Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...  (Przeczytany 8339 razy)

Offline UWAGA AWARIA

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Wrzesień, 2019, 19:41 »
Wszystkie nr telefonów są rejestrowane. Życzę powodzenia w rozmowie z policją jeśli ktoś to zgłosi.
brzęczy gdzieś tam w trawie ale nie wie gdzie ,,rejestrowane ale na terenie uni ,a on nie jest z uni

hehe które są to są, ,ja mam taki telefon który nie jest rejestrowany
porostu go niema i działa,i nie jest osiągalny nawet dla FBJ..mogę przekazać w odpowiednie ręce
na allegro też można kupić za 10zł numer zarejestrowany na kota,to raz
a jaki ŚJ poleci na policje i powie że ojej wsadźcie gościa do więzienia bo przysłał mi zdjęcie penisa to jest odstępca ;D ;D

jeżeli chodzi o doradztwo prawne to mam bardzo dobry kontakt
z czołówką polską ,dadzą radę,wywalili kilka ustaw o vat wywalą WTS
to jest ten czas
 8-)wyobrażacie sobie takie wiadomości na whatsapp do nadzorców :zapraszamy ciebie bracie na naszą nową stronę sjwp/pl                     
                                                                                              tutaj dowiesz się jak od lat jesteś robiony w balona ::) ::)

fajnie że obudził się w was duch dokopania w ryja WTS
może by tak wyszacować kto by chciał uczestniczyć w takiej akcji zakładając
wątek pomocy"?potem stworzyć grupę na jakimś komunikatorze
taka grupe komando dobrej woli 8-)

TERAZ DO :DonnieDarkoJG
piszesz gdybyś że wiedział odstępcy to mali zawistni ludzie to byś się nie zarejestrował

ale gdybyś zobaczył jak WTS dostaje w ryja i ten oślizgły ryj wypluwa zęby swojej
obślizgłej machinacji, to zapewne byś od razu nie przyznawał się do tego że jesteś i byłeś ŚJ
powiem co byś poczuł, w wiadomościach gdybyś usłyszał, że na WTs nałożono embarga,był by to mód na twoje uszy

dlatego nie szukamy osób małych ,może nie małych ale z dużą ikrą ;) co dobrze kopią
niektórzy lubią oglądać piłke w telewizji ,a inni na żywo pokopać ;)
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień, 2019, 20:34 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline zenobia

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #46 dnia: 02 Wrzesień, 2019, 21:50 »
Ej panowie , czy czasem nie obrazacie ludzi inaczej myslących ?
Ja np. nie jestem , mała ' a i trochę wazę  :)


Offline UWAGA AWARIA

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #47 dnia: 02 Wrzesień, 2019, 22:04 »
ej Zenobia małe jest piękne ;) ale musisz być zawistna jak chcesz przystąpić do naszego gangu musisz mieć słowiańska krew ;D
sąsiada zamienimy na WTS i mamy gotową modlitwę

.....bogu ojcu synowi dopierd...e WTsowi 8-)

« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień, 2019, 22:18 wysłana przez UWAGA AWARIA »


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #48 dnia: 03 Wrzesień, 2019, 04:52 »
Gdyby na początku mojego czytania forum (oczywiście ukradkiem i z wyrzutami sumienia), pojawiały się takie posty, to na pewno bym się tu nie zarejestrował.
Na szczęście, trafiłem na początku na opracowania Roszady i posty Gorszyciela.
To wystarczyło, żebym sam dał sobie w świadkowską mordę..
Jak ktoś chce utwierdzać zaglądających, że "odstępcy" to mali i zawistni ludzie..cóż każdy robi jak umie.

Pełna zgoda Donnie😉, gdybym wiedział na początku, że to forum, to towarzystwo wzajemnych adoracji i wspierania się w błogosławieniu sekcie😅, by ich tylko nie urazić, wszak oni tacy nieszczęśliwi, też by mnie tu nie było🤔.

Absolutna bzdura.
Bym tu był i jestem, ponieważ to forum wnosi wiele, aktywuje, ukazuje a zarazem pokazuje jacy tak na prawdę są piszący tu.

