Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy  (Przeczytany 3863 razy)

Offline Storczyk

Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Październik, 2019, 08:33 »
A wie ktoś, jakie zdjęcia wstawiają odstępcy? Tam to dopiero na tych fejsbukach muszą się dziać sodomy i gomory...  >:D Storczyk przyznaj się, na co Ci ten djabelski fejsbuk?  :P
p ;) :D. Szczerze  Szukamy różnymi sposobami  kuzynostwa do spadku, akta trzeba uzupelnic o dzieci zmarłych ???


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Październik, 2019, 09:20 »
Są płytkie i powierzchowne. Tylko wakacje, bobaski, palmy, samochody.
Przynajmniej ci ze świata mają głębsze zdjęcia. Np poruszają bardzo ważne tematy typu: wakacje, bobaski, palmy, samochody.
Kto zna ŚJ, którzy robią jakąś akcję dla kogoś przez FB, a nie maja napisów: 'wykształcenie: TSSK; praca: ŚJ; albo symbol: JW'?

Muszę sprawdzić, czy Ci od Allaha i od Buddy maja mądrzejsze fotki.


Offline HARNAŚ

Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Październik, 2019, 09:24 »
Problem w myśleniu typowych  świadków polega na tym , że to straszni egoiści .
 Z egoizmu głoszą , żeby nie stracić życia wiecznego a nie żeby uratować komuś życie .
Z egoizmu chodzą na zebrania , żeby nie stracić życia wiecznego , a nie że kochają Boga i jego pouczenia .
 Z egoizmu namawiają innych słabo uczęszczających , żeby samemu raźniej się czuć na zebraniu, bo mała liczba chodzących zniechęca ich samych a nie żeby tamci zbliżyli się do Boga .
Z egoizmu doniosą na ciebie do starszych,bo sami wtedy się lepiej czują ,że trwają a nie dlatego żeby faktycznie pomóc.
Z egoizmu odwiedzą starszą siostrę na terenie , żeby leciał im czas w służbie a nie żeby ją pokrzepić , bo tekst że już niedługo przyjdzie raj i siostro wstaniesz z wózka lub odrzucisz kule lub ciesz się bracie starością bo w nowym porządku jej nie będzie  to mało budujące.
Nic dziwnego zatem ,że typowi świadkowie na FB nie pochwalą się zajęciami na rzecz lokalnej społeczności , bo są.... egoistami .
Nic dziwnego zatem , że typowi świadkowie na FB chwalą się na zdjęciach jacy są szczęśliwi , bo sami muszą się do tego przekonywać i sami bardzo chcą w to wierzyć , gdyż tego potrzebują .
Nic dziwnego również , że chwalą się swoimi wakacjami czy osiągnięciami , bo chcą pokazać , że chociaż różnimy się od tego zepsutego świata , to jednak potrafimy czerpać przyjemności i się bawić .
Przekonują samych siebie , że są normalni i tę normalność chcą ukazać , bo podświadomie tęsknią do zwyczajnych zachowań , które im są obrzydzane .
Nawet gdy wyjeżdżają na wakacje to nie przyznają , że chcą coś ciekawego zobaczyć tylko dlatego , że im się należy , bo to .....egoiści przecież wykonujemy tak ciężką pracę dla ludzi aby ich ratować .


BetMen

  • Gość
Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Październik, 2019, 10:54 »
Zareklamuj te stronę, wstaw link :)
Proszę bardzo https://www.jwmatch.com/s/ i mają też profil na Facebooku...  ;)


Offline Emerem

Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Październik, 2019, 11:50 »
Proszę bardzo https://www.jwmatch.com/s/ i mają też profil na Facebooku...  ;)
Ale że jak??!!
Bo ja stara już jestem, ale mi to na ostrą ściemę wygląda
Jeśli coś wiesz, przyznaj że wiesz,. Gdy zaś czegoś nie wiesz, przyznaj że nie wiesz.
Oto prawdziwa wiedza


Offline Cytryna

Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Październik, 2019, 11:52 »
To nie żadna ściema


Offline Agnesja

Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Październik, 2019, 13:46 »
Proszę bardzo https://www.jwmatch.com/s/ i mają też profil na Facebooku...  ;)

Ale numer , tego się nie spodziewałam ,że istnieje portal randkowy, bo jak to inaczej opisać . Jak dla mnie to  niczym się nie różni od świeckich portali randkowych.




Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.
                              Św. Ambroży


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Październik, 2019, 14:16 »
   Nie wiem czy tylko świadki wystawiają takie fotki. Znajoma chwaliła się nowe tv, jakaś wieża i inne sprzęty w domowym wystroju, przyszli złodzieje i wiedzieli gdzie co stoi.  ;D

Jak ktoś pyta o moje foty...tylko żarełko.  ::) wiem mało ambitnie, ale to moja praca, sukcesy, nagrody w ogóle pasja.  8-)
« Ostatnia zmiana: 22 Październik, 2019, 14:18 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Agnesja

Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Październik, 2019, 18:19 »
   Nie wiem czy tylko świadki wystawiają takie fotki. Znajoma chwaliła się nowe tv, jakaś wieża i inne sprzęty w domowym wystroju, przyszli złodzieje i wiedzieli gdzie co stoi.  ;D

