Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pomoc w obliczu epidemii  (Przeczytany 7122 razy)

Offline pikola2000

Odp: Pomoc w obliczu epidemii
« Odpowiedź #45 dnia: 31 Marzec, 2020, 14:51 »
Ogólnie ze swojej strony temat uważam za wyczerpany. Jakoś kłóci mi się z elementarną logiką że kilka milionów ludzi zupełnie przypadkowo losowo dobranych może stanowić niebezpieczną sektę w dodatku że można w zasadzie bezkarnie walić w nich jak w bęben tak jak tutaj na przykład. W Putinowskim Kacapstanie to dopiero muszą mieć cienko albo w takiej Korei północnej jeśli tam są albo w Chinach. Sekta ?! Scjentolodzy to jest dopiero masakra i sekta i to bogatych znanych ludzi. Wierzą że uratują ich kosmici albo jakieś nowoczesne technologie. Większej bredni w życiu nie słyszałam ale się nie dziwię skoro miliony ludzi są w stanie uwierzyć że ziemia jest płaska. Cóż żyjemy w świecie który niektórzy nazywają neofeudalny-korpokapitalizm "średniowiecze 5.0" w którym dziecko na pytanie skąd się bierze mleko mówi że z Tesco a parówka to taki śmieszny batonik. No ale nie zamierzam nikogo przekonywać do swojego punktu widzenia na siłę bo w końcu każdy ma wolną wolę niezależnie od tego czy się uważa za kogoś stworzonego czy za efekt wielkiego wybuchu. Wirus w końcu minie a 20-30% bezrobocie dotknie tylko niektórych no a potem  gospodarka ruszy z kopyta i wszystko wróci do tak zwanej normy jak podejrzewam. Będą nowi miliarderzy i milionerzy jak to zwykle bo "umarł król niech żyje król" zgodnie ze starym dobrze znanym porzekdłem. USA właśnie drukują 2 biliony dolarów. To jest wsparcie jak po drugiej wojnie światowej. Inflację zaduszą podatkami i "spalą". Być może podobnie zrobi EU. Jak ktoś doda coś w temacie wątku to dzięki :) Nie dawajcie się wirusowi. Polecam czosnek i kiszoną kapustę najlepiej z własnej ekouprawy. W innych okolicznościach poleciłabym czosnek wodę święconą a ostatecznie osinowy kołek ( żarcik ) ale ponieważ nie wierzę w brednie gusła i zabobony to polecam czosnek kiszoną kapustę wodę utlenioną i lewatywę. Stare metody naszych dziadków i babci nigdy nie wyszły z użyteczności. Przynajmniej niektóre.


Offline Matylda

Odp: Pomoc w obliczu epidemii
« Odpowiedź #46 dnia: 31 Marzec, 2020, 16:14 »
Ogólnie ze swojej strony temat uważam za wyczerpany.
To suuuper bo rozwodzisz się jak gumką w majtkach i strasznie  napaskudzilas w tym wątku i trzeba dużo przewijać.
Każdy ma dostęp do WP. Interii czy tam innego Onetu i nie musisz tu przepisywać wiadomości z tamtąd.


Offline Fantom

Odp: Pomoc w obliczu epidemii
« Odpowiedź #47 dnia: 31 Marzec, 2020, 17:37 »
  Skontaktuj się z ŚJ, dołącz do ich grup na fb. Będziesz miała od nich bezpośrednią informację co robią, jak pomagają, jak sie angażują w obecnej sytuacji. Proste? Generalnie jako instytucja nic nie robią, czekają z założonymi rękoma na bliski koniec. Cieszą się, że Armagedon jest tuż tuż. Wystarczy?
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Roszada

Odp: Pomoc w obliczu epidemii
« Odpowiedź #48 dnia: 31 Marzec, 2020, 17:37 »
Ogólnie ze swojej strony temat uważam za wyczerpany. Jakoś kłóci mi się z elementarną logiką że kilka milionów ludzi zupełnie przypadkowo losowo dobranych może stanowić niebezpieczną sektę w dodatku że można w zasadzie bezkarnie walić w nich jak w bęben tak jak tutaj na przykład.
No i tu ŚJ bardzo ci podziękują za dbanie o ich interesy.
Ale nie ciesz się za bardzo, bo i tak jak nie wstąpisz do organizacji, to będziesz leżeć, jak ten ich przysłowiowy "gnój na polu" Armagedonu. ;)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Pomoc w obliczu epidemii
« Odpowiedź #49 dnia: 31 Marzec, 2020, 18:44 »
... i nie jest prawdą, aby do tej pory w Polsce w czasie pandemii Świadkowie Jehowy dopuszczali aby komuś doskwierał słoneczny żar, upał i skwar. Z całą stanowczością to stwierdzam, tym bardziej, że upałów w tym roku jeszcze nie było.  ;)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Pomoc w obliczu epidemii
« Odpowiedź #50 dnia: 31 Marzec, 2020, 20:50 »
Roszada- jak znalazł post, który skierowany został na cmentarz to ten na pewno też dostrzeże, jak nie trudno się mówi  :)
Nie ja usuwałem ten wpis, pierwszy raz go zobaczyłem dopiero na cmentarzu. Jest jeszcze jeden admin i dwóch moderatorów. Ale gdybym go zobaczył, to zapewne bym go usunął. Nie robi on nic dobrego dla forum, za bardzo dosadny. Sprawdzałem w raportowanych wiadomościach i był on nawet raportowany jako niewłaściwy, przez innego użytkownika forum.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Pomoc w obliczu epidemii
« Odpowiedź #51 dnia: 31 Marzec, 2020, 21:09 »
Generalnie jako instytucja nic nie robią, czekają z założonymi rękoma na bliski koniec. Cieszą się, że Armagedon jest tuż tuż. Wystarczy?
Tak sobie myślę, że moja tfu szwagierka, to pewnie nawet się już nie kąpie, żeby przypadkiem armagedon nie zastał jej w wannie.  ;D ;D ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Takajaja

Odp: Pomoc w obliczu epidemii
« Odpowiedź #52 dnia: 31 Marzec, 2020, 21:22 »
W każdym bądz razie to smutne że jako organizacja podająca się za jedyną prawdziwą religię i kierujaca się miloscią nie robi nic. I w cale jej nie "widać"....cisza


Offline Gremczak

Odp: Pomoc w obliczu epidemii
« Odpowiedź #53 dnia: 31 Marzec, 2020, 21:25 »
Ogólnie ze swojej strony temat uważam za wyczerpany.
Jak Roszada napisał o pedofilii ŚJ i procesach to pikola2000 od razu stwierdził ,że temat wyczerpany.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Pomoc w obliczu epidemii
« Odpowiedź #54 dnia: 31 Marzec, 2020, 21:44 »
Nie ja usuwałem ten wpis, pierwszy raz go zobaczyłem dopiero na cmentarzu. Jest jeszcze jeden admin i dwóch moderatorów. Ale gdybym go zobaczył, to zapewne bym go usunął. Nie robi on nic dobrego dla forum, za bardzo dosadny. Sprawdzałem w raportowanych wiadomościach i był on nawet raportowany jako niewłaściwy, przez innego użytkownika forum.
Witaj Nemo
Dziękuję za odpowiedź - pozdrawiam
Z niej nasuwa się kolejne stwierdzenie  są tutaj świętsze osoby niż za wielkiej wody  >:D

Witaj Takajaja
Dobrze, ze choć Ty mnie rozumiesz   :)
« Ostatnia zmiana: 31 Marzec, 2020, 21:56 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Takajaja

Odp: Pomoc w obliczu epidemii
« Odpowiedź #55 dnia: 31 Marzec, 2020, 21:48 »
Witaj Nemo
Dziękuję za odpowiedź - pozdrawiam
Z niej nasuwa się kolejne stwierdzenie  są tutaj świętsze osoby niż za wielkiej wody  >:D
Aż strach się bać...😎😎


Offline farlopa

Odp: Pomoc w obliczu epidemii
« Odpowiedź #56 dnia: 31 Marzec, 2020, 23:05 »
To znaczy że sj w ogóle nigdzie nie pracują teraz w czasie epidemii i nie chcąc ryzykować swojego życia zamknęli się po piwnicach ? Czy oni wszyscy mają piwnice w takim razie ? Nie znam w ogóle tematu. A co jeśli epidemia potrwa 3 miesiące ? A gdyby teraz na przykład nastąpił jakiś wybuch na słońcu bo przecież takie rzeczy się zdarzają jest to opisane naukowo i padłby Internet to takie bandy jak teraz w Hiszpanii i we Włoszech pojawiłyby się na całym świecie. Bandy które kradną gwałcą biją i mordują aż wojsko na ulicę jak po wojnie muszą wystawiać bo to grozi masowymi rozruchami. Lodowiska zamienione w kostnice. W tej chwili internet nas ratuje. A co jeśli.... Stawianie pytań jest domeną homo sapiens. Niewiele trzeba żeby się nasza cywilizacja cofnęła do epoki kamienia łupanego. 90% młodzieży potrafi w dzisiejszych czasach wyłącznie "pocierać smartfona"'. Czasami jedną ręką potrafią pocierać smartfona a drugą gmerać sobie w majtkach i na tym się niejednokrotnie kończą umiejętności wielu młodych ( i nie tylko ) ludzi. Nie mam czasu czytać całego forum. Piszę i pytam na bieżąco to co mnie konkretnie interesuje. Przecież nie przeczytam całego forum. Mam ciekawsze zajęcia.
nie wiem co bierzesz ale bierz połowę 😂😂😂mieszkałem 12lat w Hiszpanii i nikt nigdy nie pitolił o jakichś grasujacych i gwalcacych bandach może Twoje źródła informacji są  tak samo wiarygodne jak plotek


batnasekte

  • Gość
Odp: Pomoc w obliczu epidemii
« Odpowiedź #57 dnia: 01 Kwiecień, 2020, 00:57 »
(mtg): Zastanawiam się dlaczego mój post wylądował na cmentarzu cytuję: ' Jehowici to pasożyty w społeczeństwie a pasożytów trzeba tępić '

Nadaszyniaku prawdę napisałeś, trzymam z Tobą sztamę. Oczywiście że trzeba tępić, ja robię to od bardzo wielu lat. Lecz nie dotyczy to szeregowych owieczek bo mają kaganiec na mózgu oraz naszych podwójnych agentów. Tępić trzeba starszyznę, jełopów krawaciarzy i cały ten zarząd z tronu Szatana w Nadarzynie. Mnie się to też nie podoba że Twoje myśli wyleciały na cmentarz, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz ... delikatni tu są.


Offline pikola2000

Odp: Pomoc w obliczu epidemii
« Odpowiedź #58 dnia: 01 Kwiecień, 2020, 09:31 »
Spotkałam sj w sklepie i się zapytałam o te piwnice.... Myślałam że pęknie ze śmiechu. Dobra nieważne. Zapisał mi na kartce trzy jakieś fragmenty z "pś" . Poszukałam sobie w ich przekładzie i w innych. Wyszło takie coś. Czy to jest dobrze czy może coś źle poszukałam. Proszę o koment....

Będą też wielkie trzęsienia ziemi, a w jednym miejscu po drugim głód i epidemie. Ludzie będą oglądać straszne zjawiska.....

Ale pozostali ludzie — ci, których te plagi nie zabiły — nie okazali skruchy za dzieła swoich rąk. Nie przestali oddawać czci demonom ani bożkom ze złota, srebra, miedzi, kamienia i drewna, które nie widzą, nie słyszą ani nie chodzą.  21 Nie okazali też skruchy za swoje morderstwa, praktyki spirytystyczne, niemoralne kontakty seksualne oraz kradzieże

Kiedy tylko będą mówić: „Pokój i bezpieczeństwo!”, wtedy natychmiast spadnie na nich nagła zagłada — jak bóle porodowe na kobietę ciężarną. I na pewno nie umkną.

O co w tym dokładnie chodzi ? Tak w skrócie... Dzięki z góry za zwięzłą odpowiedź.


Offline Roszada

Odp: Pomoc w obliczu epidemii
« Odpowiedź #59 dnia: 01 Kwiecień, 2020, 09:34 »
W skrócie:
wg wykładni ŚJ te wydarzenia dzieją się od roku 1914 i Biblia właśnie mówiła o roku 1914 w tej sprawie.

Cała mowa Jezusa w Mt 24, wg ŚJ, właśnie realizuje się prawie wyłącznie od roku 1914, prócz bezpośrednich słów skierowanych do Apostołów w sprawie ich przesladowania