Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czas po epidemii  (Przeczytany 41181 razy)

Offline sawaszi

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #180 dnia: 13 Lipiec, 2020, 22:39 »
Oj Byniu, Bybiu. Jak tu Ciebie nie lubić.
Ale mnie tym rozbawiłeś.
To może zacytuj te posty.

Mnie rozbawia ten Twój nowy awatar ala "Jaś Fasola" he he  ;D ;D
- i jak tu się z tego nie uśmiać :D . Nawet towarzysz Let (z ck)  takich grymasów swą mimika nie strzela  >:D
Pozdrawiam CIEBIE oraz Jasia Fasole a nawet cale CK w  Warwick  ;D
 A cha - po epidemii będzie czas po epidemii zarazem nowy ..


Offline Gremczak

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #181 dnia: 13 Lipiec, 2020, 23:08 »

Mnie rozbawia ten Twój nowy awatar ala "Jaś Fasola" he he  ;D ;D
- i jak tu się z tego nie uśmiać :D . Nawet towarzysz Let (z ck)  takich grymasów swą mimika nie strzela  >:D
Pozdrawiam CIEBIE oraz Jasia Fasole a nawet cale CK w  Warwick  ;D
 A cha - po epidemii będzie czas po epidemii zarazem nowy ..

Jaka epidemia.
Co Ty za teorie spiskowe wymyślasz.


Offline Sebastian

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #182 dnia: 14 Lipiec, 2020, 09:46 »
z tego co wyczytałem z jego postów - to jest niepoprawnym ateistą
zaciekawiła mnie różnica między "poprawnym" ateistą a "niepoprawnym" ateistą :)

mam pytanie: kiedy ateizm traci swoją poprawność i staje się niepoprawny?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #183 dnia: 14 Lipiec, 2020, 11:34 »
wg mnie "niepoprawny" ateista to np. ateista czytający horoskopy albo ateista chodzący do wróżki albo ateista dreptający co roku na uroczystość pamiątki :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #184 dnia: 14 Lipiec, 2020, 11:54 »
wg mnie "niepoprawny" ateista to np. ateista czytający horoskopy albo ateista chodzący do wróżki albo ateista dreptający co roku na uroczystość pamiątki :)

 :) Sebastianie, na pierwszy rzut oka, nie sposób nie przyznać Ci racji  :) Niemniej, po krótkim zastanowieniu, sądzę jednak, że ateista szlifuje swoją poprawność właśnie czytaniem horoskopów czy też uczestniczeniem we wszelkiego rodzaju nabożeństwach, uroczystościach religijnych, wykładach, studiach strażnic itd itp. Czytając lub słuchając wszelkiego rodzaju zabobonów ma on bowiem wyśmienitą okazję by dosadnie i wyraźnie wykrzyczeć swoje credo "Nie! no nie wierzę!"  >:D


BetMen

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #185 dnia: 14 Lipiec, 2020, 12:48 »
Chyba mogę siebie określić jako ateistę:wierze w siebie,kasę za którą można wiele kupić(nawet przychylność ludzi) i obawiam się,że po śmierci coś mnie czeka!
Żyje się tu i teraz i trzeba to wykorzystać,choć nie wyznaję zasady "po trupach do celu"


Offline Triss

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #186 dnia: 14 Lipiec, 2020, 16:56 »
Epidemia, epidemią a Rosja przypuściła atak na świadków w ich domach. Ciekawe, że w przypadku niekorzystnych dla organizacji informacji (jak przegrane procesy, albo wypłacanie odszkodowań) milczy.

Z OSTATNIEJ CHWILI | W Rosji przedstawiciele władz wtargnęli do 110 domów naszych współwyznawców
Według oficjalnych doniesień 13 lipca 2020 roku uzbrojeni przedstawiciele rosyjskich władz wtargnęli do 110 domów naszych współwyznawców w obwodzie woroneskim. To największa tego typu operacja od wprowadzenia zakazu w 2017 roku. Około 60 rodzin Świadków Jehowy potwierdziło, że ich domy zostały przeszukane. Według wstępnych sprawozdań w trakcie rewizji co najmniej dwóch braci zostało pobitych. Więcej informacji zostanie przekazanych w serwisie jw.org, kiedy szczegóły tych wydarzeń zostaną potwierdzone.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec, 2020, 16:59 wysłana przez Triss »
"Forgive your enemies, but never forget their name"


BetMen

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #187 dnia: 14 Lipiec, 2020, 17:26 »
 Triss Putin zawsze nie lubił tego co amerykańskie...
Czekam kiedy w Polsce dobiorą się do Nadarzyna i nadużyć Organizacji!


Offline Blue

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #188 dnia: 14 Lipiec, 2020, 17:27 »
Epidemia, epidemią a Rosja przypuściła atak na świadków w ich domach.

Sku*wysyny. Nie dość, że gnębią niewinnych ludzi to jeszcze dają pasze dla CK, które przerobi to na kolejne srgumenty, że jesteśmy jedyną religia prawdziwą i w ogóle patrzcie co robi Król Północy!


Offline Sebastian

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #189 dnia: 14 Lipiec, 2020, 17:36 »
ciekawi mnie klucz wg którego wytypowano akurat 110 mieszkań, gdy społeczność wyznaniowa liczy (jeśli dobrze pamiętam) ok. 175.000 głosicieli...

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Triss

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #190 dnia: 14 Lipiec, 2020, 17:41 »
Może Pan Putin przeczytał artykuł ze strażnicy na "czas słuszny" i postanowił pokazać swą moc jako aktualny Król Północy.
Szkoda mi tylko tych ludzi. Tak jak Blue słusznie zauważył, CK pewnie już wije się z ekscytacji że ich wróżenie z fusów się sprawdziło. A kto najbardziej cierpi? Szeregowi. Mięsko armatnie.
Przykre
"Forgive your enemies, but never forget their name"


Offline Reskator

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #191 dnia: 14 Lipiec, 2020, 18:38 »
Może Pan Putin przeczytał artykuł ze strażnicy na "czas słuszny" i postanowił pokazać swą moc jako aktualny Król Północy.
Szkoda mi tylko tych ludzi. Tak jak Blue słusznie zauważył, CK pewnie już wije się z ekscytacji że ich wróżenie z fusów się sprawdziło. A kto najbardziej cierpi? Szeregowi. Mięsko armatnie.
Przykre
Przypisywanie Króla Północy Rosji Putinowi to jakaś alienacja CK -wszak mieszkają z dala od NY w lesie nad jeziorem.
Strażnik WTSu zasnął-kto śledzi wydarzenia światowe to wie kto teraz boksuje w ringu:
USA : CHINY.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec, 2020, 19:10 wysłana przez Reskator »


Offline HARNAŚ

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #192 dnia: 14 Lipiec, 2020, 19:52 »
Już pisałem ,że królem północy jest niedźwiedź polarny a królem południa pingwin  ;)


Offline Reskator

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #193 dnia: 14 Lipiec, 2020, 20:02 »
Już pisałem ,że królem północy jest niedźwiedź polarny a królem południa pingwin  ;)

Biblia zapodaje: zło -dobro,Bóg -szatan,białe-czarne.północ-południe, +  -
Stąd może południe-północ
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec, 2020, 20:15 wysłana przez Reskator »


Offline sawaszi

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #194 dnia: 14 Lipiec, 2020, 21:10 »
Przypisywanie Króla Północy Rosji Putinowi to jakaś alienacja CK -wszak mieszkają z dala od NY w lesie nad jeziorem.
Strażnik WTSu zasnął-kto śledzi wydarzenia światowe to wie kto teraz boksuje w ringu:
USA : CHINY.

To jak w piosence ; "na północy sypia zło , czarownice tam gotują ... " . Warwick to wyspa w Ameryce Północnej  :o
Chiny kontra USA - to już opisano w księdze Daniela ; 11 : 30 ..

Jaka epidemia.
Co Ty za teorie spiskowe wymyślasz.

Epidemie się nie skończą - chyba że nastąpi obiecany Armagedon
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec, 2020, 21:22 wysłana przez sawaszi »