Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy  (Przeczytany 3865 razy)

Offline Storczyk

Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #30 dnia: 23 Październik, 2019, 11:42 »
Aha, bo już myślałem, że po to, aby chwalić się niemoralnymi minispódniczkami i odstępczymi biustami. ;D Ja sam  na fb chwalę się czym się da, narzekam na co się da, póki jeszcze mogę. ;)
Niech chwala się młodsze (chociaż oko pocieszycie :) ;) mój czas juz minął  :P.Zresztą zawsze wolałam spodnie  :) ;)a mini to nie nigdy....
« Ostatnia zmiana: 23 Październik, 2019, 11:47 wysłana przez Storczyk »


BetMen

  • Gość
Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #31 dnia: 23 Październik, 2019, 11:50 »
Powiem tak. Całe szczęście, że ŚJ wstawiają zdjęcia jak inni i gdzies jeżdzą i podróżują! Byłoby to opłakane, gdyby zamykali się tylko na służbę, bez przesady, to też ludzie.
Ale jeśli ktoś z Was ma instagrama, to być może wie, że ludzie używają tagu "#jwgirl", "#jwboy", "jwcouple" itp.
To "jwcouple" mnie zaintrygowało,bo znaczy para-a tam wiele zdjęć dwóch lub trzech facetów! A przepraszam "braci",a samo słowo "couple" w pierwszym skojarzeniu może mieć znaczenie,że jw kopuluje!  :P


Offline matowa

Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #32 dnia: 23 Październik, 2019, 11:57 »
To "jwcouple" mnie zaintrygowało,bo znaczy para-a tam wiele zdjęć dwóch lub trzech facetów! A przepraszam "braci",a samo słowo "couple" w pierwszym skojarzeniu może mieć znaczenie,że jw kopuluje!  :P

Znam młodych seks-przyjaciół braci i sióstr, więc zdarza się :)
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.