Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net  (Przeczytany 24006 razy)

Offline Proctor

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #135 dnia: 14 Sierpień, 2020, 13:52 »
Niektórzy piszą wersety i rózne dyrdymały na kamieniach. Potem zistawiaja je w parku.


Offline Blue

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #136 dnia: 14 Sierpień, 2020, 14:02 »
Niektórzy piszą wersety i rózne dyrdymały na kamieniach. Potem zistawiaja je w parku.

I tak oto spełniło się, co zostało napisane: "Jezus im odparł: „Mówię wam, że gdyby oni milczeli, kamienie by wołały”. (Łukasza 19:40)


Offline Roszada

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #137 dnia: 14 Sierpień, 2020, 14:07 »
I tak oto spełniło się, co zostało napisane: "Jezus im odparł: „Mówię wam, że gdyby oni milczeli, kamienie by wołały”. (Łukasza 19:40)
Już kamienie Wielkiej Piramidy wołały... :)


Offline Proctor

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #138 dnia: 14 Sierpień, 2020, 16:03 »
I tak oto spełniło się, co zostało napisane: "Jezus im odparł: „Mówię wam, że gdyby oni milczeli, kamienie by wołały”. (Łukasza 19:40)
No widzisz a odstępcy piszą że nie jest to religia prawdziwa. 😀
Proroctwa się spełniają na ludzie Jehowy.


Offline Sebastian

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #139 dnia: 14 Sierpień, 2020, 18:41 »
widać wyraźnie że lud Jehowy zaczyna się nudzić :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Triss

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #140 dnia: 14 Sierpień, 2020, 18:49 »
Niektórzy piszą wersety i rózne dyrdymały na kamieniach. Potem zistawiaja je w parku.

Ojej, jak kreatywnie!
Można dorzucić jeszcze swój adres mailowy i czekać, aż ktoś odpisze!
"Forgive your enemies, but never forget their name"


Offline Takajaja

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #141 dnia: 15 Sierpień, 2020, 15:02 »
Te kamyczki bardzo ładne 😊 szczerze powiem.

Ale do rzeczy... Nie wiem jak wy, ale ja widzac ludzi po 50,60tce robiacych laurki to mam dziwne odczucia. Zwłaszcza jak widze faceta kolo 60tki. Mam wtedy wrazenie ze takie osoby juz dziecinnieją, tracą zmysly i sami nadaja się do pojscia do Domu Pomocy Społecznej zeby te laurki robić dla siebie.
Co ta cholerna organizacja robi ze współwyznawcami? Ona juz ich calkiem ubezwlasnowolnia umyslowo!

Wiadomo, ze to nie byl pomysł odgorny, ale mimo to starsi taki pomysl zaakceptowali i wcielili w zycie. I tym samym reprezentowali i wydawali swiadectwo o org i Jehowie.
Pogielo ich...🤦‍♀️

Wyobrazacie sobie chlopaki robic laurki??
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień, 2020, 15:06 wysłana przez Takajaja »


Offline Janna

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #142 dnia: 21 Sierpień, 2020, 16:00 »
O kurczę, u nas też ktoś zrobił taką akcję, do dzis nie wiadomo kto był inicjatorem i wykonawcą, też były imienne laurki pozostawione w skrzynce. Co do zbiórek to pare razy się im przysłuchiwałam, czasem są tez na zoomie (zwłaszcza te zborowe) i n ajlepszy moment to ten, gdy przewodniczący pyta czy ktoś ma problem z wyruszeniem dziś do służby. Tak, tak - dosłownie tak jak piszę; "z wyruszeniem do służby". Oczywiście nikt nigdy nie zgłasza problemów, bo "każdy ma mnóstwo pracy w dziele pańskim".
Miłość warunkowa to nie jest miłość - to manipulacja.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #143 dnia: 11 Październik, 2020, 09:44 »
Wczoraj miałem okazję rozmawiać ze znajomym z woj. Mazowieckiego. Zapytałem jak u nich głoszenie wygląda. Zbiórki odbywają się przez zooma. Dwie pary w zespole tj. cztery osoby i głoszenie odbywa się przez telefon. Dzwoni jedna osoba, a pozostałe trzy osoby przysłuchują się na zoomie rozmowie. Następnie następuje zmiana i kolejna osoba dzwoni i prowadzi rozmowę itd.. Czas liczą sobie wszystkie osoby.
« Ostatnia zmiana: 11 Październik, 2020, 09:49 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Technolog

