Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Permamentna depresja i myśli samobójcze  (Przeczytany 38960 razy)

Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #270 dnia: 14 Grudzień, 2019, 11:46 »
(mtg): może jestem staroświecki i patrzę na niewiastę jak powyżej pisałem, lecz uważam każda kobieta potrzebuje mocnego wsparcia ramienia męskiego, natomiast wspólny ''garnuszek'' również  jest istotny.
Wszystko zależy od wspólnych dążeń i stabilności pomiędzy dwojgiem osób.
Można obecnie zauważyć a nawet stwierdzić jest pewien trend pośród słabej płci, które mocno akceptują swoje nastawienie w społeczeństwie, uważając rolę mężczyzny za zbyteczną. Myślę że, taki wizerunek kobiety jest związany z potocznym wychowaniem i zaszczepianiu nowych wartości, które przedtem były tabu dla kobiety.
Jednak jakby nie patrzyć większość niewiast mimo wszystko jest czy stara się ulegać brzydkiej płci- to szeroki temat, który analizujemy i wszystko zależy od ''punktu siedzenia'' w dyskusji.
Jenak spłycając temat, że kobieta jest taka czy owaka to problem w działaniu niemocy męskiej, który nie potrafi powiem delikatnie wychować swojej partnerki czy na odwrót partnera lub inaczej powiedzieć brak porozumienia w danym zagadnieniu
Wiadomo jest, że kobieta jest emocjonalna, taka jej struktura, natomiast mężczyzna spostrzega i kieruje się innymi wartościami i kryteriami.
Pieniądz, władza ... itp. sprawia dla kobiety ogromny potencjał niezależności w niektórych wypadkach to istny niewypał.   


Offline Storczyk

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #271 dnia: 14 Grudzień, 2019, 11:58 »
Wiadomo, ze chca kasy, bo zawsze to facet byl opiekunem rodziny, mysliwym on  polowal na zwierzynę, aby dzieciaki byly zaopiekowane,.Kobieta była od garów i wychowywania potomstwa. Prawda, jest taka, jesli dziewczyna zakocha sie w chlopaku o pensji sredniej krajowej, bo nadaja na tych samych falach, jest chemia, żadna nie patrzy na portfel (o przepraszam chyba, ze wyrachowana cwana bladz, ale to inny temat ;D)  . Beda żyć szczęśliwie.
Znam przykłady zwlasnego podwórka.
Dorabiali sie od łyżki i do grobowej deski
Bylo bogactwo i walili sie w rogi.
Znam maly i biedny   i siedziała z nim kobieta o wygladzie modelki.Bo? Najpierw ojciec ja upodlil,  później mąż  wbił w ziemie i zeszmacił.

Oj by opowiadać..

Kobieta chce pewnego siebie Mądrego fajnego  faceta .Oczywiata sprawa, ze musi pracować .
« Ostatnia zmiana: 14 Grudzień, 2019, 12:06 wysłana przez Storczyk »


Offline Salome

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #272 dnia: 14 Grudzień, 2019, 16:39 »
"wszystkie baby są głupie, a wszyscy faceci piją".....

stereotypy to wielkie skróty i uproszczenia w myśleniu.

Ale w końcu przywódcy Świadków Jehowy to mistrzowie, jeśli chodzi o zaszczepianie postrzegania świata w kategoriach czarno-białych.

Czas z takiego myślenia wyskoczyć. Życie będzie przyjemniejsze.

"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline erich

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #273 dnia: 14 Grudzień, 2019, 17:00 »
"wszystkie baby są głupie, a wszyscy faceci piją".....

stereotypy to wielkie skróty i uproszczenia w myśleniu.

Ale w końcu przywódcy Świadków Jehowy to mistrzowie, jeśli chodzi o zaszczepianie postrzegania świata w kategoriach czarno-białych.

Czas z takiego myślenia wyskoczyć. Życie będzie przyjemniejsze.
Co racja, to racja, to generalizowanie. Tylko im bliżej nam do zachodu, to tych "głupich bab" coraz więcej. Nie wiem, może i coraz więcej "facetów pije"  ;D


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #274 dnia: 14 Grudzień, 2019, 17:06 »

   A może tak odwrócimy role i zapytamy...a jakich partnerek, kobiet na życie oczekują mężczyźni? Jak powinny wyglądać, jakie mieć cechy i czym się charakteryzować, albo jakie być nie powinny?  :o :D

PS. Co do założyciela wątku i portali randkowych, to Ty nie wiesz, że tam są same biznesmenki, prezeski, modelki i gwiazdy?
Czasem może się okazać, że ma coś między nogami, czego nie szukasz.  ;D

Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline stinkfist34

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #275 dnia: 14 Grudzień, 2019, 21:34 »
   A może tak odwrócimy role i zapytamy...a jakich partnerek, kobiet na życie oczekują mężczyźni? Jak powinny wyglądać, jakie mieć cechy i czym się charakteryzować, albo jakie być nie powinny?  :o :D

PS. Co do założyciela wątku i portali randkowych, to Ty nie wiesz, że tam są same biznesmenki, prezeski, modelki i gwiazdy?
Czasem może się okazać, że ma coś między nogami, czego nie szukasz.  ;D
Na portalach randkowych wiele kobiet chce się pokazać i poudawać. Ale z moich doświadczeń wynika, że jest tam sporo wartościowych kobiet:D. Staram się nie robić castingów na randkach. Raczej chcę się dobrze bawić... Nie ma co się spinać po prostu nie z każdą osobą będziesz rezonować. A jakiej partnerki szuka były ŚJ?? Chyba każdy mężczyzna ma swoje oczekiwania, które są po prostu różne.


Offline Snowid

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #276 dnia: 14 Grudzień, 2019, 23:11 »
A tak wygląda rozmowa z moją matką, gdy jej mówię, że już nigdy nikogo nie znajdę, bo przegrałem życie


Offline stinkfist34

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #277 dnia: 14 Grudzień, 2019, 23:16 »


A tak wygląda rozmowa z moją matką, gdy jej mówię, że już nigdy nikogo nie znajdę, bo przegrałem życie

No to współczuję, powaga. Ach te skromne dziewczyny ze zboru...  Ja akurat dostałem dziś kolejnego kosza i co? "podłemu życiu plujmy w pysk". Jutro też będzie dzień.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka



Offline Snowid

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #278 dnia: 14 Grudzień, 2019, 23:19 »
Jednak sobie pójdę na dziwki za tydzień, 400 zl/h, raz się żyje. Przynajmniej jakiś prezent na święta sobie zrobię. Zdam na forum relację z wizyty.


Offline stinkfist34

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #279 dnia: 14 Grudzień, 2019, 23:21 »
Nie idź co będziesz po popieliniczkach grzebał

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka



Offline erich

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #280 dnia: 14 Grudzień, 2019, 23:30 »
A tak wygląda rozmowa z moją matką, gdy jej mówię, że już nigdy nikogo nie znajdę, bo przegrałem życie
To jak to Snowid z tymi sistrami skromnymi było?
Pogardziłeś nicponiu jeden?
« Ostatnia zmiana: 14 Grudzień, 2019, 23:36 wysłana przez erich »


Offline Snowid

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #281 dnia: 14 Grudzień, 2019, 23:36 »
Już pisałem, że w moim zborze towarzystwo było 60+. A do zborów obok się nie chodziło na zebrania, bo zalecenia były, by chodzić do zboru, na terenie którego się mieszka.

Miałem ze dwie dziewczyny w moim wieku w zborze, ale byłem dla nich zupełnie nieatrakcyjny. Na każde zgromadzenie stroiły się jak gwiazdy i starały się wyrwać jakichś jeleni na przerwach, zamiast omawiać budujący program duchowy. Gardzę nimi z całego serca.

Najlepsze lata życia spędziłem w samotności, teraz najchętniej wziąłbym procę i powystrzelał tych ludzi, jak Dawid Filistynów.


Offline stinkfist34

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #282 dnia: 14 Grudzień, 2019, 23:42 »
Z kobietami w zborze jest tak jak poza, a nawet gorzej, dziewczyny poza zborem też są wartościowe A z tą ich lgendarną skromnością to bym polemizował

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka



Offline erich

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #283 dnia: 14 Grudzień, 2019, 23:47 »
Daj spokój z tymi panienkami za kasę!
To nie to i za drogie  ;D
Masz konto na badoo?
To poszukaj fajnej Ukrainki


Offline Snowid

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #284 dnia: 14 Grudzień, 2019, 23:51 »
Miałem na Tinderze. Nic tam nie osiągnąłem.