Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pamiątka 2019 - Obecność ?  (Przeczytany 26711 razy)

Offline Sebastian

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #165 dnia: 09 Marzec, 2019, 05:15 »
19 KWIETNIA 2019
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline HARNAŚ

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #166 dnia: 09 Marzec, 2019, 07:18 »
Ostatnio na Pamiątce byłem w 2014 i nie zamierzam tego zmieniać. Prawdę mówiąc   od zawsze mało rozumiałem co się wokół mnie dzieje.
Jako dziecko bardziej interesowało mnie kto ze znajomych się ewentualnie pojawi . Jako nastolatek czy będzie siostra spozywająca. ? Jako młody chłopak , jakie przyjdą dziewczyny i jak ubrane ? Jako usługujący , aby się nie pomylić przy podawaniu emblematów i dobrze policzyć swój sektor . Jako wykluczony , czy podadzą mi talerzyk?  :'(


Offline Sebastian

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #167 dnia: 09 Marzec, 2019, 07:29 »
ja od kilkunastu lat nie uczestniczę w tych "ufologicznych" zabawach (polegających na podawaniu sobie z rąk do rąk latającego talerzyka) i także nie zamierzam tego zmieniać
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline HARNAŚ

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #168 dnia: 09 Marzec, 2019, 07:57 »
Mam też miłe wspomnienie związane z Pamiątką . Otóż któregoś roku byłem wyznaczony do witania przybyłych z jeszcze jednym jeszcze bardziej reprezentacyjnym   , o co nie trudno   :) bratem . Akurat uroczystość wypadała w niezwykle paskudny dzień . Wiatr , przelotne opady śniegu z deszczem , temperatura odczuwalna ZERO. Każdy chciał jak najszybciej dostać się do środka , strzepnąć śnieg ,poprawić fryzurę , przejrzeć się w lustrze i co ważne przestać trząść się z zimna . Niestety musieli sforsować jeszcze dwóch porządkowych , idiotycznie uśmiechających się i wyciągających  ręce do każdego w geście powitania .
 W pewnym momencie mój '" wspólnik "" , nad wyraz opanowany w życiu codziennym człowiek, walczący o przywileje odzywa się do mnie w ten uroczysty dzień  z pytaniem :
- Harnaś a wiesz czemu dziewczynom jest bardziej zimno w takie dni ?
- No nie wiem - szczerze odpowiadam.
- Bo mają , rozdarte futerka.
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec, 2019, 08:01 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #169 dnia: 09 Marzec, 2019, 15:01 »
Kiedy jest pamiątka w tym roku?

Odpowiem za tekstem z X muzy, gdzie kolega kolegi pyta o osobę trzecią: 'jak myślisz, ile może mieć lat?'. 'Ile chce'.

Ostatnio na Pamiątce byłem w 2014 i nie zamierzam tego zmieniać. Prawdę mówiąc   od zawsze mało rozumiałem co się wokół mnie dzieje.
Jako dziecko bardziej interesowało mnie kto ze znajomych się ewentualnie pojawi . Jako nastolatek czy będzie siostra spozywająca. ? Jako młody chłopak , jakie przyjdą dziewczyny i jak ubrane ? Jako usługujący , aby się nie pomylić przy podawaniu emblematów i dobrze policzyć swój sektor . Jako wykluczony , czy podadzą mi talerzyk?  :'(

Mój starszy brat tak mawiał. A martwisz się czy szklankę wody na 'końcówce' podadzą? Wtedy się pić nie chce 8-)


Offline HARNAŚ

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #170 dnia: 09 Marzec, 2019, 17:11 »
To niemożliwe żebyś miał jeszcze starszego brata  ;D


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #171 dnia: 09 Marzec, 2019, 17:15 »
 :) Chodzi o starszego brata czy brata starszego?  ;)


Offline Krystian

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #172 dnia: 10 Marzec, 2019, 01:28 »
obawiam się że co pokolenie co nowa biblia to inne zrozumienie,,, toi  zaraz mięso na,,, talerzu się pojawi..np stek z cebulką ;D ;D
a wino okaże się za słabe,i będzie jakiś napój 40% ;)

ee szkoda gadać
pozostanie pytanie czy z sosem czosnkowym czy meksykańskim?
Dał Ci przedmówca werset biblijny, a Ty go olewasz i się śmiejesz bezczelnie.
Szkoda mi słów.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline Gremczak

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #173 dnia: 10 Marzec, 2019, 01:45 »
Dał Ci przedmówca werset biblijny, a Ty go olewasz i się śmiejesz bezczelnie.
Szkoda mi słów.
No i co ze dał jakieś wersety.Ludzie różne dziwne rzeczy piszą.


Offline Krystian

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #174 dnia: 10 Marzec, 2019, 04:38 »
No i co ze dał jakieś wersety.Ludzie różne dziwne rzeczy piszą.

Twoja sprawa.

Jedzą dwie świnie. Jedna się wyrzygała.
Druga odpowiada nie rzygaj tyle, bo nie zjemy :)
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline Adam_73

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #175 dnia: 10 Marzec, 2019, 18:51 »
19 KWIETNIA 2019

a ja w 2001 i tez myslalem o tym jak dziewczyny przyjda ubrane :-)
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


Offline klenczon

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #176 dnia: 12 Marzec, 2019, 16:53 »
Nie mogę uwierzyć że tak można dopasować  ;D ;D ;D
B/N/Ś Łukasza 22,17 Potem wziął kielich, złożył podziękowania i rzekł: „Weźcie go i podawajcie jeden drugiemu"

Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.
Mark Twain


Offline Ruda woda

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #177 dnia: 12 Marzec, 2019, 17:21 »
Nie mogę uwierzyć że tak można dopasować  ;D ;D ;D
B/N/Ś Łukasza 22,17 Potem wziął kielich, złożył podziękowania i rzekł: „Weźcie go i podawajcie jeden drugiemu"
o żesz serio? muszę zaopatrzyć się w ten przekład, choć dotychczas nie odczuwałam takiej potrzeby, to widzę, że mnóstwo tam kwiatków o różnych kolorach i zapachach
"Nigdy nie próbuj upodobnić kogoś do siebie. Ty wiesz - i Bóg wie to również - że jeden taki egzemplarz jak ty zupełnie wystarczy"  Ralph Waldo Emerson


Offline klenczon

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #178 dnia: 12 Marzec, 2019, 18:52 »
o żesz serio? muszę zaopatrzyć się w ten przekład, choć dotychczas nie odczuwałam takiej potrzeby, to widzę, że mnóstwo tam kwiatków o różnych kolorach i zapachach

Na końcu Biblii zakładka DODATEK  A
Oprócz tej formy pisarze wczesnochrześcijańscy sugerowali wymowę Iae, Iabé czy Iaoué.
Nie ma jednak podstaw, żeby w tej kwestii być dogmatycznym. Po prostu nie wiemy, jak starożytni słudzy Boga wymawiali Jego imię po hebrajsku :-[
Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.
Mark Twain


Offline matowa

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #179 dnia: 13 Marzec, 2019, 09:42 »
Coooooooooooooooooooooooooooooooooo? A to ŚJ nie wierzą, że apostołowie spożywali? Nie wierzę! Ktoś mądrzejszy może się odnieść do tego? Jak to jest tłumaczone z oryginału?
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.