Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dziś 1 dzień ZLOTU w Polsce pt. "MIŁOSC NIGDY NIE ZAWODZI" - wrzucajcie newsy...  (Przeczytany 26959 razy)

Offline Siedemtwarzy

Narazie to burmistrz Warszawy ufundował delegatom darmowe bilety komunikacji miejskiej. Ale to tylko światusy. Nasi sa ponad to.
Teraz punkt o tym jak okazywac miłość w biedzie. I oczywiscie afryka i jak to bracia maja po kilkadziesiat kilometrow na kongres. I inni bracia ich przyjmuja do mieszkan w miescie kongresowym.
Moze przyklad z Polski z podlasia, gdzie wielu glosicieli nie pojechalo na kongres, bo hotele rekomendowane byly za drogie, a wykluczono mozliwosc noclegu u innych braci albo szukajac na wlasna reke ( w czerwcu to dopuszczono, pewnie bylo mnostwo skarg)
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień, 2019, 14:30 wysłana przez Siedemtwarzy »


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Narazie to burmistrz Warszawy ufundował delegatom darmowe bilety komunikacji miejskiej.

Ale delegatom? Wszystkim, czy tylko zagranicznym? Tak pytam, bo w niedziele może wybiorę się do stolicy, aby zdarma pojeździć komunikacją miejską, i nie wiem w jakim języku mam plakietkę jumnąć. ;)
Czy to też dotyczy pół-metra? Chociaż to mnie nie kręci - tam tylko zmroki; nic nie widać. A bym coś pozwiedzał.

A w niedziele, na ostatnim przemówieniu, podziękują burmistrzowi, władzom stadionu, i innym zarządzającym za udostępnienie tak wspaniałych obiektów. Podziękują też za współpracę. I mogą powiedzieć jeszcze tak: 'Kochani bracia i siostry oraz sympatycy prawdy! Być może w przyszłym roku, na tym obiekcie, zorganizujemy kolejne zgromadzenie. Ale nie wiemy czy Jehowa nie spowoduje Armagedonu, by położyć kres temu niegodziwemu systemowi rzeczy. Więc to może być ostatnie zgromadzenie. Jeśli Jehowa pozwoli, by znów się tu spotkać, to Ciało Kierownicze jest już w trakcie przygotowań do przyszłorocznych kongresów pod hasłem: Naiwność nigdy nie zawodzi. (brawa)
Poza tym planowane są kongresy międzynarodowe, takie jak ten, w wielu miejscach na globie ziemskim. Między innymi w: Riudeżanejro, na Wyspach Wielkanocnych, oraz w stacji antarktycznej Wostok. (brawa)
Drodzy, czy możemy pozdrowić od was rodzinę Betel w PL, rodzinę Betel w US, i całe Ciało Kierownicze? (brawa).
A teraz końcowa piosenka i sakramentalne amen na stojaka'.
Potem owacje też na stojaka i znak pokoju, czyli machanie chusteczką higieniczną do przeciwległego sektora.


Offline julia7

Narazie to burmistrz Warszawy ufundował delegatom darmowe bilety komunikacji miejskiej. Ale to tylko światusy. Nasi sa ponad to.
Teraz punkt o tym jak okazywac miłość w biedzie. I oczywiscie afryka i jak to bracia maja po kilkadziesiat kilometrow na kongres. I inni bracia ich przyjmuja do mieszkan w miescie kongresowym.
Moze przyklad z Polski z podlasia, gdzie wielu glosicieli nie pojechalo na kongres, bo hotele rekomendowane byly za drogie, a wykluczono mozliwosc noclegu u innych braci albo szukajac na wlasna reke ( w czerwcu to dopuszczono, pewnie bylo mnostwo skarg)

To Warszawa ma burmistrza? Nie prezydenta?


Offline Walt Kowalski

Był np. punkt o tym,  że kogo Jehowa miłuje tego karci. Że on się nigdy nie myli ( o tym że 3ech starszych Panów bez wykształcenia się myli nic nie było) kiedy karci. Że wykluczenie to jak reanimacja, nieprzyjemne ale ratuje życie. Że są tacy ludzie co przejawiają pyche bo obrażają się na organizację i Boga bo nie okazują skruchy. Takie tam 🤒🤢


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
To Warszawa ma burmistrza? Nie prezydenta?

I to nie jednego. W tym wypadku może chodzić o Wojtka - ale tylko zgaduje.
Julka, tylko nie drąż tematu :D Będziemy się kłócić o memy kongresowe? To bez sensu.

Na ten czas pooglądałem dostępne fotki w mediach dziennikarskich. Śmieszne są komentarze do kongresu warszawskiego. Jakby ktoś znajomy pisał - w kółko, to samo.
Słuchałem kilkusekundowej wypowiedzi Pana Malarskiego, wymienianego z nazwiska na forum. Ale nie mam czasu grzebać całego Internetu, więc miło by się czytało relacje naocznych świadków, a nie dziennikarzy.
Przypominam - program dnia dzisiejszego już się skończył. Zatem czekamy na relacje.


Offline UWAGA AWARIA

jak tam "milczące owce" ..jak Anthony wam sie podobał?
on by was..... ;D ;)

ten punkt"Był np. punkt " kogo Jehowa miłuje tego karci." tez był na czasie bo tacy co skarcenie
przyjmują od 70lat to teraz w szpitalach dla psychicznie chorych kończą albo w hospicjach
z darmowa opieką..temat na czasie ZUS nawet tego nie zafunduje co WTS  :o
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień, 2019, 18:07 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Johnny

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 69
  • Polubień: 204
  • „Religion is a snare and a racket.”
jak tam "milczące owce" ..jak Anthony wam sie podobał?
on by was..... ;D ;)
Awario Morris to chyba Twój ulubieniec 😂😂😂
Do Polski od cielca przyjechał Amerykanin austriackiego pochodzenia niejaki Losz czy tam Lesz
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień, 2019, 18:10 wysłana przez Johnny »


Offline UWAGA AWARIA

Awario Morris to chyba Twój ulubieniec 😂😂😂
Do Polski od cielca przyjechał Amerykanin austriackiego pochodzenie niejaki Losz czy tam Lesz

e tam Kalosz....inaczej pies na dolary.

tak on jest moim mentorem
Moris ..tak bardzo był chciał te gębę zobaczyć na żywo w 4 oczy ;D ;D
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień, 2019, 18:11 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Johnny

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 69
  • Polubień: 204
  • „Religion is a snare and a racket.”
e tam Kalosz....inaczej pies na dolary.

Moris ..tak bardzo był chciał te gębę zobaczyć na żywo w 4 oczy ;D ;D
Ojjj nie Ty jeden 😁


Offline josh82

Awario Morris to chyba Twój ulubieniec 😂😂😂
Do Polski od cielca przyjechał Amerykanin austriackiego pochodzenia niejaki Losz czy tam Lesz

Cielec będzie na kongresie w Polsce?


Offline Johnny

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 69
  • Polubień: 204
  • „Religion is a snare and a racket.”
Cielec będzie na kongresie w Polsce?
Jeden z nich, Geritt Lösch


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
niejaki Losz czy tam Lesz

Dokładniej: Gerrit Lösch (Uprzedziłeś mnie ;D) występujący z sygnetem (ale nie tym) w kolorze turkusu (chyba, że inaczej kolory ponazywamy). Tłumaczony przez niejakiego Pana Kazusia. I jeszcze pomocnik CK, niejaki Robert Luccioni, pomocnik z komitetu wydawniczego. A jego tłumacza, to akurat nie kojarzę.
Jeśli bzdury napisałem, to dalej liczę na szczegółowe informacje i korektę.



Offline UWAGA AWARIA

KALOSZ inaczej GRZYWA
Gerrit Lösch
fajny ma wpis we własnej histori która opisał,zresztą człowiek lubiący dolary-bardzo

wycinek z histori"
"Po powrocie do Austrii dostałem przydział do obwodu, w którym spotkałem Tove Merete, atrakcyjną siostrę w stanie wolnym. "
a gdzie wszystkie owoce ducha :o 8-)
-duchowość?
-miłość?
-mądrość?
tutaj wykazał jak w całej swojej historii co jest najważniejsze :: many many many 8-)
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień, 2019, 19:01 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Trzy Kominy

Pod tym linkiem znajdują się zdjęcia z dnia dzisiejszego z Chorzowa:

https://dziennikzachodni.pl/kongres-swiadkow-jehowy-na-stadionie-slaskim-dzien-1-wierni-przyjechali-do-chorzowa-przez-trzy-dni-beda-brac-udzial-w/ar/c1-14338901

Ogólnie co mi się rzuca w oczy . . . . . .  to smutek i zmęczenie

Do religii przyłączają za to w co wierzysz, a wykluczają za to co wiesz.


Offline Fantom

 ;)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s