Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dzień dobry  (Przeczytany 4292 razy)

Offline Letnia

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Maj, 2020, 14:08 »
Cześć cześć cześć ! No niektóre wasze wypowiedzi to jakbym słyszała męża i przyszłą teściową, przyszłą bo póki co mamy ślub urzędowy a dla teściowej to jest nic. No cóż, mąż dalej kwęka że mam chrztu nie brać a ja naprawdę mam delirkę gdy słucham tych kościelnych dyrdymałków. całe życie wychowywano mnie, że mam nieśmiertelną duszę i że Bogiem jest Jezus a gdy zaczęłam czytać jworg i rozmawiać z sąsiadką która jest świadkiem Jehowy zobaczyłam, że to wszystko nieprawda. Mamy małe dziecko i nie chcę abyśmy zginęli w Armagedonie. Udawanie, że wierzę w Trójcę czy w nieśmiertelną duszę wcale mnie nie bawi.


Online donadams

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Maj, 2020, 14:47 »
Też uważam, że to kolejna prowokacja. Proszę was, nie dajcie się wkręcać w takie akcje. Wszystkim to później psuje nerwy.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Triss

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Maj, 2020, 14:49 »
Nie karm trolla to może się znudzi i ucieknie
"Forgive your enemies, but never forget their name"


Offline Takajaja

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Maj, 2020, 15:00 »
Letnia... słabiutko,...oj słabiutko sie postarałaś zebys nas nabrala.


Offline Sebastian

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Maj, 2020, 18:28 »
moim zdaniem Letnia powinna szybko ochrzcić się i pójść do służby pionierskiej
niech Bóg Jehowa jej pobłogosławi :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Online donadams

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Maj, 2020, 18:45 »
Też tak uważam! Służba pionierska to wspaniała praca, której powinien zakosztować każdy. Ja wytrwałem w tym dziele niezbyt długo, ale przynajmniej skorzystałem z kursu pionierskiego. Także Letnia wszystko przed tobą!
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline josh82

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Maj, 2020, 19:36 »
Cześć cześć cześć ! No niektóre wasze wypowiedzi to jakbym słyszała męża i przyszłą teściową, przyszłą bo póki co mamy ślub urzędowy a dla teściowej to jest nic. No cóż, mąż dalej kwęka że mam chrztu nie brać a ja naprawdę mam delirkę gdy słucham tych kościelnych dyrdymałków. całe życie wychowywano mnie, że mam nieśmiertelną duszę i że Bogiem jest Jezus a gdy zaczęłam czytać jworg i rozmawiać z sąsiadką która jest świadkiem Jehowy zobaczyłam, że to wszystko nieprawda. Mamy małe dziecko i nie chcę abyśmy zginęli w Armagedonie. Udawanie, że wierzę w Trójcę czy w nieśmiertelną duszę wcale mnie nie bawi.

Teściowej przynajmniej zależy, żeby ślub był przed Bogiem.
W ORG przysięgi przed Jehową się nie składa...

I jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy... Gdyby odwrócić role - Ty katoliczką, a oni Świadkami - wasze relacje wyglądałyby znacznie gorzej. prawdopodobnie nie miałabyś teściowej, bo wyrzekłaby się syna.
« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2020, 19:44 wysłana przez josh82 »


Offline Sebastian

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #22 dnia: 21 Maj, 2020, 20:03 »
Cześć cześć cześć !
piszesz że nie czcisz Trójcy, a jakoś dziwnym trafem słowo cześć napisałaś akurat 3x :) powinnaś okazać skruchę i wyznać ten grzech starszyznie zborowej :)
Cześć cześć cześć !
naprawdę nigdy nie słyszałaś że cześć nalezy się tylko Jehowie?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Opatowianin

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Maj, 2020, 20:37 »
Trzeba jednak przyznać, że nick niezwykle trafny... Czci ośmiojedyną Dżehowę z Łorłyk, a jednocześnie udziela się na odstępczym forum ???


Offline Triss

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Maj, 2020, 21:26 »
Może jeszcze nie doczytała gdzie wdepnęła 😉
Chociaż tutaj przy rejestracji był podany regulamin w przeciwieństwie do jw.org. Gdzie o statucie organizacji dowiedzieć się trzeba samemu z internetu!
"Forgive your enemies, but never forget their name"


Offline Matylda

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Maj, 2020, 22:00 »
całe życie wychowywano mnie, że mam nieśmiertelną duszę i że Bogiem jest Jezus a gdy zaczęłam czytać jworg i rozmawiać z sąsiadką która jest świadkiem Jehowy zobaczyłam, że to wszystko nieprawda. Mamy małe dziecko i nie chcę abyśmy zginęli w Armagedonie. Udawanie, że wierzę w Trójcę czy w nieśmiertelną duszę wcale mnie nie bawi.
W tym wypadku to raczej punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja sobie przypominam z religii,chociaż to ponad 40 lat,że Jezus jest synem bożym,ale mój mąż,znany z nieuważnego słuchania,twierdzi tak jak ty że uczono go że Pan Jezus jest Bogiem.
Każdy widać słyszy to co chce usłyszeć.
 


Offline bene

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Maj, 2020, 09:42 »
Cześć cześć cześć ! No niektóre wasze wypowiedzi to jakbym słyszała męża i przyszłą teściową, przyszłą bo póki co mamy ślub urzędowy a dla teściowej to jest nic. No cóż, mąż dalej kwęka że mam chrztu nie brać a ja naprawdę mam delirkę gdy słucham tych kościelnych dyrdymałków. całe życie wychowywano mnie, że mam nieśmiertelną duszę i że Bogiem jest Jezus a gdy zaczęłam czytać jworg i rozmawiać z sąsiadką która jest świadkiem Jehowy zobaczyłam, że to wszystko nieprawda. Mamy małe dziecko i nie chcę abyśmy zginęli w Armagedonie. Udawanie, że wierzę w Trójcę czy w nieśmiertelną duszę wcale mnie nie bawi.
Witam jak juz czytasz jworg to zadaj sobie trud i przeczytaj warunki użytkowania. https://www.jw.org/pl/warunki-uzytkowania-serwisu/ i zastanów się dlaczego ktoś co podobno pisze prawdę rękami i nogami broni się przed jakąkolwiek odpowiedzialnością za napisane słowa. Zastrzega sobie że w każdym momencie może się wykpić z tego co napisał. To nic że od tych słow za które nie chcą wziąść odpowiedzialnośći zależy życie zdrowie i warunki społeczne tych co się do nich stosują. Wszak każdy wie co robi
« Ostatnia zmiana: 22 Maj, 2020, 10:07 wysłana przez bene »
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline Blue

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Maj, 2020, 10:54 »
Cześć cześć cześć ! No niektóre wasze wypowiedzi to jakbym słyszała męża i przyszłą teściową, przyszłą bo póki co mamy ślub urzędowy a dla teściowej to jest nic. No cóż, mąż dalej kwęka że mam chrztu nie brać a ja naprawdę mam delirkę gdy słucham tych kościelnych dyrdymałków. całe życie wychowywano mnie, że mam nieśmiertelną duszę i że Bogiem jest Jezus a gdy zaczęłam czytać jworg i rozmawiać z sąsiadką która jest świadkiem Jehowy zobaczyłam, że to wszystko nieprawda. Mamy małe dziecko i nie chcę abyśmy zginęli w Armagedonie. Udawanie, że wierzę w Trójcę czy w nieśmiertelną duszę wcale mnie nie bawi.

Cześć Letnia! Bardzo mi przykro, że boisz się o to, że Bóg Jehowa zgładzi Ciebie i Twoje dziecko w armagedonie. Jakie masz szczęście, że akurat do Ciebie przyszli ŚJ, by dać Ci możliwość uratowania się przed wielkim dniem gniewu Jehowy! To jak wygrać los na loterii... Zgodnie z naukami ŚJ Armagedon przeżyją tylko ochrzczeni JW, więc nawet zakładając, że ich liczba się podwoi to nadal ok 8 000 000 000 ludzi zostanie zgładzonych w największym holokauście w historii wszechświata. Ty się uratujesz! I będziesz mogła żyć wiecznie w utopii zbudowanej na prochach wszystkich tych niegodziwców, którzy nie chcieli żyć pod dyktando 8 wypasionych mężczyzn z Nowego Yorku.


Offline Sebastian

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Maj, 2020, 15:52 »
userka Letnia pisze o "przyszłej" teściowej wspominając że ślub cywilny już ma a kościelnego jeszcze(?) nie ma :)

jeśli Letnia zauroczyła się organizacją świadków Jehowy to nie powinna mówić o "przyszłej" teściowej, ale raczej o "niedoszłej" teściowej (bo jak rozumiem, Letnia raczej nie zdecyduje się na "balwochwalczy" ślub z przysięgą małżeńską składaną Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Maj, 2020, 22:28 »
Każdy widać słyszy to co chce usłyszeć.
akurat w tym konkretnym przypadku lepszą pamięć ma Twój "znany z nieuważnego słuchania" mąż :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)