Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: czy to forum jest wartosciowe czy szkodliwe?kto nie chce niech nie czyta.  (Przeczytany 10968 razy)

Offline Takajaja

I mieć mocny kręgosłup  :D
Ja nie tylko na tym forum pisałem, dlatego, wiem co mówię.
Użytkownicy, potrafią stłamsić, nowego usera.

Ale to chyba naturalne prawo stada...
Jak nowy fika (krytykuje od poczatku), to przywodcy stada pokazuja mu gdzie jego miejsce...

Oczywiscie moze sie to komus podobac lub nie...ale taka nasza natura..

Chociaz bedac w organizacji myślałam ze tego drapieżnictwa na szczycie nie ma. Bo wszyscy mieli przejawiac cechy Jezusa itp.itd. Myliłam się. Niestety natury nie oszukamy!!!
« Ostatnia zmiana: 20 Maj, 2020, 08:34 wysłana przez Takajaja »


Offline Storczyk

To, że ktoś coś tam mówi i wyraża swój pogląd obiektywie czy subiektywnie to od razu "fika"
Tak, to widzi i ma prawo się wypowiedzieć.
Nie trza odrazy z pięściami bo nowy, a tu stado itd.



Offline Takajaja

To, że ktoś coś tam mówi i wyraża swój pogląd obiektywie czy subiektywnie to od razu "fika"
Tak, to widzi i ma prawo się wypowiedzieć.
Nie trza odrazy z pięściami bo nowy, a tu stado itd.

Niestety..ludzie czesto zachowuja sie jak zwierzeta.

A to czy ktos "fika" slusznie czy nie to inny temat...

Jedno jest pewne "przywodcy grupy" nie lubią mlodziaka ktory sie madruje...nawet jesli mialby racje...
I mowie tu ogolnie!!
« Ostatnia zmiana: 20 Maj, 2020, 11:38 wysłana przez Takajaja »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 998
  • Polubień: 8487
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
(mtg): dodam i moje słowo, Jesteśmy wszyscy tu na Forum w wirtualnym świecie, znamy się poprzez przedstawiane posty,  jednak w rzeczywistości możemy obrazować inne wartości. Każdy z Nas przeżył, czy przeżywa niesmak nacisków, bo taką sytuację bezpośrednio doświadczył między innymi w sekcie (Ww).

Więc w polemizowaniu podnosi się nam wszystkim adrenalina, jednym nagle, szybko, innym natomiast narasta powoli kumuluje się i wybucha. To prawidłowa reakcja gdyż jesteśmy żywymi organizmami.
Jednak w takim wypadku powinno się trzymać na wodzy emocje, które mogą wywołać niepożądany skutek wobec innych.
Jednakże mocne epitety, ubliżanie, szydzenie czy drwienie zasługują na błyskawiczną reakcje Tych, którzy przypatrują się takim dyskusją.

Jestem obiektywny wobec innych oraz samego siebie, nadmienię również:
prowadziłem dość mocną rozmowę z jednym forumowiczem tj. Esterą zaiskrzyło, ale czy na tym polega wspólna  na poziomie dyskusja ?
Rozumiem  zachowanie Naszej Estery jest bardzo wnikliwa zadając takie a nie inne pytania  uważam ma pewną rację, bo pragnie znać sprawę dogłębnie natomiast inni jak wspomniał Harnaś nie naciskają uważając, że nie wypada dopytywać się o szczegóły.
Lecz jesteśmy na tym Forum różni i odbieramy posty w takim  kształcie, obrazie jak sygnalizuje nam wyszkolona osobista wartość.
Nie kryję, powiem uczciwie również jestem emocjonalny i otwarcie piszę w postach co myślę, może taka osobista postawa kogoś na Forum razić i wywołać niesmak- dlatego mogę tylko powiedzieć – PRZEPRASZAM i nie powodując dalszym zachowaniem potrzymanie ogniska nietaktu.

Z Naszą Esterą na wątku Harnasia wybuchła jak sami zauważyliście  mocna utarczka słowna, która nic nie wniosła lecz przeciwnie.
Dlatego Esterę przepraszam publicznie i cofam słowa, które skierowałem wobec niej  brzmiące: '' PERSONA NON GRATA''- to niewłaściwe zachowanie z mojej strony w stosunku zwłaszcza do kobiety, lecz zaowocowały moje paskudne emocje.
Jeżeli Estera uważa według swojej oceny wspólne dalsze nasze dyskusje, to zależy tylko  od powagi sytuacji jaka pomiędzy nami wynikła publicznie i Jej osobistej szczerej decyzji.
ESTERO- PRZEPRASZAM
Jestem wyczulony powiem uczciwie od stanu wojennego na wnikliwe, drobiazgowe, podchwytliwe pytania, cóż mam na usprawiedliwienie – czas, sytuacje, wydarzenia sprawiły znaczną rysę na twardym dysku, a przecież Estero o tym nie wiedziałaś.


