Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Były Nadzorca Obwodu  (Przeczytany 5234 razy)

WIDZĘ MROKI

  • Gość
Były Nadzorca Obwodu
« dnia: 30 Lipiec, 2019, 10:06 »
 BYŁY NADZORCA OBWODU min Jastrzębie Zdrój

W Żorach popłynęła w tamtym czasie, że ten (Krzysiek) "puścił" się, wiadomo że chodzi o zdradę.

Tak św..n...e układają komuś życie, by sami być KRYSTALICZNIE CZYŚCI.

Po latach widzę jaka była prawda



Offline Proctor

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipiec, 2019, 13:48 »
Całkiem poukładane gość. Fajny film jest o imieniu Bożym z jego udziałem


Offline cocacolasong91

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 66
  • Polubień: 175
  • "nikt mniej i nikt więcej, po prostu człowiek"
Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Lipiec, 2019, 14:18 »
Czyli go "wrobili"? Nie wiem czy to dobre słowo
Jeśli ktoś traktuje Cię źle pamiętaj że coś jest nie tak z nim a nie z Tobą. Normalni ludzie nie niszczą innych ludzi.


dwaswiaty

  • Gość
Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Sierpień, 2019, 11:09 »
BYŁY NADZORCA OBWODU min Jastrzębie Zdrój

W Żorach popłynęła w tamtym czasie, że ten (Krzysiek) "puścił" się, wiadomo że chodzi o zdradę.

Tak św..n...e układają komuś życie, by sami być KRYSTALICZNIE CZYŚCI.

Po latach widzę jaka była prawda


Widzisz jaka była prawda, bo tak Krzysiek powiedział?
Znam z życia dorabianie historii po wykluczeniach, ale czasami historii dorabiać nie trzeba...
Gościa nie znam, wzbudza zaufanie, pewnie je też wzbudzał jak był SJ.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Sierpień, 2019, 11:26 »
Widzisz jaka była prawda, bo tak Krzysiek powiedział?
Znam z życia dorabianie historii po wykluczeniach, ale czasami historii dorabiać nie trzeba...
Gościa nie znam, wzbudza zaufanie, pewnie je też wzbudzał jak był SJ.

Dziękuję za wpis.

Chłopakowi przyprawili, "opis" dalece nie ok.


dwaswiaty

  • Gość
Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Sierpień, 2019, 11:50 »
Dziękuję za wpis.

Chłopakowi przyprawili, "opis" dalece nie ok.

Niestety u SJ tak jest. Obraz wykluczonego/odstępcy musi być zły. Czasem coś dorobią, czasem nie ma potrzeby. Byłego NO trzeba jakoś opisać..., a przecież dobrze mówić nie będą. Taka potrzeba tej sekty. Sami SJ o sobie nawzajem dorabiają historie, a co dopiero o byłych SJ.
Tak może być w innych relacjach po rozstaniu - byli małżonkowie, były pracownik/szef, itp. Różnica, to że w sekcie nigdy nie ma pokojowego rozstania.


Offline Terebint

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Sierpień, 2019, 15:19 »
BYŁY NADZORCA OBWODU min Jastrzębie Zdrój

W Żorach popłynęła w tamtym czasie, że ten (Krzysiek) "puścił" się, wiadomo że chodzi o zdradę.

Tak św..n...e układają komuś życie, by sami być KRYSTALICZNIE CZYŚCI.

Po latach widzę jaka była prawda

Bardzo lubię tego człowieka. Kiedyś, kiedyś choć tylko wirtualnie, okazał mi wielkie wsparcie po moim odejściu z organizacji, wtedy gdy naprawdę bardzo źle się miałem. Oby więcej takich ludzi na świecie, i co oczywiste i wśród eksów. ;)

Dziękuję za ten film, właśnie jestem w trakcie oglądania. Nie widziałem go wcześniej.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Natan

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Sierpień, 2019, 05:06 »
Osobiście znam Krzysztofa. Wielokrotnie się spotkaliśmy. Współpracowałem z nim i pomagałem mu w prowadzeniu strony internetowej, dostarczając moje artykuły.

Mogę o nim mówić tylko dobrze. Ma serce, cierpliwość i czas dla tych, którzy przechodzą bolesną drogę wychodzenia z organizacji. Nie narzuca nikomu swoich poglądów. Jest wyrozumiały i serdeczny.

A że organizacja zepsuła mu opinię? To typowe sekciarskie działanie, które występuje też w innych sektach. Sekta zawsze ma rację, zawsze jest święta i nie podlegająca krytyce. Dlatego ten, kto ośmieli się zanegować jej butne twierdzenia o sobie samej, lub ze względu na sumienie ją opuszcza, zawsze "musi" być tym złym, któremu trzeba dorobić brzydką gębę. O mnie np. mówili, że trafiłem dożywotnio do zakładu zamkniętego dla psychicznie chorych, albo - w łagodniejszej wersji - że jestem niewiarygodny, bo jestem chory psychicznie.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Sierpień, 2019, 10:40 »
Osobiście znam Krzysztofa. Wielokrotnie się spotkaliśmy. Współpracowałem z nim i pomagałem mu w prowadzeniu strony internetowej, dostarczając moje artykuły.