Jak ktoś pyta o moje foty...tylko żarełko.  ::) wiem mało ambitnie, ale to moja praca, sukcesy, nagrody w ogóle pasja.  8-)

To tak jak u mnie ,jak coś upichcę  fajnego to fotka z przepisem od razu wędruje .Ja kochać jeść, jeść kochać mnie ha,ha 😊😊.Do szczupłych to ja juuuż nie należę.😢😅

Zaproś mnie do Siebie na fejsa Tazła czyli Dobra, wymienimy się przepisami.
Pozdrawiam Aga
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.
                              Św. Ambroży


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Październik, 2019, 18:45 »

Zaproś mnie do Siebie na fejsa Tazła czyli Dobra, wymienimy się przepisami.
Pozdrawiam Aga

Mówisz i masz :D

Dla mnie zdjęcia dodawane przez świadków których mam na Facebooku nie różnią się niczym od zdjęć znajomych którzy nie są świadkami, różnią się bardzo w moim przypadku tylko zdjęcia profilowe, zdjęcia profilowe świadków których mam w znajomych prawie w 100 procentach są w stroju w którym głoszą a bardzo często są to ich zdjęcia z kongresu, czy to reguła czy wyjątek , nie wiem , u mnie jest tak jak napisałem

  Zgadza się, miałam w grupie kulinarnej pewną kobietę, która była wszechwiedząca, nie było tematu żeby nie miała swojego lepszego zdania. Aż kiedyś poszłam na jej profil, zobaczyć co to za uniwersytety kończyła ta ''mundrala''.
I co tam wyczytałam...skończyła szkołę teokratyczną. :o Przy następnej dyskusji gdy zaczęła się wymądrzać zapytałam czy sama to wymyśliła, czy wyczytała w strażnicy? W odpowiedzi usłyszałam...a masz coś przeciwko strażnicy? Odp że niby nie, ale fanem nie jestem bo to ani się do mycia okien nie nadaje ani do wc. Tyle było naszej konwersacji, po krótkim czasie opuściła grupę. ;D
« Ostatnia zmiana: 22 Październik, 2019, 19:03 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Październik, 2019, 18:56 »
Ej, dziewczyny! Wklejcie coś innego na fejzbuki. Od tych waszych przepisów to wam pupska urosły. Zresztą mój bemben też wygląda okrągło i tłusto. ;)
Nie jem już nic. Przechodzę na żywienie solaryczne. A wino, to tylko dla wegan.
My faceci właśnie przez Was tyjemy.  ;)


Offline Agnesja

Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Październik, 2019, 21:33 »
Ej, dziewczyny! Wklejcie coś innego na fejzbuki. Od tych waszych przepisów to wam pupska urosły. Zresztą mój bemben też wygląda okrągło i tłusto. ;)
Nie jem już nic. Przechodzę na żywienie solaryczne. A wino, to tylko dla wegan.
My faceci właśnie przez Was tyjemy.  ;)

Polskie powiedzenie ; "Przez żołądek do serca" - Czyli sposób na faceta

A na dietę zawsze można przejść.
Jak to moja mamuśka mawiała ;Cyt.
"Zanim gruby schudnie, to ten chudy umrze"

Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.
                              Św. Ambroży


Offline Terebint

Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Październik, 2019, 23:12 »
p ;) :D. Szczerze  Szukamy różnymi sposobami  kuzynostwa do spadku, akta trzeba uzupelnic o dzieci zmarłych ???
Aha, bo już myślałem, że po to, aby chwalić się niemoralnymi minispódniczkami i odstępczymi biustami. ;D Ja sam  na fb chwalę się czym się da, narzekam na co się da, póki jeszcze mogę. ;)
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Fantom

Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Październik, 2019, 08:04 »
 No nie zawsze są płytkie i powierzchowne:)
 Proszę bardzo. Jak najbardziej ''poważne'' zdjęca z Betel w Brazylii. Mają tam więzienną celę. Każdy może sobie wejść i poczuć się prześladowanym. W zasadzie chyba w każdym Betel powinna być więzienna cela. Po co? Każdy kandydat do chrztu powinien ją zaliczyć przed zanurzeniem. Po co? Po to, aby wiedział,że już niedługo wierni najświętszej organizacji pod słońcem i wszechświecie będą puszkowani. Kandydat, który nie zwariuje po próbnym okresie przechodzi do kolejnego etapu. Jakiego? Pytania do chrztu. Selfie? Czemu nie. Czy są tam przebierańcy strażnicy? Tego nie wiem?   Pomysł w dechę:)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline matowa

Odp: Facebook- zdjęcia jakie wystawiają Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Październik, 2019, 11:39 »
Powiem tak. Całe szczęście, że ŚJ wstawiają zdjęcia jak inni i gdzies jeżdzą i podróżują! Byłoby to opłakane, gdyby zamykali się tylko na służbę, bez przesady, to też ludzie.
Ale jeśli ktoś z Was ma instagrama, to być może wie, że ludzie używają tagu "#jwgirl", "#jwboy", "jwcouple" itp.
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.