Offline zenobia

Dorosły człowiek nie powinien robić z gęby cholewy i dobrze się zastanowić co chce powiedzięc
Bo nie powaznie to wygląda , gdy za chwilę odszczekuje to co nagadał

Zapomniałeś o jakimś bukieciku , moze niezapominajki  :)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Dorosły człowiek nie powinien robić z gęby cholewy i dobrze się zastanowić co chce powiedzięc
Bo nie powaznie to wygląda , gdy za chwilę odszczekuje to co nagadał

Zapomniałeś o jakimś bukieciku , moze niezapominajki  :)
[/b][/size]
Zenobia na miłość Boską nie podgrzewaj atmosfery. Znowu za chwile będzie nawalanka, a dopiero co się trochę uspokoiło. Estera i Nadaszyniak to jak plus z plusem lub minus z minusem w magnesie. Nie da się, po prostu się nie da.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline zenobia

Zamilknę  :)


Offline HARNAŚ

(mtg):

Z Naszą Esterą na wątku Harnasia wybuchła jak sami zauważyliście  mocna utarczka słowna, która nic nie wniosła lecz przeciwnie.
Dlatego Esterę przepraszam publicznie i cofam słowa, które skierowałem wobec niej  brzmiące: '' PERSONA NON GRATA''- to niewłaściwe zachowanie z mojej strony w stosunku zwłaszcza do kobiety, lecz zaowocowały moje paskudne emocje.
Jeżeli Estera uważa według swojej oceny wspólne dalsze nasze dyskusje, to zależy tylko  od powagi sytuacji jaka pomiędzy nami wynikła publicznie i Jej osobistej szczerej decyzji.
ESTERO- PRZEPRASZAM

 


Nie odnosisz wrażenia , że przepraszać to raczej powinien ten co zawinił? Nie zawsze i nie wszędzie trzeba brać winę na siebie.
To nie Ty sprowokowałeś gównoburzę , to Tobie zarzucano kłamstwo , i wywlekano sprawy sprzed ponad roku, z których się dawno wytłumaczyłeś i powinny pójść w zapomnienie
Ale skoro wyciągnąłeś rękę to dajmy szansę  Esterze aż ona przeprosi Ciebie i wszystko wróci na właściwe tory.
Szkoda życia na waśnie . Raczej wszyscy wiemy jak to się skończy z jej strony ,kolejnym elaboratem z cytatami ale poczekajmy , bardzo chciałbym się mylić i doszukać się  w jej postawie dobrych chęci .
« Ostatnia zmiana: 20 Maj, 2020, 21:39 wysłana przez HARNAŚ »


Offline zenobia

Kurczę , obiecałam nie gadać  :D


Offline Sebastian

pod wpływem Ducha Świętego lub ducha (nie)świętego lub pod wpływem czegoś tam innego...
postanowiłem usiąść i napisać poniższe słowa:

nasze forum jest podwójnie wartościowe, gdyż można dowiedzieć sie z niego dwóch ważnych rzeczy:
1) można poznać prawdę o prawdzie czyli dowiedzieć sie że prawda z ameryki to bujda na resorach
2) można poznać prawdę o odstępcach, czyli dowiedzieć się że odstępcy są tak samo niedoskonali jak reszta świata (a dzięki temu można wyzbyć sie złudzeń że odstępcy są lepsi moralnie od dotychczasowych pseudoprzyjaciół w zborze); innymi słowami: odstępcy są po prostu przeciętni, tacy jak reszta świata...

po ułożeniu sobie w głowie tychże słów usłyszałem donośny głos z nieba (a może z piekła? mniejsza o szczegóły) mówiący: "napisz to, gdyż słowa te są wierne i prawdziwe" :)

co niniejszym uczyniłem, a wtedy rozległo sie siedmiokrotne "amen!" :)
« Ostatnia zmiana: 20 Maj, 2020, 22:49 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Kurczę , obiecałam nie gadać  :D

 :) Więc nie gadaj, tylko pisz.
Jakbyś obiecała nie pisać...
to po jakimś czasie mogłabyś i tak napisać: nie pisałam jakiś czas więc piszę. ;)


Offline dziewiatka

Trochę późno ale skoro na temat picia wódki to się wypowiem.Smakowe wódki nie bardzo pasują do grila. Poczytałem na temat picia a teraz idę spać,jak przystało nocnemu stróżowi.


Offline Storczyk


Zenobia na miłość Boską nie podgrzewaj atmosfery. Znowu za chwile będzie nawalanka, a dopiero co się trochę uspokoiło. Estera i Nadaszyniak to jak plus z plusem lub minus z minusem w magnesie. Nie da się, po prostu się nie da.
Raczej Estera z Harnasiem tak magnesowali.
Teraz wojny  z Nadaszyniakiem.
Swoją drogą zachował się jak  prawdziwy dżentelmen, zna wachania nastrojów kobiecych ;)





Offline zenobia

Nadaszyniak wybaczył chociaz go o to nie prosiła  :)
Uwazam , ze to błąd , poniewaz powiedziała za wiele i nie mozna tego tłumaczyć , nastrojami kobiecymi '
To jest poprostu taka cecha charakteru .



Offline Takajaja

Przynajmniej ma ten charakter!!!

Bo inne to tylko potrafią czirliderzyć 🤣😂🤣😂