Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Krew  (Przeczytany 17458 razy)

Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Krew
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Styczeń, 2020, 19:17 »
(mtg): Uważam, że przebywanie w (Ww) pewne akcenty ujrzałem i zarazem doznałem, mianowicie tego fałszywego odczucia nie zaznałbym nie przebywając w tej sekcie, obecnie po wyjściu spostrzegam w innych kolorach, z pewną dozą doświadczenia i potrafię  ocenić osoby, które są kameleonami.
Oczywiście sporo emocji kosztowała mnie taka ''szkoła życia'', nie życzę innym wręcz ostrzegam TYCH, którzy nie mieli z sektą pełnej styczności.
Nie łatwo, po zakosztowaniu jej piętna ponownie znów powrócić do normy, jakoś wyszedłem z tego krachu emocjonalnego.

Oglądając spektakl teatralny na deskach sceny, widz zachwyca się całą wystawioną piękną oprawą i grą aktorską, ale nie domyśla się jaki jest teatr w rzeczywistości za kulisami, gdzie panuje wszelka plątanina pośród wykonawców ... itd., czy też w małej, ciasnej  garderobie gdzie aktorzy jeden na drugim przygotowują się do występu, nazywam kulisy teatru ''Kuźnia Hefajstosa”  i taka jest owa SEKTA (Ww).
Na scenie SEKTY, cacy cacy a w rzeczywistości koszmar.
« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń, 2020, 19:18 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Storczyk

Odp: Krew
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Styczeń, 2020, 19:25 »
Mam grupe  0 więc mogę każdemu oddać,  w druga stronę już to nie działa :(
Moj brat był dawcą przez wiele lat w czasach gdy dawali czekoladę gorzką.
Nie wiadomo do końca, ale podczas oddawania zarazil go HCV, załamał się. To bylo dawno temu to też inna sterylizacja zresztą ten wirus żyje w uspieniu.
Ja jestem za, tylko co tu kryć ciężki temat dla wieloletniego
prania mózgu co do tematu krwi przez sekte..







Marzena

  • Gość
Odp: Krew
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Styczeń, 2020, 19:29 »
A ja jak byłam jw orgiem to na takie związki tej samej płci patrzyłam z obrzydzeniem a teraz wyleczyłam się z tego i nawet pracuję u takowych i mi wcale nie przeszkadzają w porządku bardzo goście 🙂🙂

Niektórzy muszą się nauczyć akceptacji. U mnie w domu zawsze szanowało się wszystkich bez względu na orientację, kolor skóry czy religię. Dlatego dla mnie to naturalne. Ale cieszy mnie to, że umiałaś zaakceptować to jakie życie jest naprawdę.


Storczyku, to obawy które niestety mam ale czas je rozwiać 😉
« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń, 2020, 19:33 wysłana przez Marzena »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Krew
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Styczeń, 2020, 19:40 »
(mtg): ale też jest zasada, kobiety to najlepiej wiedzą - białe rzeczy pierze się z białymi rzeczami, a czarne z czarnymi, mimo wszystko, że mamy udoskonalone środki piorące, które nie zagrażają farbowaniu (czy lekkiej zmianie koloru), na ciemnym nie widać takich zmian, lecz na jasnych, to różnie bywa  >:D
« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń, 2020, 19:44 wysłana przez Nadaszyniak »


Marzena

  • Gość
Odp: Krew
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Styczeń, 2020, 19:46 »
(mtg): ale też jest zasada, kobiety to najlepiej wiedzą - białe rzeczy pierze się z białymi rzeczami, a czarne z czarnymi, mimo wszystko, że mamy udoskonalone środki piorące, które nie zagrażają farbowaniu (czy lekkiej zmianie koloru), na ciemnym nie widać  takich zmian, lecz na jasnych, to różnie bywa  >:D

To są zasady, a zasady się łamie, omija lub nie bierze pod uwagę jak kto woli 😁


Offline hiacynta

Odp: Krew
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Styczeń, 2020, 19:48 »
A props krwi teraz kiedy jestem poza sektą to się cieszę że nie muszę durnia z siebie robić chociażby w szpitalu, a ja się musiałam kiedyś tłumaczyć dlaczego nie chcę krwi i tłumacz się człowieku z jakiegoś durnego zakazu a lekarze patrzą na ciebie jak na ufoluda a przy porodzie to nawet miałam ze sobą płyn zastępczy bo mi jw załatwiły, a że byłam zainteresowana to nawet dobrze nie rozumiałam zagadnienia brałam to na wiarę bo się zachłysnęłam tą Ww


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Krew
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Styczeń, 2020, 19:51 »
To są zasady, a zasady się łamie, omija lub nie bierze pod uwagę jak kto woli 😁
Marzena: to jak pierzesz w pralce wszystko razem: białe rzeczy z kolorowymi i  czarnym?


Marzena

  • Gość
Odp: Krew
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Styczeń, 2020, 20:00 »
Marzena: to jak pierzesz w pralce wszystko razem: białe rzeczy z kolorowymi i  czarnym?

🤣🤣 oczywiście, że nie. To było ogólnikowo. Co do krwi to ja mam ABrh+ jej bym nie chciała mieszać z minusem😉
A Ty Nadaszyniak zawsze trzymasz się zasad?

Hiacynta uwielbiam Twojego awatara 😁 bo mam słabość do 'co ludzie powiedzą' . Życie poza org tak wiele ułatwia że aż się załuje dlaczego wcześniej się nie odeszło.


Offline hiacynta

Odp: Krew
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Styczeń, 2020, 20:07 »
Oj szkoda szkoda że  się nie ogarnęło wcześniej bo się bało "co ludzie powiedzą" 😂😂
« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń, 2020, 20:10 wysłana przez hiacynta »


Offline disloyal

Odp: Krew
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Styczeń, 2020, 20:34 »
Ja mam grupę BRhD+ która jest bardzo powszechna i szpitale mają nadmiar tej krwi. Dlatego nie oddaje. Ale noszę w portfelu jak kiedyś Kartę Identyfikacyjną Grupy Krwi , w razie otwartej rany, krwotoku od razu wiedzą co podłączyć ;D


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Krew
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Styczeń, 2020, 20:38 »
🤣🤣 oczywiście, że nie. To było ogólnikowo. Co do krwi to ja mam ABrh+ jej bym nie chciała mieszać z minusem😉
A Ty Nadaszyniak zawsze trzymasz się zasad?
Hiacynta uwielbiam Twojego awatara 😁 bo mam słabość do 'co ludzie powiedzą' . Życie poza org tak wiele ułatwia że aż się załuje dlaczego wcześniej się nie odeszło.
pogrubienie osobiście dodałem

Marzena: Ale Jesteś spryciula :), odpowiadasz pytaniem na pytanie, bez konkretu jak - ZASADA.
Nie oczekuję odpowiedzi z Twojej strony, to było pytanie retoryczne, ale jeżeli chodzi o moją odpowiedź względem zapytania oraz zaspokoić Twoje zainteresowanie, to wolę: KWAS, nie ZASADĘ, gdyż kwas ma większą możliwość w różnorodnych związkach.

Jeżeli chodzi o mnie to nie wiem jaką mam grupę krwi, nie raz byłem na szpitalnym łóżku nawet nikt nie zapytał, jestem już siwy więc taka stara jest nie przydatna -same choróbska   
« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń, 2020, 20:50 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Storczyk

Odp: Krew
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Styczeń, 2020, 21:35 »
Marzena: Ale Jesteś spryciula :), odpowiadasz pytaniem na pytanie, bez konkretu jak - ZASADA.
Nie oczekuję odpowiedzi z Twojej strony, to było pytanie retoryczne, ale jeżeli chodzi o moją odpowiedź względem zapytania oraz zaspokoić Twoje zainteresowanie, to wolę: KWAS, nie ZASADĘ, gdyż kwas ma większą możliwość w różnorodnych związkach.

Jeżeli chodzi o mnie to nie wiem jaką mam grupę krwi, nie raz byłem na szpitalnym łóżku nawet nikt nie zapytał, jestem już siwy więc taka stara jest nie przydatna -same choróbska   
Grupe krwi zawsze okreslaja,  gdy pacjenta na zabieg szykują. Też w książeczce urodzenia jest wpisana ;)
 


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Krew
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Styczeń, 2020, 21:46 »
Grupe krwi zawsze okreslaja,  gdy pacjenta na zabieg szykują. Też w książeczce urodzenia jest wpisana ;)
Witaj Storczyk:
Jednak do tej pory nic o grupie Rh nie wiem, nie filetowali mnie pod lampą w kosmicznej sali, ani nie wstawiali żadnego silikonu czy ''cóś'' podobnego, jadę na starych częściach  >:D


Marzena

  • Gość
Odp: Krew
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Styczeń, 2020, 07:49 »
Witaj Storczyk:
Jednak do tej pory nic o grupie Rh nie wiem, nie filetowali mnie pod lampą w kosmicznej sali, ani nie wstawiali żadnego silikonu czy ''cóś'' podobnego, jadę na starych częściach  >:D

To może Ty w żadnym szpitalu nie byłeś 🤔 mi kilka razy określano już grupę krwi mimo że miałam i wbitą w książeczkę jak i miałam karteczkę osobną z oznaczeniem grupy. Bez wyjątku, czy to miał być zabieg, ciąża czy pobyt tylko na badania. Chyba, że co kraj to obyczaj 😉


Offline hiacynta

Odp: Krew
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Styczeń, 2020, 07:54 »
Zgadzam się z Tobą Marzena tak jest teraz tak robią że nie zależnie czy zabieg czy nie oni krew badają na grupę z automatu