Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego  (Przeczytany 16703 razy)

Offline Walt Kowalski

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #135 dnia: 15 Lipiec, 2019, 18:59 »
Dzięki, ale ten dokument nie leży na serwerze Królewskiej Komisji. Nie może być dowodem, bo każdy mógł sobie taką tabelkę spreparować.
A tak przy okazji: podobnie jest z dokumentami pokazującymi inwestycje ORGA w różne podejrzane firmy (banki krwi, zbrojeniowe, tytoniowe)-
również nie prowadzą do źródła, bo albo to są to kopie, albo martwe linki.

Leży. Przed chwilą sprawdziłem. W tym wątku masz ścieżkę od Kaisera Soze

https://sjwp.pl/powitanie/witam-wszystkich-forumowiczow-)/15/


Offline Lemuel

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #136 dnia: 15 Lipiec, 2019, 19:09 »
Leży. Przed chwilą sprawdziłem. W tym wątku masz ścieżkę od Kaisera Soze

https://sjwp.pl/powitanie/witam-wszystkich-forumowiczow-)/15/
Walt Kowalski- Wielkie dzięki, tego właśnie szukałem  ;D


Offline Asturia

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #137 dnia: 15 Lipiec, 2019, 19:20 »
Dzięki, ale ten dokument nie leży na serwerze Królewskiej Komisji. Nie może być dowodem, bo każdy mógł sobie taką tabelkę spreparować.
A tak przy okazji: podobnie jest z dokumentami pokazującymi inwestycje ORGA w różne podejrzane firmy (banki krwi, zbrojeniowe, tytoniowe)-
również nie prowadzą do źródła, bo albo to są to kopie, albo martwe linki.


https://www.childabuseroyalcommission.gov.au/sites/default/files/WAT.0021.001.0001.pdf?guid=5e54b0b6-b620-42d8-8eab-8e98413d1528&type=exhibit&filename=WAT.0021.001.0001&fileextension=pdf



WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #138 dnia: 17 Lipiec, 2019, 09:59 »
Nadaje na live
Właśnie kordynator zboru w odpowiedzi powiedział ze starsi nie maja żadnych tajnych wytycznych co maja robić w takich sytuacjach gdy pojawia się pedofilia w zborze. Wszystko o czym oni wiedza to wiedza tez glosiciele

I łże "pies", na żądanie PANÓW z Chameryki.


Offline Opatowianin

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #139 dnia: 17 Lipiec, 2019, 10:00 »
Spodziewałem się czegoś więcej, a były jak zwykle flaki z olejem choć nie powiem zdziwiło mnie ze wielu ma informacje, których teoretycznie nie powinni mieć. A to zasługa odstępców, po których oczywiście się przejechali ale konkluzja ogólna jest taka że jakie to WTS jest wspaniałe i jak dba o dzieci. A najbardziej boli, że nikt nie widzi nic złego w tym że na pytanie jak się to zgłasza organom prawa odpowiedź jest ze no jak do działu prawnego i to jeszcze podkreślone kilkukrotnie, że to właśnie jest wspaniałe dbanie. :(
(pogrubienie moje)

Żaden zabetonowany świadek nie przyjmie do wiadomości, jakie są rzeczywiste zadania Działu Prawnego - nie pomoc dla molestowanego, tylko ochrona (za wszelką cenę) "dobrego wizerunku" (no i FINANSÓW) orga... :(
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec, 2019, 10:04 wysłana przez Opatowianin »


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #140 dnia: 20 Lipiec, 2019, 06:48 »
(pogrubienie moje)

Żaden zabetonowany świadek nie przyjmie do wiadomości, jakie są rzeczywiste zadania Działu Prawnego - nie pomoc dla molestowanego, tylko ochrona (za wszelką cenę) "dobrego wizerunku" (no i FINANSÓW) orga... :(

......... Dlatego POWINNY być słane listy, bezsprzecznie, do odpowiednich organów POLSKI.


