Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dziś 1 dzień ZLOTU w Polsce pt. "MIŁOSC NIGDY NIE ZAWODZI" - wrzucajcie newsy...  (Przeczytany 26911 razy)

Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Dziś 1 dzień ZLOTU w Polsce pt. "MIŁOSC NIGDY NIE ZAWODZI" - wrzucajcie newsy...
« Odpowiedź #165 dnia: 12 Sierpień, 2019, 22:33 »
A takie oto cudo krąży wśród świadków po kongresie  ;D ;D ;D
Tak też to dostałem. I to dorośli ludzie na przywilejach po 60 lat na karku i takie gówno rozsyłają. To jest dramat, poważnie to jest najmniej szanująca się grupa religijna na świecie.

No kto robi sobie jaja z własnej religii z przeżyć duchowych a przy tym mniema że jest zabawny ? błyskotliwy ? i ma jeszcze poklask od innych.

Trudno nie zauważyć że poziom dna został w tym roku wybitnie zaserwowany z ,,góry".



Offline janekkowalski

Poważnie to coś było rozsyłane przez aktywnych śj?! :o


WIDZĘ MROKI

  • Gość
    Swoją drogą zobaczcie jakie życie świadków jest ubogie. Ja wiem, co oni o sobie mówią ( nie mylić z myślą), ale spójrzmy na to obiektywnie.

Cały rok żyją trzema dniami kiedy mogą zabłysnąć, pokazać się światu w nowej kiecce, z nowym narzeczonym/ mężem w panu, nową furą z kartką za szybą.
Pamiętam sprzed lat, przerwy i to paradowanie w kapeluszach, na platformach które ledwo mogła jedna z drugą udźwignąć lub szpilach takich, co to ledwo właścicielki mogły  kuper w pionie utrzymać.
Mówią na katolików, że chodzą do kościoła się przeparadować, a oni co...? Jedna wielka pokazówka.

Kończą się trzy dni...i co? I to wszystko, kilka dni jeszcze jedni drugim tyłki poobrabiają i tyle z tego duchowego budulca.

Strzeliłaś w sedno.

Ma fanatyczna żona, na trzy dni kongresu w Chorzowie, każdego dnia inny strój, inne buty.

Oczywiście nie piszę że nie, skoro może, ale nie wytykaj innym skoro robisz tak samo.

Ład zawsze zaczyna się od swego placu.

Pełna zgoda.
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień, 2019, 01:29 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline donadams

No kto robi sobie jaja z własnej religii z przeżyć duchowych a przy tym mniema że jest zabawny ? błyskotliwy ? i ma jeszcze poklask od innych.

Nie zdziwił bym się, gdyby okazało się, że to ktoś taki jak my przygotował ten "traktat", a potem podesłał komuś podatnemu na takie żarciki i machina ruszyła. Jakikolwiek ŚJ by tego nie zrobił, raczej ciężko powiedzieć że wszystko z nim w porządku z punktu widzenia jego podejścia do własnej religii. Z drugiej strony to wyraża to, co często słyszałem w niedzielę - te wszystkie narzekania, że jutro do pracy i szkoda, że to nie może trwać wiecznie. Chyba niektórzy mówili to szczerze.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline zona_abrahama

Rzygłam dziś mentalnie jak jedna influencerka ŚJ udostępniła zbiórkę charytatywną z podpisem Miłość nigdy nie zawodzi.

Sama wpłaciłam na tego chłopaka, bo szkoda mi go, ale kurdę, gdyby przestał być ŚJ to nagle by się zbieranie kasy skończyło.


Offline Johnny

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 69
  • Polubień: 204
  • „Religion is a snare and a racket.”
Poważnie to coś było rozsyłane przez aktywnych śj?! :o

Nie wiemy kto był twórcą tego „dzieła” ale tak, aktywni śj rozsyłali to między sobą :D


Offline UWAGA AWARIA

refleksja
często na kongresach poruszany jest slogan z bibli :„Poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi” ( pierwszy raz zdaje się
to hasło słyszałem chyba bardzo dawno ,ale teraz widzę jak prawda wyswobadza :o,to znaczy słowa zaiste są prawdziwe

ale conajmniej dziwnie one brzmią w ustach ŚJ, i jak bracia czujecie się wolni? ;)
bo ja czuje się jak by komuna mi się wydłużyła z 20lat najmniej albo dobrowolnie bym
sie oddał pod władzę korei północnej  Kim Dzong Un-a

"lud miłujący wolność" 8-) nie możecie samodzielnie myśleć bo było by to złe....
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień, 2019, 08:23 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Storczyk

Jak dzis pamiętam te frazesy starszych sióstr jak to  prawda je  wyswobodzila od klamstw Babilonu Wielkiego.Uradowane, ze 12 potraw swiatecznych nie musza juz przygotowywac i stac przy garach po nocach dzieki poznanej Prawdzie. A kase zaoszczedzoną na świętach można  na rozwoj dzieła przeznaczyc ;)


Offline kochanek

Miłość nigdy nie zawodzi? A jednak, chyba zawiodła.

Jeden z braci opowiedział mi w niedziele swoją sytuację z piątku po przyjeździe na zgromadzenie do krk.
Po przejechaniu ponad 200km brat dojechał na kongres o godzinie 8:00. Na hale porządkowi wpuszczają od godziny 8:15. Niestety jak to bywa w przypadku dłuższej podróży brat doznał perypetii żołądkowych i biegunki. O godzinie 8:10 poszedł do porządkowych prosić aby wpuścili go na hale bo nie musi skorzystać z toalety. Powiedział, że zostawi swoje rzeczy i zaraz wróci, ale musi skorzystać z łazienki. Co usłyszał? Niestety bracie wejść można o godzinie 8:15! Gdy znowu zaczął prosić porządkowy odpowiedział: Możesz podejść pod wejście główne może Cię tam wpuszczą, ale nie sądzę. Ledwo dotrzymał do otwarcia hali.

I GDZIE TU JEST MIŁOŚĆ?????? TO CHYBA KPINA!

Śmieszna sytuacja z kupą w tle, ale gdyby nam się przytrafiła, a na dodatek nie dotrwalibyśmy te 5 min to niestety nie byłoby tak wesoło.


Offline matowa

Co do kongresu. Dostawałam wiadomości, że bracia chcą śpiewać pieśni w innym języku i machać chusteczkami dla otuchy i aby przekazać dalej. Cóż za samowolka.
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Jeszcze jednego niusa usłyszałem. Pewna osoba (ok 90-tki) powiedziała komuś na kongresie, że nie umrze dopóki Moyses nie powróci.
Normalnie chyba jako pierwszy przyczynie się komuś do życia wiecznego.

Jeśli już zostało to wklejone w innym miejscu - to sorry, ale jest to zapamiętywanie przez powtarzanie :D
Festyn również z tego roku. Jak ktoś zgadnie gdzie wymiękłem, to stawiam lubika niezależnie od koloru skóry i wyznawanych poglądów.
Technicznie u mnie się otwiera.

https://www.facebook.com/danuta.glowacz/videos/1071833453018231/


Offline DonnieDarkoJG

Jeszcze jednego niusa usłyszałem. Pewna osoba (ok 90-tki) powiedziała komuś na kongresie, że nie umrze dopóki Moyses nie powróci.
Normalnie chyba jako pierwszy przyczynie się komuś do życia wiecznego.

Jeśli już zostało to wklejone w innym miejscu - to sorry, ale jest to zapamiętywanie przez powtarzanie :D
Festyn również z tego roku. Jak ktoś zgadnie gdzie wymiękłem, to stawiam lubika niezależnie od koloru skóry i wyznawanych poglądów.
Technicznie u mnie się otwiera.

https://www.facebook.com/danuta.glowacz/videos/1071833453018231/

Boje się zgadywać ;D
Jednak marzy mi się zobaczyć rozmowę starszych, którzy zastanawiają się, jakie kwalifikacje duchowe musi mieć brat zakładający strój tego tłustego flaminga..


Offline UWAGA AWARIA

nie tak dawno na primaaprilis jeden z exów śmiał się że  ŚJ, przestali stosować ostracyzm
można utrzymywać kontakt z wykluczonymi,ciało kierownicze przeprosiło za błędy doktrynalne itd< zrobił fejk ;)
myślę że mogły być to słowa prorocze.
mówię wam te tańce Herta na lotnisku ,te różne stroje ludowe ,dziwne tańce
niekoniecznie biblijne,rozluźniona  ,sytuacja cały kształt tej sprawy napawa mnie daleko idącym
domniemaniem co do tej organizacji,w planach wiszą duże zmiany to można poznać to prawie widać.

kiedyś jeden stary wuja powiedział widzisz przecież organizacja nie zabiega o pieniądze
bo jak by tak było to przyjmowali by wszystkich z ulicy jak leci,i myślę że to  są słowa kluczowe
odpierdziela coś co już jest uplanowane aby pozyskać więcej brakującej kasy cos zostanie  poluzowane
po za tym duży odpływ,to też pozwoli jego wyhamować,zaraz kara za kara za pedofili itd,budowa w warwick przeholowana,
teraz drogą mniej inwazyjną leca na rezolucje 2zł,czuje to po kościach że coś zaraz wystrzelą korki z światłem ;)
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień, 2019, 14:24 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Cielec Kierowniczy

Jeszcze jednego niusa usłyszałem. Pewna osoba (ok 90-tki) powiedziała komuś na kongresie, że nie umrze dopóki Moyses nie powróci.
Normalnie chyba jako pierwszy przyczynie się komuś do życia wiecznego.

Jeśli już zostało to wklejone w innym miejscu - to sorry, ale jest to zapamiętywanie przez powtarzanie :D
Festyn również z tego roku. Jak ktoś zgadnie gdzie wymiękłem, to stawiam lubika niezależnie od koloru skóry i wyznawanych poglądów.
Technicznie u mnie się otwiera.

https://www.facebook.com/danuta.glowacz/videos/1071833453018231/


To na co ja zwróciłem uwagę w tym filmie to od 5:17 gesty rogatej ręki spotykane na koncertach metalowych i powiązane z okultyzmem.
Podczas pieśni kilka osób używa tak ułożonej ręki. Myślę że to przy tym fragmencie wymiękłeś Moyses.
No ale to USA i do tego Floryda, więc co my możemy wiedzieć na głębokiej prowincji...
Może niedługo Świadkowie Jehowy tak będą się witać zamiast zwyczajowego uściśnięcia dłoni.


Offline Matylda

nie tak dawno na primaaprilis jeden z exów śmiał się że  ŚJ, przestali stosować ostracyzm
można utrzymywać kontakt z wykluczonymi,ciało kierownicze przeprosiło za błędy doktrynalne itd< zrobił fejk ;)
myślę że mogły być to słowa prorocze.
mówię wam te tańce Herta na lotnisku ,te różne stroje ludowe ,dziwne tańce
niekoniecznie biblijne,rozluźniona  ,sytuacja cały kształt tej sprawy napawa mnie daleko idącym
domniemaniem co do tej organizacji,w planach wiszą duże zmiany to można poznać to prawie widać. :o

 :o ;D ;D ;D ;D ;D
Masz Ty chłopie poczucie humora.
Nasze nie doczekanie że będą z nami utrzymywać.To oznaczało by koniec tej parszywej sekty.Najpierw w organizacji zostały by same babcie i dziadki bo młodzi nie widzieli by potrzeby tkwienia w tym chorym tworze.Nic by wszak nie tracili a jeszcze zyskali spokój,wolność i prawo do życia a nie do udawania życia.Po kilku latach ci starsi którzy by nie pomarli zostali by przekonani przez swoich młodszych krewnych do opuszczenia szeregów,taki był by efekt pozwolenia i otwarcia na wszystkie poglądy,myśli i refleksje.
Świadkojehowska organizacja zniknęła by z powierzchni ziemi >:D