Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powitanie i pożegnanie  (Przeczytany 25462 razy)

Ola

  • Gość
Odp: Powitanie i pożegnanie
« Odpowiedź #45 dnia: 13 Czerwiec, 2019, 22:30 »
Jakieś dziwne rzeczy zaczynają dziać się ostatnio na tym forum, przestaję po woli czuć się tu bezpiecznie przez zaburzone zaufanie do ludzi...


Offline matus

Odp: Powitanie i pożegnanie
« Odpowiedź #46 dnia: 13 Czerwiec, 2019, 22:36 »
Najsłabsza reakcja moderacji w historii:
- wchodzenie w kompetencje innego moderatora
- szantaż/ultimatum
- wypominanie jakiegoś dziwnego "zakładu"
- jazdy ad personam
- przekręcanie nicków

Tak, jak nie przepadam za Xevresem, to uważam nacechowaną negatywnymi emocjami reakcję moderatora za karygodną.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline Villa Ella

Odp: Powitanie i pożegnanie
« Odpowiedź #47 dnia: 13 Czerwiec, 2019, 22:40 »
Ale o co chodzi? Przecież nasz bohater traktuje ludzi, jak sam życzy sobie być traktowanym...
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Powitanie i pożegnanie
« Odpowiedź #48 dnia: 13 Czerwiec, 2019, 22:44 »
Najsłabsza reakcja moderacji w historii:
- wchodzenie w kompetencje innego moderatora
- szantaż/ultimatum
- wypominanie jakiegoś dziwnego "zakładu"
- jazdy ad personam
- przekręcanie nicków

Tak, jak nie przepadam za Xevresem, to uważam nacechowaną negatywnymi emocjami reakcję moderatora za karygodną.
Masz prawo tak uważać jako osoba krtórej sprawa nie dotyczyła nawet w ułamku procenta. Ale krytykanci zawsze są. Pozdrawiam.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Xevres

Odp: Powitanie i pożegnanie
« Odpowiedź #49 dnia: 13 Czerwiec, 2019, 22:48 »
Masz prawo tak uważać jako osoba krtórej sprawa nie dotyczyła nawet w ułamku procenta. Ale krytykanci zawsze są. Pozdrawiam.

Kiedy wszystko dokładnie opisze to zrozumiecie, ze reakcja Nemo ma uzasadnienie wiec pamiętajcie, ze to nie Jego wina. Zdecydowanie wina leży po mojej stronie. Czas pokaże czy będę miał możliwość to wyjaśnić czy nie. Zrozumiem każda decyzje. Chce abyście wiedzieli ze wzburzenie Nemo jest zdecydowanie słuszne i wynika z mojej postawy spowodowanej rzeczami, które chciałem tu bardzo dokładnie opisać, pytanie czy będę mógł.
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline Dianne

Odp: Powitanie i pożegnanie
« Odpowiedź #50 dnia: 13 Czerwiec, 2019, 22:48 »
No okej, może sprawa dla ciebie uczuciowa but still. Rozdzielajmy relacje moderator vs użytkownik od jakichś osobistych uprzedzeń czy kłótni bo niedługo ludzie którzy chcą pozostać anonimowi na forum stracą do was zaufanie.
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Powitanie i pożegnanie
« Odpowiedź #51 dnia: 13 Czerwiec, 2019, 23:09 »
Sprawa wyjaśniona na PW. Proszę osoby które nie są zaangażowane w temat o nie podburzanie nastroju. Xsavers niech dokończy swoją historię.
Sprawa tyczyła mnie osobiście i wyjaśniłem z moim adwersarzem wg mnie chyba wszystko.
Sprawę uważam za zamkniętą.   
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Xevres

Odp: Powitanie i pożegnanie
« Odpowiedź #52 dnia: 13 Czerwiec, 2019, 23:15 »
Ja chce dziś tylko napisać krótki wpis, ze Nemo miał w 100% prawo do takiej reakcji i nie zrozumiecie tego ponieważ nie uczestniczyliscie w całej sytuacji. Powiem szczerze, ze Nemo ma ogromna wyrozumiałość i z czasem gdy będziemy już pod koniec mojej opowieści zrozumiecie dlaczego tak postąpił i ze Jego reakcja była słuszna. Mi zapewne pod koniec historii bardzo mocno się oberwie od znacznej części forumowiczów jednak postaram się wyjaśnić wszystkim moje motywy, emocje i powody pewnych działań i zachowań. Ale będę chciał to przedstawić w miarę chronologicznie tak aby każdy choć w małym stopniu mógł zrozumiec dlaczego miałem i mam rozdarte serce.
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec, 2019, 23:18 wysłana przez Xevres »
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline zenobia

Odp: Powitanie i pożegnanie
« Odpowiedź #53 dnia: 13 Czerwiec, 2019, 23:21 »
Ten to ma tupet , kto tu podburza nastroj ?
Jesli sprawa dotyczyła ciebie tym bardziej trzeba było to załatwic na priv .


