Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego  (Przeczytany 16678 razy)

Offline Sebastian

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #75 dnia: 09 Lipiec, 2019, 20:39 »
Tak zmieniło się PIS uchwalił taką nowelizację, że dekryminalizował około 80 % przestępstw seksualnych przeciwko małoletnim.
Twierdzisz, że poprawki Senatu do ustawy nie załatwiły problemu i że problem "dekryminalizacji" nadal istnieje?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Drengr

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #76 dnia: 09 Lipiec, 2019, 20:40 »
karać i jeszcze raz karać nie to żebym popierał w wyborach pana Ziobro
ale gdzieś tam te właściwe synapsy mu zarybiły.. jak to polityk.

warto też sprawdzić czy taki braciszek WTS nie jest już na liście
może już nawet do służby razem chodzimy ,byle bez dzieci  ::)

rozpoznaj twarz 8-)

https://dziennikzachodni.pl/nowy-rejestr-pedofilow-i-gwalcicieli-aktualizacja-lipiec-2019-zdjecia-i-nazwiska-rejestr-przestepcow-seksualnych-skazanych/ga/c1-12813370/zd/35215135

Tatra a pod jaki artykuł podchodzi #jp2gmd?

Tatra - idź na forum przyszłych prawników i tam rozmawiaj podając artykuły i przepisy - piszesz coś ja np nie jestem prawnikiem i nie mogę się do tego odnosić co piszesz bo po pierwsze nie jesteś autorytetem, nie masz do tego też uprawnień.

Tak jak słuchanie lekarza z forum może być tragiczne w skutkach tak i jest z anonimowym specjalista od prawa karnego.

Nie trzeba kodeksu karnego by walczyć o świadomość zagrożeń i patologii do jakiej prowadzą wewnętrzne prawa WTSu



Offline Tatra

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #77 dnia: 09 Lipiec, 2019, 22:33 »
Tatra a pod jaki artykuł podchodzi #jp2gmd?

Tatra - idź na forum przyszłych prawników i tam rozmawiaj podając artykuły i przepisy - piszesz coś ja np nie jestem prawnikiem i nie mogę się do tego odnosić co piszesz bo po pierwsze nie jesteś autorytetem, nie masz do tego też uprawnień.

Tak jak słuchanie lekarza z forum może być tragiczne w skutkach tak i jest z anonimowym specjalista od prawa karnego.

Nie trzeba kodeksu karnego by walczyć o świadomość zagrożeń i patologii do jakiej prowadzą wewnętrzne prawa WTSu

Nie udzielam tu nikomu porad. Informuję o przepisach. Informować jak najbardziej. Ale nie przypisywać przestępstw tam gdzie ich nie ma. A od tego się zaczęło.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #78 dnia: 09 Lipiec, 2019, 23:15 »
masz może dobre chęci ale
Tara twój jedyny problem polega na tym że nie jesteś prawnikiem nie masz doświadczenia
a i  nie jesteś  i nie byłeś ŚJ,nie wiesz jak jedno i drugie połączyć,cytujesz fragmenty art.
nie wiesz jak działa ta machina,fajnie że starasz się zabłysnąć na tym forum rzucając całkiem bez sensu formułkami nie przypiął nie zapiął do niczego ,fakultatywnie nie da rady przypinać art. na tym forum do byle czego.dlatego tez nie widzisz istoty rzeczy

wierz mi że są tu prawnicy z pierwszej ręki nie byle jacy byli ŚJ lub nadal są którzy obserwują to forum i twoje chęci pomocy,ale wybacz niema się to ni jak do tego ,ponieważ nie wiesz jak realizuje swoje cele i programy WTS
ps. to jest organizacja stworzona przez prawników i dalej tak udaje sie jej jechać
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec, 2019, 23:30 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Tatra

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #79 dnia: 09 Lipiec, 2019, 23:20 »
masz może dobre chęci ale
Tara twój jedyny problem polega na tym że nie jests prawnikiem nie masz doświadczenia
a i  nie jesteś  i nie byłeś ŚJ,nie wiesz jak jedno i drugie połączyć,cytujesz fragmenty art.
nie wiesz jak działa ta machina,fajnie że starasz się zabłysnąć na tym forum rzucając całkiem bez sensu formułkami nie przypiął nie zapiął do niczego ,fakultatywnie nie da rady przypinać art. na tym forum do byle czego.
wierz mi że są tu prawnicy z pierwszej ręki nie byle jacy którzy obserwują to forum i twoje chęci pomocy,ale wybacz niema się to ni jak
do tego ,ponieważ nie wiesz jak realizuje swoje cele i programy WTS
ps. to jest organizacja stworzona przez prawników

Na szczęście nie Ty oceniałeś moje kompetencje w moim życiu i nie będziesz ich oceniał.


Offline Sebastian

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #80 dnia: 09 Lipiec, 2019, 23:26 »
Tatra, mam do Ciebie pytanie:
Twierdzisz, że poprawki Senatu do ustawy nie załatwiły problemu i że problem "dekryminalizacji" nadal istnieje?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Drengr

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #81 dnia: 09 Lipiec, 2019, 23:29 »
 Panowie i Panie - mam taki przebłysk - z kłamstwami WTSu należy walczyć, myślę że każdy się zgodzi z tym.

Walka jest skuteczna gdy jest prowadzona na wielu frontach.

Niech prawnicy walczą artykułami z kodeksów

Niech osoby ogarniające temat organizują akcje społeczne.

Niech osoby dobrego serca wspierają dobrym słowem i duchem ofiary WTSu które tutaj szukają wsparcia

Niech osoby posiadające wiedzę o historii dają nam jak najwięcej ze swojej wiedzy

Osoby które umieją głośno krzyczeć i pobudzic emocje w innych też są ważne

Ludzie którzy wyśmiewają WTS też swoje robią.


Każdy ale to każdy jest potrzebny. I spojrzenie tylko z punktu widzenia prawnika / tak jak ograniczenie się do tylko jednego sposoby działania / nie jest mądre. Potrzeba wszystkich działań - a każdy niech robi to co mu najlepiej wychodzi.

Tatra - Ty masz swoje kodeksy, i bardzo dobrze. Ja natoniast powiem że to WTS niebezpieczna sekta i patologia mentalna. A ktoś inny powie że to zwyrodnialcy co kryją pedofili.

I każdy głos jest ważny i potrzebny. Nie przepychajmy się - Tatra uszanuj miejsce w którym jesteś - szanuj klimat jaki tu panuje bo tworzył się długo - a Ty w jeden tydzień nie staniesz się przewodnikiem rewolucji - nie o to w tym chodzi. Poobserwuj, mniej mów - a więcej słuchaj - i postaraj się zrozumieć czemu tak tutaj jest a nie inaczej.


Offline Tatra

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #82 dnia: 09 Lipiec, 2019, 23:31 »
Tatra, mam do Ciebie pytanie:

Myślę, że to pytanie musiałbyś skierować do Bogdana Świączkowskiego, który sugerował to Prezydentowi oprócz tego do Krystyny Daszkiewicz, Jana Widackiego, Stanisława Waltosia, Ewy Gruzy, Tomasza Kaczmarka i kilku innych.

Oczywiście uczciwie trzeba powiedzieć, że poprawki senatu znacznie poprawiły wyjściowy tekst ustawy.


Panowie i Panie - mam taki przebłysk - z kłamstwami WTSu należy walczyć, myślę że każdy się zgodzi z tym.

Walka jest skuteczna gdy jest prowadzona na wielu frontach.

Niech prawnicy walczą artykułami z kodeksów

Niech osoby ogarniające temat organizują akcje społeczne.

Niech osoby dobrego serca wspierają dobrym słowem i duchem ofiary WTSu które tutaj szukają wsparcia

Niech osoby posiadające wiedzę o historii dają nam jak najwięcej ze swojej wiedzy

Osoby które umieją głośno krzyczeć i pobudzic emocje w innych też są ważne

Ludzie którzy wyśmiewają WTS też swoje robią.


Każdy ale to każdy jest potrzebny. I spojrzenie tylko z punktu widzenia prawnika / tak jak ograniczenie się do tylko jednego sposoby działania / nie jest mądre. Potrzeba wszystkich działań - a każdy niech robi to co mu najlepiej wychodzi.

Tatra - Ty masz swoje kodeksy, i bardzo dobrze. Ja natoniast powiem że to WTS niebezpieczna sekta i patologia mentalna. A ktoś inny powie że to zwyrodnialcy co kryją pedofili.

I każdy głos jest ważny i potrzebny. Nie przepychajmy się - Tatra uszanuj miejsce w którym jesteś - szanuj klimat jaki tu panuje bo tworzył się długo - a Ty w jeden tydzień nie staniesz się przewodnikiem rewolucji - nie o to w tym chodzi. Poobserwuj, mniej mów - a więcej słuchaj - i postaraj się zrozumieć czemu tak tutaj jest a nie inaczej.

Nie chce być przewodnikiem rewolucji. I szanuję to miejsce, w którym jestem. Ja wyraziłem swoje zdanie. Kto chce skorzysta, kto nie ten nie skorzysta. Proste.


Offline Niezapominajka

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #83 dnia: 09 Lipiec, 2019, 23:32 »
Masakra z wami.

Gdy idzie kobieta do sądu bo ojciec/mąż/ogólnie SJ molestuje dziecko to jakim prawem się posługuje? Świadkowskim czy prawem polskim?
Gdy kobieta nie wie co robić bo mąż deprawuje dziecko, to gdzie powinna iść do starszych czy do prawników/ sądu ?
Wszyscy zgadzamy się że starszych mijać szerokim łukiem a iśc od razu do prawnika. A tam jakie prawo obowiązuje?
Prawo polskie czy organizacji? Dlatego tu na forum potrzebujemy znać jak funkcjonuje prawo polskie, nawet jeśli się z pewnym podejściem prawa do pedofili nie zgadzamy.
Zrozumiałe ?
Ktoś tu ma awarię w myśleniu? Sorki.
Nie wszystkie burze w Twoim życiu są po to by komplikować ci plany, niektóre mają oczyścić Twoją ścieżkę z tego co zbędne.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #84 dnia: 09 Lipiec, 2019, 23:38 »
Na szczęście nie Ty oceniałeś moje kompetencje w moim życiu i nie będziesz ich oceniał.

nie nie źle mnie odczytujesz ja nie chcę oceniać ,dobrze że się starasz że poświęcasz czas ale w przypadku ŚJ
jest to dość skomplikowane,oni widzą że cytujesz art. wprost z leksykonu ale to jak byś uderzał w powietrze
tutaj sa ludzie wykorzystani przez ta machinę ,psychicznie fizycznie i w każdy możliwy sposób
niektórzy dopiero zaczynają łączyć jedno z drugim.
umiejętność polega na tym aby wyłapać szkodliwą doktrynę lub wiedzieć jakie zachowanie
wewnętrzne organizacji narusza dobra osobiste i inne,to nie przychodzi z powietrza
a to są lata doświadczeń

powiem ci ciekawostkę że wiekowy ŚJ więcej wniesie do sprawy niż dobry prawnik
co nie wyklucza jedno drugiego,..bo ci ludzi e przez lata są okłamywani
 
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec, 2019, 23:46 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Tatra

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #85 dnia: 09 Lipiec, 2019, 23:44 »
nie nie źle mnie odczytujesz ja nie chcę oceniać ,dobrze że się starasz że poświęcasz czas ale w przypadku ŚJ
jest to dość skomplikowane,oni widzą że cytujesz art. wprost z leksykonu ale to jak byś uderzał w powietrze
tutaj sa ludzie wykorzystani przez ta machinę ,psychicznie fizycznie i w każdy możliwy sposób
niektórzy dopiero zaczynają łączyć jedno z drugim.
umiejętność polega na tym aby wyłapać szkodliwą doktrynę lub wiedzieć jakie zachowanie
wewnętrzne organizacji narusza dobra osobiste i inne,a to nie przychodzi z powietrza

I tu się z Tobą zgodzę w 200% zarówno co do formy, jak i treści. Jest w sposób delikatny, wyważony i ma moc. I pewnie sam się zagalopowałem.

