Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ah Ci rodzice...  (Przeczytany 5647 razy)

Offline mczcz

Odp: Ah Ci rodzice...
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Lipiec, 2019, 16:46 »
Sorry... Ale rodzina która nie stoi murem za swoimi, i rodzice co odrzucają swoje własne dzieci bo ktoś im tak kazał...

To nie są super rodzice ani nie jest to super rodzina.

Są dorośli i ponoszą pełną odpowiedzialność za to co robią Tobie. To nie Ty ich odrzuciłaś.

Są super. Ale nie będę mówić czemu, bo jeszcze ktoś tu wywącha temat i im problemów narobi.   ^-^


Offline Takajaja

Odp: Ah Ci rodzice...
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Lipiec, 2019, 19:06 »
Hmmm.....nie wiem, ale wydaje mi się że prawdziwa milosc rodzicielska wiąże się też z oddaniem życia za swoje dziecko. A czym że jest wykluczenie czy jakies problemy zwiazane z kontaktami z wykluczonym dzieckiem w porownaniu do utraty życia!? NICZYM dla prawdziwie kochajacego i madrego rodzica.

Przeciez wiekszosc osob wykluczonych to normalni ludzie, ktorzy chca zyc szczesliwie i uczciwie. To my ktorzy nic zlego nie robimy.... Dlaczego w takim wypadku rodzice nie powinni stac za nami??
WŁASNIE ZE POWINNI!!!!!! Bez wzgledu na wszystko! To chyba sie nazywa MILOSC!! i Super rodzic!


Offline Storczyk

Odp: Ah Ci rodzice...
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Lipiec, 2019, 00:10 »
Hmmm.....nie wiem, ale wydaje mi się że prawdziwa milosc rodzicielska wiąże się też z oddaniem życia za swoje dziecko. A czym że jest wykluczenie czy jakies problemy zwiazane z kontaktami z wykluczonym dzieckiem w porownaniu do utraty życia!? NICZYM dla prawdziwie kochajacego i madrego rodzica.

Przeciez wiekszosc osob wykluczonych to normalni ludzie, ktorzy chca zyc szczesliwie i uczciwie. To my ktorzy nic zlego nie robimy.... Dlaczego w takim wypadku rodzice nie powinni stac za nami??
WŁASNIE ZE POWINNI!!!!!! Bez wzgledu na wszystko! To chyba sie nazywa MILOSC!! i Super rodzic!
w tej sekcie nie ma miłości jest strach i bezgraniczne podporzadkowanie Jehowie . Skoro nakazał wykluczac i traktować dzieci jak żywe trupy musza tak robić. Psychomanipulacja na zebraniach i wsparcie w brciach zachecaj by byc dzielna i trwac w tym i do wykluczonego dziecka sie nieodzywac. Bylam nieraz uczestniczka takich rozmow.Matka płakała bo ja napominaja  telefonami ze ma córce ciuchów nie  prać .Większość jak roboty ,robia co im każą nie mysla nie analizuja .Umysl ,uczucia są wyłączone .Cale szczęście ze sa tez normalni można nad takimi pracowac aby wyciagnac ich z sekty.


Offline Storczyk

Odp: Ah Ci rodzice...
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Lipiec, 2019, 09:39 »
zauważyłam w "moim zborze"jeszcze jedna zależność tam gdzie w rodzinie dzieci wykluczone badz bardzo zbuntowane rodzice szczególnie matki jeszcze bardziej sie angażują ,ida w pioniera nawet stałego kosztem pracy  tak jakby biora na siebie wine  .Pomijam juz wstyd przed zborem to napietnowanie ze sie nie dopisalo pod względem wychowawczym. Patrzą na dzieciaki innych zaangażowane i robiace "postepy duchowe"cierpia i płaczą po nocach.Byc nie wplywowym , madrym  i wyrozumiałym rodzicem  w takiej sekcie to wielka sztuka  .


Offline Adam_73

Odp: Ah Ci rodzice...
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Lipiec, 2019, 10:07 »
Cerber, mnie cos chyba umknelo, problemem jest, ze wierzysz w szatana, czy ze nie wierzysz w szatana?  8-)
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


Offline Takajaja

Odp: Ah Ci rodzice...
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Lipiec, 2019, 12:09 »
Cerber, mnie cos chyba umknelo, problemem jest, ze wierzysz w szatana, czy ze nie wierzysz w szatana?  8-)

No to że nie wierzy w Szatana. Chodzi w moro, zapuscil brode....czyli wedlug "mamusi" pewnie ani w boga ani w szatana nie wierzy. Ze go ktoeys z nich ukaze za brode (ktora zreszta nosił Jezus, lub za kolor ciemny zielen)
Paranoja


Offline Storczyk

Odp: Ah Ci rodzice...
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Lipiec, 2019, 12:48 »
 :)Cimna zieleń- kolor khaki moj ulubiony zaraz po czarnym :)


Offline Takajaja

Odp: Ah Ci rodzice...
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Lipiec, 2019, 15:28 »
:)Cimna zieleń- kolor khaki moj ulubiony zaraz po czarnym :)

A ja sobie ostatnio ciecke kupilam w tym kolorze  8-)
Kto "bogatemu" a raczej wyzwolonemu zabroni?