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #144 dnia: 11 Październik, 2020, 14:23 »
Wczoraj miałem okazję rozmawiać ze znajomym z woj. Mazowieckiego. Zapytałem jak u nich głoszenie wygląda. Zbiórki odbywają się przez zooma. Dwie pary w zespole tj. cztery osoby i głoszenie odbywa się przez telefon. Dzwoni jedna osoba, a pozostałe trzy osoby przysłuchują się na zoomie rozmowie. Następnie następuje zmiana i kolejna osoba dzwoni i prowadzi rozmowę itd.. Czas liczą sobie wszystkie osoby.
To akurat było normalne, w czasie gdy z 5-6 lat temu legalne było głoszenie przez telefon na numery z książki telefonicznej.
Głosiciel dzwonił na kolejne numery tak długo, aż w końcu ktoś odebrał. Po rozmowie następny.


Offline DontBeUnkind

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #145 dnia: 11 Październik, 2020, 14:54 »
To akurat było normalne, w czasie gdy z 5-6 lat temu legalne było głoszenie przez telefon na numery z książki telefonicznej.
Głosiciel dzwonił na kolejne numery tak długo, aż w końcu ktoś odebrał. Po rozmowie następny.

Tak, szczególnie z tej formy korzystały osoby starsze, dla których wyjście z domu było problematyczne. Tereny telefoniczne zboru były podzielone na ulice, więc zdarzały się akcje, że tu ciotki dzwonią, a za 2h para głosicieli puka do drzwi 😅

W sytuacji, gdy wszyscy głosiciele są zmuszeni do korzystania z tej formy służby, przy takich obwarowaniach RODO, jestem pewna że osoby które w przeszłości udostępniły swój numer telefonu głosicielom, teraz przeklinają ziemię na której stoją 😅

A w ogóle.. Ostatnio chyba była Strażnica o zaginionych owcach. Starsi sobie o kimś przypomnieli? Wszak to bardzo wdzięczny teren do głoszenia. Ktoś, coś?
« Ostatnia zmiana: 11 Październik, 2020, 14:56 wysłana przez DontBeUnkind »
Nolite te bastardes carborundorum


Offline Estera

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #146 dnia: 11 Październik, 2020, 15:50 »
A w ogóle.. Ostatnio chyba była Strażnica o zaginionych owcach. Starsi sobie o kimś przypomnieli?
Wszak to bardzo wdzięczny teren do głoszenia. Ktoś, coś?
   Taaaak, szukają "zaginionych owiec", jak zaginionej drachmy.
   W moim zborze do kilku osób po paru latach się dobijali, moich znajomych z odstępczymi poglądami.
   Niektórzy ... "nie znaleźli czasu" ... jak narazie na wizytę telefoniczną.
   Niektórzy w ogóle nie odebrali telefonu.
   Ciekawe, że im nie wstyd jako starszym, po kilku latach zapomnienia, dzwonić o takie spotkanie.
   Śmieszni są po prostu  :)) :)) :))
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline DontBeUnkind

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #147 dnia: 11 Październik, 2020, 16:21 »
Estera, nie dostrzegasz kolejnego błogosławieństwa od Jehowy. Dzięki ogólnoświatowej epidemii, która oczywiście jest znakiem końca tego systemu rzeczy, starsi, z braku laku, zostali zmuszeni do szukania zaginionych owiec! Estera, Jehowa po raz ostatni wyciąga do Ciebie dłoń! Nie chce żebyś zginęła w nadchodzącym Armagedonie!
Nolite te bastardes carborundorum


Offline Sebastian

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #148 dnia: 11 Październik, 2020, 16:26 »
mam poważne pytanie:
skoro z wypowiedzi mówców zborowych a nawet kongresowych wiemy że Szatan prześladuje lud Boży za pomocą nowej metody jaką jest całkowity brak prześladowań, to czy jest szansa na to aby Jehowa raczył pobłogosławić nas brakiem swoich błogosławieństw?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Technolog

Odp: Zbiórki przed rzekomym głoszeniem nadal się odbywają przez net
« Odpowiedź #149 dnia: 11 Październik, 2020, 16:27 »

skoro z wypowiedzi mówców zborowych a nawet kongresowych wiemy że Szatan prześladuje lud Boży za pomocą nowej metody jaką jest całkowity brak prześladowań
Pierwsze słyszę