Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dziś 1 dzień ZLOTU w Polsce pt. "MIŁOSC NIGDY NIE ZAWODZI" - wrzucajcie newsy...  (Przeczytany 26842 razy)

Offline Johnny

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 69
  • Polubień: 204
  • „Religion is a snare and a racket.”
Gerrit Losch - Kermit z Loch (ness)
To dziś przemawiał, a pewnie jeszcze mu jakiś Performance wpadnie w ten weekend  ;D


Offline bene

Wstęp jest bezpłatny, nie przeprowadza się żadnych zbiórek pieniędzy.
Ciekawi mnie czy w tym punkcie okazli się prawdomówni. Bo w programie już informują o skrzynkach na datki. Może tak porobić kilka fotek z zaproszeniem i wypełniona skrzynką dobrowolnymi datkami. A następnie poumieszczać je wszędzie gdzie się da. A i odpowiednie organa zalać informacjami o wproeadzaniu w błąd i kłamliej reklamie.
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline UWAGA AWARIA

Ciekawi mnie czy w tym punkcie okazli się prawdomówni

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 oni 100 lat prawdę mówią ;)


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Wrocław w liczbie 15352 rano i 15215 po południu pozdrawia odstępców od prawdy biblijnej z Nadarzyna:-D
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Martin

Może zagrały inne przesłanki: ekologiczne i logistyczne. Wjazd do miasta kilkudziesięciu tysięcy samochodów, pewnie w większości nienowych, oraz korki tym spowodowane, czysto zdroworozsądkowo wymusiły taką decyzję.
No i zadowolenie, lub co gorsza jego brak, mieszkańców. Wybory się zbliżają...  ;)
No może. A może po prostu trzeba Trzaskowskiego (i Rabieja) uświadomić, co np. na temat LGBT sądzą ŚJ. :)
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Sylwester

A ja pierwszy raz nie biorę udziału w tej szopce, za to z satysfakcją zostawiam uświadamiające komentarze pod artykułami


Offline ihtis

A przy okazji,

ktoś się orientuje, czy w tym roku będą jakieś nowe publikacje książkowe?

No i może, warto by warto podsunąć propozycje na przyszły rok, jakiś tytułów, gdyby nie mieli swoich :)

Ja mam pomysł może nawet na czasie:

Jehowa LGBT czyli miłość nigdy i nikogo nie zawodzi.

Mogłaby to być bardzo cenna pozycja, w której Organizacja mogłaby w sposób zbiorczy przedstawić swoje poglądy na ten temat.


Offline josh82

A przy okazji,

ktoś się orientuje, czy w tym roku będą jakieś nowe publikacje książkowe?

No i może, warto by warto podsunąć propozycje na przyszły rok, jakiś tytułów, gdyby nie mieli swoich :)

Ja mam pomysł może nawet na czasie:

Jehowa LGBT czyli miłość nigdy i nikogo nie zawodzi.

Mogłaby to być bardzo cenna pozycja, w której Organizacja mogłaby w sposób zbiorczy przedstawić swoje poglądy na ten temat.

Co najwyżej ogłoszą aktualizację aplikacji.


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Tutaj w komentarzach zaczyna się prawdziwa dyskusja, dodawajcie swoje, trzeba podgrzać atmosferę: https://gloswielkopolski.pl/poznan-kongres-swiadkow-jehowy-2019-na-mtp-pojawilo-sie-kilka-tysiecy-wyznawcow-zdjecia/ar/c1-14339109


Offline Overthinker

Zostawiłem dwa komenty.

Podgrzewanie atmosfery nie jest dobrym pomysłem. Świadki lubią w internecie atakować i obrażać. Dla kontrastu polecam wyższy poziom dyskusji.
- Dzień dobry, czy przypadkiem nie jest Pani oszustką?
- Ależ skąd! - powiedziała Strażnica.
Podczas gdy ona jest.


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Zostawiłem dwa komenty.

Podgrzewanie atmosfery nie jest dobrym pomysłem. Świadki lubią w internecie atakować i obrażać. Dla kontrastu polecam wyższy poziom dyskusji.
W sumie chyba warto pokazać jak świadki się odnoszą - obrażają byłych swych braci...
Natomiast, naturalnie należy używać merytorycznych oraz kulturalnych wpisów i wypowiedzi...
Niemniej kategorycznie nie powinniśmy milczeć!


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
(mtg):
Podsumowanie 1-go dnia zlotu 2019 reakcja, szczerość malca wobec psychomanipulacji (Ww)-PRZYKŁAD GODNY NAŚLADOWANIA


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Wrocław w liczbie 15352 rano i 15215 po południu pozdrawia odstępców od prawdy biblijnej z Nadarzyna:-D
Nie ma to jak wynająć za mnóstwo kasy potężny stadion a wypełnić go max w 1/3... przecież i tak ślepe owieczki za wszystko zapłacą...
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień, 2019, 01:15 wysłana przez Szycha »


Offline Overthinker

- Dzień dobry, czy przypadkiem nie jest Pani oszustką?
- Ależ skąd! - powiedziała Strażnica.
Podczas gdy ona jest.


Offline Mefiboszet

Chrzest dzieci