Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dzień dobry Wszystkim  (Przeczytany 7191 razy)

Offline 30LatPrzyPrawdzie

Odp: Dzień dobry Wszystkim
« Odpowiedź #45 dnia: 30 Lipiec, 2019, 18:45 »
cocacolasong9: Hej. ;-)
Podziękuję mu, mam to w planach. :D

Większość rodziny to ŚJ, relacje z nimi mam na normalnym poziomie. Gdybym się wykąpał i wtedy dostrzegłbym drugą stronę medalu, sytuacja wyglądałaby zdecydowanie inaczej.


Zdrówka życzę. :)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Dzień dobry Wszystkim
« Odpowiedź #46 dnia: 31 Lipiec, 2019, 12:23 »
Wierzę w to, że są tu osoby szczere, które w szczerych intencjach informują o tym czego same doświadczyły będąc gorliwymi w wierze i którzy nadal kochają Jehowę.

   Witaj

   Gdybyśmy My tu obecni  także i Ty, tak naprawdę kochali jehowę to by nas tu nie było.

Organizacja i jehowa to jest symbioza, nie ma jednego bez drugiego, bo to wszystko wymysł szatana.
Ci co odchodzą z org, a uwiesili się jehowy tak naprawdę boją się, że może to jednak prawdziwy Bóg. To taka swojego rodzaju asekuracja...potępiam ludzi w org, ale jego sobie ''zostawię w sercu'' jakby co to go nie porzuciłem.

Cytuj
Często zastanawiam się jak potoczyłoby się moje życie, gdybym oddał się Jehowie

   A ja się nie zastanawiam, ja wiem. Dziś pewnie z racji wakacji gdzieś bym stała w Częstochowie przy estakadzie obok stojaka.  :D Żyła od zebrania do zebrania, od służby do służby, bez większych ambicji i potrzeb bo przecież co mi potrzeba...jak zaraz będzie armagedon?

Na pewno bym była innym człowiekiem, tzn bardziej upierdliwa niż jestem.  :D Odeszłam z org...mając postanowienie, że chcę być innym człowiekiem niż moi znajomi w zborze. Uczyłam się tej inności, tolerancji dla świata i ludzi, wyzbywałam poczucia wyższości i tej obłudy. Że się do kogoś uśmiecha, poklepuje, a później obrabia mu d....
Na pewno nie byłabym tu gdzie jestem i nie osiągnęła tego co mam, bo org...ograbia ludzi z marzeń, pragnień i ambicji.




Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Takajaja

Odp: Dzień dobry Wszystkim
« Odpowiedź #47 dnia: 31 Lipiec, 2019, 12:58 »
 
"...., bo org...ograbia ludzi z marzeń, pragnień i ambicji.

AMEN !!!!


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 262
  • Polubień: 2164
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Dzień dobry Wszystkim
« Odpowiedź #48 dnia: 08 Wrzesień, 2019, 23:20 »
Witaj    30LatPrzyPrawdzie.

Z tego co rozumiem to Ciebie się nie da nawet wykluczyć, no ,no.

Przy okazji taka myśl mi się nasunęła odnośnie:

Cytuj
Obraz takiego Boga jaki oni przedstawiają to chyba 90% forumowiczow uwaza za nieludzki.

Bóg z definicji jest nieludzki bo jest boski. :P
A nasze wyobrażenia są silnie uzależnione od kultury w jakiej się wychowujemy.
Inny ludzki jest zapewne dla Arabów.