Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa  (Przeczytany 12563 razy)

Offline Roszada

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #105 dnia: 25 Marzec, 2020, 18:33 »
Jedno jest pewne. Nie muszą się bać niepotrafiący pływać. Potopu nie będzie.  ;)
„morza już nie było” (Obj 21:1). :)


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #106 dnia: 25 Marzec, 2020, 18:42 »
Jedno jest pewne. Nie muszą się bać niepotrafiący pływać. Potopu nie będzie.  ;)

Rozczarowałeś mnie. Po co się uczyłem utrzymywać na wodzie tyle godzin bez umiejętności pływania? Kompletnie nieprzydatna umiejętność.
Teraz trzeba walczyć z niewidocznym. Wróg jest, ale nie wiadomo gdzie się czai. Proponuje wykurzyć go dymem.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #107 dnia: 25 Marzec, 2020, 18:49 »
Rozczarowałeś mnie. Po co się uczyłem utrzymywać na wodzie tyle godzin bez umiejętności pływania? Kompletnie nieprzydatna umiejętność.
Teraz trzeba walczyć z niewidocznym. Wróg jest, ale nie wiadomo gdzie się czai. Proponuje wykurzyć go dymem.

Przepraszam za rozczarowanie ale to nie moja wina. To była jakaś umowa między.... no... między tą ... Jehową aaa ... takim kolesiem ... no... nooo, o Noem.  ;)
A z dymem masz rację z tym, że nie do końca. Jahwe'go nie da się wykurzyć dymem. Jak podaje Stary Testament, on lubi dym, zadymy, ognie ... ale lubi też by mu kadzić. Więc kadzidło w dłoń i do produkcji dymu. Tylko co na to Greta?


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #108 dnia: 26 Marzec, 2020, 13:14 »
Mam filmik z Anthony Morrisem który mówi żeby za bardzo nie szerzyć informacji, że to już, bo tylko Niewolnik mówi kiedy już to już.
Nie wiem jak go tu załadować. Może ktoś pomoże?


Offline Storczyk

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #109 dnia: 26 Marzec, 2020, 13:56 »
Mam filmik z Anthony Morrisem który mówi żeby za bardzo nie szerzyć informacji, że to już, bo tylko Niewolnik mówi kiedy już to już.
Nie wiem jak go tu załadować. Może ktoś pomoże?
Na forum zaraz na poczatku w temacie Kwestie Techniczne,  jest zapytanie, zreszta moje ;) Jak wysłać filmik? Tam masz instrukcję krok po kroku :)


Offline dziewiatka

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #110 dnia: 27 Marzec, 2020, 08:08 »
To po jaką nędzę zrobiłem kurs ratownika wodnego.


Offline ergo77

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #111 dnia: 01 Kwiecień, 2020, 12:03 »
Ostatnio w zborze moim lokalnym krąży teza,że przez to że  ponoć papież nawoływał, teraz aby w obliczu zarazy zatrzymać
wszystkie konflikty-
-bracia tłumaczą ,że to już tuż ogłoszenie pokoju i bezpieczeństwa.


Offline Roszada

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #112 dnia: 01 Kwiecień, 2020, 12:31 »
-bracia tłumaczą ,że to już tuż ogłoszenie pokoju i bezpieczeństwa.
Bracia tak tłumaczyli jak były prowadzone rozmowy rozbrojeniowe ZSRR i USA SALT1 i SALT2 w latach 70. XX w.
Bracia tak tłumaczyli jak był przez ONZ ogłoszony Rok Pokoju w latach 80. XX w.
Bracia tak tłumaczyli jak upadł ZSRR w latach 90. XX w.

tak więc bracia najmniej wiarygodni w tej kwestii. ;)
Poza tym bracia spodziewają się wojny Króla Północy i Południa, a nie pokoju. ;D


Offline matowa

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #113 dnia: 07 Kwiecień, 2020, 11:11 »
Ja też dostałam info, że mam ostatnie chwile by się opamiętać, bo umrę...
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline Gremczak

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #114 dnia: 07 Kwiecień, 2020, 12:11 »
Ja też dostałam info, że mam ostatnie chwile by się opamiętać, bo umrę...
Co ma być powodem śmierci.Była taka informacja? :)


Offline Roszada

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #115 dnia: 07 Kwiecień, 2020, 12:24 »
Ja też dostałam info, że mam ostatnie chwile by się opamiętać, bo umrę...
Po pierwsze ostatnie chwile ostatnich chwil. ;)

A po drugie, to kiedyś wręcz odwrotnie obiecywali: "miliony obecnie żyjących nigdy nie umrą"!
Dopiero kto zgrzeszył w raju, ten miał umrzeć.


Offline zenobia

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #116 dnia: 07 Kwiecień, 2020, 12:50 »
Czy się cieszą ? Tak !
Wczoraj starszy przyniosł winko /nie dobre , kwasne jakies , cierpkie/ i chlebek .
W czasie rozmowy stwierdził , ze ;taka sytuacja , to dla nas dobrze.
Nie załapałam od razu , co moze być dobrego w tym , ze siedzimy w domach itd. więc pytam , w jakim sensie dobrze ?
Jak to siostro mowi , epidemia na całym swiecie , to jest ten znak , ze .....


Offline Roszada

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #117 dnia: 07 Kwiecień, 2020, 13:00 »
Co ma być powodem śmierci.Była taka informacja? :)
Powodem są zebrania które się nie odbywają: :)

   „Jehowa ma obecnie organizację, którą chce tobie pomóc w przyjęciu słowa prawdy głęboko do serca. Wszystkim gałęziom wydającym owoc Jehowa dostarcza pokarmu duchowego, a dzieje się to na regularnych, cotygodniowych zgromadzeniach przewidzianych na studiowanie Biblii i przygotowywanych przez Towarzystwo Strażnica materiałów pomocniczych do studium. Kto sądzi, że wszystko, co mu jest potrzebne, uzyska ze studium osobistego w domu bez uczestniczenia w zebraniach i wspólnego studiowania z innymi, ten samego siebie oszukuje. Zbór jest dla wszystkich chrześcijan jakby liną ratowniczą, od której zależy życie” (Strażnica Nr 17, 1960 s. 7-8).


Offline Sebastian

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #118 dnia: 07 Kwiecień, 2020, 15:31 »
Jak w 14 wieku dżuma a w 1918/19 hiszpanka zgarnęła po kilkadziesiąt milionów, to znaku nie było  >:D >:D
dżuma nie, ale hiszpanka została uznana za znak (chyba kilkanaście lat po czasie, ale ile dokładnie to już niech Roszada powie :) )

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #119 dnia: 07 Kwiecień, 2020, 18:34 »
Hiszpanka cały czas potwierdza powrót Chrystusa w 1914:

*** w84/19 ss. 12-13 ***
Wskazując na końcową fazę teraźniejszego ginącego systemu rzeczy, przedstawił frapujący „znak” swojej „obecności”. Wymienił przy tym takie wydarzenia, jak: wojny totalne, epidemie, klęski głodu i trzęsienia ziemi (Mat. 24:3-8). Czy ktokolwiek dobrze poinformowany może dziś zaprzeczyć niezbitym dowodom obecności Jezusa? W pierwszej wojnie światowej zginęło ponad 9 milionów żołnierzy oraz miliony osób cywilnych, natomiast w drugiej wojnie światowej straciło życie 55 milionów ludzi. W latach 1918-1919 grypa zwana hiszpanką pociągnęła za sobą około 20 milionów ofiar śmiertelnych.

Premier Wielkiej Brytanii zachorował.

Ciekawe czy ŚJ by się tak cieszyli z koronawirusa, gdyby któryś z członków CK zachorował.
Oj mina by im zrzedła.  :-\
Pewnie by na szatana zrzucili winę. ;)