trzeciego stopnia" bądz drugiego ?


Offline Gremczak

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #179 dnia: 13 Lipiec, 2020, 21:56 »


A propo szanownego Gremczaka ; z tego co wyczytałem z jego postów - to jest niepoprawnym ateistą .

Oj Byniu, Bybiu. Jak tu Ciebie nie lubić.
Ale mnie tym rozbawiłeś.
To może zacytuj te posty.