Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pomoc  (Przeczytany 3503 razy)

Offline HARNAŚ

Odp: Pomoc
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Sierpień, 2019, 17:01 »
Ale ja to już tak 🤣

Jesteś fajna , jak światełko od kombajna . :)


Ola

  • Gość
Odp: Pomoc
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Sierpień, 2019, 18:27 »
Jesteś fajna , jak światełko od kombajna . :)

🤣 dobre tego to ja jeszcze nie słyszałam


Offline Cytryna

Odp: Pomoc
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Sierpień, 2019, 20:16 »
Jesteś fajna , jak światełko od kombajna . :)

ale światełko to jaśniejsze czy tamto poprzednie ?  ;D ;D


Ola

  • Gość
Odp: Pomoc
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Sierpień, 2019, 20:22 »
ale światełko to jaśniejsze czy tamto poprzednie ?  ;D ;D

Oj tam się czepiasz światełko to światełko ważne, że nie to w tunelu 🤣


Offline Terebint

Odp: Pomoc
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Sierpień, 2019, 00:07 »
Zostało 10 godzin a brakuje jeszcze 276,5 tys. Przez ostatnią godzinę wpłynęło 13,5 tys. Żeby się udało wpłaty muszą się zintensyfikować. Uda się.
Ja pierdzielę, jak w jakimś popierdzielonym teleturnieju... łaska "widza" na pstrym koniu jeździ... jak to napisałeś, w taki sposób to od razu mi się "The Running Man" ze Schwarzeneggerem przypomniał. :(
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Pomoc
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Sierpień, 2019, 00:34 »
Zbiórka przedłużona o 24 godz. Zabrakło 50 tys. Teraz się uda.


Offline zona_abrahama

Odp: Pomoc
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Sierpień, 2019, 08:12 »
No i pięknie, dzisiaj się zakończy. Chłopak (w moim wieku) poleci na leczenie. Oby wszystko zadziałało i dziewczynka nie straciła ojca.

Większość tej akcji to pieniądze zebrane przez ludzi ze świata, napędzone przez aktorów, celebrytów i innych influencerów. Łudzę się, że dla pozostałych świadków (bo rodzinie kibicuje i domyślam się, że nie mają głowy do takich myśli) byłaby to myśl, że hej, może ludize nie są tacy źli. Jednak pewnie będą sobie tłumaczyć to tak, że "Jehowa nawet ludzi ze świata pobudził do działania".


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Odp: Pomoc
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Sierpień, 2019, 08:41 »
Można było by wrzucić artykuł na wykopa.
Jak to "Odstepcy pogardzani przez Świadków Jehowy zaangażowali się w zbiurke dla potrzebujacego SJ na swoim forum.
Zwiększyło by to zakres zbiórki.
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline Gremczak

Odp: Pomoc
« Odpowiedź #23 dnia: 30 Sierpień, 2019, 08:50 »
 Jaki byłby komentarz ŚJ. Jehowa sprawił ,że najwięksi przeciwnicy SJ zaangażowali się w tą sprawę. :)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Pomoc
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Sierpień, 2019, 08:57 »
Jaki byłby komentarz ŚJ. Jehowa sprawił ,że najwięksi przeciwnicy SJ zaangażowali się w tą sprawę. :)

Ale czy dobro czynione przez popleczników szatana jest dobrem czy złem?  :o
Jak na sposób Boży zinterpretować taką sytuację?
Czy Bóg posłużył się Szatanem i jego sługami? Wtedy mamy do czynienia z dobrem.  :)
A może Szatan przybrał postać anioła światłości? Wtedy dobro tak naprawdę jest złem.  >:D
Niezbadane są wyroki nieba.  ;) ;D >:D


Offline Gremczak

Odp: Pomoc
« Odpowiedź #25 dnia: 30 Sierpień, 2019, 09:02 »
Ale czy dobro czynione przez popleczników szatana jest dobrem czy złem?  :o
Jak na sposób Boży zinterpretować taką sytuację?
Czy Bóg posłużył się Szatanem i jego sługami? Wtedy mamy do czynienia z dobrem.  :)
A może Szatan przybrał postać anioła światłości? Wtedy dobro tak naprawdę jest złem.  >:D
Niezbadane są wyroki nieba.  ;) ;D >:D
A nie jest to manipulacja dla swojego dobra kosztem innych? :P


Ola

  • Gość
Odp: Pomoc
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Sierpień, 2019, 09:03 »
A może to dobro czynione przez nas dla niego będzie czymś czego sumienie nie pozwoli mu przyjąć? Może lepiej o tym póki co nie pisać poza forum? Dla nas to by była tylko sensacja, a dla niego życie...


Offline Gremczak

Odp: Pomoc
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Sierpień, 2019, 09:05 »
A może to dobro czynione przez nas dla niego będzie czymś czego sumienie nie pozwoli mu przyjąć? Może lepiej o tym póki co nie pisać poza forum? Dla nas to by była tylko sensacja, a dla niego życie...
A dla SJ woda na młyn.


Offline zona_abrahama

Odp: Pomoc
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Sierpień, 2019, 09:07 »
A może to dobro czynione przez nas dla niego będzie czymś czego sumienie nie pozwoli mu przyjąć? Może lepiej o tym póki co nie pisać poza forum? Dla nas to by była tylko sensacja, a dla niego życie...
Też tak o tym myślałam. Lepiej dać chłopakowi spokój, bo tylko na nim się to odbije. Jedna z bardzo zaangażowanych influenecerek jest ŚJ i podobno starsi robili jej wyrzuty o to, a ta akcja ma niby pokazać siłę płynącą z Instagrama i że pomaga to świadkowi.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Pomoc
« Odpowiedź #29 dnia: 30 Sierpień, 2019, 09:19 »
Też tak o tym myślałam. Lepiej dać chłopakowi spokój, bo tylko na nim się to odbije. Jedna z bardzo zaangażowanych influenecerek jest ŚJ i podobno starsi robili jej wyrzuty o to, a ta akcja ma niby pokazać siłę płynącą z Instagrama i że pomaga to świadkowi.

"A wiedz o tym, że w dniach ostatnich nastaną chwile trudne.  Ludzie bowiem będą ..., bez serca, bezlitośni, miotający oszczerstwa, niepohamowani, bez uczuć ludzkich ..." 2 Tm3:1~3
W JWORGu na wszelkie sposoby próbuje się wykazywać, że żyjemy w dniach ostatnich. Dlatego szczególnie pastuchy bez serca okazują wyzucie z uczuć ludzkich. Zdaniem kierownictwa sekty pieniądze zamiast na akcję pomocy komuś, lepiej byłoby przekazać na rozwój ogólnoświatowego dzieła, bo to ono daje trwałe wyzwolenie od wszystkiego zła tego świata (szczególnie od ludzkich uczuć).

P.S.
Zbiórka na finiszu. Oby lekarze w Stanach stanęli na wysokości zadania ratując zdrowie Eliasza.