Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...  (Przeczytany 8314 razy)

Offline Estera

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Wrzesień, 2019, 14:08 »
Co nie zmienia faktu , że nawet z tak znikomą wiedza , świadkami jednak nie zostają , nie te czasy.
Zatem szkoda energii i środków na docieranie do nich z agresywnym przekazem .
   Za agresją nie jestem.
   Ale za informacją do społeczeństwa i owszem.
   Jeśli komuś ma to uratować życie od sekty, nie szkoda ani energii, ani środków :))

   Bo tak naprawdę nie wiemy jak i kiedy coś do kogoś trafi.
   A bywa i tak, że jedno słowo, jedno zdanie, jedna ilustracja, może wywrócić życie i zmienić kurs.
   Nie potrafiłabym zatrzymać informacji tylko dla siebie.
   Wiedząc o tym, jak głębokie spustoszenie :'( sieje ta sekta.

   A gdyby wszyscy obecnie działający w jakikolwiek sposób na rzecz demaskowania tej religii.
   Wyszli z założenia, że nie warto tego czy tamtego robić ...
   To nic by nikt nie robił, nie byłoby tego forum, plakatów, manifestacji, innych akcji indywidualnych, bo po co??
  "Nie warto, szkoda energii i środków."
   Uważam, że jeśli miałoby to uratować życie choćby jednemu człowiekowi.
   To warto to robić.
   Nie twierdzę, że poświęcić resztę życia na tę walkę.
   Wszystko ma swoje miejsce w życiu.
   Ale informację posyłać.

   Bo wiedza w społeczeństwie jest przerażająco mierna.
   Nawet nie przypuszczałam, że aż tak słaba.
   I tak jak zauważył Widzę Mroki, najistotniejsze jest zamykanie drogi.
   Ale każdy ma prawo do swojego myślenia.
   A my, wychodzący stamtąd, możemy wiele.
   Bo znamy od podszewki te jw.org dyrektywy.
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Cytryna

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Wrzesień, 2019, 14:44 »
Wszystko trzeba robić z głową.Ulotki ,plakaty,manifestacje TAK,ale nie tak agresywne jak to ,co "skomponowano" w Olsztynie.Treść musi być opracowana mądrze.Jako odstępcy nie zioniemy ogniem na szaraków takich jak my-zmanipulowanych ,szczerych ludzi.


Offline HARNAŚ

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Wrzesień, 2019, 14:46 »
 Estera jaka jest Twoja wiedza na temat NASA ? Zakładam , że taka jak większości . Generalnie pozytywny odbiór.
To teraz wyobraź sobie ,że dostajesz ulotkę , że kierownicy oddziałów to przebrzydli przestępcy pedofile .Zaczynasz sprawdzać i czytasz ich strony internetowe i okazuje się , że potrafią się dobrze sprzedać , zaczynasz się nimi interesować , nabywasz wiedzy z ich stron i wydają Ci się logiczne wszystkie nowe nauki np. o kosmosie , Ziemi itp. cytują wypowiedzi profesorów , zamieszczają atrakcyjne zdjęcia. Dochodzisz do wniosku , że ulotka , którą dostałaś to banialuki płaskoziemców .
Mam nadzieję , że rozumiesz do czego zmierzam .
 Więc teraz pytam : Po co komuś obrzydzać temat  , skoro nie przejawia nim zainteresowania ?


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Wrzesień, 2019, 16:11 »
Wszystko trzeba robić z głową.Ulotki ,plakaty,manifestacje TAK,ale nie tak agresywne jak to ,co "skomponowano" w Olsztynie.Treść musi być opracowana mądrze.Jako odstępcy nie zioniemy ogniem na szaraków takich jak my-zmanipulowanych ,szczerych ludzi.
Zaznaczenie dodałem

"Agresja ( łac. aggresio - napaść) - w psychologii określenie zachowania ukierunkowanego i intencjonalnego na zewnątrz lub do wewnątrz, mającego na celu spowodowanie szkody fizycznej lub psychicznej". źródło Wikipedia

"opracowana mądrze", co to znaczy opracowana mądrze i co dla kogo będzie mądrym opracowaniem?
Ile głów tyle mądrości.

Ci w Olsztynie, COŚ ZROBILI, POSZLI DO LUDZI Z INFORMACJĄ a tu wysokie jury ;D 8-) w ciemnych okularach zabrało się za ocenę ich działań. Oni poszli do ludzi z informacją.

"jako odstępcy nie zioniemy ogniem", cóż to za słowa? "zioniemy ogniem", mi coś takiego nawet na myśl nie przyszło, a uwierz mi, nie jednemu bym do dupy nakopał, tak ich uwielbiam, za ich faryzejstwo i ostracyzm. Że o rozbijaniu rodzin nie wspomnę.