Z jednej strony , hm🧐, martwią się o sektę, bo jak ująć to co w niektórych wpisach się pojawiło, a z drugiej w piszących posty, "pałą", bo tak nie wypada, natomiast jeszcze z innej strony rzucają "mięsem", aż na monitorze plamy wyskakują.
Skrajny brak konsekwencji, bo albo tak, albo tak, totalnie rozchwiane bieguny.

Z jednej strony gładkie słówka, z drugiej wulgaryzmy , to że część wykropkowane 8-), i kto tu tak ma prawdę kim jest.
O poprawność polityczną nie dbam, to też wymysł osób manipulujących, bo przecież tego nie wypada napisać, kogoś urażę😂, bełkot polityczny, fikcja literacka.

Natomiast to, że ktoś pisze w swych uniesieniach twórczych o jakichś wendettach, zianiu nienawiścią, agresji w obec świadków i wiele innych "mądrości inaczej, tak naprawdę broniących sektę, wskazuje na jakieś kompleksy, a już te kompulsywne, żeby nie napisać inaczej, reakcje, to bezsprzecznie potwierdzają.
Faryzeusze też dbali o styl i, a jak że, elegancję, 🤯lecz gdy gdy byli w grupie to wychodziło co im w duszy gra.

Awario, wczoraj wysłałem do dwóch terrorystów ludzkich dusz zapytanie: "Jak się mają z ukrywaniem pedofilii i wyprowadzaniem pieniędzy dla amerykańskiej sekty w gotówce i w postaci sal królestwa, czyli też gotówce?",
Czy któremuś wypadł telefon, bo go poraził prąd🤣, nie wiem, a z drugiej strony, bimba mi to, jak im ja.
Dobrego dnia.
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2019, 04:59 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline Exodus

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #49 dnia: 03 Wrzesień, 2019, 06:08 »
Ulotki....ulotki
  Dawno, bo jakieś ponad 20 lat temu.
 Szkoła i długa 25 minutowa przerwa obiadowa. Wchodzę do gabinetu pielęgniarskiego  by zapytać pionierkę : co dobrego, co slychać?
 A dziekuję , wszystko dobrze. Dziś rozpowszechniłam sporo ulotek przed przyjściem do pracy.
Po czym pokazała mi je i dodała:
  Wierz mi , że Towarzystwo Strażnica gotowe byłoby postawić w mieście drukarnie,  gdyby  wiedziało że z niej  wyjdzie choć jedną Strażnica bądź ulotka, która uratuje chociażby jednego człowieka.
  Ulotki , ulotki
  Jestem od wczoraj  na Mazurach. Małżeństwo prowadzące swój ośrodek wypoczynkowy po bytności ponad 37 lat w przenajświętrzej  organizacji postanowiło ją opuścić definitywnie 2 lata temu.
  Sporo tematów było poruszanych. A że świat jest mały, zapytałem o jedną byłą,  która tu gdzieś w klokolicach mieszka.
 - Osobiście jej  nie znam , rozmawialiśmy jakiś czas temu telefonicznie, wiem że działa rozpowszechniając Ulotki.  ( chyba te. Pokazał starszą  Przerywamy milczenie. )
  Widać że faktycznie robisz użytek Estera  z tej zamówionej, dużej ilości ulotek.
 To dobrze.
 I pomyśleć że kiedyś szedłbym o zakład, że będziesz nimi chyba sobie pokój tapetować.
   

Czas na spacer z moim czworonogiem
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2019, 06:29 wysłana przez Exodus »


Offline UWAGA AWARIA

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #50 dnia: 03 Wrzesień, 2019, 11:54 »

Awario, wczoraj wysłałem do dwóch terrorystów ludzkich dusz zapytanie: "Jak się mają z ukrywaniem pedofilii i wyprowadzaniem pieniędzy dla amerykańskiej sekty w gotówce i w postaci sal królestwa, czyli też gotówce?",
Czy któremuś wypadł telefon, bo go poraził prąd🤣, nie wiem, a z drugiej strony, bimba mi to, jak im ja.
Dobrego dnia.
wyszedłem z pierdla i znów rozrabiam ;D ;D ;)chyba jestem recydywistą

dalej wychodzę z założenia że o WTSie jak o każdym przestępcy nie można mówić gładko!
to tak jak we więzieniu "pedofila " by tytułować "szanowny skazany więźniu"...chore
Każdy popełniając czyn zabroniony z góry powinien mieć świadomość kary jaka go będzie czekała w przyszłości
mało tego że oni takie czyny zatajają to jeszcze w całym postępowaniu biorą czynny udział robiąc
swoich wiernych w balona ale to już inny temat
 
