Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kongres regionalny 2019 - nagranie wideo z kongresu międzynarodowego w Warszawie  (Przeczytany 4632 razy)

Offline Ignorant2004

Dzięki


Offline CEGŁA

Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Ignorant2004

wczoraj działał bardzo szybko do 22, póżniej prędkość pobierania spadła ;-) a dziś rano już umarł ;-) Gorliwi bracia odstępcy musimy zainwestować jak WTS w swojego jotwuorka - maja serwery nie do zabicia :-)


Offline M

Nie działa cały serwis.

Jestem tego świadomy, niestety problemy są po stronie dostawcy serwerów i musimy czekać cierpliwie, aż je rozwiążą :(.

Gorliwi bracia odstępcy musimy zainwestować jak WTS w swojego jotwuorka - maja serwery nie do zabicia :-)

Gdybyśmy wszyscy tutaj się złożyli to nawet nie zbliżylibyśmy się do kwoty, którą WTS wydaje na swoje serwery :). To są dosłownie setki tysięcy dolarów rocznie, jeśli nie więcej.


Offline Mefiboszet

A ja zauwazylem żaden z braci króla nic sobie nierobi z odstępców i dalej ma sygnet !!!!
Fakt ze ten dziadziu ma jakiś babski😉


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Piątek po południu 00:34:00



Nikt nie kocha swojej pracy.
Oni chyba chcą aby nikt nie kochał swojej pracy.
Zamiast udzielać rad jak nie dawać się poniżać itd to zachęcają do znoszenia trudności.
Zamiast zmienić prace to lepiej czekać aż doczekamy czasów że każdy będzie kochał swoją prace.

W sumie to logiczne, niech bracia się męczą i będą prześladowani, bo co to by było jakby kochali swoją pracę i z radością do niej chodzili. Trudniej by się nimi manipulowało.
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 228
  • Polubień: 541
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Słucham i wymiekam. Jeszcze nie słyszałem by w jednym zdaniu padły 4 kłamstwa.

Piątek do południa 2.43 min
W temacie jak dać dowód że kochamy braci Chrystusa.
"my nie mamy środków by zbierać pieniądze,
Nie prowadzimy akcji zbierania pieniędzy,
Nie sprzedajemy produktów,
Nie nagabujemy o pieniądze"

1. Nie mamy środków by zbierać pieniądze... A zasoby ludzkie? Dziesiątki tysięcy starszych i nadzorców, którzy posłusznie jak żołnierzyki będą wypełniać polecenia zbiórek kasy. A korporacje prawne? Zbieranie pieniędzy na Salach Królestwa, Zgromadzeń itp... A środki prawne czyli przekazywanie pieniędzy jako darowizna i odpisy z podatków?
2. Nie prowadzimy akcji zbierania pieniędzy, oprócz zbiórek do skrzyneczek na zebraniach, zgromadzeniach, rezolucji na auta dla nadzorców, na ubezpieczenia sali itp.
3. Nie sprzedajemy produktów... Do lat 80. XX w tak (publikacje) teraz już nie 😂😂😂. Za to sprzedajemy nieruchomości. Sale Królestwa, Sale Zgromadzeń czy Brooklin itp...
4. Nie nagabujemy o pieniądze. Czyżby nie widział filmików dla dzieci o Piotrusia i Zosi? Czyżby nie czytał artykułów przypominających jak można wspierać dzieło czyli darowizny, złoto, akcje, obligacje, nieruchomości itp... Czyżby nie widział zadania dla rodziców z dziećmi by zrobić własną puszkę na datki?

Scyzoryk mi się otwiera normalnie.
Żenada i kłamstwo. A oni im jeszcze klaszczą


Offline josh82

Piątek po południu 00:34:00



Nikt nie kocha swojej pracy.
Oni chyba chcą aby nikt nie kochał swojej pracy.
Zamiast udzielać rad jak nie dawać się poniżać itd to zachęcają do znoszenia trudności.
Zamiast zmienić prace to lepiej czekać aż doczekamy czasów że każdy będzie kochał swoją prace.

