Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.  (Przeczytany 34429 razy)

Offline Brat Kardyga

Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #75 dnia: 02 Kwiecień, 2019, 22:45 »
a to ma jakieś znaczenie? dla mnie żadnego. stado pijusów dzięki xxx już nie za moją kasę.
dno, szambo i 5 metrów mułu

Chodzi mi o 1 Kwietnia czyli prima aprilis ...  to ma "kolosalne znaczenie" jakby co.
A tak na poważnie to ma takie same okulary jak na Broadcastingu, myślę, że to ten sam gościu tylko, że przebrał się dla niepoznaki jak słynny porucznik Columbo  ;)


Offline agent terenowy

Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #76 dnia: 03 Kwiecień, 2019, 09:30 »
Zamiast podsumowania - cytat ze srebrnej :)

Wino to szyderca , alkohol jest
nieokiełznany ,
a kto błądzi pod wpływem trunków, nie
jest mądry .
Prz 20:1
"Wszyscy, którymi kieruje duch Boży, naprawdę są synami Bożymi" (Rz 8:14 NŚ rew.)


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #77 dnia: 03 Kwiecień, 2019, 11:06 »
Żyją  na skromnym kieszonkowym, dzieci wkładajcie do skrzynek, babcie emerytki, dobrze jak nimi są, do lodówki nie kupujcie, do skrzynek marsz! >:(
Księga Ezechiela  22:28-29  (NPD) Nowy Przekład Dynamiczny

" Na próżno jednak owi<<prorocy>> zwodzą was fałszywymi objawieniami i kłamliwymi przesłaniami mówiąc: <<Tak mówi Pan BÓG(*1)>> - chociaż ja, Pan, nic nie mówiłem.
Ich rady są bez wartości - niczym naprawianie zwalonego muru przy pomocy tynku!

Gnębią lud kłamstwem i ciągłym wyzyskiem, biedotę okradają, ubogich rabują i nawet cudzoziemców ciemiężą wbrew Prawu."  zaznaczenie dodałem. Jak hieny, węszące po sawannie, kombinują co i jak wymodelować by parobków "oskubać".

Ile to najróżniejszych danin ma zbór, co jeszcze wymyślą wyzyskiwacze?
Co najciekawsze, zgodnie z prawem i ich STATUTEM, który mało kto ze Św. J. zna.

2 Tymoteusza 3:16 Biblia w PNŚ z roku 1984

"Całe Pismo jest natchnione przez Boga i pożyteczne do nauczania, do upominania, do prostowania, do karcenia w prawości."

2 Tymoteusza 3:16 Biblia w PNŚ z roku 2013

"Całe Pismo jest natchnione przez Boga i pożyteczne do nauczania, do upominania, do prostowania, do karcenia zgodnie z prawymi normami."

Taka subtelna zmiana - "do karcenia zgodnie z prawymi normami".

Swoją drogą, ciekawe co autor miał na myśli, wprowadzając tą zmianę?

I tak działają ci oszuści, uzurpujący sobie prawo do zmiany Pisma Świętego, wprowadzając subtelne zmiany.

Chociaż wprowadzając Imię Boże JHWH, w N.T. przegięli na maksa, z drugiej strony, cóż się dziwić, skoro opierają swoje Pisma Greckie na przekładzie spirytystów.
O kim piszę?

B.F. Westcott i F. J. A. Hort to byli aktywni spirytyści, guru z Warwick tego nie napiszą.

Napisali natomiast na stronie ich Pisma Św. 1793, licząc zapewne że mało kto o ile w ogóle ktoś to sprawdzi co następuje:

" Tekst Grecki. Pod koniec XIX wieku uczeni B.F. Westcott i F. J. A. Hort porównywali istniejące rękopisy i fragmenty biblijne, by zestawić grecki tekst krytyczny, który ich zdaniem najwierniej odzwierciedlał tekst oryginału.
W połowie XX wieku Komitet Przekładu Biblii Nowego Świata posłużył się ich tekstem jako podstawą do tłumaczenia."

Wystarczy sprawdzić u prof. Google kim byli i czym się zajmowali wyżej przywołani - spirytyści.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień, 2019, 11:14 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline uncja

Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #78 dnia: 03 Kwiecień, 2019, 11:24 »
Chodzi mi o 1 Kwietnia czyli prima aprilis ...  to ma "kolosalne znaczenie" jakby co.
A tak na poważnie to ma takie same okulary jak na Broadcastingu, myślę, że to ten sam gościu tylko, że przebrał się dla niepoznaki jak słynny porucznik Columbo  ;)
Widzisz cecha żartów prima aprilisowych jest to ze się je odwołuje. A film dalej wisi na Kanale Cedarsa.


Offline mucha

Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #79 dnia: 03 Kwiecień, 2019, 16:15 »
Tak czy tak, datę publikacji wybrał niefortunną.
Chciałbym ten film wykorzystać by dać świadectwo o prawdzie wierzącej rodzinie, jednak wcześniej muszę mieć pewność, że to nie lipa. Ktoś może rozwiać wątpliwości?


Offline uncja

Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #80 dnia: 03 Kwiecień, 2019, 17:08 »
John Cedars może rozwiać watpliwosci
A poza tym brak jest powodu by sie czepiać Widac jego twarz i sygnecik. By wskazac ze cos zostało podrobione trzeba umieć wyjaśnić jak
Film jest znacznie trudniejszy do podrobienia niz zdjecie trzeba dysponować technologia. Natomiast to ze ktos nakrecił film telefonem jest czyms zupełnie zwyczajnym....John Cedars umieszcza na swoim kanale rozne rzeczy i ggdyby Morris mogł zakwestionowac film (i jeszcze dostac za to odszkodowanie) na pewno by to zrobił. Wiec poczekaj jeszcze kilka dni by nabrać pewności, a potem korzystaj.


Offline Reskator

Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #81 dnia: 03 Kwiecień, 2019, 17:17 »
Popatrzmy na to oczami nie eksa,powiem inaczej obiektywnie.
Facet kupuje 12 butelek-to znaczy raczej że ma imprezę,a nie do barku.
Widzieliście jak ktoś kupuje karton wódki-bardzo rzadko-jak tak to tylko na imprezę.

Zastanawia mnie osoba nagrywającego-akurat jest w tym miejscui czasie co Morris-przypadek?wątpię!
W Warvick mają na pewno kreta,który wiedział o jakiejś imprezie a nawet wiedział kto i kiedy i jakim samochodzikiem pojedzie po trunki,wystarczył telefonik i Morris został nagrany i załatwiony.
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień, 2019, 17:20 wysłana przez Reskator »


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #82 dnia: 03 Kwiecień, 2019, 17:23 »
Popatrzmy na to oczami nie eksa,powiem inaczej obiektywnie.
Facet kupuje 12 butelek-to znaczy raczej że ma imprezę,a nie do barku.
Widzieliście jak ktoś kupuje karton wódki-bardzo rzadko-jak tak to tylko na imprezę.

Zastanawia mnie osoba nagrywającego-akurat jest w tym miejscui czasie co Morris-przypadek?wątpię!
W Warvick mają na pewno kreta,który wiedział o jakiejś imprezie a nawet wiedział kto i kiedy i jakim samochodzikiem pojedzie po trunki,wystarczył telefonik i Morris został nagrany i załatwiony.
zaznaczenie dodałem

I to nie jednego i nie tylko w Warwick ;)


Offline uncja

Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #83 dnia: 03 Kwiecień, 2019, 17:34 »
Nie. Kupuje 12 butelek bo są przecenione, oszczędny jest. Osoba nagrywająca zjawia się tam przypadkiem. Tak to wyjaśnia Cedars - a przecież był w kontakcie z osobą, która nagrała film. (Zdarza się. Ostatnio ktoś sfotografował Tuska na poczcie w Sopocie.) Cedars nie jest głupi i weryfikuje informacje - bo gdyby były nieprawdziwe mógłby za to słono zapłacić.
Morris wie ze im blizej Warwick tym większe prawdopodobieństwo spotkania kogoś z Betel Wiec jedzie dalej, i co więcej być może dlatego w porze porannej w niedziele, bo wie ze wtedy inni SJ sa zajęci. Chowa łyski w kartonie , to nie są butelki które prześwitują przez siatkę albo brzdąkają.


Offline Zagubina

Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #84 dnia: 03 Kwiecień, 2019, 17:39 »
Rzeczywiście, temat wart aż sześciu ( do tej pory) stron.  ::)


Offline uncja

Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #85 dnia: 03 Kwiecień, 2019, 17:47 »
Tak Zagubiona. Ilość stron odzwierciedla moje zbulwersowanie. I sensowny ciag dalszy, opinie dodatkowe wyjaśnienia w tej kwestii mnie bardzo interesują.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #86 dnia: 03 Kwiecień, 2019, 18:24 »
Cóż mogę opisać jak dwóch aktywnych ŚJ zareagowało gdy pokazano im ten film.
Pierwszy (w/g relacji osoby naocznej) dostał sztywnego kija. Następnie stwierdził, że zapewne zakupy robił. Oczywiście pominął fakt braku artykułów spożywczych typu chleb, masło, mięso itp.
Druga osoba z zainteresowaniem oglądała film do puki nie zobaczyła twarzy kupującego. Zorientowawszy się, że to członek CK wyszła z mieszkania praktycznie bez słowa.
hehehe :)
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Reskator

Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #87 dnia: 03 Kwiecień, 2019, 18:32 »
Teraz będzie w warowni Warwick dochodzenie,przesłuchania oni nie odpuszczą -za gruba ryba złapała się na haka eksów.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #88 dnia: 03 Kwiecień, 2019, 18:59 »
 :) Myślę (mam nadzieję), że wszelkie wątpliwości i domysły zostaną przed nami rozwiane i ujawnione w wątku "Z cyklu: DYLEMATY WARWICKO-NADARZYŃSKIE" , za co trzymam kciuki.  ;)


Offline ihtis

Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #89 dnia: 03 Kwiecień, 2019, 19:24 »
 Teoretycznie nie ma problemu. Mógł kupować za swoje pieniądze. Ale wtedy pytanie jest po co jednej osobie na prywatny użytek tyle alkoholu za jednym razem. A może kupował na jakieś większe spotkanie dla reszty ciała kierowniczego. Wtedy prawdopodobnie kupował za kasę z organizacji. Tak czy siak to pokazuje że to są zwykli ludzie, którzy lubią się napić. Ilość alkoholu świadczyć jednak może o tym że to cynicy, którzy nagrywają filmy i piszą artykuły  a żyją innym życiem. Co myślicie o tym?
 I ten prochowiec i samochód zrobił na mnie wrażenie. Chyba że specjalnie jeździ takim autem nijakim żeby nie rzucać się w oczy.
Ps.  Czy jak ciało kierownicze chce zrobić se imprezę, to czy  nie mogą wysłać drugich owiec po alkohol dyskretnie — dziwne?