Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.  (Przeczytany 7396 razy)

Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #30 dnia: 20 Styczeń, 2019, 10:20 »
Każdy robi, co może.
Pisze o tym powyżej.
Na jakieś tereny oddalone, kto pojedzie "naprawiać bledy"?
Zmieniło się wiele okoliczności.
Weź pod uwagę, że najpierw trzeba się ogarnąć samemu, ktoś kto zmaga się z ostracyzmem ledwo sam się w życiu trzyma, to gdzie chodzenie po ludziach o którym piszesz.
Różne losowe zdarzenia, jak choroby, śmierć w rodzinie, utrata pracy uniemożliwia takie działania jakich oczekujesz.

Nie obwiniaj tak surowo ludzi, którzy mają sami ciężko otrząsnąć się po byciu w religii o znamionach sekty.

Z chodzeniem po terenie to już  sam wcześniej napisałem że to przesada , nie mniej jednak uważam że jakoś trzeba to z czasem wyprostować, ale to tylko moje zdanie i moje oczekiwania od świadków którzy do mnie przychodzili
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline abece

Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Styczeń, 2019, 10:23 »
Z chodzeniem po terenie to już  sam wcześniej napisałem że to przesada , nie mniej jednak uważam że jakoś trzeba to z czasem wyprostować, ale to tylko moje zdanie i moje oczekiwania od świadków którzy do mnie przychodzili
Toz byli ŚJ prostuja.
Manifestacje, ulotki, plakaty, banery, konferencje, Forum i każdy w miarę swoich możliwości prywatnie prostuje.

Ważne, by nie być tu  wtlaczanym w poczucie winy za "gloszenie", gdy samemu było się ofiarą religii o znamionach sekty.

« Ostatnia zmiana: 20 Styczeń, 2019, 10:30 wysłana przez abece »


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Styczeń, 2019, 10:29 »
Toz byli ŚJ prostuja.
Manifestacje, ulotki, plakaty, banery, konferencje, Forum i każdy w miarę swoich możliwości prywatnie prostuje.

Ważne, by nie być tu  wtlaczanym w poczucie winy, gdy samemu było się ofiarą religii o znamionach sekty.
I chwała im za to
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline HARNAŚ

Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Styczeń, 2019, 10:34 »
Uważam że należy się tym ludzią którzy byli przez tyle lat wprowadzani w błąd słowo wytłumaczenia i wcale nie trzeba przy tej okazji wciągać kogoś do kk , a Ty byś  Harnaś nie chciał jak by cię ktoś w błąd wprowadzał w szkole w pracy czy gdzie kolwiek by ta osoba potem wyprostowała to wszytko i przeprosiła za wprowadzenie w błąd ?
Zacznij od swojej ortografii a potem udzielaj rad .
Kompletnie mylisz pojęcia . Przeprosić to można tych co zaangażowali się w Organizację a i tu byłbym ostrożny , bo może tego właśnie potrzebują w życiu i jest im tam dobrze.
Nigdy nie byłeś świadkiem więc przebiegnij się po sąsiadach i przeproś za swój kościół , bo też uczy farmazony, okłamuje , wymusza zapłatę za swoje kłamstwa i gwałci dzieci
« Ostatnia zmiana: 20 Styczeń, 2019, 10:37 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #34 dnia: 20 Styczeń, 2019, 10:36 »
Zacznij od swojej ortografii a potem udzielaj rad .
Kompletnie mylisz pojęcia . Przeprosić to można tych co zaangażowali się w Organizację a i tu byłbym ostrożny , bo może tego właśnie potrzebują w życiu i jest im tam dobrze.
Bardzo słabo znam Polski ale i tak uważam że czytelnie piszę , mogę pisać w swoim języku ale to byśmy nie popisali, nie uważam też że brak znajomości ortografii nie pozwala na udzielanie rad, nie wierzę w Boga i nie chodzę też do kościoła więc nie mam za co przepraszać
« Ostatnia zmiana: 20 Styczeń, 2019, 10:39 wysłana przez Bugareszt »
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline HARNAŚ

Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #35 dnia: 20 Styczeń, 2019, 10:43 »
Bardzo słabo znam Polski ale i tak uważam że czytelnie piszę , mogę pisać w swoim języku ale to byśmy nie popisali, nie uważam też że brak znajomości ortografii nie pozwala na udzielanie rad, nie wierzę w Boga i nie chodzę też do kościoła więc nie mam za co przepraszać
Wobec tego za ortografię cię przepraszam . Za resztę nie.


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #36 dnia: 20 Styczeń, 2019, 10:44 »
Wobec tego za ortografię cię przepraszam . Za resztę nie.
Wybaczam ;)
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #37 dnia: 20 Styczeń, 2019, 10:50 »
Może będę dalej monotematyczny i upierdliwy. Ale i w tym wątku prosiłbym o powstrzymanie się od wycieczek personalnych.  :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi