Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Odp: Dyskusje biblijne  (Przeczytany 2967 razy)

Offline dziewiatka

Odp: Dyskusje biblijne
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Listopad, 2019, 16:14 »
Do tego by wierzyć nie potrzeba wykształcenia ale do dyskusji o wierze  wiedza jest konieczna.


Offline Sebastian

Odp: Dyskusje biblijne
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Listopad, 2019, 17:15 »
ty jak rozumiem jesteś kolekcjonerem aktów (internetowego) zabijania własnej osoby? :)
im więcej banów dostaniesz, tym prawdziwszym  prorokiem jesteś? :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline krzysiekniepieklo

Odp: Dyskusje biblijne
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Listopad, 2019, 17:28 »
ty jak rozumiem jesteś kolekcjonerem aktów (internetowego) zabijania własnej osoby? :)
im więcej banów dostaniesz, tym prawdziwszym  prorokiem jesteś? :)

No ale to nie jest samobójstwo. To oni mnie zabijają. I to nie za łamanie regulaminu, tylko dlatego, że nie potrafią ze mną dyskutować. Na katoliku argumentowali, że mogę innych wyprowadzić na złą drogę. Tyle, że tej "dobrej drogi" nie potrafili zareklamować, więc stawiali szlaban aby nie było wyboru. Gdzie indziej było podobnie.
Prorok też nie rzucał się ze skały, tylko go ze skały strącano.


Offline Sebastian

Odp: Dyskusje biblijne
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Listopad, 2019, 12:05 »
a więc im wcześniej zostaniesz zbanowany tym większa będzie radość w twoim sercu i tym większa będzie radość w niebiosach?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline krzysiekniepieklo

Odp: Dyskusje biblijne
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Listopad, 2019, 15:09 »
a więc im wcześniej zostaniesz zbanowany tym większa będzie radość w twoim sercu i tym większa będzie radość w niebiosach?

Prorok największą radość ma z tego, jak jego prorokowanie przynosi skutek. No chociaż o Jonaszu to trudno było by to powiedzieć. Ja największą radość miał bym z tego, jeśli zaczniecie spożywać Ciało i Krew Chrystusa. Nawet jak mnie rozjeżdżają walcem, a jedna osoba zrozumie najważniejsze przesłanie Nowego Testamentu, to dla mnie już jest wystarczająca nagroda.


Offline Sebastian

Odp: Dyskusje biblijne
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Listopad, 2019, 23:54 »
o tym zapomnij: raduj swe serce powiększeniem kolekcji internetowych banów
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Gremczak

Odp: Dyskusje biblijne
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Listopad, 2019, 00:13 »
Prorok największą radość ma z tego, jak jego prorokowanie przynosi skutek. No chociaż o Jonaszu to trudno było by to powiedzieć. Ja największą radość miał bym z tego, jeśli zaczniecie spożywać Ciało i Krew Chrystusa[b][/b]. Nawet jak mnie rozjeżdżają walcem, a jedna osoba zrozumie najważniejsze przesłanie Nowego Testamentu, to dla mnie już jest wystarczająca nagroda.
No widzisz ja krwi i mięsa Jezusa nie zamierzam jeść. Także Twoje prorokowanie jest bezskuteczne.


Offline krzysiekniepieklo

Odp: Dyskusje biblijne
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Listopad, 2019, 06:54 »
No widzisz ja krwi i mięsa Jezusa nie zamierzam jeść. Także Twoje prorokowanie jest bezskuteczne.

No ale nie Ty jeden jesteś na świecie. Jezus do Żydów mówił przeszło trzy lata, a Żydzi i tak nie uwierzyli.Usunęli Go spomiędzy siebie. Jednak, jak historia uczy, to nie mówił na próżno.


Offline Gremczak

Odp: Dyskusje biblijne
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Listopad, 2019, 07:54 »
No ale nie Ty jeden jesteś na świecie. Jezus do Żydów mówił przeszło trzy lata, a Żydzi i tak nie uwierzyli.Usunęli Go spomiędzy siebie. Jednak, jak historia uczy, to nie mówił na próżno.
Jaka historia.Ta wymyślona?


Offline krzysiekniepieklo

Odp: Dyskusje biblijne
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Listopad, 2019, 11:10 »
Jaka historia.Ta wymyślona?

No tak. Jak tak na Ciebie patrzę, to domyślam się, dlaczego nic nie rozumiesz.


Offline Gremczak

Odp: Dyskusje biblijne
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Listopad, 2019, 14:34 »
No tak. Jak tak na Ciebie patrzę, to domyślam się, dlaczego nic nie rozumiesz.
Właśnie odwrotnie .Zrozumiałem dlatego w te bajki nie wierzę.


Offline krzysiekniepieklo

Odp: Dyskusje biblijne
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Listopad, 2019, 19:51 »
Właśnie odwrotnie .Zrozumiałem dlatego w te bajki nie wierzę.

Jeżeli zrozumiałeś, to dlaczego wygło Ci tak facjatę? - no, może zrozumiałeś inaczej i dlatego wierzysz inaczej.Jeszcze nie widziałem żadnego ucznia Jezusa w takim stanie.


Offline Sebastian

Odp: Dyskusje biblijne
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Listopad, 2019, 20:09 »
krzysztofie, naprawdę nie wiesz co to jest awatar i naprawdę nie kojarzysz twarzy aktora grającego Jasia Fasolę?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Martin

Odp: Dyskusje biblijne
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Listopad, 2019, 20:38 »
Jeszcze nie widziałem żadnego ucznia Jezusa w takim stanie.
A ja widziałem. :P
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline krzysiekniepieklo

Odp: Dyskusje biblijne
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Listopad, 2019, 21:17 »
krzysztofie, naprawdę nie wiesz co to jest awatar i naprawdę nie kojarzysz twarzy aktora grającego Jasia Fasolę?

No nie. Jak widzę tego awatara, to mi się kojarzy z Gremczakiem. To chyba jemu na tym zależało żeby tak było?