Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: O krwi w biblii  (Przeczytany 7298 razy)

Offline Roszada

Odp: O krwi w biblii
« Odpowiedź #45 dnia: 22 Listopad, 2019, 14:16 »
A Ty Roszada, czytałeś posta z pożegnaniem, czy tylko oceniasz po tytule?
Czytałem te głupstwa łącznie z błędami ortograficznymi, co jak na człowieka po 60-ce pokazuje kompromitację. ;D


Offline krzysiekniepieklo

Odp: O krwi w biblii
« Odpowiedź #46 dnia: 22 Listopad, 2019, 14:42 »
Czytałem te głupstwa łącznie z błędami ortograficznymi, co jak na człowieka po 60-ce pokazuje kompromitację. ;D

To szkoda, że nie zrozumiałeś, co tam jest napisane. No może zwracałeś uwagę tylko na błędy ortograficzne. Nauczycielem polskiego jesteś?


Offline Roszada

Odp: O krwi w biblii
« Odpowiedź #47 dnia: 22 Listopad, 2019, 17:38 »
To szkoda, że nie zrozumiałeś, co tam jest napisane. No może zwracałeś uwagę tylko na błędy ortograficzne. Nauczycielem polskiego jesteś?
Swoją grafomania po prostu kompromitujesz siebie i forum.
Gdzie indziej możesz pisać jak chcesz, ale tu tylko wydajesz świadectwo o sobie.
Myślałem, że jesteś niedouczonym 20 latkiem a tu widzę facet po 60-ce, a pisze jak dzieciak w podstawówce. :(


Offline Sebastian

Odp: O krwi w biblii
« Odpowiedź #48 dnia: 22 Listopad, 2019, 20:14 »
wielki prorok który nie rozumie najprostszych słów z Biblii

jeśli Duch Święty zadbał aby sobór jerozolimski podjał uchwałę o określonej treści, to każdy człowiek który podważa sens tej uchwały sprzeciwia się Duchowi Świętemu;

prorok sprzeciwiajacy się Duchowi Św. jest sługą diabła, koniec kropka.
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad, 2019, 20:17 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline krzysiekniepieklo

Odp: O krwi w biblii
« Odpowiedź #49 dnia: 22 Listopad, 2019, 20:32 »
Swoją grafomania po prostu kompromitujesz siebie i forum.
Gdzie indziej możesz pisać jak chcesz, ale tu tylko wydajesz świadectwo o sobie.
Myślałem, że jesteś niedouczonym 20 latkiem a tu widzę facet po 60-ce, a pisze jak dzieciak w podstawówce. :(

Mt 18
2 On przywołał dziecko, postawił je przed nimi i rzekł: 3 «Zaprawdę, powiadam wam: Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego.

Ale rozumiesz Roszada, co ja piszę, czy przychodzi Ci to z trudem? Może wszedłeś już na taki poziom, że nie dostrzegasz problemów tych na dole? No cóż, jeśli nie potrafisz dostrzec tych na dole, to graj w swojej lidze i nie mieszaj się do ich problemów. Tam są trochę inne zasady gry. Nie łamią kości.


Offline Sebastian

Odp: O krwi w biblii
« Odpowiedź #50 dnia: 22 Listopad, 2019, 20:40 »
krzysiek, idź sprzeciwiać się Duchowi Świętemu w innych miejscach, a to sobie odpuść, ok?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline krzysiekniepieklo

Odp: O krwi w biblii
« Odpowiedź #51 dnia: 22 Listopad, 2019, 20:54 »
krzysiek, idź sprzeciwiać się Duchowi Świętemu w innych miejscach, a to sobie odpuść, ok?!

Czyżby u Ciebie Roszada awansował aż tak wysoko?


Offline Gremczak

Odp: O krwi w biblii
« Odpowiedź #52 dnia: 22 Listopad, 2019, 21:00 »
Mt 18
 Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego.

 
Ja w królestwie niebieskim źle bym się czuł.Ze względu na kolor. Wolałbym królestwo zielone.Chyba do niego wejdę.


Offline krzysiekniepieklo

Odp: O krwi w biblii
« Odpowiedź #53 dnia: 22 Listopad, 2019, 21:06 »
Ja w królestwie niebieskim źle bym się czuł.Ze względu na kolor. Wolałbym królestwo zielone.Chyba do niego wejdę.

Ty Gremczak nie sugeruj się kolorem ale tym, kto w tym królestwie jest królem i co ten król ewentualnie może Ci zrobić.
Nie sądź po pozorach.


Offline Sebastian

Odp: O krwi w biblii
« Odpowiedź #54 dnia: 22 Listopad, 2019, 21:08 »
krzysztofie, wiemy już że wg Ciebie nawet Duch Świety popełnia błędy...

może teraz napisz nam z którymi słowami Jezusa NIE zgadzasz sie, ok?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Gremczak

Odp: O krwi w biblii
« Odpowiedź #55 dnia: 22 Listopad, 2019, 21:25 »
Ty Gremczak nie sugeruj się kolorem ale tym, kto w tym królestwie jest królem i co ten król ewentualnie może Ci zrobić.
Nie sądź po pozorach.
Mnie monarchia w niebieskim królestwie nie odpowiada .Nie chcę takiego króla co będzie mnie żelazną laską tłukł ( Objaw 2;27)