W sumie to logiczne, niech bracia się męczą i będą prześladowani, bo co to by było jakby kochali swoją pracę i z radością do niej chodzili. Trudniej by się nimi manipulowało.

Polski Stefan Lett


Offline UWAGA AWARIA

Jezu co to za twarz ?   ::) ......:o :o :o :o


« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień, 2019, 23:20 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Ignorant2004

Gdybyśmy wszyscy tutaj się złożyli to nawet nie zbliżylibyśmy się do kwoty, którą WTS wydaje na swoje serwery :). To są dosłownie setki tysięcy dolarów rocznie, jeśli nie więcej.
Skad takie info? 🙂
Są jakieś informacje w tej sprawie dla braci?


Offline UWAGA AWARIA

tak po odpaleniu własnych,  poszło info drogą pantoflową,dla w wskazówek koordynatorów
że takich zabezpieczeń i serwerów nawet wiodące firmy w hostingu nie mają

z podkreśleniem że mają to przekazać podczas
instrukcji dla starszych i sług,aby czuli się bezpiecznie

osobiście nie zdziwił bym się
coś na pograniczu..może pentagon ma gorsze. :)
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień, 2019, 00:01 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Sobota przed południem 00:15:00



Cały punkt to propaganda aby słuchać starszych, być im uległym itd.
Starsi są wspaniali, nas kochają, zawsze chcą dobrze.
Mamy ich zawsze słuchać.

"Chcemy stosować się do wszystkich rad które od nich [Starszych Zboru] otrzymujemy, nawet jeśli niektórych z nich nie rozumiemy."




I teraz taka oto sytuacja.
Starszy zboru - australijski pedofil - mówi do dziecka aby się rozebrało...
A w głowie dziecka: Mamy słuchać starszych, Starsi są od Boga, Mamy być posłuszni zawsze nawet jeśli czegoś nie rozumiemy.
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Ola

  • Gość
Aż mną zatelepało!


Offline Terebint

Cały punkt to propaganda aby słuchać starszych, być im uległym itd.
Starsi są wspaniali, nas kochają, zawsze chcą dobrze.
Mamy ich zawsze słuchać.

Aż chce się napisać, jaki ten "duch świata" jednomyślny ostatnio się zrobił. Taka moda na wpompowywanie bezmyślności w umysły owieczek panuje chyba w każdym charyzmatycznym kościele.

Chwała Wielkiemu Temu, Który Niesie Światło!
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Sobota po południu 02:37:00



Chyba za dużo się naczytałem książek psychologicznych o wychowaniu dzieci, bo aż nie mogę uwierzyć, że takiego raka sprzedają w tym punkcie.

"Ludzie w świecie często chwalą swoje dzieci. Ale chrześcijanie muszą chwalić swoje dzieci zachowując równowagę. Niektórzy rodzice chwalą nadmiernie swoje dzieci. Takie dzieci są skupione na sobie i myślą o sobie za dużo. Nie rozwijają w sobie ducha ofiarności."



Skąd oni wymyślają te głupoty?
Ludzie mają problem z chwaleniem dzieci, SJ również, a on tu gada, zęby za dużo nie chwalić dzieci.
Do tego puszczony jest filmik jak mamusia nie radzi sobie z córeczka w sklepie. (pewno ją za dużo chwaliła w domu)

Zastanawia mnie po co oni robią takie pranie mózgu?
Tylko jedno logiczne wytłumaczenie przychodzi mi do głowy.
Dzieci które są chwalone wyrastają na zdrowe, zrównoważone emocjonalnie osoby.
Mając poczucie bezpieczeństwa i rozumiejąc swoje emocje nie będą potrzebowali Organizacji.
Na to organizacja nie może sobie pozwolić.
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels