Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kryzys klimatyczny  (Przeczytany 6404 razy)

DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Kryzys klimatyczny
« Odpowiedź #30 dnia: 07 Lipiec, 2019, 10:12 »
"Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca
Nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące
Tylko zimno i pada, zimno i pada na to miejsce w środku Europy
Gdzie ciągle samochody są kradzione, a waluta to Polski Złoty "

[Kazik - "4 pokoje"]


Offline sawaszi

Odp: Kryzys klimatyczny
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Lipiec, 2019, 22:01 »
"Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca
Nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące
Tylko zimno i pada, zimno i pada na to miejsce w środku Europy
Gdzie ciągle samochody są kradzione, a waluta to Polski Złoty "

[Kazik - "4 pokoje"]


- Kazik S. 'studiował kiejś ze ŚJ ' - "przebacz mu Ojcze" .
Ps. - ja 'panimaju' Kazika i jego (wtedy) "Kult"  :)
A cha - to jest wątek o zmianach klimatu na planecie Ziemia .


Offline Drengr

Odp: Kryzys klimatyczny
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Lipiec, 2019, 23:35 »
Wczoraj wieczorem było 12 stopni. Chodziłem w kurtce - czy teraz zaczyna się ochłodzenie klimatu?

Co ze zwierzętami ktore żyją w ciepłym klimacie?

// sorry długo się powstrzymywałem żeby tu nie wchodzić, no i masz jestem...klimat na tym wątku pierwsza klasa >:D

PS

  Oby ten klimat nie uległ zmianie😂


Offline Terebint

Odp: Kryzys klimatyczny
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Lipiec, 2019, 23:57 »
Podstawa do zajęcia jakiegokolwiek stanowiska w takiej dyskusji to choćby umiejętność odróżnienia klimatu od pogody.

Super stronka dla dociekliwych: https://naukaoklimacie.pl

Można posłuchać i tego:
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline sawaszi

Odp: Kryzys klimatyczny
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Lipiec, 2019, 23:58 »
Wczoraj wieczorem było 12 stopni. Chodziłem w kurtce - czy teraz zaczyna się ochłodzenie klimatu?

Co ze zwierzętami ktore żyją w ciepłym klimacie?

// sorry długo się powstrzymywałem żeby tu nie wchodzić, no i masz jestem...klimat na tym wątku pierwsza klasa >:D

PS

  Oby ten klimat nie uległ zmianie😂 


- A w Japonii powódz i woda ich zalewa tak jak na Syberii (ekstremalna pogoda)  :P
Kiedyś klimat i pogoda były przewidywalne (teraz nie)  :P
To zasługa działalności człowieka na planecie Ziemia - :-\
Kto to zmieni ? . UFO ? - czy rządzący politycy tą planetą ?


Offline Drengr

Odp: Kryzys klimatyczny
« Odpowiedź #35 dnia: 10 Lipiec, 2019, 00:16 »
Błagam... Nie odpowiadajcie poważnie na mój niepoważny post 😉


Offline Adam_73

Odp: Kryzys klimatyczny
« Odpowiedź #36 dnia: 10 Lipiec, 2019, 08:15 »
"Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca
Nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące
Tylko zimno i pada, zimno i pada na to miejsce w środku Europy
Gdzie ciągle samochody są kradzione, a waluta to Polski Złoty "

[Kazik - "4 pokoje"]

wiem, ze troche nie na temat, ale od razu mi zachcialo na Kazika odpowiedziec TLovem.. ..Zielony Żoliborz, pieprzony Żoliborz''  8-)
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


Offline Sinéad

Odp: Kryzys klimatyczny
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Lipiec, 2019, 09:08 »
"Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca
Nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące
Tylko zimno i pada, zimno i pada na to miejsce w środku Europy
Gdzie ciągle samochody są kradzione, a waluta to Polski Złoty "

[Kazik - "4 pokoje"]

Uwielbiam ten kawałek
2018 - p.i.m.o.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Kryzys klimatyczny
« Odpowiedź #38 dnia: 10 Lipiec, 2019, 09:55 »
Mam takie małe marzenie. Nie mam tylko koncepcji na realizacje. Gdyby ktoś podpowiedział jak to zrobić, byłbym wdzięczny. Może ktoś nawet tego próbował, a mu nie wyszło, to też będzie cenna uwaga, bo warto z cudzych błędów się uczyć.
Otóż chciałbym ugotować sobie jajka w wodzie za śrubą okrętu podwodnego, najlepiej atomowego. Produkcja jest nieistotna. Dwa jajka wystarczą. Rzecz jasna, mam na myśli kurzęce. Ale muszą być spełnione dwa warunki: jajka muszą być na miękko i muszę je zjeść. ;)

Prognozę pogody mogę przewidzieć na kilka dni do przodu. Ale to też 'na dwoje babka wróżyła'. Klimat albo się ochładza, albo ociepla. Nic w miejscu nie stoi.
Pan dwukrotnie przywołany w filmikach widać, że już się psuje od szyi, a co dopiero od głowy. Lepiej by pojechał łapać północny biegun magnetyczny.
Jestem za opodatkowaniem turbosłowian, którzy tak wydychali ce0dwa, że aż się lądolód z Polski cofnął, pozostawiając fajne jeziorka z rybkami, i do kąpieli.
Żyd jeden, razu pewnego, rzekł do mnie: "Moyses, niedługo te rzyty opodatkują ci powietrze". Niby trochę rozumiałem. Bo taksa klimatyczna jest znana. Na ten przykład Grecy uzależnili zużycie klimatu od ilości gwiazdek w hotelu. Jak masz 3 to płacisz mniej. A jak masz 5, to płacisz więcej. To są magicy. Oni nawet uważają, że są kolebką kultury. :o Tam nawet świadki są lepszą rasą niż świadki innych narodowości.
Oby nikt nie wpadł na pomysł opodatkowania mojego zegarka, pod pretekstem, że niby wskazówka sekundnika za głośno cyka, i to niby zakłóca gody waleniom. Wtedy odlatuje z tej planety. Życia tu nie ma.
W chwili obecnej muszę pomedytować w celu uregulowania oddechu. Człowiek niespokojny podnosi sobie ciśnienie a tym samym zwiększa mu się częstotliwość wydechów, a co za tym idzie, zwiększa się efekt cieplarniany. A ja zawsze byłem proekologiczny.
Nurtują mnie jeszcze tylko kręgi w zbożach. ??? 


Offline Adam_73

Odp: Kryzys klimatyczny
« Odpowiedź #39 dnia: 10 Lipiec, 2019, 12:03 »
Podstawa do zajęcia jakiegokolwiek stanowiska w takiej dyskusji to choćby umiejętność odróżnienia klimatu od pogody.

Super stronka dla dociekliwych: https://naukaoklimacie.pl

Można posłuchać i tego:

swoja droga uwielbiam sluchac p. redaktora, nie ze sie zgadzam ze wszystkim co on deklaruje, ale jest mowca nieprzecietnym :)
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


Offline Storczyk

Odp: Kryzys klimatyczny
« Odpowiedź #40 dnia: 10 Lipiec, 2019, 13:00 »
My na urlopie ,wczoraj caly dzień lało,dzis troche słońca  :).Co będzie jutro  ???


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 959
  • Polubień: 8444
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Kryzys klimatyczny
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Lipiec, 2019, 22:12 »
(mtg):
Powiem tak: był KRYZYS i RAMZES, Ramzes zmarł a kryzys klimak..-te ..- ryczny został, napiszę swoją pracę na ten temat  :o


Offline sawaszi

Odp: Kryzys klimatyczny
« Odpowiedź #42 dnia: 10 Lipiec, 2019, 22:27 »
My na urlopie ,wczoraj caly dzień lało,dzis troche słońca  :).Co będzie jutro  ???


Prognozy pogody na jutro ; rankiem będzie chłodno (ubierz futro) - w południe ciepło (załóż bikini) - wieczorem może być gorąco (potrzeba sie zabezpieczyć)  :) :)

Mam takie małe marzenie. Nie mam tylko koncepcji na realizacje. Gdyby ktoś podpowiedział jak to zrobić, byłbym wdzięczny. Może ktoś nawet tego próbował, a mu nie wyszło, to też będzie cenna uwaga, bo warto z cudzych błędów się uczyć.
Otóż chciałbym ugotować sobie jajka w wodzie za śrubą okrętu podwodnego, najlepiej atomowego. Produkcja jest nieistotna. Dwa jajka wystarczą. Rzecz jasna, mam na myśli kurzęce. Ale muszą być spełnione dwa warunki: jajka muszą być na miękko i muszę je zjeść. ;)

Prognozę pogody mogę przewidzieć na kilka dni do przodu. Ale to też 'na dwoje babka wróżyła'. Klimat albo się ochładza, albo ociepla. Nic w miejscu nie stoi.
Pan dwukrotnie przywołany w filmikach widać, że już się psuje od szyi, a co dopiero od głowy. Lepiej by pojechał łapać północny biegun magnetyczny.
Jestem za opodatkowaniem turbosłowian, którzy tak wydychali ce0dwa, że aż się lądolód z Polski cofnął, pozostawiając fajne jeziorka z rybkami, i do kąpieli.
Żyd jeden, razu pewnego, rzekł do mnie: "Moyses, niedługo te rzyty opodatkują ci powietrze". Niby trochę rozumiałem. Bo taksa klimatyczna jest znana. Na ten przykład Grecy uzależnili zużycie klimatu od ilości gwiazdek w hotelu. Jak masz 3 to płacisz mniej. A jak masz 5, to płacisz więcej. To są magicy. Oni nawet uważają, że są kolebką kultury. :o Tam nawet świadki są lepszą rasą niż świadki innych narodowości.
Oby nikt nie wpadł na pomysł opodatkowania mojego zegarka, pod pretekstem, że niby wskazówka sekundnika za głośno cyka, i to niby zakłóca gody waleniom. Wtedy odlatuje z tej planety. Życia tu nie ma.
W chwili obecnej muszę pomedytować w celu uregulowania oddechu. Człowiek niespokojny podnosi sobie ciśnienie a tym samym zwiększa mu się częstotliwość wydechów, a co za tym idzie, zwiększa się efekt cieplarniany. A ja zawsze byłem proekologiczny.
Nurtują mnie jeszcze tylko kręgi w zbożach. ??? 
 

Dla tego zaistniała pilna potrzeba teraformowania Marsa i wysłania przyszłych pokoleń na tę planetę (NASA i nie tylko nad tym pracują intensywnie .
Ciekawi mnie fakt podziału politycznego (w przyszłości) Marsa i kto na tej planecie będzie rządził  :o
Co do kręgów w zbożach ; robi to 'ufo' pod ukradkiem nocy - na złość rolnikom (bo niszczą plony ich ciężkiej pracy)  :-\
- dla tego trzeba na poważnie zająć się sprawą UFO - przez służby państwowe i opodatkować , lub zamykać sprawców takich incydentów  ;)
PS ; módlmy się za zdrowie naszych przywódców , albowiem od nich wiele zależy co do przyszłości naszej i waszej oraz dzieci i wnuków naszych .


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Kryzys klimatyczny
« Odpowiedź #43 dnia: 10 Lipiec, 2019, 23:59 »
Dla tego zaistniała pilna potrzeba teraformowania Marsa i wysłania przyszłych pokoleń na tę planetę (NASA i nie tylko nad tym pracują intensywnie .
Ciekawi mnie fakt podziału politycznego (w przyszłości) Marsa i kto na tej planecie będzie rządził  :o
Co do kręgów w zbożach ; robi to 'ufo' pod ukradkiem nocy - na złość rolnikom (bo niszczą plony ich ciężkiej pracy)  :-\
- dla tego trzeba na poważnie zająć się sprawą UFO - przez służby państwowe i opodatkować , lub zamykać sprawców takich incydentów  ;)
PS ; módlmy się za zdrowie naszych przywódców , albowiem od nich wiele zależy co do przyszłości naszej i waszej oraz dzieci i wnuków naszych .

Słuchaj, mam dla Ciebie taką propozycję. Mój dziadek obrabiał muchomora czerwonego (tego w białe kropki) w taki sposób, ze dało się go zjeść. Wielokrotna obróbka termiczna. Nic nadzwyczajnego.
Ty, może byśmy tego muchomora ususzyli, namoczyli, zjedli, i wodą po namoczeniu popili? Co Ty na to? Też się dygam, bo jeszcze tego nie robiłem. Psylocybina to mały pikuś. Ruszymy na spotkanie z Bogami. Ja zbiorę materiał. Spokojnie. Zasuszę. Umoczę. I co Ty na to?
Jak myślisz, będzie fajnie?


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Kryzys klimatyczny
« Odpowiedź #44 dnia: 11 Lipiec, 2019, 08:00 »


Prognozy pogody na jutro ; rankiem będzie chłodno (ubierz futro) - w południe ciepło (załóż bikini) - wieczorem może być gorąco (potrzeba sie zabezpieczyć)  :) :)
 

Dla tego zaistniała pilna potrzeba teraformowania Marsa i wysłania przyszłych pokoleń na tę planetę (NASA i nie tylko nad tym pracują intensywnie .
Ciekawi mnie fakt podziału politycznego (w przyszłości) Marsa i kto na tej planecie będzie rządził  :o
Co do kręgów w zbożach ; robi to 'ufo' pod ukradkiem nocy - na złość rolnikom (bo niszczą plony ich ciężkiej pracy)  :-\
- dla tego trzeba na poważnie zająć się sprawą UFO - przez służby państwowe i opodatkować , lub zamykać sprawców takich incydentów  ;)
PS ; módlmy się za zdrowie naszych przywódców , albowiem od nich wiele zależy co do przyszłości naszej i waszej oraz dzieci i wnuków naszych .


Mojżesz,  padłdm.
dawaj te muchomory.
Tego się nie da bez grzyba ekologicznego  ogarnąć.😎😂😂😂
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec, 2019, 08:02 wysłana przez accurate »
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie