Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Heeej !  (Przeczytany 5171 razy)

Offline Triss

Odp: Heeej !
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Maj, 2020, 13:55 »
Donadams
Hej 😊

Storczyk
Super, że masz oparcie w rodzinie.
Ja póki co chcę otworzyć się na "świat" i poznać nowych ludzi, aby nie być sama. Jestem ekstrawertyczką, potrzebuję kontaktu z ludźmi :)

Cytryna
Z chęcią zajrzę i poczytam. Super, że wyszliście z tego razem! Nie wiem czy uda mi się wyrwać mojego z org.
"Forgive your enemies, but never forget their name"


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Heeej !
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Maj, 2020, 15:32 »
 :) Witaj Triss  :) i ja chciałbym Cię powitać.
Powodzenia, pogody ducha i siły życzę  :)


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Heeej !
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Maj, 2020, 15:47 »
Witaj, trafiłaś już na komitet za torta ?
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Triss

Odp: Heeej !
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Maj, 2020, 15:53 »
Bugareszt
Komitety dostępne na yt mam opanowane. Ale ten za "torta" to chodzi o Kleryka? Bo czytałam Jego relacje :)
Edit : już chyba wiem o jaki komitet Ci chodziło :) w firmie były czyjeś urodziny i ktoś go widział z tym tortem. :x

DeepPinkTool
Hej hej i dziękuję! :)
« Ostatnia zmiana: 14 Maj, 2020, 16:08 wysłana przez Triss »
"Forgive your enemies, but never forget their name"


Offline Nikt

Odp: Heeej !
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Maj, 2020, 17:07 »
Witaj Triss i powodzenia ja muszę wyciągnąć żonę wiec walczmy o nich :)
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline Triss

Odp: Heeej !
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Maj, 2020, 17:14 »
Witaj Triss i powodzenia ja muszę wyciągnąć żonę wiec walczmy o nich :)
Trzymam zatem kciuki aby się udało!
(nie używałam tego zwrotu od 11 lat :p)
Jeżeli mogę zapytać - jesteś w org czy poza?
"Forgive your enemies, but never forget their name"


Offline Vog

Odp: Heeej !
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Maj, 2020, 18:21 »
Cześć Triss. Dobrze słyszeć, że kwarantanna pobudza do szukania informacji. Od siebie tylko mogę teraz doradzić budowanie relacji z ludźmi spoza orga, bo ogromna większość świadków zerwie kontakt z chwilą gdy odejdziesz.
Rok 607 tez był tematem, na który nie potrafiłem odpowiedzieć, choć wtedy nie zmotywowało mnie to do drążenia.
Jak pewnie zauważyłaś, na forum jest kopalnia wiedzy a i grup tematycznych na fb jest co najmniej parę. Uważaj na "szpiegów z Nadarzyna" i nie zdradzaj za wiele o sobie.
Trzymaj się  :D


Offline Triss

Odp: Heeej !
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Maj, 2020, 20:02 »
Vog
To forum to prawdziwa skarbnica wiedzy. Odważę się powiedzieć to głośno - odstępcy mają większą wiedzę o Biblii i publikacjach strażnicy niż nie jeden zbór razem wzięty :x
Dziękuję za miłe słowa :) będę ostrożna
"Forgive your enemies, but never forget their name"


Offline Ruda woda

Odp: Heeej !
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Maj, 2020, 20:12 »
Triss... głowa do góry. co Cię nie zabije to Cię wzmocni. wyświechtane, a jednak do bólu prawdziwe

mi właśnie minęło 3 lata poza org. oddycham pełną piersią i prowadzę dopiero teraz normalne życie
moja cała rodzina też w org, a ja wychowana w tym bajzlu od małego i całe moje życie to był org

przetrzymasz, dasz radę, choć teraz widzisz to jako ciemną dziurę. naprawdę da się to przetrwać!
"Nigdy nie próbuj upodobnić kogoś do siebie. Ty wiesz - i Bóg wie to również - że jeden taki egzemplarz jak ty zupełnie wystarczy"  Ralph Waldo Emerson


Offline Triss

Odp: Heeej !
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Maj, 2020, 20:16 »
Triss... głowa do góry. co Cię nie zabije to Cię wzmocni. wyświechtane, a jednak do bólu prawdziwe

mi właśnie minęło 3 lata poza org. oddycham pełną piersią i prowadzę dopiero teraz normalne życie
moja cała rodzina też w org, a ja wychowana w tym bajzlu od małego i całe moje życie to był org

przetrzymasz, dasz radę, choć teraz widzisz to jako ciemną dziurę. naprawdę da się to przetrwać!
Wasze historie dają mi nadzieję! Bardzo Wam za to dziękuję! Wy daliście radę to i dla mnie jest nadzieja. Czas pokaże jak to się wszystko poukłada ❤️
"Forgive your enemies, but never forget their name"


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Heeej !
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Maj, 2020, 20:43 »
Po cichu też na to liczę, ale wiem też jak ważna jest ostrożność bo nie wiadomo kto patrzy....
Ile Ci zajęło ogarnięcie w miarę rzeczywistości?
U mnie to szperanie w internecie na poważnie zaczęło się 2 miesiące temu. Od dwóch tygodni czuję naprzemiennie wszystkie możliwe uczucia - od żalu po złość, zniechęcenie i wściekłość. Chciałam z kimś o tym pogadac ale nie było odpowiedniej osoby która by mnie nie podkablowała. Nie czuję się na tyle przygotowana psychicznie ale przede wszystkim merytorycznie aby stanąć oko w oko z trzema krawatami.

NieZnaPrawdy i Marzena dziękuję za wasze słowa!

CZEŚĆ

POZNAJESZ prawdę...a prawda wyzwala👍
Ma to swoją cenę jak wszystko, ale z autopsji wiem ze warto żyć a nie udawać .
Patrząc rano w lustro powiesz kiedyś...nareszcie...
A na razie jesteś w fazie przejściowej i nie musisz udzielać osobom Nieupoważnionym informacji o tym co jest w twojej głowie coś tam jest to zgodne z radami strażnicy nie każdemu należą się prawdziwe informacje.

Zdobywa informacje na spokojnie układaj plany myśl o przyszłości A betonowi niech ci nie zajmują głowy w tobie koronawirusa nawet nie mogą się zahaczyć poza telefonami sms-ami.

Powodzenia na drodze do prawdy o "prawdzie"

Jedno życie...
Tak mi się  przypomniało coś ciekawego bardzo w tym momencie odnośnie tego że mamy jedne życie...

Policzyłem lata i odkryłem, że mam mniej czasu do życia, niż do tej pory.
Czuję się jak to dziecko, które wygrało pudełko cukierków: pierwsze je z przyjemnością, ale kiedy zdaje sobie sprawę, że zostało ich tylko kilka, naprawdę zaczyna się nimi cieszyć.
Nie mam czasu na niekończące się konferencje na temat statutów, zasad, procedur i wewnętrznych zasad, wiedząc, że nic nie zostanie osiągnięte.
Nie mam czasu, żeby znosić absurdalnych ludzi, którzy nie pasują do swojego wieku. Nie mam czasu, żeby zmagać się z miernotami.

Nie chcę być na zebraniach, gdzie masz napompowane ego. Nie mogę tolerować manipulatorów i oportunistów.

Niepokoją mnie zazdrośni ludzie, którzy starają się zdyskredytować tych, którzy są bardziej zdolni do zajęcia swoich pozycji, talentów i osiągnięć.
Mój czas jest zbyt krótki, aby omówić nagłówki. Chcę tego niezbędnego, ponieważ moja dusza się spieszy. Bez wielu słodyczy w paczce.

Chcę żyć z ludźmi, którzy są bardzo ludzcy. Ludzie, którzy potrafią się śmiać z popełnionych błędów, którzy nie rozgłaszają swoich sukcesów.  Ci, którzy bronią ludzkiej godności i którzy chcą być po stronie prawdy i prawości. To sprawia, że ​​życie warto żyć.
Chcę otaczać się ludźmi, którzy wiedzą, jak dotykać serca innych. Ludzie, którzy przez ciężkie ciosy nauczyli się wzrastać poprzez delikatne dotknięcia duszy.

Tak, spieszę się, spieszę się do życia z intensywnością, którą może dać tylko dojrzałość.
Staram się nie marnować żadnych słodyczy, które mi pozostały. Jestem pewien, że będą bardziej pyszne niż te, które już jadłem.
Moim celem jest dojść do końca, w pokoju ze sobą, z moimi bliskimi i sumieniem.
Masz dwa życia, a drugie zaczyna się wtedy, gdy zdajesz sobie sprawę, że masz tylko jedno.

Wiersz Mario de Andrade (San Paolo 1893-1945) –  poety, pisarza, eseisty i muzykologa.
Jednego z założycieli brazylijskiego modernizmu


« Ostatnia zmiana: 14 Maj, 2020, 20:46 wysłana przez accurate »
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline Safari

Odp: Heeej !
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Maj, 2020, 21:11 »
Hej Trias 😄

Bedzie dobrze. Czytam, ucz sie . Poznawaj Sama siebie. Ludzie sie znajda. W pracy. Na kursach. Na jakichs dodatkowych zajeciach. Jak mieszkasz w duzym miescie to zapisz sie na jakis kurs np tanca. Moze wyciagnij meza. 😄 Ahah

Bedzie super. Boli na poczatku. Ale potem przechodzi.  I ,the sie o niebo lepiej.
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Nikt

Odp: Heeej !
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Maj, 2020, 00:29 »
Trzymam zatem kciuki aby się udało!
(nie używałam tego zwrotu od 11 lat :p)
Jeżeli mogę zapytać - jesteś w org czy poza?
Jeszcze w ale już mam nadzieje ze nie długo . Co do żony to ścisły beton tzn nie komórkowy i wodoszczelny powoli coś tam dociera ale bardzo bardzo powoli bo jak zacznę tylko kurs przyspieszony to od razu jestem odstepcą ale bedzie dobrze
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline HARNAŚ

Odp: Heeej !
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Maj, 2020, 06:26 »
Cześć dziewczyna , były starszy z lubuskiego pozdrawia. Lekko nie będzie jeśli chodzi o emocje ale przecież nie musisz od razu robić gwałtownych ruchów. Sukces polega na tym , ze wiesz , że to lipa i że nie mają  już mocy aby Tobą sterować . a takim świadkiem to sobie jeszcze możesz w ukryciu pobyć aż ogarniesz na plus wszystko co wokół.


Offline Triss

Odp: Heeej !
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Maj, 2020, 15:43 »
Accurate
Niesamowity wiersz! Taki na czasie ❤️

Safari
TAK! mam zamiar otworzyć się na ludzi! Nie namówię M. na taniec bo nie lubi, ale coś wymyślę. 😉

Harnaś
Miło poznać! Skoro jesteś byłym starszym to dobrze wiedzieć! Można po poradę prawną na priw pisać jbc? 😂
"Forgive your enemies, but never forget their name"