Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kongresy ... MIĘDZYNARODOWE 2019r. ... delegaci za wszystko płacą :(:(:(  (Przeczytany 13798 razy)

WIDZĘ MROKI

  • Gość
Banda ..........., to jak w SHREKU, nie pamiętam w której to części: " teraz klaszczemy" , "teraz siadamy", teraz "śmiejemy się", dobrze że nas przybywa.

Ohydna korporacja się kończy, jedno zadanie od którego nie mamy urlopu, to rozsiewać informacje o sekcie, wszędzie gdzie tylko się da.

Tu na forum o.k. jednakże nie ma to takiej mocy sprawczej jak kontakt twarzą w twarz, w Czwartek jestem w sklepie motoryzacyjnym, przy okazji rozmowy o uczciwości usługodawców, zagadnąłem o uczciwości wyznań, kierując uwagę na sektę świadków jehowy, zapytałem wprost, czy ma z nimi kontakt, odpowiedziała że tak, chodzą do jej rodziny i przynoszą jak ona określiła "swoje gazetki", zapytałem więc, czy wie o pedofilii skrywanej przez świadków jehowy pedofilii, WYRAZIŁA SWE OGROMNE ZDZIWIENIE,  a o inwestycjach, różnych inwestycjach włącznie z Bankami Krwi, zakłady zbrojeniowe, zakłady tytoniowe, jeszcze bardziej zdziwiona, więc dałem jej pięć ulotek o ochronie rodziny, z zaznaczeniem że wszystko jest do sprawdzenia i niech poda swym bliskim te cztery które nadbywą.
Jeżeli przyjdą do niej kolejny raz świadkowie, niech zrobi co stosowne, niech po sprawdzeniu, wypyta o sensacje z pedofilią na czele.

Inna sytuacja, jestem w AUCHAN, kobieta z córką przeglądają na dziale książek, "Zbiór opowieści Biblijnych", zagadnąłem czy interesuje ich ta tematyka, pani grzecznie, dzieciom należy kształtować osobowość w oparciu o autorytety, Biblia takim jest, poszedłem więc dalej, czy zachodzą do niej świadkowie jehowy, odpowiedziała że tak, ale nie żeby systematycznie, jak powiedziała: "jej osobiście nie podoba się to ich ciągłe nachodzenie".

Pokazałem jej ulotkę o rodzinie, powiedziałem co tak naprawdę kryje się za tymi uśmiechami nierzadko sztucznymi, między innymi pedofilia, aż ją cofnęło, jak to pedofilia.
Tu jest wiele informacji, wszystko do sprawdzenia.

Powiedziała że chętnie przyjmie i się zapozna z treścią, jeżeli mogę to prosi o kilka sztuk dla swych serdecznych znajomych.

Inna sytuacja, tu akurat szedłem do pastora Kościoła Ewangelickiego, nie było szefa, ale była kucharka, gosposia, jak zwał tak zwał, po kilku minutach rozmowy, i wskazaniu że Kościół Katolicki chociaż przeprosił, a u świadków jehowy, problemu nie ma, i kaznodzieje telewizyjni w telewizji internetowej Brud casting kłamią, że to wymysł odstępców, dopiero Komisja Królewska Australii pokazała jaki jest faktyczny stan rzeczy.

Również zostawiłem pięć sztuk.

Chodzi o WYWOŁANIE REAKCJI ŁAŃCUCHOWEJ, to społeczeństwo będzie najlepszym sędzią w tej sprawie.

Jednak żeby się tak stało, niezbędna jest wiedza o oszukańczych praktykach tej sekty i PRAWDZIWYM CELU, czyli wyciąganie pieniędzy, i wspieranie masonerii w obaleniu Kościoła Katolickiego jak i Protestanckiego.

Nemo: Edycja
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec, 2019, 16:49 wysłana przez Nemo »


Offline Cytryna

Widzę Mroki -Wielki szacunek dla Ciebie wiesz ?  :)  Dobro z serca wypływa.Widać ,że zależy Ci na ludziach i nie śpisz ,tylko działasz ! Jak ogarnę się już z tym swoim odejściem oficjalnym ,to się do Ciebie zwrócę o pomoc w kupieniu tych ulotek.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Widzę Mroki -Wielki szacunek dla Ciebie wiesz ?  :)  Dobro z serca wypływa.Widać ,że zależy Ci na ludziach i nie śpisz ,tylko działasz ! Jak ogarnę się już z tym swoim odejściem oficjalnym ,to się do Ciebie zwrócę o pomoc w kupieniu tych ulotek.

Dzięki, z tym szacunkiem nie przesadzaj, robię to co  W MOIM ODCZUCIU, do mnie należy, oficjalnie jestem w sekcie, i żadnych listów na ręce "szacownego" grona pastuchów składał nie będę.

Natomiast z partyzanta swoją robotę robię, na ile potrafię.

Co do ulotek, to pomaga mi w tym NNN, u niego zamawiam.



Offline UWAGA AWARIA

 8-) BRAWO! 8-)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Spotkałem dzisiaj jedną z sióstr, która wykonywała kursy do Warszawy na te komediowe szkolenia. Podczas rozmowy zapytałem czy to prawda, że uczyli ją jak witać delegatów. I okazało się, że tak. Siostra podkreśliła jak ważne to jest, bo delegaci przyjeżdżają z całego świata. Poza tym ma problem bo musi wystąpić w stroju ludowym? Musi kupić korale....taka staro polska tradycja w moim regionie. Poza tym dowiedziałem się, ze musi poznać topografie lotniska, nie krzyczeć bomba i nie wymawiać tego słowa na lotnisku, pilnować delegatowi torby :D, no dobra walizki, bo to niebezpieczne itp. Na moje pytanie czy warto było targać ludzi po kilkaset km po to, aby takiego instruktarzu udzielić popatrzyła na mnie ze zdziwieniem.