Nie, nic ostrzej, bo ich czasami urazimy, okaleczymy emocjonalnie stosując agresję, niemądrze układając informację o sekcie, a na końcu wychodzi że my ziejemy ogniem do sekty, świadków jehowy.

Tak w ogóle, to zwróćmy się z zapytaniem do Nadarzyna, czy możemy chodzić, roznosić ulotki z informacją o nich i czy ta treść jest właściwa ;D.
Miałaś ulotkę o ochronie rodziny w ręku?
 

Z Twego wpisu wnioskuję, że to Ty ziejesz ogniem, tylko wektory Ci się pokręciły, nie do nas, ziej, a do nich, którzy mają cię za robaka, za psa który wrócił do wymiocin, to takie fakty związane z tymi takimi nieszczęsnymi, szczerymi ludźmi. >:D


Offline Estera

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Wrzesień, 2019, 16:36 »
Wszystko trzeba robić z głową.Ulotki ,plakaty,manifestacje TAK,ale nie tak agresywne jak to ,co "skomponowano" w Olsztynie.Treść musi być opracowana mądrze.
   Gdybym redagowała jakieś przesłanie do społeczeństwa w tej sprawie.
   Może inaczej bym to ujęła.
   Ale nie ja byłam redaktorem tej ulotki.
   Więc proszę mnie nie napadać za jej treść.
   Oczywiście.
   Wszystko trzeba robić z głową.
   Bo zupa przesolona, nie daje się jeść.
   A najważniejsze jest w ogóle wyjść do ludzi z informacją.

Jako odstępcy nie zioniemy ogniem na szaraków takich jak my-zmanipulowanych ,szczerych ludzi.
   Całkowicie się zgadzam.
   I osobiście nie mam takich uczuć.
   I myślę, że większość tu tak ma.

   Ale starsi, to chyba trochę więcej wiedzą, niż szaraki.
   Powinno im trochę dawać do myślenia, jak ten grajdołek się kręci i dokąd zmierza?
   Sam nakaz poufności i bezsensowne wskazówki, jak ta, żeby dzwonić do BO, jak jest przypadek pedofilii w zborze.
   Zamiast do Prokuratury, powinien dać do zastanowienia, że w tym momencie starsi zatajają przestępstwo, zamiast je zgłosić.

Tak w ogóle, to zwróćmy się z zapytaniem do Nadarzyna, czy możemy chodzić, roznosić ulotki z informacją o nich i czy ta treść jest właściwa ;D.
   Dobre, dobre :)) :))
   Już samo istnienie tego forum jest kością w gardle dla Nadarzyna.
   A co dopiero skuteczne roznoszenie ulotek.
   Pozytywnej odpowiedzi by nie było.

   I tak ...
   My jako odstępcy, dla nawet szeregowych śj, już jesteśmy niewidzialni, martwi.
   Nikt o nas nie pamięta, poza rodzynkami, nielicznymi.

   Mój zbór liczy ok. 70 głosicieli, tylko dwie osoby regularnie interesują się, co u mnie?
   A jeszcze nie jestem oficjalnie poza jw.org.
   I nie widzą nas ...
   Tylko dlatego, że nie ma nas w zborze na zebraniach.
   I że razem z nimi nie kręcimy tego strażnicowego budyniu.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Storczyk

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Wrzesień, 2019, 16:53 »
   Za agresją nie jestem.
   Ale za informacją do społeczeństwa i owszem.
   Jeśli komuś ma to uratować życie od sekty, nie szkoda ani energii, ani środków :))

   Bo tak naprawdę nie wiemy jak i kiedy coś do kogoś trafi.
   A bywa i tak, że jedno słowo, jedno zdanie, jedna ilustracja, może wywrócić życie i zmienić kurs.
   Nie potrafiłabym zatrzymać informacji tylko dla siebie.
   Wiedząc o tym, jak głębokie spustoszenie :'( sieje ta sekta.

   A gdyby wszyscy obecnie działający w jakikolwiek sposób na rzecz demaskowania tej religii.
   Wyszli z założenia, że nie warto tego czy tamtego robić ...
   To nic by nikt nie robił, nie byłoby tego forum, plakatów, manifestacji, innych akcji indywidualnych, bo po co??
  "Nie warto, szkoda energii i środków."
   Uważam, że jeśli miałoby to uratować życie choćby jednemu człowiekowi.
   To warto to robić.
   Nie twierdzę, że poświęcić resztę życia na tę walkę.
   Wszystko ma swoje miejsce w życiu.
   Ale informację posyłać.

   Bo wiedza w społeczeństwie jest przerażająco mierna.
   Nawet nie przypuszczałam, że aż tak słaba.
   I tak jak zauważył Widzę Mroki, najistotniejsze jest zamykanie drogi.
   Ale każdy ma prawo do swojego myślenia.
   A my, wychodzący stamtąd, możemy wiele.
   Bo znamy od podszewki te jw.org dyrektywy.
 
Dokładnie tak ,ale i do osob w zborze gdy mamy kontakt warto delikatnie mówić(ja jedna osobe wyciagnelam pomału i mam z kim pogadac i syn ma fajnego kolegę :))Mi w  dosc ciężkiej sytuacji gdy życie i decyzje podjete pod dyktando sekty tak  daly w kosc, ze czytajac Kryzys Sumienia miałam w glowie  tylko jedna myśl, jesli to jest prawda to żadna i do tego jedna książka jej nie podwazy  .W zborze reklamowala ja dość duchowo silna siostra (dzis jest poza zborem napisała list  rok temu)  o której dowiedziała sie od wykluczonego syna . Warto mówić  , ale  nie nachalnie ,aby zostawic czlowiekowi furtkę wyboru .
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień, 2019, 17:00 wysłana przez Storczyk »


Offline Cytryna

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Wrzesień, 2019, 17:16 »
Estera -Ty nie musisz się w ogóle przede mną tłumaczyć ! Nie mam żadnych sęków do Ciebie,naprawdę .Nie było moim celem atakować Ciebie-pokazałaś treść ulotki i po prostu się wypowiedziałam .Rozumiesz?
 
Natomiast do Ciebie Widzę Mroki :  BARDZO mi przykro,że napadasz na mnie.NIGDZIE nie wypowiedziałam się anty wobec jakichkolwiek akcji informacyjnych.Popieram je,jestem pełna podziwu dla ludzi,którzy w ten sposób działają,wyraziłam również uznanie dla Twojej pracy w którymś wpisie.Nie zarzucaj mi,że zionę ogniem do Was.Po prostu mój styl działania byłby inny,preferuję inne treści ostrzegawcze.NIE MUSZĘ zgadzać się z Tobą,Ty NIE MUSISZ popierać mnie.Wyraziłam tu tylko swoją opinię,nie jestem żadnym jury.Czytałam zredagowane ulotki,które roznosisz i chyba zgoła inaczej są napisane.
Jeżeli nawet mają mnie za psa wracającego do wymiocin ,za robaka-niech mają...ja znam swoją wartość,nie potrzebuję ich dobrej oceny ! Człowiek chory z nienawiści ma pod górkę w życiu,to żżera człowieka,pozbawia radości.Obrzydzenie mam i OBWINIAM CK oraz tych starszych ,którzy dla władzy ,poklasku popierają procedury cielca,wykonują je bez krzty sumienia,niszcząc w ten sposób życie mnóstwa ludzi.
I proszę Cię -nie pisz więcej o mnie w ten sposób,bądź co bądź ,jest to wobec mnie niesprawiedliwe.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Wrzesień, 2019, 17:24 »
Proszę powstrzymać się od personalnych przytyków. Niczemu dobremu to nie służy.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline HARNAŚ

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Wrzesień, 2019, 19:32 »
No to jak Cytryna ma wyrazić , że ktoś się zapędza w nienawiści ? I tak była delikatna ja jestem bardziej nieokrzesany  >:D


Offline Matylda

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Wrzesień, 2019, 22:14 »
to było do zenobi ale
no co ty Matylda zbyt Kompulsywnie  to odebrałaś, ale nie mamą walcz!
WTS walić w ryja 8-) 8-) wiesz ile to przyjemności sprawia i jak WTS robi postępy jak dostanie..hoho
oczywiście że walczyć!!!
nie nastawiać twarzy tylko walić!! nich

Odebrałam dokładnie to co piszesz powyżej.Tylko że po pierwsze czynisz zarzuty że się komuś nie chce walczyć bo nie ma tam rodziny,bo go nie obchodzi,bo,bo.Po drugie żeby walić w ryja" trzeba mieć czym,a jak człowiek nie umie nawet swoich krewnych przekonać że jednak jakiś dobry powód może jest że człowiek odszedł,to co tu startować na cały WTS.
Do tego trzeba mieć narzędzia,argumenty,siłę,wolny czas,silny charakter i pewnie jeszcze parę innych rzeczy.
Przede wszystkim wiedzę trzeba mieć i wolę dyplomatycznej walki bo po złości i waląc w mordę nic sie nie wskóra.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Wrzesień, 2019, 22:25 »
Do tego trzeba mieć narzędzia,argumenty,siłę,wolny czas,silny charakter i pewnie jeszcze parę innych rzeczy.
Przede wszystkim wiedzę trzeba mieć i wolę dyplomatycznej walki bo po złości i waląc w mordę nic sie nie wskóra.

Widzisz wyłania się tutaj nie oficjalnie taka grupa mająca te atuty do walki z WTS,choć nie jest na razie jawna
wcześniej czy później to musi nastąpić ,dziś już jest wystarczająco sprzyjający czas aby taki broń argument wyciągnąć,
 w żargonie prawniczym walić wyraja to znaczy własnie kiedy sprzyja czas kiedy argumenty przeciwnika padają ,wali się w ryj
może to nie jest język obligatoryjny ale w przypadku oszustw tak się mówi...

jeżeli chodzi o oszustwa WTS jest chyba na ich czele doktrynalnym finansowym i moralnym
sam kręcony byłem przez lata aż ich bronią nauczyłem się walczyć i wale w ryja!całkiem na miejscu w tym przypadku

nie w mordę chamy krętacze,oszuści,dziki świnie maja ryj ;)
to jak byś chciała powiedzieć dziku dam ci buzi mordę..nie pasuje

Esterka i ludzie robiące takie akcje umieją się z takimi
obchodzić wierzcie mi że to są ludzie posiadający dużą wiedzę i wyczucie
 a co najważniejsze dużo ikry,której nie jednemu brakuje
robią naprawdę bardzo dobra robotę,to jest moje zdanie
i sam może nie za długo powiększę to grono jak również zachęcam do spróbowania
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień, 2019, 22:46 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline HARNAŚ

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Wrzesień, 2019, 06:11 »
Co raz mniejsze szanse widzę dla tego forum .


Offline zenobia

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Wrzesień, 2019, 09:59 »
Uwaga Awaria , doceniam to co robisz ,ale nie wymagaj by kazdy z nas tez był takim wojownikiem .
Z pewnoscia kazdy z nas to robi na swoj sposob i proszę nie rób porownań ,bo mnie świerzbi język  :)
Jest tam moj mąz i wiem , ze zadna agresywna walka nie daje efektów ,moge tylko mowic , mowic i to w sprzyjających momentach bo inaczej zatrułabym nasza codzienność .
Podobnie rzecz sie ma gdy uświdamiamy swiadkow lub inne osoby.
Ps. Wierz zdazają sie takie sutuacje , ze prościej byłoby dać w ryj , tylko to niczego nie załatwi jednak


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Wrzesień, 2019, 10:11 »
Uwaga Awaria , doceniam to co robisz ,ale nie wymagaj by kazdy z nas tez był takim wojownikiem .
Z pewnoscia kazdy z nas to robi na swoj sposob i proszę nie rób porownań ,bo mnie świerzbi język  :)
Jest tam moj mąz i wiem , ze zadna agresywna walka nie daje efektów ,moge tylko mowic , mowic i to w sprzyjających momentach bo inaczej zatrułabym nasza codzienność .
Podobnie rzecz sie ma gdy uświdamiamy swiadkow lub inne osoby.
Ps. Wierz zdazają sie takie sutuacje , ze prościej byłoby dać w ryj , tylko to niczego nie załatwi jednak

zaznaczenie dodałem

Ale ile ulgi i radochy to sprawi? ;) ;D
Ciągną się takie pary po Żorach jak mgła nad bagnami i oni głoszą :))

Ciekawe z kogo oni robią durni, acha chodzą dla świadectwa ;D.
Klowny z cyrku pod wezwaniem STEVEN Lett i mistrz od pantomimy. ;D ;D :-\



Umiejętności naczelnego klowna.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Wrzesień, 2019, 10:32 »
Uwaga Awaria , doceniam to co robisz ,ale nie wymagaj by kazdy z nas tez był takim wojownikiem .
Z pewnoscia kazdy z nas to robi na swoj sposob i proszę nie rób porownań ,bo mnie świerzbi język  :)
Jest tam moj mąz i wiem , ze zadna agresywna walka nie daje efektów ,moge tylko mowic , mowic i to w sprzyjających momentach bo inaczej zatrułabym nasza codzienność .
Podobnie rzecz sie ma gdy uświdamiamy swiadkow lub inne osoby.
Ps. Wierz zdazają sie takie sutuacje , ze prościej byłoby dać w ryj , tylko to niczego nie załatwi jednak

w zasadzie doskonale cie rozumiem,
zaś każde najmniejsze nawet działanie chociaż by uwaga zwrócona w rozmowie że ktoś jest w błędzie omotanym przez WTS
to jest danie w ryja" tej organizacji,tak też teraz będzie nadszedł czas na rozliczenie,z całokształtu tworu tej działalności
widać to dokładnie na całym świecie ,nawet afrykańczycy zaczynają dostrzegać nieprawdziwość doktryn  i zwodzenie,
dlatego  też zgodnie z tym co głosili sami, nadszedł czas żniw tego co nasiali, i gdyby to były dobre rzeczy to by to wyglądało inaczej
jak przedstawia się obecnie