za komuny miałem przywilej widzieć właśnie w pierdlu jak traktowani są pedofile ---godnie ich nazwy  8-)
nie jeden nie dokończył odbywania kary za swoje wyczyny na wolności,użyłem tutaj takiego stwierdzenia "bicie w ryj"
powiem wam że nie jeden z nich chyba wolał by co dzień taką właśnie karę za to co ich tam spotykało
zawsze miałem opory do głoszenia takim,bo wiedziałem że przede mną stoi psychopata potwór z własnego wyboru
chociażby ten ksiądz z tego filmu niemów nikomu"wątek kiedy chciał przeprosić ofiarę pocałunkiem w dłoń :o :o
nie wiem jak bym się zachował w takiej sytuacji ?? :o co miał bym powiedzieć niech pan zabierze usta bo pana spoliczkuje :o

organizacja stworzyła i dalej stoi na stanowisku obrony zwierzaków tego typu
i żaden  wujek znający wersety na pamięć nie powie mi że to ..jest biblijne postępowanie
a niżeli wymyślony farmazon Cześka wariata dzięki któremu tysiące dzieci padają ofiarami
jednym słowem jest komisja trzeba działać

w pewnym zakresie też zmienia się ordynacja podatkowa własnie dotycząca przekazywania
kasy i działania organizacji ,może by tak ubiec czas i być na to przyszykowanym
wykazać w KAS czy to jest zgodne z prawem obowiązującym na terenie RP
miał bym duże wątpliwości które chciał bym wykazać ,mam takie prawo

odnośne tego telefonu to nadal jestem w stanie przekazać ten numer
ponieważ z racji obowiązków na razie nie jestem wstaine tak działać.

Odnośnie działania Estery i innych
każdy robi to co umie ,i to jest dobre ,WTS gra miną że to na nich nie robi wrażenia
ale to nie prawda każda taka akcja dla nich to wielki szok..taki cios w r... ;)
potem sa wewnętrzne dysputy jak to odstępcy działają a są tacy też co
przez takie akcje zaczynają myśleć,miedzy innymi ja tak zaczynałem.

przepraszam ludzi których mogłem urazić
swoimi słowami ale niekiedy trzeba to po imieniu nazwać
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2019, 12:24 wysłana przez UWAGA AWARIA »


batnasekte

  • Gość
Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #51 dnia: 03 Wrzesień, 2019, 23:42 »
WIDZĘ MROKI i UWAGA AWARIA - jak dla mnie to jesteście goście, pozdrawiam i wypiję za Wasze zdrowie :)


Offline Estera

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #52 dnia: 13 Styczeń, 2020, 16:37 »
Odnośnie działania Estery i innych
każdy robi to co umie ,i to jest dobre ,WTS gra miną że to na nich nie robi wrażenia
ale to nie prawda każda taka akcja dla nich to wielki szok..taki cios w r... ;)
potem sa wewnętrzne dysputy jak to odstępcy działają a są tacy też co
przez takie akcje zaczynają myśleć, miedzy innymi ja tak zaczynałem.
   Dokładnie tak się na polskim podwórku i nie tylko polskim dzieje.
   I musi robić wrażenie, skoro jednak ciągle się zwraca uwagę na odstępców i ich działania.
   Tak jak to będzie się działo przy omawianiu artykułu do studium straznicy w najbliższą niedzielę, tj.:

                                         ... 19 stycznia 2020 roku ...

   Artykuł do studium o tarczy wiary czy jest cała i zdrowa? ... akapit 8 i 11.
   Myśli zachęcające do tego, żeby absolutnie nie rozmawiać z nami i nie oglądać materiałów krytycznych o organizacji.
   A gdzie odstępcy odkrywający prawdę o tej organizacji, przyrównani są do ognistych strzał szatana.
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń, 2020, 17:00 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline HARNAŚ