Offline Sebastian

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #141 dnia: 20 Lipiec, 2019, 16:29 »
......... Dlatego POWINNY być słane listy, bezsprzecznie, do odpowiednich organów POLSKI.
okey, ale co napiszesz w takim liście?
że "nie lubisz" jw.org?
że "nie podoba Ci się" że oni posiadają "dział prawny"?
coś innego?
jakiś konkret?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #142 dnia: 20 Lipiec, 2019, 16:39 »
okey, ale co napiszesz w takim liście?
że "nie lubisz" jw.org?
że "nie podoba Ci się" że oni posiadają "dział prawny"?
coś innego?
jakiś konkret?

Ta kwestia była poruszana, brak Ci pomysłu?


Offline Tatra

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #143 dnia: 22 Lipiec, 2019, 17:59 »
okey, ale co napiszesz w takim liście?
że "nie lubisz" jw.org?
że "nie podoba Ci się" że oni posiadają "dział prawny"?
coś innego?
jakiś konkret?

Zdania działu prawnego: świadczeniu pomocy prawnej, a w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami.

Dział prawny lepiej lub gorzej zorganizowany posiada w Polsce 100 % dużych organizacji w Polsce. Nawet Kościół Nowego Przymierza niejakiego pastora Chojeckiego takowy dział posiada.

Jak organizacja jest za mała to korzysta z obsługi prawnej.

Więc to żaden zarzut.


Offline Sebastian

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #144 dnia: 23 Lipiec, 2019, 13:41 »
Dział prawny lepiej lub gorzej zorganizowany posiada w Polsce 100 % dużych organizacji w Polsce. (...) Więc to żaden zarzut.
dokładnie to samo miałem na myśli.

tutaj na forum często padają pomysły żeby "coś zrobić", rzucane jest jakieś hasło i najczęściej autor pomysłu chce aby realizował go "ktoś inny"...

a w sprawach prawnych jeśli coś robi się, to trzeba robić dobrze po starannym przemyśleniu sprawy

forum jest pełne emocji (to dobrze) i na poziomie emocjonalnym większość eksów uważa że porady zawarte w listach do starszych zboru są wielkim świństwem i służą "zamiataniu sprawy pod dywan"

często padają argumenty że "my dobrze wiemy" że formułowanie porad w stylu "zadzwońcie do działu prawnego" służy zakamuflowaniu niewerbalnego przekazu "morda w kubeł"

owszem, prawdopodobnie przynajmniej niektóre porady telefoniczne mogą tak właśnie wyglądać

ale co praktycznie odstępcy mogliby zrobić?!

Może np. mogliby napisać: "szeryfie Zbyszku Ziobro załóż podsłuchy w Nadarzynie a przekonasz się że oni ukrywają pedofilów",

owszem, mogliby, papier wszystko przyjmie...
Tylko czy przyniesie to jakiekolwiek pozytywne skutki?!
Moim zdaniem NIE przyniesie...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #145 dnia: 26 Lipiec, 2019, 07:04 »
......... Dlatego POWINNY być słane listy, bezsprzecznie, do odpowiednich organów POLSKI.

Tak sobie czytam Sebastianie Twe ostanie wpisy i prucz drwienia i torpedowania jakichś pomysłów (SŁANIE LISTÓW DO ODPOWIEDNICH, CO NALEŻY PODKREŚLIĆ, WŁADZ) jakoś nic nie wynika.

Piszesz: "jakiś konkret", a czego niby oczekujesz, my nie ogr, że będziemy podawać Ci instrukcje?

Potrzebujesz pomocy, Zgłoś się do CENTRUM EDUKACJI, podobno coś, PODOBNO, robią, choć jakoś dziwnie zacichli.

W grupie siła, ale nie będę czekał na grupę, bo mam swoje rachunki z gangsterami z Warwick do uregulowania.

Gdzie tylko jest to możliwe udostępniam ulotki, obnażam obłudę i fałsz sekty, nie usprawiedliwiam tych którzy tam tkwią, jacy to oni nieszczęśliwi, dziś wszystko mogą sprawdzić, ale aby sprawdzili, POTRZEBA INFORMACJI, która bezdyskusyjnie ma iść do społeczeństwa i odpowiednich organów Państwa Polskiego.

Piszesz: "szeryf Ziobro", to nie szeryf, nie kpij, to Minister z ogromną władzą.

Jakieś wycieczki w kierónku Działu Prawnego sekty, a co mnie ci ludzie obchodzą, mnie osobiście nic, mają swoją robotę, za którą suto im płacą i tyle.

Jakiś konkret?

Odpowiadam, Obecna strażnica z tematem pedofilii, TO JEDNO, list instruktażowe TYLKO DO DARSZYCH, w temacie pedofilii TO DRUGIE.

ZROBIĆ kontrast z podkreśleniem faktycznego podejścia przez GURU SEKTY, do przestępstwa pedofilii, jakie są zadania starszych i gotowe.

Opisać jak to ukrywali przestępstwo, dowodów dużo i to nie tylko Australia, Anglia, Kanada, Holandia, Polska, tego jest znacznie więcej, ale należy się ruszyć.

Nie zaś siedzieć przed komputerem i myśleć, co tu komu przyłożyć.

Nie piszę o tych, którzy w tym celu, tu przybyli, by siać fermęt.

Ale to należy zrobić, nie medrkować, teoretyzując kpić z czyichś pomysłów: "że padają pomysły, ale ktoś by chciał to zrobić czyimiś rękoma".

W temacie ulotek też wiele szumu i co?

ILE TYSIĘCY z NICH, leży w domach teoretyków, trochę zaangażowania, inwencji, najprościej napisać " co napiszesz, że nie lubisz
okey, ale co napiszesz w takim liście?
że "nie lubisz" jw.org?
że "nie podoba Ci się" że oni posiadają "dział prawny"?
coś innego?
jakiś konkret?

Gratuluję postawy, tak to forum jest od wygłaszania szumnych haseł dla przykładu: nie lubię orga, nie podoba mi się dział prawny.

Jeszcze dwa lata temu nie myślałem o roznoszenie ulotek na temat tej sekty, dziś mam ich kilka tysięcy udostępnionych spo) eczeństwu, wszystko w jednym celu, BY URUCHOMIĆ REAKCJĘ ŁAŃCUCHOWĄ, kropla drąży skałę.
Choć oficjalnie jestem członkiem sekty.

TO tyle w temacie "ryżu"
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec, 2019, 07:26 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #146 dnia: 26 Lipiec, 2019, 07:38 »
Tak sobie czytam Sebastianie Twe ostanie wpisy i prucz drwienia i torpedowania jakichś pomysłów (SŁANIE LISTÓW DO ODPOWIEDNICH, CO NALEŻY PODKREŚLIĆ, WŁADZ) jakoś nic nie wynika.

Gdzie tylko jest to możliwe udostępniam ulotki, obnażam obłudę i fałsz sekty, nie usprawiedliwiam tych którzy tam tkwią, jacy to oni nieszczęśliwi, dziś wszystko mogą sprawdzić, ale aby sprawdzili, POTRZEBA INFORMACJI, która bezdyskusyjnie ma iść do społeczeństwa i odpowiednich organów Państwa Polskiego.

Piszesz: "szeryf Ziobro", to nie szeryf, nie kpij, to Minister z ogromną władzą.

Opisać jak to ukrywali przestępstwo, dowodów dużo i to nie tylko Australia, Anglia, Kanada, Holandia, Polska, tego jest znacznie więcej, ale należy się ruszyć.

Ale to należy zrobić, nie medrkować, teoretyzując kpić z czyichś pomysłów: "że padają pomysły, ale ktoś by chciał to zrobić czyimiś rękoma".

W temacie ulotek też wiele szumu i co?

ILE TYSIĘCY z NICH, leży w domach teoretyków, trochę zaangażowania, inwencji, najprościej napisać " co napiszesz, że nie lubisz
Gratuluję postawy, tak to forum jest od wygłaszania szumnych haseł dla przykładu: nie lubię orga, nie podoba mi się dział prawny.

