Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Fakirek po latach : )  (Przeczytany 3695 razy)

Offline Fakirek

Fakirek po latach : )
« dnia: 09 Maj, 2020, 23:21 »
Matko,
wciąż tu jesteście :)
Miło widzieć te same nicki.
Co to się porobiło, że nie ma watchtower-forum.pl ?
Pozdrawiam wszystkich dawnych znajomych i wszystkich w ogóle! : )


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Fakirek po latach : )
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maj, 2020, 23:45 »
Z twojego postu wnioskuję, że jesteś starym forumowiczem. Ja jestem stosunkowo młodym bywalcem forum. Może przybliż swoją postać, aby młodzi wiedzieli coś o tobie.
A tak normalnie to witaj na nowym/starym forum?
« Ostatnia zmiana: 09 Maj, 2020, 23:47 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Online NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Fakirek po latach : )
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Maj, 2020, 23:59 »
Witaj Fakirek.
Co cię tu sprowadza?


Offline Safari

Odp: Fakirek po latach : )
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Maj, 2020, 00:29 »
Ja ze starego forum 😄 ale pierwszego bardzo dawnwgo nie znalam 😊 tylko to drugie, z grubym drabem, zarina, Sj23 etc 😄
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Sebastian

Odp: Fakirek po latach : )
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Maj, 2020, 02:34 »
Co to się porobiło, że nie ma watchtower-forum.pl ?
witam, witam...

tak pół żartem pół serio pisząc, pomocne w zrozumieniu tego co stało sie z watchtower-forum.pl może być przypomnienie wierzeń chrześcijańskich na temat zmartwychwstania Jezusa z Nazaretu :)

chrześcijanie wierzą, że ów Jezus umarł, ale zmartwychwstał i że po zmartwychwstaniu dysponował tzw. ciałem uwielbionym, a więc bardziej funkcjonalnym od wcześniej posiadanego ciała materialnego... np. mógł jeść rybę ale mógł także przechodzić przez ściany itd. itp.

ciało poprzedniego forum umarło, ale duch tamtego forum żyje bo są z nami uczestnicy tamtego forum...

co więcej: obecne forum jest lepsze, bo admini wybrali lepsza wersję oprogramowania (skrypt do obsługi watchtower-forum.pl był tak nowoczesny, że aż nieczytelny - tutaj natomiast nie ma przerostu nowoczesności nad funkcjonalnościa - i bardzo dobrze)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Natan

Odp: Fakirek po latach : )
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Maj, 2020, 07:17 »
Witam Cię serdecznie po latach.

Ja także funkcjonowałem na starym forum.

Życzę Ci owocnego tutaj pobytu.

A Wszystkim to czytającym życzę spokojnego, radosnego i przyjemnego dnia.

Pozdrawiam Ciebie i Wszystkich.

Natan


Offline Takajaja

Odp: Fakirek po latach : )
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Maj, 2020, 10:54 »
Ja również witam i o " zdrowie" pytam 😊


Offline Sebastian

Odp: Fakirek po latach : )
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Maj, 2020, 11:33 »
czekam aż Fakirek się nieco rozkręci, bo mam do niego sprawę na PM, a jak wiadomo komunikacja PM będzie możliwa dopiero wtedy gdy napisze on 5 wiadomości na forum...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Matylda

Odp: Fakirek po latach : )
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Maj, 2020, 14:10 »
Ja ze starego forum 😄 ale pierwszego bardzo dawnwgo nie znalam 😊 tylko to drugie, z grubym drabem, zarina, Sj23 etc 😄

A Ikea, Dziadeks, Blondynka, Gandalf, Pionier,.....
Kto pamięta więcej osób?
Cześć Fakirek.👍


Offline HARNAŚ

Odp: Fakirek po latach : )
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Maj, 2020, 18:53 »
AugustusGermanicus, Robert1975, Vin ,żona Vina, Winston


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Fakirek po latach : )
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Maj, 2020, 19:56 »
Phadre Antonio, Lady Inred, Nunek, Nabuchodonozor, Normalnieodjazd, Storge, Mesel,...  i jeszcze taki co codziennie tekst dzienny wstawiał. Rudy w zielonej bluzce z kotem. Strasznie irytujący, taki coś a`la trampiszon.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Safari

Odp: Fakirek po latach : )
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Maj, 2020, 21:40 »
O tak! Pamietam wszystkich jeszcze byl Jedediach, Badacz  , FabrykaKeksu, Weteran, CorkaWeterana.
Robert1975 to byl agent 😂😂 I AugustusGermanicus tez agent - bolo zrywac. I Roberta 😂😂😂  i Mesel i Storge. I Butelczyk 😂 Pamietacie Butelczyka ?? 😂😂
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Trinity

Odp: Fakirek po latach : )
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Maj, 2020, 22:49 »
pewnie że pamiętamy butelczyka
czasem się tu pojawia
Roberta 1975 mi brakuje bardzo hlip
a jego szwagier AugustusGermanicus to taki
śmieszek ubawiał mnie zawsze do łez. Gruby drab fajną nutę zapodawał i Zarina poznali się na forum, Vin i żonaVina, Antykierat, Gorszyciel gdzie oni są?
Mesel z Storge też chyba w sieci się poznali.
i oczywiście Lila która to namówiła mnie na to forum i znikła.. wspomnienia
akurat fabryka keksu jest tu obecny na forum i czasem się pojawia pod innym nickiem.
była Blizna, i Normalnieodjazd dziewczyna która nigdy świadkiem nie została ale miała tu chłopaka.
miło wszystkich wspominam
poszli widać dalej


Offline CzarnySmok

Odp: Fakirek po latach : )
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Maj, 2020, 22:56 »
pewnie że pamiętamy butelczyka
czasem się tu pojawia
Roberta 1975 mi brakuje bardzo hlip
a jego szwagier AugustusGermanicus to taki
śmieszek ubawiał mnie zawsze do łez. Gruby drab fajną nutę zapodawał i Zarina poznali się na forum, Vin i żonaVina, Antykierat, Gorszyciel gdzie oni są?
Mesel z Storge też chyba w sieci się poznali.
i oczywiście Lila która to namówiła mnie na to forum i znikła.. wspomnienia
akurat fabryka keksu jest tu obecny na forum i czasem się pojawia pod innym nickiem.
była Blizna, i Normalnieodjazd dziewczyna która nigdy świadkiem nie została ale miała tu chłopaka.
miło wszystkich wspominam
poszli widać dalej

Mam sentyment do tamtego miejsca i tamtych osób, ale czy ujawnianie - nawet w dobrej wierze - szczegółów z ich osobistego życia, przy jednoczesnym braku zainteresowanych na tej platformie, jest właściwe?
« Ostatnia zmiana: 10 Maj, 2020, 22:58 wysłana przez CzarnySmok »


Offline Trinity

Odp: Fakirek po latach : )
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Maj, 2020, 23:08 »
Mam sentyment do tamtego miejsca i tamtych osób, ale czy ujawnianie - nawet w dobrej wierze - szczegółów z ich osobistego życia, przy jednoczesnym braku zainteresowanych na tej platformie, jest właściwe?

spokojnie Czarny Smoku nie napisałam czegoś czego wcześniej tutaj nie przeczytałam 😏
wszystkie informacje mam z tego forum . a poza tym czas poluzować gumę w majtach
jesteśmy już duzi i nie powinniśmy się bać tego posągu na glinianych stopach 😉
chyba że ciebie osobiście uraziłam to powiedz a zacznę walić głową o posadzkę w skrusze