Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kongres regionalny 2019 - nagranie wideo z kongresu międzynarodowego w Warszawie  (Przeczytany 4633 razy)

Offline M

Podobnie jak co roku udostępniamy Wam pełne nagranie wideo z tegorocznych kongresów regionalnych pod hasłem "Miłość nigdy nie zawodzi"!. W tym roku, podobnie jak rok temu nagranie zostało wykonane w Warszawie, podczas kongresu międzynarodowego w dniach 9–11 sierpnia. Zapraszamy do oglądania.

Kongres regionalny 2019 - nagranie wideo



Offline czarnyt85

dzięki   :)


Offline Cytryna

eeee ja chyba jednak nie odważe się


Ola

  • Gość
eeee ja chyba jednak nie odważe się

A ja uważam, że to nie jest mi potrzebne chyba bym nie dała rady tego słuchać. Co innego coś krótkiego, ale aż tyle... zdecydowanie wolę poczytać komentarze tych odważniejszych.


Offline Trinity

dzięki M
fajnie jest mieć wybór
można oglądać można nie oglądać


Offline Siedemtwarzy

Dziekuje M.


Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 228
  • Polubień: 541
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Dzięki M.
Napewno niektóre punkty obejrzę.


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
dzięki M
właśnie robię sobie raka mózgu ;)
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline josh82

Pamiętajcie, że każdego dnia jest kilka punktów, więc w przeciwieństwie do ŚJ nożna na spokojnie posłuchać jednego przemówienia na raz i solidnie je przeanalizować.
Tydzień temu na zebraniu  jedna z kobiet po zebraniu pochwaliła to, że robię notatki i zapytała czy byłem na kongresie.
Powiedziałem, że nie byłem, ale widziałem nagrania po angielsku.
Powiedziała, że to nie to samo -że trzeba być na kongresie, żeby go prawdziwie odebrać.

Przyznałem jej rację mówiąc, że byłem na kongresie w 2016 i rzeczywiście jest różnica między uczestniczeniem w tej atmosferze, uniesieniu, podnieceniu, ekscytacji, a zwykłym słuchaniem wykładów.

Chyba nie załapała, że bez atmosfery "pokarm duchowy" jest niewiele wart...


Offline PoProstuJa



Ta dziewczyna ze strony tytułowej programu wygląda jak piosenkarka Miley Cyrus. Może się nią inspirowali, tak jak w książce "Będziesz mógł żyć wiecznie w raju..." była babeczka ze świerszczyka :)

Dzięki M za nagrania. Jeśli ktoś zauwazy jakieś ciekawe przemówienia, to niech sa znać! Np. o tym jak traktować odstępców - chcę się przekonać jak wygląda najnowsze z najnowszych świateł w tej sprawie! :)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
(mtg): DZIĘKUJĘ, posłucham ... Przesłuchując obiektywnie bez żadnej emocji na pewno wyłapie się perełkę ich kolejnego krętactwa, matactwa ... itp. Połówka jest podważeniem z tego zamieszczonego nagrania.


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Piątek przed południem - 1:33:48

"Obcisłe ubrania, albo bardzo odsłaniające ciało mogą utrudniać naszym współwyznawcom dbanie o czystość myśli. Ale nie tylko. Są jak lep na muchy. To znaczy będą przyciągać uwagę ludzi prowadzących się niemoralnie."

"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline josh82

Piątek przed południem - 1:33:48

"Obcisłe ubrania, albo bardzo odsłaniające ciało mogą utrudniać naszym współwyznawcom dbanie o czystość myśli. Ale nie tylko. Są jak lep na muchy. To znaczy będą przyciągać uwagę ludzi prowadzących się niemoralnie."

Brzmi to dość pruderyjnie.(ten cytat)

Ale gdyby moja nastoletnia córka chciała wyskoczyć na miasto w "zbyt obcisłych" ciuszkach, prawdopodobnie nie byłbym zbyt zadowolony.



Mały edit.

W kontekście ORGa, brzmi to trochę jakby ofiarę oskarżano o bycie zgwałconą.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień, 2019, 23:21 wysłana przez josh82 »


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
no rzesz #%%^%$^$#$%#%#^%&%^%$@
nie mogę tego słuchać przed snem

Piątek przed południem 2:35:15



Siostra Linda - zapadła na głęboka depresje.
Starsi na wizycie pasterskiej mobilizowali ją żeby zaczęła znowu dawać innym.
I to pomogło...

Przecież ten idiota z ciała kierowniczego nie ma pojęcia co to jest głęboka depresja.
Bardzo ale to bardzo szkodliwy materiał...
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline Lemuel

no rzesz #%%^%$^$#$%#%#^%&%^%$@
nie mogę tego słuchać przed snem
Piątek przed południem 2:35:15

Siostra Linda - zapadła na głęboka depresje.
Starsi na wizycie pasterskiej mobilizowali ją żeby zaczęła znowu dawać innym.
I to pomogło...
Przecież ten idiota z ciała kierowniczego nie ma pojęcia co to jest głęboka depresja.
Bardzo ale to bardzo szkodliwy materiał...
Też mi się ciśnieniepodniosło. Strasznie irytujący gość! Punkt niby o Jezusie, a połowa przemówienia o podporządkowaniu władzy CK i starszych.