Jeszcze dwa lata temu nie myślałem o roznoszenie ulotek na temat tej sekty, dziś mam ich kilka tysięcy udostępnionych spo) eczeństwu, wszystko w jednym celu, BY URUCHOMIĆ REAKCJĘ ŁAŃCUCHOWĄ, kropla drąży skałę. .

Podkreślenie dodałem od siebie. Ulotki Ci się mocno zakotwiczyły. Niezaprzeczalny fakt.
Mało mnie interesuje bronienie Sebastiana - nie da mi za to złotówki.
Ale mam proste pytanie. Bo komplikować pytań już mi się nie chce.
Więc ono brzmi tak:
Czy Ty napisałeś cokolwiek do Pana Szeryfa Ziobro?
Podpowiem przy okazji możliwe odpowiedzi: tak/nie.


Offline Trinity

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #147 dnia: 26 Lipiec, 2019, 08:07 »
Widzę Mroki spokojnie niedenerwuj się
Sebastian chce dobrze
a szeryf? przecież to żadne brzydkie słowo
ba nawet nobilitujące, jak dla ministra sprawiedliwości i generalnego prokuratora w jednym.
wiesz taki król który kazał zabić stańczyka bo zabardzo jechał po rajtuzach
to też dobrej opinii nie miał w kraju nie miał 😄
zresztą wszyscy wiedzieli kto zacz.
rozumiem cię Mroku że jeszcze ci emocje nie opadły po orgu, ale spokojnie to minie.
i będziemy wszyscy się razem śmiać


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #148 dnia: 26 Lipiec, 2019, 08:59 »
Podkreślenie dodałem od siebie. Ulotki Ci się mocno zakotwiczyły. Niezaprzeczalny fakt.
Mało mnie interesuje bronienie Sebastiana - nie da mi za to złotówki.
Ale mam proste pytanie. Bo komplikować pytań już mi się nie chce.
Więc ono brzmi tak:
Czy Ty napisałeś cokolwiek do Pana Szeryfa Ziobro?
Podpowiem przy okazji możliwe odpowiedzi: tak/nie.

Jeżeli bym tego nie zrobił, nie teoretyzował bym o sprawie listów.

Z prywatnych rozmów z niektórymi z tego forum, wiem że pełna akceptacja, dla sprawy natomiast tu na forum dziwnym trafem milczą.

Szykuję z człowiekiem z tego forum szerszą akcję z wielością podpisów, ale to sprawa makro, natomiast najlepszą formą zamknięcia drzwi takiej sekcie jak świadkowie jehowy, jest dotarcie do Nowaka, Kowalskiego z informacją.

Cóż niby wielkiego jest napisanie takiego listu, strach?

Niby przed czym?

Taki sam człowiek jak ja czy Ty, też rano idzie do toalety, goli się, tyle że z racji piastowanego stanowiska, może więcej, znacznie więcej.

Natomiast w sprawie "zakotwiczenia na ulotki", napiszę tak, "przeorałem", Polskę wzdłuż i wszeż i z praktyki nie zteorii wiem że najlepszą formą dotarcia do klienta jest bezpośredni z nim kontakt.

Informacja w formie ulotki, ŚWIETNIE PRZYGOTOWANEJ, CO Z CAŁĄ MOCĄ NALEŻY PODKREŚLIĆ.

DLACZEGO takie firmy jak Amway, Zepter czy Rainbow odnosił ogromne sukcedy?

Kontakt bezpośredni z klientem, to była cała tajemnica.

Z czasem ludzie to zniszczyli, wiem to również z doświadczenia.

Dobrego dnia


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #149 dnia: 26 Lipiec, 2019, 09:10 »
Jeżeli bym tego nie zrobił, nie teoretyzował bym o sprawie listów.

I o to mi chodziło. Jeśli tak postąpiłeś, to bardzo dobrze. tego się trzymaj.
Ale pamiętaj - efekt nie jest gwarantowany.