Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Życie i służba maj 2020 - PLECAKI  (Przeczytany 3398 razy)

Offline Roszada

Odp: Życie i służba maj 2020 - PLECAKI
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Luty, 2020, 20:10 »
Ja się nie dziwię, że starsi rezygnują, jak mądre CK z wszystkim posyła ludzi do nich. Toż kręćka można dostać.
Gonić te wszystkie wytyczne CK, które co rusz się zmieniają. :-\


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Życie i służba maj 2020 - PLECAKI
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Marzec, 2020, 23:25 »
Moyses nie jest na bieżąco. :)

Teraz mądralo wymień zawartość tzw 'plecaka przetrwania' z prędkością odmawiania 'Ojcze Nasz'. Bez pomocy wyszukiwarek internetowych.
Jak tego nie umiesz i zagadnienia nie rozumiesz, a tylko obśmiechowujki wklejać potrafisz, to przynajmniej daruj sobie zdania w stylu jak powyżej. Tego typu stwierdzenia zachowaj dla swojego poziomu. Czy jasno już się wyraziłem? Czy mam bardziej?


Offline Roszada

Odp: Życie i służba maj 2020 - PLECAKI
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Marzec, 2020, 08:43 »
Znajomość plecaka przetrwania Tobie zostawiam. :)
Mi to niepotrzebne. Mam swój.
Wystarczy worek dolarów i wszystko kupię na Targu Różyckiego. ;D

A wklejek gdyby moich nie było, to w tym temacie i innych, nie miałbyś co pisać, bo ja zagajam, a Ty kontynuujesz. :)

Jak nie chcesz wklejek to wstaw mi ignora i znikną.
Tylko powiadom mnie, to też nie będę Ci nic winien. :)


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 857
  • Polubień: 643
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Życie i służba maj 2020 - PLECAKI
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Marzec, 2020, 09:57 »
Ciekawy artykuł na temat plecaka ucieczkowego z niezależnej strony:
(w ogóle cała strona jest ciekawa)

http://przygotowani.com/index.php/2019/02/27/plecak-ucieczkowy-nowy-plecak-i-wnioski-z-ostatnich-lat-uzytkowania/
« Ostatnia zmiana: 02 Marzec, 2020, 09:59 wysłana przez szymonbudny »
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline Roszada

Odp: Życie i służba maj 2020 - PLECAKI
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Marzec, 2020, 12:41 »
Ja tam nie zamierzam nigdzie uciekać. ;)


Offline varny

Odp: Życie i służba maj 2020 - PLECAKI
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Marzec, 2020, 12:53 »
Teraz mądralo wymień zawartość tzw 'plecaka przetrwania' z prędkością odmawiania 'Ojcze Nasz'. Bez pomocy wyszukiwarek internetowych.
Jak tego nie umiesz i zagadnienia nie rozumiesz, a tylko obśmiechowujki wklejać potrafisz, to przynajmniej daruj sobie zdania w stylu jak powyżej. Tego typu stwierdzenia zachowaj dla swojego poziomu. Czy jasno już się wyraziłem? Czy mam bardziej?
No flaszka i zakąska chyba  ;)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Życie i służba maj 2020 - PLECAKI
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Marzec, 2020, 13:24 »
No flaszka i zakąska chyba  ;)

Jak plecak przetrwania, to flaszki co najmniej trzy. Zestawu potrójnego nic nie przemoże. >:D


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 857
  • Polubień: 643
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Życie i służba maj 2020 - PLECAKI
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Marzec, 2020, 16:22 »
Ja tam nie zamierzam nigdzie uciekać. ;)
Jak Ci zatoka gdańska się wyleje pod dom to się zdziwisz ;)
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline Roszada

Odp: Życie i służba maj 2020 - PLECAKI
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Marzec, 2020, 17:10 »
Jak Ci zatoka gdańska się wyleje pod dom to się zdziwisz ;)
Mieszkam na ulicy Skarpowej i powinieneś wiedzieć co to znaczy. :)
Wpierw Hel zaleje. Już bywał przerwany.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Życie i służba maj 2020 - PLECAKI
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Marzec, 2020, 17:49 »
Małżeństwo z dziećmi u ŚJ. Pochwalili się, że mają 'zapas nienaruszalny', Dzieci wczesnej podstawówki. Przetrenowali razem pakowanie ekwipunku do 'plecaków ucieczki'. Godne pochwały.
Rodzice w domu nie nauczyli. Nauczyciele w szkole nie wytłumaczyli. Ksiądz w kościele jest zainteresowany innymi dobrami. Nie byli u zuchów ani w armii. Wydawnictwo WTSu ich uświadomiło.

