Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net  (Przeczytany 23817 razy)

Offline Blue

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #165 dnia: 13 Październik, 2020, 14:59 »
Blue, czy jest szansa na cały list? Chyba, że jest już zamieszczony na forum?

Niestety, na razie nie ma szans.


Offline Technolog

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #166 dnia: 13 Październik, 2020, 15:19 »
jak ma wyglądać "oferta dla firm"?! Może np. tak:
Wzór listu po angielsku jest dostępny na avoidjw.org w listach na listopad.


Offline Janna

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #167 dnia: 13 Październik, 2020, 16:51 »
jak ma wyglądać "oferta dla firm"?! Może np. tak:
Ależ się uśmiałam z tego listu😂😂😂 do ptaszysk dodałabym jeszcze wszędobylskie larwy i teraz list będzie mial iście apokaliptyczny posmak. A tak swoją drogą to śj przechodzą już samych siebie w wymyślaniu niedorzeczności fikcyjnej służby - dopiero spojrzenie na to wszystko z boku daje pełen obraz tej beznadziejnej, absurdalnej sekty. Zastanawiam się jak ja mogłam w tym tkwić prawie 30 lat ...
Miłość warunkowa to nie jest miłość - to manipulacja.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #168 dnia: 13 Październik, 2020, 17:00 »
Poza firmami są też zakusy na głoszenie urzędom/urzędnikom.

Jacy oni są żałośni, jak mi żal tych oszołomionych głosicieli upatrujących misji życiowej w zawracaniu głowy Urzędnikom.

No kto z nimi w ogóle będzie rozmawiał?

Głoszenie firmom, śmierdzi mi ta mobilizacja zbliżeniem się do granicy przepisów. Jak chce się np. wysłać e-mail z ofertą do jakiejś firmy to trzeba poprosić o zgodę daną firmę a nie spamować ich znienacka.

Jak ma się sprawa oferty Świadków Jehowy?  Pewno to dzwonienie i pytanie jest tym samym co powyższy proces pytania o możliwość przesłania oferty.



Offline Technolog

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #169 dnia: 13 Październik, 2020, 21:36 »
Głosiciel podaje swoje dane kontaktowe, nie należy zamieszczać danych konkretnego zboru. Wychodzi więc na to, że to jest prywatne wysyłanie listów.
Jednak w myśl wyroku trybunału w Finlandii o którym było na forum działalność głoszenia nie jest osobista.

Nie chce mi się poprawiać składni i wyrazów wrzucam wprost z Googla.
Pewnie niedługo pojawi się po polsku.

Cytuj
Piszę do Ciebie w szacunku jako członka [nazwa agencji samorządu lokalnego lub gminy]. Nazywam się [Imię]. Mieszkam w społeczności.
W listopadzie 2020 roku Świadkowie Jehowy na całym świecie biorą udział w kampanii mającej na celu dostarczenie specjalnego numeru Strażnicy do wszystkich urzędnikówa państwowych, zarówno na szczeblu lokalnym, jak i krajowym. Twoja osobista kopia jest załączona. Możesz również pobrać kopię z naszej witryny internetowej jw.org. (Idź do BIBLIOTEKA> CZASOPISMA). Pytanie na okładce tego magazynu brzmi: „Co to jest Królestwo Boże?” Wiele osób modli się o nadejście Królestwa Bożego, ale często zastanawia się, czym jest Królestwo Boże i co zrobi. To czasopismo wyjaśnia, w jaki sposób odpowiedzi na te pytania można łatwo znaleźć w Biblii. Ufam, że przeczytanie go sprawi ci przyjemność.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące wierzeń, praktyk i działalności Świadków Jehowy w społeczności. Moje dane kontaktowe są pokazane poniżej.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #170 dnia: 13 Październik, 2020, 21:54 »
Głosiciel podaje swoje dane kontaktowe, nie należy zamieszczać danych konkretnego zboru. Wychodzi więc na to, że to jest prywatne wysyłanie listów.
Jednak w myśl wyroku trybunału w Finlandii o którym było na forum działalność głoszenia nie jest osobista.

Nie chce mi się poprawiać składni i wyrazów wrzucam wprost z Googla.
Pewnie niedługo pojawi się po polsku.

W tym liście poniżej powinna być małym drukiem zawarta klauzula:
"Jeśli kiedykolwiek byłeś ochrzczonym Świadkiem Jehowy to ta oferta nie jest skierowana do Ciebie"


PS. "do ciebie" z małej litery i bez poważania


BetMen

  • Gość
Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #171 dnia: 13 Październik, 2020, 23:24 »
Obecne zbiórki są tak żenujące że szok...
Siedzi się "w pokojach" na Zoom, głosiciele mają dzwonić, wysyłać SMS-y a pozostali jak "małpki" w zoo się temu przyglądają na ekranie!
A później dla rozluźnienia gadają o pierdołach i tak mija godzina "służby" :o


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #172 dnia: 14 Październik, 2020, 02:17 »
Obecne zbiórki są tak żenujące że szok...