P.S Storczyk....moj tez czarny ulubiony. I granatowy.....trzeci chyba zacznie byc khaki :-)
« Ostatnia zmiana: 28 Lipiec, 2019, 16:14 wysłana przez Takajaja »


Offline Adam_73

Odp: Ah Ci rodzice...
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Lipiec, 2019, 09:32 »
oj dziewczynki, Wy nie macie ze soba za dobrze?  :-*
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


Offline Takajaja

Odp: Ah Ci rodzice...
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Lipiec, 2019, 22:00 »
oj dziewczynki, Wy nie macie ze soba za dobrze?  :-*

Pamietaj żeś my "jednojajeczne" 8-) 8-)


Offline Gremczak

Odp: Ah Ci rodzice...
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Lipiec, 2019, 22:52 »
Pamietaj żeś my "jednojajeczne" 8-) 8-)
Macie po jednym jajku? :)


Offline rajbezraju

Odp: Ah Ci rodzice...
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Lipiec, 2019, 00:00 »
Nic by to nie dało jakbym im zakazał, pewnie potraktowali by to jak prześladowania i tym bardziej po kryjomu mu wmawiali ich rację. A całkowicie nie chce zakazać im kontaktu, to w końcu dziadkowie, chciałbym żeby mój syn miał dziadków tak jak i ja miałem.
Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Cerber,zrobisz jak będziesz uważał,ale to co dziadkowie robiá Twojemu dziecku,to krzywdzenie go i szczucie na Ciebie jako ojca.Jeśli kochasz swoje dziecko i chcesz żeby miało jak najlepiej,to powinieneś zakreślić dziadkom granicę,nawet za cenę zerwania z Tobá i dzieckiem kontakt.Zresztá to oni powinni bardziej potrzebować Was,a nie Ty ich.Nie mogá dziadkowie podważać w oczach dziecka Twego autorytetu,nie mogá w Cię wiázać z demonami czy innymi negatywami.Jeśli chcesz dobra dziecka,nie pozwalają na to!!! Ponieważ to właśnie Twoje dziecko kiedyś będzie miało dylemat z powodu tej dziadkowie indoktrynacji i propagandy.Nawet nie wiesz kiedy,a zaczniesz tracić z dzieckiem kontakt i co gorsza możesz go później nie odzyskać! Dziadkowie powinni znać swojá rolę w rodzinie,wspierać,pomagać,ale nigdy nie wchodzić z propagandá pomiędzy rodzicami a dzieckiem!Jeśli nie zrobisz z tym porzádku,skrzywdzisz swoje dziecko.Nie zostawiaj go na pastwę otumanionych sekciarstwem dziadków!


Offline Takajaja

Odp: Ah Ci rodzice...
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Lipiec, 2019, 08:11 »
Macie po jednym jajku? :)

Tak, co miesiac :-))))))) :-)))))))


Offline Storczyk

Odp: Ah Ci rodzice...
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Lipiec, 2019, 08:53 »
W sumie do tematu ,aby zostać rodzicem od jajka  się zaczyna   ;)


Offline przebudzona2019

Odp: Ah Ci rodzice...
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Sierpień, 2019, 15:55 »
Tak czytam i przypominam sobie, że  kiedy chodziłam jeszcze regularnie na zebrania był poruszony  raz temat tego czy mozna indoktrynowac dzieci , których rodzice nie są świadkami.. i było jasno powiedziane, że należy zapytać rodziców o zdanie i jeżeli się nie zgadzają to nie wolno nawet bajeczek o Zosi i Piotrusiu pokazywać bo to rodzice są odpowiedzialni za wychowywanie dzieci. Mozesz więc nadgorliwej babci z lekka przywalić, że jak to jest, że tak silna duchowo kobieta nie podporządkowuje się Bożemu rozporządzieniu przekazanemu przez pośrednika jakim jest CK?
A co do powrotu do zboru... Bóg jest totalnie przy tym pomijany.. masz zatęsknić za ludźmi i do nich wrócić bo jak nie wrócisz to koniec, stracisz wszystkich ...perfidny szantaż emocjonalny.
 i oczywiscie byle by się liczby zgadzały..zeby nie bylo , że znów ktoś na oczy przejrzał  (i na serce) i odszedł i zrobił anty reklamę orgowi