Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pobito najnowszy rekord hipokryzji w straznicy do studium z maja !!!  (Przeczytany 12501 razy)

Offline Xevres

Odp: Pobito najnowszy rekord hipokryzji w straznicy do studium z maja !!!
« Odpowiedź #75 dnia: 03 Luty, 2019, 12:14 »

Zrobię to, spokojnie, nie denerwuj się....;)
Jakim starszym ? Chyba mnie z kimś pomyliłeś, "kreacjonisto" ;) ;) ;)
W czym ja kłamię, baranku ? ;) ;) ;) O mnie sie nie martw, martw się o siebie, przestępco !

Widać Twoja znajomość prawa. Żyjemy w kraju gdzie przestępca nazwać można osobę której udowodniono przestępstwo. Mi jeszcze tego nie udowodniono.

Czekam aż to zrobisz.

Klamales ze jestem katolikiem i ze wierze w trójce.

wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline Xevres

Odp: Pobito najnowszy rekord hipokryzji w straznicy do studium z maja !!!
« Odpowiedź #76 dnia: 03 Luty, 2019, 12:20 »
Popełniłeś przestępstwo mówiąc, ze znasz pedofilów u ŚJ ale nikomu tego nie zgłosiłeś a zgodnie z art 240 kodeksu karnego masz taki obowiązek prawny ;)
Cytuję ów artykuł :
"§ 1. Kto, mając wiarygodną wiadomość o karalnym przygotowaniu albo usiłowaniu lub dokonaniu czynu zabronionego określonego w art. 118 ludobójstwo, art. 118a udział w masowym zamachu, art 120–124, art. 127 zamach stanu, art. 128 zamach na organ konstytucyjny RP, art. 130 szpiegostwo, art. 134 zamach na życie Prezydenta RP, art. 140 zamach na jednostkę sił zbrojnych RP, obiekt albo urządzenie o znaczeniu obronnym, art. 148 zabójstwo, art. 156 spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, art. 163 sprowadzenie katastrofy, art. 166 piractwo, art. 189 pozbawienie człowieka wolności, art. 197 zgwałcenie lub wymuszenie do poddania się innej czynności seksualnej § 3 lub 4, art. 198 seksualne wykorzystanie bezradności lub niepoczytalności innej osoby, art. 200 obcowanie płciowe z osobą małoletnią lub doprowadzenie jej do poddania się czynnościom seksualnym, art. 252 wzięcie lub przetrzymywanie zakładnika lub przestępstwa o charakterze terrorystycznym, nie zawiadamia niezwłocznie organu powołanego do ścigania przestępstw,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Jesteś sędzia? Bo w Polsce mamy obowiązujące prawo i przestępca można nazwać osobe skazana prawomocnym wyrokiem a nie opinia obłąkanego chorego psychicznie człowieka
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline abece

Odp: Pobito najnowszy rekord hipokryzji w straznicy do studium z maja !!!
« Odpowiedź #77 dnia: 03 Luty, 2019, 12:22 »
Widać Twoja znajomość prawa. Żyjemy w kraju gdzie przestępca nazwać można osobę której udowodniono przestępstwo. Mi jeszcze tego nie udowodniono.

Czekam aż to zrobisz.

Klamales ze jestem katolikiem i ze wierze w trójce.
Xdevres.
Osoba z którą piszesz, to osoba, która od długiego czasu  miala już wiele nickow, loguje się z różnych kont i za łamanie Regulaminu jest zbanowany, ponieważ loguje się na to Forum  by zasmiecac wątki, obrażać tu ludzi, ich poglady itd.

Widzisz zresztą jak marnie wygląda dyskusja z tym człowiekiem.
Jest zalecenie Administracji, by nie podejmować z tym człowiekiem dyskusji, chyba nawet było to ustalane z Forumowiczami, jak pamiętam?

Moze o tym nie wiedziałeś, to dla Ciebie info.
« Ostatnia zmiana: 03 Luty, 2019, 12:26 wysłana przez abece »


Offline Xevres

Odp: Pobito najnowszy rekord hipokryzji w straznicy do studium z maja !!!
« Odpowiedź #78 dnia: 03 Luty, 2019, 12:23 »
Xdevres.
Osoba z którą piszesz, to osoba, która od długiego czasu  miala już wiele nickow, loguje się z różnych kont i za łamanie Regulaminu jest zbanowany, ponieważ loguje się na to Forum  by zasmiecac wątki, obrażać tu ludzi, ich poglady itd.