A teraz ja Ci powiem ciekawostkę. Nadarzyn w mojej poprzedniej pracy napisał na mnie kilka skarg, więc skądś tam wiem, że korzystają z usług Pana Fogelmana. A lepszego prawnika to w Polsce nie znam. Może Jan Widacki jest porównywalny, ale to trochę inna działka.
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec, 2019, 23:48 wysłana przez Tatra »


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #86 dnia: 09 Lipiec, 2019, 23:59 »
Wszytko się zgadza,oni reprezentują WTS,musisz wiedzieć że w każdym państwie oni korzystają z renomowanych mecenasów
sprawdzonych w nowym yorku tez tak jest sama elita,cała organizacja powstała przy udziale najlepszych głów od prawa
nawet były czasy kiedy to pewien prezes tego towarzystwa tez adwokat negocjował warunki istnienia tej organizacji z amerykańskim rządem
takie fopa amerykanów,tu sie kasa nie liczy,
ale moim zdaniem doszli już w mataczeniu doktryn i prawnym pod kreskę,nakłada się kilka czynników na to
zbiegających się w jednym czasie  .
Fogelman znany jest z różnych ciekawych formacji ja go pamiętam bo podpisywał pełnomocniczył w głośnym przejęciu Polkomtelu
po za tym z tego jest znany,fakt to dobry prawnik.a le tak jest w tej organizacji po trupach do celu.
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec, 2019, 00:09 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Tatra

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #87 dnia: 10 Lipiec, 2019, 00:03 »
Wszytko się zgadza,oni reprezentują WTS,musisz wiedzieć że w każdym państwie oni korzystają z renomowanych mecenasów
sprawdzonych w nowym yorku tez tak jest sama elita,cała organizacja powstała przy udziale najlepszych głów od prawa
nawet były czasy kiedy to pewien prezes tego towarzystwa tez adwokat negocjował warunki istnienia tej organizacji z amerykańskim rządem
takie fopa amerykanów,tu sie kasa nie liczy,
ale moim zdaniem doszli już w mataczeniu doktryn i prawnym pod kreskę,nakłada się kilka czynników na to
zbiegających się w jednym czasie

Akurat o prezesie tego towarzystwa i jego jako to nazwałeś negocjacjach z amerykańskim rządem to ja mam swoją własną opinię. I moim zdaniem od pewnego momentu prezes tego towarzystwa był legendowany. Słowem jakbym był szefem SWR to bym sobie takich ŚJ stworzył.

Słowem Putin wie co robi. Ale w Polsce nie masz co na to liczyć w najbliższych 20 - 30 latach. A może szkoda.
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec, 2019, 00:09 wysłana przez Tatra »


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #88 dnia: 10 Lipiec, 2019, 13:04 »
W Polsce system prawny jest tak niestabilny że człowiek który prawo kończył 20lat temu powinien być pozbawiony aplikacji
po prostu choroba rządzących tym krajem go zjadła,Jeżeli chodzi o karnistów to Ziobro coś tam działa jak kowboj na dzikim zachodzie
niech działa ,polska to taki skansen naprodukowanych chorych praw ,taka fabryka przepisów obecnie to chyba ponad 40tys stron

i siedzą i wydają do jednego przepisu 4 różne interpretacje takie rzeczy widziałem, nie powiem już o prawie skarbowym
bo tam zmian faktycznie podczas armagedonu możemy się spodziewać, i tak rzecz ujmując

siedzą w tej stercie te głowy co to naprodukowały i łączą jedno z drugim w tym polskim padole
nie widząc co dzieje się w rzeczywistości ,dlatego ciężko z poziomu śmiertelnika ludziom ubiegać się o swoje prawa
bo ich tak naprawdę sami nie znają, i tego typu organizacje też poza rządowe zaczynają tak to wykorzystywać
pochwalam decyzje Ziobra bo on chyba jako pierwszy w tym systemie stara sie wprowadzać
odpowiedzialność za podejmowane decyzję niefakultatywnie tylko natychmiast,ale pożyjemy zobaczymy.   ;)
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec, 2019, 13:09 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline dziewiatka

Odp: Pocieszanie ofiar wykorzystania seksualnego
« Odpowiedź #89 dnia: 10 Lipiec, 2019, 15:58 »
Tatra nie miałem czasu Ci odpowiedzieć a propos zrobienia mi z dupy jesieni średniowiecza, to przyjdź i spróbuj.Co do komitetów to widzę że nie masz o nich bladego pojęcia.chciałbyś pozywać organizację z powodu własnych wyobrażeń jak wygląda przesłuchanie przed komitetem.Najpierw zapoznaj się z procedurami jakie obowiązują komitet.O systemie prawnym nie będę się wypowiadał bo jstem jego ofiarą.