Offline Xevres

Odp: Powitanie i pożegnanie
« Odpowiedź #54 dnia: 13 Czerwiec, 2019, 23:25 »
Ten to ma tupet , kto tu podburza nastroj ?
Jesli sprawa dotyczyła ciebie tym bardziej trzeba było to załatwic na priv .

Proszę, nie krytykujcie człowieka, który ma naprawdę dobre serce. Bardzo was o to proszę wszystkich. W całej sytuacji jestem winny tylko ja i nikt inny. Pod koniec historii, która opisuje zrozumiecie, ze Nemo niczym nie zawinił a Jego zachowanie jest adekwatne do mojego postępowania. A kiedy dowiecie się jak zareagował dziś na prv na moje wyjaśnienia to zrozumiecie, ze jest szlachetnym człowiekiem o ogromnym sercu. Także nie krytykujcie ludzi szlachetnych bo mało jest takich w naszych czasach.
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline sawaszi

Odp: Powitanie i pożegnanie
« Odpowiedź #55 dnia: 13 Czerwiec, 2019, 23:27 »
Ja chce dziś tylko napisać krótki wpis, ze Nemo miał w 100% prawo do takiej reakcji i nie zrozumiecie tego ponieważ nie uczestniczyliscie w całej sytuacji. Powiem szczerze, ze Nemo ma ogromna wyrozumiałość i z czasem gdy będziemy już pod koniec mojej opowieści zrozumiecie dlaczego tak postąpił i ze Jego reakcja była słuszna. Mi zapewne pod koniec historii bardzo mocno się oberwie od znacznej części forumowiczów jednak postaram się wyjaśnić wszystkim moje motywy, emocje i powody pewnych działań i zachowań. Ale będę chciał to przedstawić w miarę chronologicznie tak aby każdy choć w małym stopniu mógł zrozumiec dlaczego miałem i mam rozdarte serce.

Twoją decyzje popieram z całego serca swego - pisz wszystko co Ci leży na wątrobie i nie tylko .
A cha - to forum jest dyskusyjne z samej nazwy i powinno byś demokratyczne (bez cenzury) .
Takie jest moje zdanie .
Nemo: Poprawiłem format.
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec, 2019, 00:09 wysłana przez Nemo »


Offline Matylda

Odp: Powitanie i pożegnanie
« Odpowiedź #56 dnia: 13 Czerwiec, 2019, 23:45 »
Się rozpłakałam że wzruszenia. Pomyśleć że przez karierowicza,burżuja i kapitaliste Xawera przestałam się udzielać na forum a moderatorzy uznali że to moje poglądy są nie życiowe.....


Offline zenobia

Odp: Powitanie i pożegnanie
« Odpowiedź #57 dnia: 13 Czerwiec, 2019, 23:57 »
Ksevres, madry człowiek wysłuchuje do konca , nie robi rabanu wpól zdania .
Spokojnej nocy wszystkim


Offline Matylda

Odp: Powitanie i pożegnanie
« Odpowiedź #58 dnia: 14 Czerwiec, 2019, 00:02 »
Ksevres, madry człowiek wysłuchuje do konca , nie robi rabanu wpól zdania .
Spokojnej nocy wszystkim

Mądry to on będzie za 20-30 lat, narazie jest dobrze wyszkolony niestety pozbawiony empatii i nie znający życia.


Offline sawaszi

Odp: Powitanie i pożegnanie
« Odpowiedź #59 dnia: 14 Czerwiec, 2019, 00:05 »
Się rozpłakałam że wzruszenia. Pomyśleć że przez karierowicza,burżuja i kapitaliste Xawera przestałam się udzielać na forum a moderatorzy uznali że to moje poglądy są nie życiowe.....

Matyldo - nie przejmuj się oceną innych po wpisach Twych .
Ważne jest to jaką osobą jesteś w realnym życiu Twym i jak traktują Cię sąsiedzi oraz Twoja rodzina .
Człowiek jest istotą społeczną .