Moze o tym nie wiedziałeś, to dla Ciebie info.

Wiem o tym, zajmuje idiotę zanim administracja się pojawi :) 👍🏻
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Pobito najnowszy rekord hipokryzji w straznicy do studium z maja !!!
« Odpowiedź #79 dnia: 03 Luty, 2019, 12:24 »
Czyli PRAWO POLSKIE, nakłada obowiązek zgłaszania takich sytuacji, do ścigających.


Offline abece

Odp: Pobito najnowszy rekord hipokryzji w straznicy do studium z maja !!!
« Odpowiedź #80 dnia: 03 Luty, 2019, 12:27 »
Wiem o tym, zajmuje idiotę zanim administracja się pojawi :) 👍🏻
Uhm. Ok, jak wolisz👍.


Offline Xevres

Odp: Pobito najnowszy rekord hipokryzji w straznicy do studium z maja !!!
« Odpowiedź #81 dnia: 03 Luty, 2019, 12:28 »

No oczywiście, jeśli wiesz ,że twój sąsiad albo SJ jest pedofilem to zgodnie z art 240 kodeksu karnego masz obowiązek zgłosić to Policji, jeśli więc ktoś tu pisze, ze zna SJ który jest pedofilem a nie zgłasza tego to grozi mu za to do trzech lat więzienia ;)

Ile razy trzeba wam to powtarzać ? ;) ;) ;0 Aż takie sa z was niedouki ? ;)

To się zgadzamy, czekam na przeprosiny bo klamales na mój temat. Inaczej Jezus będzie musiał Cię ukarać za kłamstwo
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline salvat

Odp: Pobito najnowszy rekord hipokryzji w straznicy do studium z maja !!!
« Odpowiedź #82 dnia: 03 Luty, 2019, 12:36 »
No i po ojcu.
Wracamy do tematu.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Xevres

Odp: Pobito najnowszy rekord hipokryzji w straznicy do studium z maja !!!
« Odpowiedź #83 dnia: 03 Luty, 2019, 12:41 »
Ja się boje tylko, ze większość betonowych orgow uzna ten artykuł za pokarm w czasie słusznym bo coraz więcej oskarżeń pada na zbór wiec CK chce sprawę wyjaśnić jasno i dosadnie... najzwyklejsze w świecie wyparcie faktów nastąpi.
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline Estera

Odp: Pobito najnowszy rekord hipokryzji w straznicy do studium z maja !!!
« Odpowiedź #84 dnia: 03 Luty, 2019, 13:03 »
Pismo "pójdzie" do Ministra Sprawiedliwości i Premiera Rządu, tyle mam do napisania w tym wątku.
Prosiłem o wstawienie przytaczanego listu z dnia 01-09-2017 roku, w temacie ochrony dzieci przed pedofilami zboczonymi, w ten temat, jakoś nikomu nie zależy na tym by ów list tu był (...)
List wyślę za tydzień.
   Tak zastanawiam się.
   Jaka byłaby reakcja Ministerstwa Sprawiedliwości - Zbigniewa Ziobry.
   Gdybyśmy, my świadomi tego śj i ex-owie, co wyprawia się w tym temacie w tej sekcie.
   Napisali lawinowo trochę listów, maili, opisując, jakie tam się uskutecznia procedury jeśli chodzi o tę pedofilię?
   :'( :'(

   Pokazali, co mówi się oficjalnie w literaturze świadkowskiej?
   A jak wygląda tajna korespondencja do starszych zboru?
   Jak myślicie?
   Czy taka akcja mogłaby poskutkować większym zainteresowaniem Rządu Polski w tej kwestii?
   Może spróbujmy taką akcję zrobić?
   Ze swojej strony.

   https://www.iws.org.pl/kontakt/ 
   Niech to nie będzie pojedyńczy głos od WIDZĘ MROKI !!!
   Jak się na to zapatrujecie?
   :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline ewa11

Odp: Pobito najnowszy rekord hipokryzji w straznicy do studium z maja !!!
« Odpowiedź #85 dnia: 03 Luty, 2019, 13:44 »
   Tak zastanawiam się.
   Jaka byłaby reakcja Ministerstwa Sprawiedliwości - Zbigniewa Ziobry.
   Gdybyśmy, my świadomi tego śj i ex-owie, co wyprawia się w tym temacie w tej sekcie.
   Napisali lawinowo trochę listów, maili, opisując, jakie tam się uskutecznia procedury jeśli chodzi o tę pedofilię?
   :'( :'(

   Pokazali, co mówi się oficjalnie w literaturze świadkowskiej?
   A jak wygląda tajna korespondencja do starszych zboru?
   Jak myślicie?
   Czy taka akcja mogłaby poskutkować większym zainteresowaniem Rządu Polski w tej kwestii?
   Może spróbujmy taką akcję zrobić?
   Ze swojej strony.

   https://www.iws.org.pl/kontakt/ 
   Niech to nie będzie pojedyńczy głos od WIDZĘ MROKI !!!
   Jak się na to zapatrujecie?
   :)
Wysłać można, why not? Czy to coś da, to nie wiem.

Zapewne zwrócą się do władz związku, ci im wstawią gładką gadkę, że sprawcy i ofierze udziela się pomocy, poza tym wszystkie przypadki zgodnie z prawem się zgłasza. I tyle. Ale spróbować można.
« Ostatnia zmiana: 03 Luty, 2019, 13:48 wysłana przez ewa11 »


Offline Estera

Odp: Pobito najnowszy rekord hipokryzji w straznicy do studium z maja !!!
« Odpowiedź #86 dnia: 03 Luty, 2019, 13:48 »
Wysłać można, why not? Czy to coś da, to nie wiem.
   Też nie bardzo wiem.
   Ale trzeba może spróbować.
   Jak nie spróbujemy, to się nigdy nie dowiemy.
   Wysyłać listy z treścią listów poufnych do starszych.
   Żeby mieli porównanie, co mówi się dla mas, a co mówi się do władzy wykonawczej - zborowej.
« Ostatnia zmiana: 03 Luty, 2019, 13:50 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline ewa11

Odp: Pobito najnowszy rekord hipokryzji w straznicy do studium z maja !!!
« Odpowiedź #87 dnia: 03 Luty, 2019, 13:57 »
Jakby jeszcze ktoś był uprzejmy wrzucić tu skan tych listów do starszych albo jeśli temat był już na forum, wrzucić link do wątku.

Sorry, już znalazłam, jest w drugim poście w tym wątku.

Ale skan listu też by się przydał albo link, jeśli już gdzieś jest na tym forum.
« Ostatnia zmiana: 03 Luty, 2019, 14:03 wysłana przez ewa11 »


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Pobito najnowszy rekord hipokryzji w straznicy do studium z maja !!!
« Odpowiedź #88 dnia: 03 Luty, 2019, 16:42 »
Ja się boje tylko, ze większość betonowych orgow uzna ten artykuł za pokarm w czasie słusznym bo coraz więcej oskarżeń pada na zbór wiec CK chce sprawę wyjaśnić jasno i dosadnie... najzwyklejsze w świecie wyparcie faktów nastąpi.

Tak, tak, "wyparcie faktów nastąpi",  natomiast my, milczmy, nic w temacie, głosu choć znamy sprawę, nie zabierajmy, jakoś TOWARZYSTWO się wykrusza, bez urazy, tak śmierdzący temat, a wielu, dodam wielu chętnie zabierających głos, jakoś dziwnie milczy. CO JEST GRANE?


Offline DonnieDarkoJG

Odp: Pobito najnowszy rekord hipokryzji w straznicy do studium z maja !!!
« Odpowiedź #89 dnia: 03 Luty, 2019, 17:26 »
Jakby jeszcze ktoś był uprzejmy wrzucić tu skan tych listów do starszych albo jeśli temat był już na forum, wrzucić link do wątku.

Sorry, już znalazłam, jest w drugim poście w tym wątku.

Ale skan listu też by się przydał albo link, jeśli już gdzieś jest na tym forum.

Nie wiem czy o to konkretnie Ci chodzi.
Jak co to w załączniku jest oryginał listu.

https://sjwp.pl/informacje-prosto-z-kanalu/dotychy-chronienia-maloletnich-przed-wykorzystywaniem-aktualizacja/msg102763/#msg102763