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #53 dnia: 14 Styczeń, 2020, 06:23 »
Ty walczysz z nimi poprzez ulotki Oni walczą z Tobą poprzez swoje czasopisma .
P.S Będziesz na tym  zebraniu czy jednak nie będziesz miała swobody mowy ? :)
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń, 2020, 06:25 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #54 dnia: 14 Styczeń, 2020, 14:14 »
Może będzie na najbliższej zbiórce, gdzie będzie instruować, jak rozpowszechniać ulotki, jakiego w tym miesiącu używać wstępu, gdzie raportować wyniki, i jak wypisać wniosek do służby pionierskiej. Niektórzy mawiali, że literatura ŚJ nie nadaje się do palenia. Fakt, lepiej paliła się Trybuna Ludu. Inni mówili, że tym nawet nie idzie się podtrzeć, lub podetrzeć. Niby fakt, ale są ludzie którzy maja doświadczenie ;). Z ulotek zrobiłbym sukienkę, ale tak na zasadzie fastrygi. Tylko czy w niej będzie mi do twarzy? Chyba nie; potrzebuję coś gustowniejszego. >:D


Offline HARNAŚ

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #55 dnia: 14 Styczeń, 2020, 15:02 »
Ale można np. postawić na tym patelnię i zjeść jajecznicę prosto z pateli  ;D


Offline Estera

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #56 dnia: 14 Styczeń, 2020, 20:14 »
   Moja najukochańsza bardzo stabilna, osobista opozycjo forumowo - vendettowo - krytykancka.
   Poszyję Wam wszystkim z ulotek mundureczki zbrojne, anty - orgowe.
   I jeszcze w promocji gratisowej dodam ciepłe bamboszki do ogrzewania nóżek przed komputerem.
   Byście mogli napawać się Waszymi tandetnymi bzdurami, tu pisanymi.

   Dla mistrzów ogólnie znanego tendencyjnego języka sarkazmu, jeszcze hełm na główkę dodam.
   Żeby móżdżek nie pękł od stałego rozmyślania o moich ulotkowych działaniach.
   Zadowoleni? :-*
   Pozdrawiam Was wszystkich.
   Bardzo cieplutko.
   Jest mi bardzo miło, że o mnie ciągle pamiętacie.
 
   "Estera"
   :-*
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


batnasekte

  • Gość
Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #57 dnia: 15 Styczeń, 2020, 00:27 »
Estera 1:0 a chłopcy cieniutko, ale chłopcy walczcie klawiszami dalej, przecież jesteście mężni i waleczni.


Offline HARNAŚ

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #58 dnia: 15 Styczeń, 2020, 06:36 »
Niektórzy  ;Dmawiali, że literatura ŚJ nie nadaje się do palenia. Fakt, lepiej paliła się Trybuna Ludu. Inni mówili, że tym nawet nie idzie się podtrzeć, lub podetrzeć.
Esterko , udając słodką sączysz jad . :) Do tego źle oceniasz sytuację , masz myślenie typowego świadka jehowy zero -jedynkowe. Myślisz też , że każda wypowiedź kręci się tylko wokół Ciebie . Jakie to infantylne  :) Ale i urocze  :). Jak w Organizacji głośny krzyk : jesteśmy prześladowani nawet gdy oponent nie miał takich zamiarów.
Pisałem o literaturze swiadkowskiej a nie o ulotkach , których nigdy w ręku nie trzymałem , więc i opinii o nich wypowiadać nie śmiem  ;D A na literaturze patele postawić , to jedyna korzyśc z tej makulatury. ^-^ Zanim napiszesz kąśliwie , sprawdź wypowiedź , przeczytaj jeszcze raz gdy nie rozumiesz , ewentualnie napisz do mnie gdy nie nadążasz za kontekstem  lub zadzwoń , numer znasz.  :) Po co ten sarkazm ? :) Po co lubikowanie przez Ciebie każdej wypowiedzi skierowanej przeciwko mnie . To jakiś dziwny , niezrozumiały dla mnie i obcy mi  ::) akt Twojej lojalności względem każdego kto się z Harnasiem raczy nie zgadzać , nawet gdy nie dotyczy to Ciebie. Fe nieładnie  :'( Typowo świadkowskie wychowanie i myślenie . Gdy jakiś fajny , zabawny ,uwielbiany  kabaret zadrwi w skeczu ze świadków nagle jest znienawidzony przez całą społeczność bo raczył wywołać uśmiech na widowni    :'(  Zakop topór , pokaż , że jesteś ponad podziałami  :)
« Ostatnia zmiana: 15 Styczeń, 2020, 07:01 wysłana przez HARNAŚ »