Pewnie teraz zorientowali się na górze, że aby się kręciło potrzeba jednak trochę uniwersalnych treści i pochylenia się nad ludzkimi problemami, a nie tylko akwizytorka...


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #173 dnia: 14 Październik, 2020, 13:12 »
To może być dla nich trudne bo sami od wielu lat żyją jak pączki w maśle na cudzy koszt w siedzibie sekty więc skąd mogą wiedzieć jakie właściwie są te ludzkie problemy. To jak w dowcipie o dzieciaku z arystokratycznej rodziny który w prywatnej szkole miał napisać wypracowanie o biednych ludziach.

"Pewnego razu była biedna rodzina. Ojciec był biedny. Matka była biedna. Syn był biedny. Ich szofer był biedny. Ich ogrodnik był biedny. Wszyscy ich służący i kucharki byli biedni."
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2020, 13:16 wysłana przez Mahershalalhashbaz »
nihilista


Offline Trinity

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #174 dnia: 20 Grudzień, 2020, 06:41 »
wybrałam ten pokój mówiąc po zoomowemu

tak się w moim życiu złożyło że mam dwie psiapsi
z 2 biegunów które nie wiedząc o mnie również się zaprzyjaźniły.
czyli jedna sis świętojebliwa i światuska, ale mimo to nigdy nam to nie przeszkadzało przyjaźnić się od serca.
sęk w tym że moja psiapsi siostra zradykalizowała się
na maxa - a w zasadzie jej mosz
z tego powodu ja mam bana u nich w domu (nie przejmuję się tym, mimo że jako prawie oficjalny odstępca prawie nie utrzymujemy kontaktu)

i ostatnio swiatuska dzwoni i ciśnie bekę że oto mąż mojej koleżanki ortodoks pisze do nich sms
że pandemia to znak końca, ale Bóg ma pomysł i niedługo będzie cudnie. i ona mnie pyta co oni palą?
że ten sms wcale nie wydał jej sie jakiś pokrzepiający tylko jakiś taki foliarski.
ja oczywiście nie opowiadam jej że mam już to wszystko w dupiu, tylko logiczne argumenty.
i ona, ta światuska mów: Trinity, na jednym biegunie mam ich a na drugim ciebie i nie mogę rozkminić o co kaman. w domyśle ocieplam wizerunek swiadków 🤣

konkluzja
ludzie cisną bekę z tego "głoszenia" w sieci
serio



Offline Technolog

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #175 dnia: 20 Grudzień, 2020, 15:56 »
Zbiórki się odbywają pełną parą.
Dzisiejszy temat to: pełne zaangażowanie w dzieło głoszenia.


Offline Nikt

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #176 dnia: 14 Luty, 2021, 13:52 »
Drżyjcie ludzie albowiem świadki nie maja już komu głosić i szukają wszytskich dostępnych możliwości by nabić choćby godzinkę.
Nauczyciele, lekarze i wszelkie usługi a nawet kilku lub kilkunastoletnie nieodwiedzane osoby możecie liczyć na kilka niezobowiazujacych smsów a potem śmiałe gloszenie nawet przez zoom czy skype .
Może ktoś ma jakieś namiary na numery badź adres kogokolwiek no bo co oni biedni zaraportuja :(((
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline Sebastian

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #177 dnia: 14 Luty, 2021, 17:18 »
może skrzyknijmy jakąś małą grupkę pod wezwaniem :) i zróbmy coś aby ŚJ z całej Polski głosili NIE jakimś przypadkowym osobom, ale członkom "naszej" grupy :) a po zakończeniu epidemii opublikujemy te ich głoszenia w internecie i będziemy wszyscy mieli bekę ;)

korzyści:
- sami śJ będą życiowo spełnieni "bo głoszą"
- osoby przypadkowe nie wpadną w sieć sekty
- członkowie "naszej" grupy będą mieli rozrywkę
- internauci będa mieli bekę po zakończeniu epidemii
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nikt

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #178 dnia: 13 Kwiecień, 2021, 20:00 »
Zbiórki nie ustają a wręcz można na 1 palcu policzyć dni w których bracia ich nie ustalili. Ale gloszenie jest niesamowicie piękne aż do tego stopnia, że siostry i bracia stwierdzają iż ludzie kasują konta na fb i mesengerze bo nie mogą już do nich nic wyslać z jw.org.  Poziom żenady wypełnia pytanie do zainteresowanego dlaczego już nie chce z nami rozmawiać.......
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #179 dnia: 13 Kwiecień, 2021, 22:38 »
ludzie kasują konta na fb i mesengerze bo nie mogą już do nich nic wyslać z jw.org.  Poziom żenady wypełnia pytanie do zainteresowanego dlaczego już nie chce z nami rozmawiać.......

Nikt nie kasuje konta, pewnie dodają ich do blokowanych i tyle. To taki skuteczniejszy odpowiednik udawania, że nikogo nie ma w domu.

 I co ten zainteresowany odpowiedział?