Ps rozważała kupić kompletny stój ludowy ale jest za drogi, a więc biała bluzka, spódnica i korale.
Bracia dostali instrukcje, aby koszula w spodniach była, a nie na wierzchu spodni. To bardzo ważne przy witaniu delegatów!!!
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec, 2019, 21:44 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Trinity

Gandalfie jak lubisz tą sis to jej powiedz że można stój ludowy wypożyczyć
np. z teatru, lub z specjalnych wypożyczalni. czasem przy szkołach
są takie organizacje które się tym zajmują.
można też uszyć, ale wtedy trzeba by jej powiedzieć że to stawianie królestwa na 1 miejscu.

a czy mają tańczyć jak w Brazylii? pytałeś?



Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
No nie, tańczyć nie mają, ale machać i się uśmiechać. I tak poddałem w wątpliwość sens tych szkoleń. Były z tego co zrozumiałem 4 szkolenia. Ona ma dyżur na Okęciu. Delegaci mają przyjechać na 3 dni przed zgromadzeniem i zostać tydzień po, bo zgromadzenie połączone jest ze zwiedzaniem i integracją środowiskową.

Koszt hotelu to jakieś 150 zł za dobę, do tego dochodzi 50 zł za parking. Hotel oddalony o jakieś 20 km od zgromadzenia.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec, 2019, 22:20 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Trinity

kochani ludkowie kto potrafi z filmu o kongresach u naszego szanownego Cedarsa
wyłuskać tą pieśń "na ziem raj nasz Bóg obiecał" tej z Miami? ze sztucznymi palmami.
najlepiej na jakiejś neutralnej platformie? (nie na koncie odstępczucha)
strasznie chciałabym ją podesłać mamie ☺
a może to jest fake?


Offline Reskator

Spotkałem dzisiaj jedną z sióstr, która wykonywała kursy do Warszawy na te komediowe szkolenia. Podczas rozmowy zapytałem czy to prawda, że uczyli ją jak witać delegatów. I okazało się, że tak. Siostra podkreśliła jak ważne to jest, bo delegaci przyjeżdżają z całego świata. Poza tym ma problem bo musi wystąpić w stroju ludowym? Musi kupić korale....taka staro polska tradycja w moim regionie. Poza tym dowiedziałem się, ze musi poznać topografie lotniska, nie krzyczeć bomba i nie wymawiać tego słowa na lotnisku, pilnować delegatowi torby :D, no dobra walizki, bo to niebezpieczne itp. Na moje pytanie czy warto było targać ludzi po kilkaset km po to, aby takiego instruktarzu udzielić popatrzyła na mnie ze zdziwieniem.

Ps rozważała kupić kompletny stój ludowy ale jest za drogi, a więc biała bluzka, spódnica i korale.
Bracia dostali instrukcje, aby koszula w spodniach była, a nie na wierzchu spodni. To bardzo ważne przy witaniu delegatów!!!
Jest przysłowie "gość w dom Bóg w dom."
Choć nie popieram sj.
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec, 2019, 20:03 wysłana przez Reskator »


Offline Matylda

Mam prośbę do wtajemniczonych. Kiedy jest kongres w Szczecinie?A kiedy w Mostach,dla niedobitków?Bo zakładam że w Mostach też jest.
Można prosić :) :)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Ktoś będzie na zgromadzeniu w Warszawie z forumowiczów?
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline X

Mam prośbę do wtajemniczonych. Kiedy jest kongres w Szczecinie?A kiedy w Mostach,dla niedobitków?Bo zakładam że w Mostach też jest.
Można prosić :) :)

W Szczecinie, jak i w całej Polsce kongres jest od 9 do 11 sierpnia.
W Mostach tydzień później.


Offline Matylda

Odp: Kongresy ... MIĘDZYNARODOWE 2019r. ... delegaci za wszystko płacą :(:(:(
« Odpowiedź #87 dnia: 01 Sierpień, 2019, 18:20 »
W Szczecinie, jak i w całej Polsce kongres jest od 9 do 11 sierpnia.
W Mostach tydzień później.


Dzięki :)


Offline Reskator

Odp: Kongresy ... MIĘDZYNARODOWE 2019r. ... delegaci za wszystko płacą :(:(:(
« Odpowiedź #88 dnia: 01 Sierpień, 2019, 21:43 »

A w Szczecinie zapewne w spiekocie na Arkoni-wolę Mosty komfort chociaż smuga cienia
Nie będę tu ani tu-korporacja jawnie mówi że jest korporacją



Offline Matylda

Odp: Kongresy ... MIĘDZYNARODOWE 2019r. ... delegaci za wszystko płacą :(:(:(
« Odpowiedź #89 dnia: 01 Sierpień, 2019, 22:28 »
To Ty już chyba dawno z obiegu wypadłeś. W Szczecinie na AZOTY ARENIE jest kongres od paru już lat. Co Ty chciałeś żeby siostrom sie makijachy porozjeżdżały i balejagi z kudłów spłynęły?
Ja się też boże broń,nie wybieram. Mnie tylko chodziło kiedy w Mostach jest bo moi z przyczyn rodzinnych muszą na dwie tury i ciekawa byłam kiedy ta druga tura.