Mogę o nim mówić tylko dobrze. Ma serce, cierpliwość i czas dla tych, którzy przechodzą bolesną drogę wychodzenia z organizacji. Nie narzuca nikomu swoich poglądów. Jest wyrozumiały i serdeczny.

A że organizacja zepsuła mu opinię? To typowe sekciarskie działanie, które występuje też w innych sektach. Sekta zawsze ma rację, zawsze jest święta i nie podlegająca krytyce. Dlatego ten, kto ośmieli się zanegować jej butne twierdzenia o sobie samej, lub ze względu na sumienie ją opuszcza, zawsze "musi" być tym złym, któremu trzeba dorobić brzydką gębę. O mnie np. mówili, że trafiłem dożywotnio do zakładu zamkniętego dla psychicznie chorych, albo - w łagodniejszej wersji - że jestem niewiarygodny, bo jestem chory psychicznie.


Szczerze dziękuję za ten wpis.


Offline Cytryna

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Sierpień, 2019, 22:24 »
Osobiście znam Krzysztofa. Wielokrotnie się spotkaliśmy. Współpracowałem z nim i pomagałem mu w prowadzeniu strony internetowej, dostarczając moje artykuły.

Mogę o nim mówić tylko dobrze. Ma serce, cierpliwość i czas dla tych, którzy przechodzą bolesną drogę wychodzenia z organizacji. Nie narzuca nikomu swoich poglądów. Jest wyrozumiały i serdeczny.

A że organizacja zepsuła mu opinię? To typowe sekciarskie działanie, które występuje też w innych sektach. Sekta zawsze ma rację, zawsze jest święta i nie podlegająca krytyce. Dlatego ten, kto ośmieli się zanegować jej butne twierdzenia o sobie samej, lub ze względu na sumienie ją opuszcza, zawsze "musi" być tym złym, któremu trzeba dorobić brzydką gębę. O mnie np. mówili, że trafiłem dożywotnio do zakładu zamkniętego dla psychicznie chorych, albo - w łagodniejszej wersji - że jestem niewiarygodny, bo jestem chory psychicznie.

A mógłbyś podac link do jego strony ?


Offline Natan

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Sierpień, 2019, 01:43 »
A mógłbyś podac link do jego strony ?
Proszę bardzo:
https://berejczycy.org/
https://berea.edu.pl/

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka



Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Sierpień, 2019, 01:51 »
Natanie (Szymonie).... dzięki Twoim wykładom zamieszczonym na stronie www.chlebznieba.pl oraz wykładom Rafała Banasia o świadkach moje oczy dostrzegły prawdę o prawdzie... myślę że warto powtarzać ową kwestię pod kontem nowych spragnionych wybudzenia....
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień, 2019, 02:04 wysłana przez Szycha »


Offline Natan

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Sierpień, 2019, 02:12 »
Natanie (Szymonie).... dzięki Twoim wykładom zamieszczonym na stronie www.chlebznieba.pl oraz wykładom Rafała Banasia o świadkach moje oczy dostrzegły prawdę o prawdzie... myślę że warto powtarzać ową kwestię pod kontem nowych spragnionych wybudzenia....
Dziękuję za tę myśl. Cieszę się, że jest jakiś pożytek z naszych wysiłków.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka



Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Sierpień, 2019, 02:17 »
Prawdziwie WASZA praca (Twoja, Rafała, Krzysztofa, Tadeusza Połgenska pochodzącego z mej rodzinnej Gdyni) To praca nie oceniona i trzeba robić wszystko by owe treści trafiły do jak największej rzeszy osób trzeźwo myślących. Osób, które czują że w szeregach orgowskich jest coś nie tak. A jestem pewien że takich jest wielu!
Zwykła ewangelizacja tu nie wiele wskura... Lecz przedstawianie faktów i obalanie wierzeń świadkowskiej sekty, to jest strzał w punkt!
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień, 2019, 02:23 wysłana przez Szycha »


Offline Natan

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Sierpień, 2019, 02:26 »
Prawdziwie WASZA praca (Twoja, Rafała, Krzysztofa, Tadeusza Połgenska pochodzącego z mej rodzinnej Gdyni) To praca nie oceniona i trzeba robić wszystko by owe treści trafiły do jak największej rzeszy osób trzeźwo myślących. Osób, które czują że w szeregach orgowskich jest coś nie tak. A jestem pewien że takich jest wielu!
Są jeszcze inni pracownicy, jak Grzegorz spod Krosna oraz Darek i Sebastian z Bydgoszczy z Apollosa. Co ciekawe, wszyscy robimy to zupełnie bezinteresownie, ponosząc chętnie osobiste koszty. Mamy świadomość długu wobec tych, którzy przechodzą te same doświadczenia i cierpienia, które my przeszliśmy już dawno. Mamy coś cennego, czym możemy się z takimi osobami się podzielić.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka