Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic  (Przeczytany 16545 razy)

Offline hiacynta

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Marzec, 2020, 20:16 »
No własnie....zawsze mnie to denerwowalo jak ktoś chory, zasmarkany przychodził na zebrania.
Kiedyś, kiedyś pamiętam w moim zborze ogłaszano że jesli ktos jest chory to ze wzgledu na milosc do innych braci powinien pozostać w domu.

A dziś mam wrażenie, że chociaż padasz na pysk z powodu gorączki i zasmarkania to powinneś być. Bo w przeciwnym razie powiedzą że nie ceni się zebrania. Lub szpiedzy cię podkablują że do roboty poszłeś to na zebranie nie przyjdziesz?

Zgłupieć można!! Wieczne poczucie winy!
Przyjdziesz.......zle, bo zarazasz innych
Nie przyjdziesz.....zle, bo nie cenisz zebrania!

Właśnie u nas tak też było jak ktoś powiedział że nie ma go bo jest chory to obgadywano takiego delikwenta że ściemnia. A jak siostra taki moher u nas ledwo żywa, mdleje i przychodzi to ją za wzór stawiają. W ogóle mój były zbór to same mohery tam oprócz nas nikt się nie odłączył przez tyle lat. A szkoda 🙂🙂ale za to małżeństwo jedno jest w partyzantce bo ich umacniamy w "prawdzie" 😜🙂🤭



Offline Mefiboszet

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Marzec, 2020, 07:25 »
Czy w tej sekcie to ludzie wyłączyli myślenie w każdej dziedzinie już ?! Czekają na ogłoszenie z Ameryki żeby się nie witać 🙈🤦🏻‍♂️
Przecież to chyba logiczne....
Moja matka po zebraniu do mnie zachwycona cudownym ogłoszeniem, ze dobrze ze bracia pomyśleli bo w końcu wiemy co mamy robić 😂

To tak jak było z plecakami przetrwania. Od czasów pierwszych powodzi trąbi się ze dobrze by mieć taki plecak ale nie bo to swiatusy radzą. Aż do czasu aż 7 muszkieterów napisało w swoich książeczkach i teraz wszyscy Jehowi szał macicy maja😁
Znam jednego typa który wpakował w zakup plecaka i różnych militarnych pomocy i żołnierskiego jadła prawie 20 koła.

Czy oni nie są dolnieci w mózg ???

Zapewne gdyby bracia króla z Warwick się dowiedzieli ze tyle kasy przeszło im koło nosa to by o tym nie pisali 😂😂😂


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Marzec, 2020, 12:16 »
Czy w tej sekcie to ludzie wyłączyli myślenie w każdej dziedzinie już ?! Czekają na ogłoszenie z Ameryki żeby się nie witać 🙈🤦🏻‍♂️
Przecież to chyba logiczne....
Moja matka po zebraniu do mnie zachwycona cudownym ogłoszeniem, ze dobrze ze bracia pomyśleli bo w końcu wiemy co mamy robić 😂

To tak jak było z plecakami przetrwania. Od czasów pierwszych powodzi trąbi się ze dobrze by mieć taki plecak ale nie bo to swiatusy radzą. Aż do czasu aż 7 muszkieterów napisało w swoich książeczkach i teraz wszyscy Jehowi szał macicy maja😁
Znam jednego typa który wpakował w zakup plecaka i różnych militarnych pomocy i żołnierskiego jadła prawie 20 koła.

Czy oni nie są dolnieci w mózg ???

Zapewne gdyby bracia króla z Warwick się dowiedzieli ze tyle kasy przeszło im koło nosa to by o tym nie pisali 😂😂😂

Aby być walniętym w mózg, należy go mieć, oni w tym miejscu mają zalasowaną przez korporacyjnych typów z Warwick, tkankę.
W ich przypadku nie ma mowy o myśleniu, ponieważ PEŁNĄ KONTROLĘ nad ich głowami ma Warwick.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Marzec, 2020, 13:32 »
A ja się zastanawiam, czy niektórzy użytkownicy forum wyłączyli myślenie, że piszą same bzdury.
Niby sekciarze, bo ogłosili na zebrach, żeby się nie witać?
W niektórych kościołach nie ma wody święconej w tych miskach. Wg mnie nigdy jej nie powinno być ze względów higienicznych.
W szkole, na zebraniu rodziców ostrzeżono przed wszawicą. Ministerstwo Edukacji Narodowej musiało ostrzec tępych sekciarskich rodziców.
Jeden załapał żółtaczkę, to zaszczepili całą szkołę. Prawie - bez 2 osób.
Przesyłane alerty na smsa przed wichura, to pewnie też sekciarskie działanie.
Co takiego złego jest w ogłoszeniu u ŚJ, żeby się nie witać ze względów zagrożenia?
Złe jest to, że ktoś przestrzega jakąś społeczność przed zagrożeniem, czy złe jest to, że przestrzega sekta?
Może ktoś uzdolniony mi to w prosty sposób wytłumaczyć?



Offline zenobia

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Marzec, 2020, 14:49 »
Ogłosili czy nie , nie wiem
Ale sama slubnego przestrzegałam przed kichajacymi  , a nawet czekałam jak wroci bypierwsze kroki skierował do łazienki  :)
Rady sa bardzo słuszne , rzecz w tym , ze oni zawsze się powołuja na to , ze;bracia napisali i zawsze wymyslają w zwiazku z tym , jakieś spełniające się proroctwo .
Podobnie jest z tymi plecakami


Offline Technolog

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Marzec, 2020, 16:52 »
Co takiego złego jest w ogłoszeniu u ŚJ, żeby się nie witać ze względów zagrożenia?
Złe jest to, że ktoś przestrzega jakąś społeczność przed zagrożeniem, czy złe jest to, że przestrzega sekta?
Może ktoś uzdolniony mi to w prosty sposób wytłumaczyć?
Nic złego, że ktoś ostrzega. I bardzo dobrze. W końcu niektórzy zaczną myć ręce.
Upraszczając, rady w listach są świętością. Jak byś sam wpadł na ten pomysł, to byłbyś uznany za debila, kogoś kto się odsuwa od braci i nie chce się zintegrować w społeczności. Ale teraz jest list z Biura to można się nie witać i jesteś normalny. Oczywiście tego, że ty już to stosujesz bez listu, od 2 miesięcy, albo i od dłuższego czasu, nikt nie zauważy i nie powie, że jednak miałeś rację. Tradycja witania jest mocno zakorzeniona.


Offline Mefiboszet

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Marzec, 2020, 17:25 »
Nic złego, że ktoś ostrzega. I bardzo dobrze. W końcu niektórzy zaczną myć ręce.
Upraszczając, rady w listach są świętością. Jak byś sam wpadł na ten pomysł, to byłbyś uznany za debila, kogoś kto się odsuwa od braci i nie chce się zintegrować w społeczności. Ale teraz jest list z Biura to można się nie witać i jesteś normalny. Oczywiście tego, że ty już to stosujesz bez listu, od 2 miesięcy, albo i od dłuższego czasu, nikt nie zauważy i nie powie, że jednak miałeś rację. Tradycja witania jest mocno zakorzeniona.

Właśnie o to mi chodziło. Sekta zostali przeze mnie nie przez te ogłoszenie które tez popieram. Tyle ze dla mnie zgadzam się z powyższym kolegom.
Jak se sam coś wymyślisz to jeszcze za dziwaka lub odstępcę wezmą.
A jak się okaże ze masz racje to wszystkim załącza się syndrom sklerozy.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Marzec, 2020, 22:27 »
To zapytam inaczej. Podobno jest tu sporo znawców RCA. Czy w Australii też taki list odczytali, żeby się nie witać? Oczekuję tylko inteligentnych odpowiedzi.


Offline dziewiatka

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Marzec, 2020, 06:01 »
Niw wiem co obecnie ogłosili ale można było się spodziewać że podejmą podobne działania jak podczas poprzedniej epidemii .Mycie rąk płyny dezynfekujące.Podczas sprzątania dokładne odkażanie klamek i uchwytów przy drzwiach i tak cała seria podobnych działań z przyklejoną instrukcją w łazience.


Offline ondre

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Marzec, 2020, 08:18 »
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-03-04/pierwszy-przypadek-koronawirusa-w-polsce/?ref=slider

Już jest koronawirus w Polsce.
W Zielonej Górze, facet w szpitalu leży.
Aktywność na forum wzrośnie.
Cieszmy się!!
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec, 2020, 08:26 wysłana przez ondre »


Offline Mefiboszet

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Marzec, 2020, 08:27 »
Już jest koronawirus w Polsce.
W Zielonej Górze, facet w szpitalu leży.
Aktywność na forum wzrośnie.
Cieszmy się!!


Z czego ty się cieszyć ! Poknij się w czoło


Offline ondre

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #27 dnia: 04 Marzec, 2020, 08:44 »

Z czego ty się cieszyć ! Poknij się w czoło
Jak to z czego?
Aktywność na forum wzrośnie w tematach co zrobi CK jak koronawirus będzię sie rozszerzał.
A potem pochwali się nią jak wzrosła przez z du... wzięte tematy

Ja mam nawet propozycję  na kolejny ciekawy temat
Co zrobiłoby CK gdyby Putin się nachlał i wypuścił kilka rakiet z atomowymi prezentami? O ile Warwick ocalałoby z aktu darowizny Putina
A jeżeli tak, to czy
- Poleciłoby ukrywanie się w schronach
- czy przeciwnie nakazało by ocalałym ogłaszać wyroki Jehowy
Czy temat nie jest warty rozważenia?
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec, 2020, 09:02 wysłana przez ondre »


Offline pionier niewidzialny

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #28 dnia: 04 Marzec, 2020, 08:52 »
Czy SJ dalej beda liczyc na ochrone Jehowy przed koronawirusem w centrach kongresowych, czy wykażą sie rozsądkiem, policzą staty i odwołaja takie spedy. Ale do tego trzeba miec jaja i może licza ze zrobi to ktos za nich np,GIS. Poczekamy zobaczymy.
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec, 2020, 09:00 wysłana przez pionier niewidzialny »


Offline dziewiatka

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #29 dnia: 04 Marzec, 2020, 09:07 »
Jeżeli wojewoda zakaże jakichkolwiek zgromadzeń to będzie to im na rękę .Są przygotowani na tele zgromadzenia.Jak mi tłumaczył szwagier ochrona Jehowy to ochrona jego praw i zasad wtedy kiedy poddajemy się tym normom jesteśmy chronieni.