Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dziś 1 dzień ZLOTU w Polsce pt. "MIŁOSC NIGDY NIE ZAWODZI" - wrzucajcie newsy...  (Przeczytany 26844 razy)

Offline Nikt


To na co ja zwróciłem uwagę w tym filmie to od 5:17 gesty rogatej ręki spotykane na koncertach metalowych i powiązane z okultyzmem.
Podczas pieśni kilka osób używa tak ułożonej ręki. Myślę że to przy tym fragmencie wymiękłeś Moyses.
No ale to USA i do tego Floryda, więc co my możemy wiedzieć na głębokiej prowincji...
Może niedługo Świadkowie Jehowy tak będą się witać zamiast zwyczajowego uściśnięcia dłoni.
co do gestu rogatej ręki proszę sobie doczytać co tak ułożona ręką znaczy w języku migowym, lecz skojarzenie jednoznaczne wręcz.
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline Lemuel


To na co ja zwróciłem uwagę w tym filmie to od 5:17 gesty rogatej ręki spotykane na koncertach metalowych i powiązane z okultyzmem.
Podczas pieśni kilka osób używa tak ułożonej ręki. Myślę że to przy tym fragmencie wymiękłeś Moyses.
No ale to USA i do tego Floryda, więc co my możemy wiedzieć na głębokiej prowincji...
Może niedługo Świadkowie Jehowy tak będą się witać zamiast zwyczajowego uściśnięcia dłoni.

Patrzę i nie wierzę! O co chodzi z tą rogatą dłonią?? Na 1:27 też ciekawe znaki  :o
Nikt: no tak, to gest miłości (Franciszek też go używał)
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień, 2019, 15:04 wysłana przez Lemuel »


Offline Matylda

Prośby o pomoc finansową nie będą zatwierdzane przez administratora grupy ze względu na częste próby wyłudzania pieniędzy. Świadkowie Jehowy pomagają poprzez zbory."

Powyżej to jest cytat z opisu na facebuku w linku z filmikiem podanym prze Mojsesa.
Widzieliście i słyszeliście kiedyś żeby świadkowie jehowy pomagali ::) ::) ::) ::) ::)????????
Chyba administrator strony przed zamieszczeniem tego wpisu coś używał


Offline UWAGA AWARIA

:o ;D ;D ;D ;D ;D
Masz Ty chłopie poczucie humora.
Nasze nie doczekanie że będą z nami utrzymywać.To oznaczało by koniec tej parszywej sekty.Najpierw w organizacji zostały by same babcie i dziadki bo młodzi nie widzieli by potrzeby tkwienia w tym chorym tworze.Nic by wszak nie tracili a jeszcze zyskali spokój,wolność i prawo do życia a nie do udawania życia.Po kilku latach ci starsi którzy by nie pomarli zostali by przekonani przez swoich młodszych krewnych do opuszczenia szeregów,taki był by efekt pozwolenia i otwarcia na wszystkie poglądy,myśli i refleksje.
Świadkojehowska organizacja zniknęła by z powierzchni ziemi >:D

nie no odrazu nie chodzi mi o sex analny..ale o umiejętne poluzowanie smyczy,takie nowe światełko,takie na pół gwizdka, które dopuściło by tylko do datków do skrzyneczki ,nie zaraz anarchię ;) byłaś na stadionie? widziałaś cos takiego 15lat w stecz?,odpowiedź jest jasna coś za tym stoi  8-) pierwsza reklama poszła


Offline Matylda

nie no odrazu nie chodzi mi o sex analny..ale o umiejętne poluzowanie smyczy,takie nowe światełko,takie na pół gwizdka, które dopuściło by tylko do datków do skrzyneczki ,nie zaraz anarchię ;) byłaś na stadionie? widziałaś cos takiego 15lat w stecz?,odpowiedź jest jasna coś za tym stoi  8-) pierwsza reklama poszła

No właśnie też oczy przecieram ze zdumienia tym bardziej że ja na ostatnim kongresie byłam chyba w 1991 roku :P Prawdę mówiąc nie dowierzam  w to co widzę. Kiedyś te organizacyjne dyrektywy były nie życiowe ale przynajmniej wyróznialismy się pokorą,skromnością,uczciwością.Teraz to jesy kur..a dziki zachód.


Offline Martin

No właśnie też oczy przecieram ze zdumienia tym bardziej że ja na ostatnim kongresie byłam chyba w 1991 roku :P Prawdę mówiąc nie dowierzam  w to co widzę. Kiedyś te organizacyjne dyrektywy były nie życiowe ale przynajmniej wyróznialismy się pokorą,skromnością,uczciwością.Teraz to jesy kur..a dziki zachód.
Spokojnie, to dopiero początek. :P
PS. Ktoś wie, jak wyglądały statystyki(obecność, ochrzczeni) kongresów sprzed roku?
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Dziś 1 dzień ZLOTU w Polsce pt. "MIŁOSC NIGDY NIE ZAWODZI" - wrzucajcie newsy...
« Odpowiedź #186 dnia: 13 Sierpień, 2019, 17:08 »
Już prawie 3 lata minęły od czasu kiedy się rozpisałem w tym temacie: https://sjwp.pl/tematy-ktore-warto-przeczytac/ostatnie-dni-dyktatorow/msg55905/#msg55905

To imperium finansowe ma ograniczony czas na zrealizowanie zysków, w Holandii 90 osób zgłosiło molestowanie, Australia już za nami, w Szwecji kłopoty z filmami kongresowymi i tak można wymieniać dalej.
Ostatnio pod RODO ugięli się z niesłychaną lekkością. Topór już wisi nad głową, co wykombinują w co zagrają ciężko powiedzieć ale pod naporem instytucji mogą błyskać nowe światła po to aby chronić ogromny kapitał i machinę do koszenia pieniędzy.

Albo wybrną jak nieliczni dyktatorzy z opresji idąc na ustępstwa i przetrwają albo się zatwardzą jak Nicola Ceausescu w Rumuni i dostaną w czapę.


Offline Salome

MIŁOŚĆ która ZWODZI, a nie NIE ZAWODZI.
Więcej miłości od ludzi człowiek dostanie jak się na Dworcu Centralnym w Warszawie zgubi.
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień, 2019, 23:00 wysłana przez Salome »
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Jeżeli świadkowie uważają, że dla nich jest tylko stary testament, to nie ma co oczekiwać od nich miłości do wszystkich bliźnich, w st bliźnim dla żyda był tylko drugi żyd i może dlatego ta ich miłość jest bardzo wybiórcza.
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Lemuel

Jeżeli świadkowie uważają, że dla nich jest tylko stary testament, to nie ma co oczekiwać od nich miłości do wszystkich bliźnich, w st bliźnim dla żyda był tylko drugi żyd i może dlatego ta ich miłość jest bardzo wybiórcza.
Tak wyjaśniali Prawo faryzeusze, sama Biblia tego nie uczyła.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
To jest właśnie to - religia zbudowana na dawnych dziejach Żydów, a jacy oni byli/są, to już dziecko dowiaduje się z kawałów i nie wzięły się one z niczego.
Dzisiaj obejrzałem trochę materiałów dot. artykułu 447 JUST - żydowska szarża po pieniądze świata trwa! A głupi ludzie mają dać się mamić amerykańskim fantazjom o „rzeczywistym życiu”.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Tak wyjaśniali Prawo faryzeusze, sama Biblia tego nie uczyła.

Ale Jezus w Biblii sam dzielił bliźnich na lepszych i gorszych
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Lemuel

Ale Jezus w Biblii sam dzielił bliźnich na lepszych i gorszych
?


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
?


Tych to Dwunastu wysłał Jezus, dając im następujące wskazania: «Nie idźcie do pogan i nie wstępujcie do żadnego miasta samarytańskiego!
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Trinity

nikt tego różowego flaminga nie pobrał? bo już go nima 😒
szkoda, bo ta żenada aż dech zapiera