Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witajcie :)  (Przeczytany 2446 razy)

Offline Lechita

Odp: Witajcie :)
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Grudzień, 2019, 14:58 »
Witaj Monika!
Jak zawsze ciesze się z każdej nowej osoby na forum. Opiszesz swoją historię? Oczywiście jeśli chcesz i najdzie Cię wena :)

Miłego i owocnego pobytu na forum!
Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Moonika

Odp: Witajcie :)
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Grudzień, 2019, 16:37 »
Cześć Moon  ;) Masz rodzeństwo?

owszem mam - brata


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Witajcie :)
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Grudzień, 2019, 16:39 »
Witaj Moonia. Kiedyś leciała na mnie Monia, miałem 16 lat >:D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Moonika

Odp: Witajcie :)
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Grudzień, 2019, 16:47 »
Monika - córka ratownika. Ale ja w to nie wnikam. ;)
Też mówię: cześć!
haha! moja matka, gdy byłam mała wcisnęła mi kit, że tę piosenkę napisał jej kolega o mnie. trzymała mnie w tej nieświadomości b. długooo - dopiero końcówka podstawówki czy w liceum się wysyłała, że to nieprawda :)


Offline HARNAŚ

Odp: Witajcie :)
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Grudzień, 2019, 16:56 »
Ja mojej siostrze zawsze wmawiałem , że Ona nie jest dzieckiem naszych rodziców , tylko , że urodziła się w rodzinie cygańskiej a ja z dziadkiem  pojechaliśmy konno ;D ;D i  ją z taboru zabraliśmy jak cyganie robili ognisko .  ;D


Offline Moonika

Odp: Witajcie :)
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Grudzień, 2019, 17:11 »
Witaj Monika!
Jak zawsze ciesze się z każdej nowej osoby na forum. Opiszesz swoją historię? Oczywiście jeśli chcesz i najdzie Cię wena :)

Miłego i owocnego pobytu na forum!
Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)

Historia opisana :)


Offline Cytryna

Odp: Witajcie :)
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Grudzień, 2019, 19:11 »
Cześć Moniko  :) Bardzo się cieszę,że tu jesteś


Offline Matylda

Odp: Witajcie :)
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Grudzień, 2019, 19:49 »
Cześć Monika 😊
Pozdrawiam z zachodniopomorskiego.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Witajcie :)
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Grudzień, 2019, 19:50 »
Eeeeh, wówczas pod jej oknem śpiewałem - ,, cały Gandalf marzy, że coś z Monią się przydarzy. I co ? I nic nawet buziaka nie dostałem, a dwa lata później ŚJ zostałem :-[
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Witajcie :)
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Grudzień, 2019, 20:30 »
Eeeeh, wówczas pod jej oknem śpiewałem - ,, cały Gandalf marzy, że coś z Monią się przydarzy. I co ? I nic nawet buziaka nie dostałem, a dwa lata później ŚJ zostałem :-[

Nie dramatyzuj :D.
Na koniec podstawówki miałem bliską koleżankę Monikę. Nie była Santa. Uroda, to rzecz gustu. Zgrabna, długowłosa blondynka. Nawet nie wiem co u niej dziś. Nie powiem w jakich okolicznościach się pozbywałem jej zdjęcia, bo się będziecie śmiali 8-)
Poszedłem do średniawki. A tam Monika w obcisłych spodniach, czarne włosy, klata wypięta, ogólnie hardy charakter. Dwa lata starsza ode mnie. Ideał kobiety. Zagrodziłem jej przejście przez korytarz, jak rewolwerowiec na westernach. A ona coś w ten deseń: 'i co, chcesz przed kolegami popajacować?'. Tak się poznaliśmy bliżej. Ciepła dziewczyna o wielkim sercu. Jednak, wszystko co dobre, szybko się kończy.
A teraz dowcip. W tej samej szkole nasza nauczycielka od historii, to też Monika. Nudna, nikogo niczego nie nauczyła, ale luf nie stawiała. Po latach idę na kongres do ŚJ. Gajer, krawat, ogolenie, pachnidła. Patrzę, a tam moja nauczycielka. Na początek zagadałem na 'Pani', bo nie wiedziałem, czy ona od ŚJ, czy tylko gościnnie. Okazało się, że po przejściu na emeryturę znalazła nowe hobby. Religijne.

Konkluzja sprawy. Odjechała Ci jedna Monika, może przyjechać inna. Zresztą już przyjechała. Tylko nie zmarnuj szansy ;) Cała naprzód!