Inni przeczytali gazetki orgowe w tematyce tsunami i symptomów takiego zjawiska. Gdy byli w Indochinach w 2004 roku, i gdy zobaczyli, to wiedzieli kiedy uciekać. Przeżyli Ale 290 000 ludzi nie czytało pisemek z WTSu, lub innych, i zginęło.

Kiedyś napisał (przepisał) org o tym, że przy odwodnieniu należy szklankę wody z solą wypić. Co dziwne, rozbitek w łódce na oceanie, gdy wypije z pragnienia trochę wody z oceanu, to skraca sobie życie.

Wiedza, niezależnie z jakiego pochodzi źródła, jest dobra, gdy się przydaje. Pośmiejemy się z niej dalej? Może po raz kolejny z plecaczków? 


Offline on-on

Odp: Życie i służba maj 2020 - PLECAKI
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Marzec, 2020, 19:37 »
Małżeństwo z dziećmi u ŚJ. Pochwalili się, że mają 'zapas nienaruszalny', Dzieci wczesnej podstawówki. Przetrenowali razem pakowanie ekwipunku do 'plecaków ucieczki'. Godne pochwały.
Rodzice w domu nie nauczyli. Nauczyciele w szkole nie wytłumaczyli. Ksiądz w kościele jest zainteresowany innymi dobrami. Nie byli u zuchów ani w armii. Wydawnictwo WTSu ich uświadomiło.

Inni przeczytali gazetki orgowe w tematyce tsunami i symptomów takiego zjawiska. Gdy byli w Indochinach w 2004 roku, i gdy zobaczyli, to wiedzieli kiedy uciekać. Przeżyli Ale 290 000 ludzi nie czytało pisemek z WTSu, lub innych, i zginęło.

Kiedyś napisał (przepisał) org o tym, że przy odwodnieniu należy szklankę wody z solą wypić. Co dziwne, rozbitek w łódce na oceanie, gdy wypije z pragnienia trochę wody z oceanu, to skraca sobie życie.

Wiedza, niezależnie z jakiego pochodzi źródła, jest dobra, gdy się przydaje. Pośmiejemy się z niej dalej? Może po raz kolejny z plecaczków?
Być może dziecko nudziło się na niedzielnym zebraniu i z nudów czytało co ciekawsze artykuły w Przebudzcie Się. Sam tak robiłem.

A tak poważniej to największe szanse na przetrwanie mają ludzie ciekawi świata, żądni wiedzy.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Życie i służba maj 2020 - PLECAKI
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Marzec, 2020, 20:03 »
A tak poważniej to największe szanse na przetrwanie mają ludzie ciekawi świata, żądni wiedzy.

Dokładnie! Ujmę to po swojemu. Nie ważne czy wiedza pochodzi z brukowca czy z tygodniowego programu TV. Ważne, że życie uratuje. Jeśli są świerzaki lub ludzie, którzy dopiero wchodzą w układ dorosłości, i czytają w 2020 o jakiś plecakach, a ma to im za 10 lub 20 lat uratować tyłki, to bardzo dobrze. 
W podstawówce za moich czasów uczyliśmy się wkładać maski gazowe. W Tel Awiw dzieci trenuj to na co dzień. Może przyjdzie taki dzień, że życie to komuś uratuje. Współczesnemu 15 latkowi pokazaliśmy maskę gazową, to uciekł. Jemu życie uratuje tylko dostęp do sieci.


Offline Trinity

Odp: Życie i służba maj 2020 - PLECAKI
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Kwiecień, 2020, 13:33 »
oni dalej cisną ten temat
wczoraj rozmawiałam z sis że szuka w sieci ręczników z irchy
jest takie coś? szybko się wchłania i schnie ponoć
zaraza trwa a oni zamiast lać miód na serce dokręcają śrubę 🤨
a później mi mówi że bracia w każdej chwili mogą zadzwonić
żeby uciekać
21 wiek dostęp do internetu i takie rzeczy





Offline Roszada

Odp: Życie i służba maj 2020 - PLECAKI
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Kwiecień, 2020, 14:25 »
Ja irchą poleruję okna po przemyciu. :)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Życie i służba maj 2020 - PLECAKI
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Kwiecień, 2020, 15:47 »

a później mi mówi że bracia w każdej chwili mogą zadzwonić
żeby uciekać
21 wiek dostęp do internetu i takie rzeczy

Potwierdzam jest totalne odjebundo w głowach szeregowych.

Ja tylko czekam na zmarginalizowanie znaczenia USA w skali globalnej to dopiero im się mordki/mózgi  :) zwieszą   ::)