Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pełne zeznanie Geoffrey'a Jackson'a przed Komisją Królewską po polsku  (Przeczytany 7801 razy)

Offline Sylas

Witajcie,

pod poniższym linkiem znajdziecie całe 3 godzinne zeznanie Geoffreya Jacksona z polskimi napisami. Dodatkowo w opisie filmu można pobrać cały skrypt zeznania po polsku.

https://www.youtube.com/watch?v=qeod8uAgthg



« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2019, 00:22 wysłana przez Sylas »


Offline Estera

Witajcie,
pod poniższym linkiem znajdziecie całe 3 godzinne zeznanie Geoffreya Jacksona z polskimi napisami. Dodatkowo w opisie filmu można pobrać cały skrypt zeznania po polsku.
https://www.youtube.com/watch?v=qeod8uAgthg
   Teraz, za każdym razem jak go widzę to uśmiecham się.
   Bo dzięki niemu wpadła mi do układanki ostatnia jej część.
   Dzięki której wybudziłam się z doktryny strażnicy choć to oznaczało niezły szok.
   Witaj Sylas.
   Zrobiłeś dobry wstęp.
   Pozdrawiam.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Storczyk

Dobry pomysl  ,ten czlowiek siebie i nas, organizacje po całej lini skompromitował .
Fajny awatar,mój ulubiony aktor ☺


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Witajcie,

pod poniższym linkiem znajdziecie całe 3 godzinne zeznanie Geoffreya Jacksona z polskimi napisami. Dodatkowo w opisie filmu można pobrać cały skrypt zeznania po polsku.

https://www.youtube.com/watch?v=qeod8uAgthg

WITAJ SYLASIE, aleś wyskoczył.  ;)

Za film dziękuję, a tak coś o sobie, słowem wstępu :)


Offline Sylas

WITAJ SYLASIE, aleś wyskoczył.  ;)

Za film dziękuję, a tak coś o sobie, słowem wstępu :)

O mnie: jestem uwikłany jak wielu z Was w tę religię. Temat pedofilii i toksycznego podejscia do tego tematu w orgu jest to coś co trzeba ujawnić, rozgłośnić, osrzec ludzi postronnych oraz pomoc otworzyć umysły zabetonowanym, że org nie jest tak krystaliczny. To tłumaczenie jest w pewnym sensie preludium...


Offline Trinity

witaj Sylasie
ja również cię witam serdecznie
akurat w zeszłą sobote miałam sparing z ojcem o to
dzięki żeś ten film zpodał


Offline Alicja_W

Tego było potrzeba.
Spotkałam się ze (wschodniojęzycznym  ;) ) zarzutem, że fragmentaryczne relacje z przesłuchania GJ to wyrwane z kontekstu wypowiedzi, całkiem możliwe, że zmanipulowane.
Całość przesłuchania szanownego członka CK rozwiewa takie wątpliwości.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Tego było potrzeba.
Spotkałam się ze (wschodniojęzycznym  ;) ) zarzutem, że fragmentaryczne relacje z przesłuchania GJ to wyrwane z kontekstu wypowiedzi, całkiem możliwe, że zmanipulowane.
Całość przesłuchania szanownego członka CK rozwiewa takie wątpliwości.
zaznaczenie dodałem.

Zaznaczenie jest mym komentarzem :)


Offline Cytryna

Człowieku !! Jestes super gość .Na to właśnie czekałam  ;D ;D ;D Dziękuję


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Witajcie,

pod poniższym linkiem znajdziecie całe 3 godzinne zeznanie Geoffreya Jacksona z polskimi napisami. Dodatkowo w opisie filmu można pobrać cały skrypt zeznania po polsku.

https://www.youtube.com/watch?v=qeod8uAgthg

Znakomita robota!
Śmiało można wysyłać linki do takiego filmu bo nie ma tam niepotrzebnych wstawek, lub komentarzy które płoszą SJ.
Czekam z niecierpliwością na więcej materiałów.
Czekaliśmy na kogoś takiego :)
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Znakomita robota!
Śmiało można wysyłać linki do takiego filmu bo nie ma tam niepotrzebnych wstawek, lub komentarzy które płoszą SJ.

Jedyne co może spłoszyć ŚJ teraz, to opis tego filmu, dlatego zmodyfikowałbym go na coś bardziej neutralnego.

Teraz jest: Zeznania jednego z „papieży” Świadków Jehowy - Geoffreya Jacksona (członka Ciała Kierowniczego) przed Komisją Królewską w Australii.

Zmieniłbym np. na: Zeznanie członka Ciała Kierowniczego Świadków Jehowy - Geoffreya Jacksona przed Komisją Królewską w Australii.


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Jedyne co może spłoszyć ŚJ teraz, to opis tego filmu, dlatego zmodyfikowałbym go na coś bardziej neutralnego.

Teraz jest: Zeznania jednego z „papieży” Świadków Jehowy - Geoffreya Jacksona (członka Ciała Kierowniczego) przed Komisją Królewską w Australii.

Zmieniłbym np. na: Zeznanie członka Ciała Kierowniczego Świadków Jehowy - Geoffreya Jacksona przed Komisją Królewską w Australii.

Masz rację, nie zauważyłem tego opisu.
Super by było jakby zostało to zmienione.
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline abece

Witaj Sylasie.
Film w całości niech pomaga szczerym, dobrym ludziom zmierzyć się z prawdą.
Dzięki.


Offline Sylas

Jedyne co może spłoszyć ŚJ teraz, to opis tego filmu, dlatego zmodyfikowałbym go na coś bardziej neutralnego.

Teraz jest: Zeznania jednego z „papieży” Świadków Jehowy - Geoffreya Jacksona (członka Ciała Kierowniczego) przed Komisją Królewską w Australii.

Zmieniłbym np. na: Zeznanie członka Ciała Kierowniczego Świadków Jehowy - Geoffreya Jacksona przed Komisją Królewską w Australii.

Dziękuję za uwagę. Używając określenia "papieży" chciałem dać również informację dla ludzi, którzy nie do końca są zaznajomieni ze strukturą władzy wśród Świadków Jehowy. Dla ludzi postronnych użycie sformułowania członek ciała kierowniczego niewiele może powiedzieć, a tak używając określenie bardziej znajome ukazuję rangę zeznającego Geoffreya Jacksona.


Offline wybraniecGwiazd

Cześć Sylas,
Szacun za wątek i materiały👍Naprawdę dobra robota chłopie!
Pozdrawiam
Życie jest zbyt krótkie, by pić niedobre wino, nie jeść lodów i marnować czas na ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży.