Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

Ankieta

Czy pójdziesz na wybory?

zdecydowanie tak
22 (56.4%)
raczej tak
6 (15.4%)
nie wiem
2 (5.1%)
raczej nie
1 (2.6%)
zdecydowanie nie
8 (20.5%)

Głosów w sumie: 37

Głosowanie skończone: 14 Październik, 2019, 00:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wybory parlamentarne 13.10.2019  (Przeczytany 6436 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wybory parlamentarne 13.10.2019
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Październik, 2019, 22:03 »
Napisze tyle.
Moje dzieci. Teraz to już dorośli samodzielni ludzie, wyprawiłem w dorosłe życie bez tego 500+ Jak ja mogłem, to i inni mogą, zresztą nie tylko ja, ale wszyscy którzy maja dzieci z połowy 90 lat.
A 500+? Jakim trzeba być naiwniakiem, żeby wierzyć w tą forsę. To jakby dać państwu 700 zł a dostać 500.
Jednak to nie dla wszystkich.
Prowadzę własna działalność od prawie 13 lat. Płacę podatki, ZUS, abonamenty, pozwolenia itd, itd, itd.
A przymusowi znajomi spod sklepu wiejskiego, patrząc na mnie pukają się w czoło, że jestem do tego stopnia naiwny że pracuję.
Słyszałem na własne uszy tekst... "a po ch..j będę tyrał, klepnę starej jeszcze parkę i forsy w ryj"
Ot wyborcy "tej" partii.
Edit:
Tylko jeszcze mały dodatek. 500+ tak, ale dla pracujących, ten który 3x odrzuci propozycję pracy, jest pozbawiany 500+ i wszelkich zasiłków.
« Ostatnia zmiana: 11 Październik, 2019, 22:06 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wybory parlamentarne 13.10.2019
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Październik, 2019, 22:11 »
Teraz został schowany do pudła i siedzi cicho. O przekroczenie progu jestem spokojny.

Ale i tak mam to gdzieś, ponieważ Polska jest krajem przegranym demograficznie i ekonomicznie. W tej pięciolatce stąd uciekam i szukam szczęścia jak najdalej od toksycznego państwa
Kiedyś za pierwszych rządów obecnie rządzących, pracowałem w Niemczech. Poznałem tam małżeństwo Polaków, którzy wyjechali tam w stanie wojennym.
Ona mi tak powiedziała... "nigdy nie wstydziłam się przyznać, że jestem polką. Ale teraz, za rządów PiS, szczerze, to się wstydzę"
Ja tej kobiecie przywoziłem gazety z Polski, ceniła słowo drukowane.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Walt Kowalski

Odp: Wybory parlamentarne 13.10.2019
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Październik, 2019, 22:43 »
Cześć, idę na wybory a niedługo po tym pewnie na... zebranie 😱😂😂😂😂


Offline prot

Odp: Wybory parlamentarne 13.10.2019
« Odpowiedź #33 dnia: 12 Październik, 2019, 00:45 »
Kiedyś za pierwszych rządów obecnie rządzących, pracowałem w Niemczech. Poznałem tam małżeństwo Polaków, którzy wyjechali tam w stanie wojennym.
Ona mi tak powiedziała... "nigdy nie wstydziłam się przyznać, że jestem polką. Ale teraz, za rządów PiS, szczerze, to się wstydzę"
Ja tej kobiecie przywoziłem gazety z Polski, ceniła słowo drukowane.

Fascynująca argumentacja... Poparta silnymi dowodami makro i mikroekonomicznymi... Wstydliwość do Zachodu starsze pokolenie ma we krwi. Niczemu się nie dziwić, kiedy w 1989 roku zarabiali średnio 20-30 dolarów, czyli tyle ile kosztowało kilka hamburgerów w McDonalds w USA. Byli zwykłymi obdarciuchami świata. A dzisiaj potrafią jeszcze głosować na starych komuchów z tamtego okresu, to jest dopiero cyrk! Kogo wprowadziła PO-SLD do europarlamentu wiosną? Samych liderów "lewicy" pokroju Millera i Cimoszewicza.
« Ostatnia zmiana: 12 Październik, 2019, 00:50 wysłana przez prot »


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Wybory parlamentarne 13.10.2019
« Odpowiedź #34 dnia: 12 Październik, 2019, 08:42 »
A na kogo zagłosujecie? Na elektryka, aktora, czy piosenkarza?
Nawet w wyborach nie macie wyboru. ;D

Moysesku....  NA BIEDRONKE...ŁOJ BIEDRONKA MIlo być....
Panicku...
Moysesku...
No mundry jesteśta...znata co to pozorny wybór..hej....
Dodrze prawita..hej...
Wybory powiadata...

Naj sam pirw to dobre zobocta
...
A to ze niby co..do tyra kradły... a tera dajom....a zskund majom to co niby bez lichwy tylko potym dajom
Majom imuniteta cy jak to sie nazywo......po co ...np..  coby nachłoł sie a potym nie jak ty cy ja byc przsstepcom
On nadal mok kierowco być...po.co...
No dobra ludziska..to
To
To jo wom..po nasymu...gorlasku powim...
Z tymi wyborami to mota tak mni wincy....


Wchodzisz do sklepu monopolowego i wiesz że tam jest alkohol ale ten monopolowy to jakiś dziwny bo widzisz bardzo podobne od lat te same butelki a zmieniamy niektóre etykiety a wszystkie idą z jednej fabryki jeden producent a pani sprzedawczyni mówi Proszę pana w czym mogę służyć a ty mówisz Wie pani co tak mi się kojarzy że jak za komuny kiedyś był ocet i musztarda a w sklepie obuwniczym gumowe buty krótkie długie gumofilce pod kolanka pod kostki ale ten wybór był pozorny ...
Pani za ladą a aytartygm moralnie habicie mowi dalej..
panie ale przecież teraz mamy demokrację masz pan tyle flaszek Patrz pan Możesz pan wybrać żołądkową żytnią i inne Patrz mam pełne półki do wyboru a ja mówię do niej proszę pani ale w sklepie monopolowym to żebym mógł się napić to potrzebowałbym jakiegoś soku może wody bo niekoniecznie chce brać to co uderza do głowy a potem jak się człowiek przebudzi to ani zdrowy a nie szczęśliwy a i pieniędzy jakoś mniej.

Proszę pana ma pan wybór a ja na to ale to jest tylko wybór tak zwany pozorny czyli wygląda na wybór ale to jest Monopol sklep monopolowy Ja rozumiem...
Do milego juz nigdy nieajdzenia sie z .Panią od monopolu i alkoholu dla narodów...patrz....youtube i inni pijani na tzw. Szczytach władzy......eh.....prawda trudniejsza niż fikcja...Not a valid %s URL
MOYSESKU.  CIESMY SIE CO MY TYŻ WIERZYMY W DEMOKRACJU.....
TY OCET A JA MUSTARDE....
ALE WYBOR MOMY...
HEJ SYĆKIE...
NADZIEJA MATKO I KOCHO SWE DZIECIACKI...
Ale wkolo jest wesoło......jak to śp.Kora śpiewała...









Moyses lepiej posłuchajmy tego
Będzie milej...


A wszystkim spietym wyborami polecam ten tekst ze zrozumieniem...


No i moze ten klasyk Grzegorza T.




« Ostatnia zmiana: 12 Październik, 2019, 08:54 wysłana przez accurate »
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wybory parlamentarne 13.10.2019
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Październik, 2019, 14:14 »
Wątek zamykam do końca ciszy wyborczej.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wybory parlamentarne 13.10.2019
« Odpowiedź #36 dnia: 13 Październik, 2019, 21:27 »
Odwieszam. Już po ciszy wyborczej.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline stinkfist34

Odp: Wybory parlamentarne 13.10.2019
« Odpowiedź #37 dnia: 13 Październik, 2019, 21:29 »
I co sądzice po pierwszych wynikach?? Ostatni gasi światło?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka



Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wybory parlamentarne 13.10.2019
« Odpowiedź #38 dnia: 13 Październik, 2019, 21:36 »
Nie jestem zadowolony, więcej, jestem bardzo niezadowolony. Ale z wiwatowaniem, czy smutkiem, poczekajmy do wtorku, na oficjalne wyniki. Sondaże są zawsze z kilku procentowym marginesem błędu.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Estera

Odp: Wybory parlamentarne 13.10.2019
« Odpowiedź #39 dnia: 13 Październik, 2019, 21:54 »
   Pierwsze sondaże.
https://gloswielkopolski.pl/wyniki-wyborow-sondaz-ipsos-pis-ko-po-sld-lewica-wiosna-psl-kukiz-konfederacja-wybory-do-sejmu-2019-kto-zwyciezyl-w-sondazu/ar/c1-14478493
   PiS ponad 43%, nie do przebicia.
   Chyba inne partie nie miały szans.
   Zakasować ten wynik procentowy.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Wybory parlamentarne 13.10.2019
« Odpowiedź #40 dnia: 13 Październik, 2019, 22:03 »
(mtg):
Nie głosowałem dzisiaj 13.X.19, na wyborach w swoim życiu byłem tylko jeden raz, kiedy byłem w wojsku, jednak jak pisałem powyżej  w poście moja wścibska natura została zaspokojona
Jednak jestem zasady:
Pieluchy i polityków musi się zmieniać bo  ś....  >:D


Offline Sebastian

Odp: Wybory parlamentarne 13.10.2019
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Październik, 2019, 22:40 »
wkurza mnie nieróbstwo dziennikarzy i ich obrzydliwe lenistwo

wszyscy emocjonują sie tym co jest nudne jak flaki z olejem: wiadomo było że pis wygra w sejmie i że prawie na pewno zdobędzie większość i właśnie na ten temat wszyscy mielą jęzorami od połtorej godziny

a wyników do senatu (gdzie naprawdę nie wiadomo czy pis ma większość czy mniejszość) nikt nie opublikował, co więcej: nikt nawet nie zadał sobie trudu zrobić jakąkolwiek prognozę

poziom dziennikarstwa = zero absolutne
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Safari

Odp: Wybory parlamentarne 13.10.2019
« Odpowiedź #42 dnia: 13 Październik, 2019, 23:56 »
Nie jestem zadowolony, więcej, jestem bardzo niezadowolony. Ale z wiwatowaniem, czy smutkiem, poczekajmy do wtorku, na oficjalne wyniki. Sondaże są zawsze z kilku procentowym marginesem błędu.

Oby sie roznily. A o Ile I czy w gore czy w dol to juz kazdy Wie Sam najlepiej jakich przesuniec by chcial ☺️
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Snowid

Odp: Wybory parlamentarne 13.10.2019
« Odpowiedź #43 dnia: 14 Październik, 2019, 09:59 »
Konfa weszła, więc jestem szczęśliwy.
PiS miał 60% poparcia na Podkarpaciu, ten zacofany wypizdów możnaby oddać Ukrainie.


Offline stinkfist34

Odp: Wybory parlamentarne 13.10.2019
« Odpowiedź #44 dnia: 14 Październik, 2019, 10:11 »
Konfa weszła, więc jestem szczęśliwy.
PiS miał 60% poparcia na Podkarpaciu, ten zacofany wypizdów możnaby oddać Ukrainie.
Co z tego, że weszła??? Skoro i tak PiS ma większość w parlamencie. Dobrze, że weszli, w końcu na nich głosowałem chociaż nie lubię narodowców. PiS bierze wszystko, i nie cieszy mnie to, ze względu da wyzysk fiskalny. Hasła opozycji o " konstytucji i sądach" mnie nie interesują, ale nikt nie chce powstrzymać rozdawnictwa i i wyzysku podatkowego. Tylko Konfederacja chce.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka