Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Grupy exŚJ na Facebook  (Przeczytany 19656 razy)

Offline Turbulent_Business

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #75 dnia: 07 Kwiecień, 2024, 04:28 »
Dyskusja niczym dwie zborowe ciotki oceniajace dlugosc spodnic mlodszych siostr:) Ktora gorsza:)

To sa internety, jezeli szukacie dyskusji na poziomie to trzeba wylaczyc transmisje danych / wifi i szukac znajomych w Realu (albo Biedronce). Dyskusja jakbyscie oboje wczoraj odkryli Internet:)

Tak wiem, sam nie raz sie wdawalem.w pyskowki, zwlaszcza z Roszada, ale juz sie nauczylem, że to do niczego nie prowadzi i prowokowal wiecej nie bede (no chyba ze ktos baaadzo zasluzy). Szanujmy sie.
« Ostatnia zmiana: 07 Kwiecień, 2024, 04:34 wysłana przez Turbulent_Business »
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #76 dnia: 07 Kwiecień, 2024, 08:07 »
Dyskusja niczym dwie zborowe ciotki oceniajace dlugosc spodnic mlodszych siostr:) Ktora gorsza:)
A Ty dołączyłeś do tego grona, wszedłeś w temat i się uniżyłeś przez to do tego poziomu. ;D
« Ostatnia zmiana: 07 Kwiecień, 2024, 08:23 wysłana przez Roszada »


Online Gostek

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #77 dnia: 07 Kwiecień, 2024, 09:00 »
Czemu, zawsze można się podłączyć pod dyskusję lub po prostu ją śledzić i się czegoś dowiedzieć o "nieznanych znajomych"z internetu .😜 Tym razem dowiedziałem się ,że Sebastian to EROTOMAN .😂  Samemu bym na to nie wpadł. Nie uważam akurat erotomanów za szczególnie niebiezpiecznych typów.Są to najczęściej płci męskiej gawędziarze,co to  w kółko wszystkim wokół siebie trąbią podteksty seksualne jednak najczęściej są one wytworami ich własnych myśli i nie mają one nic wspólnego z realnym życiem seksualnym .Jest to zaburzenia-psychiczne i nazywa się erotomanią.


Offline Gremczak

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #78 dnia: 07 Kwiecień, 2024, 09:41 »
Są też "erotomani religijni."
Że tak nazwę.
Mają dużo cech wspólnych.








« Ostatnia zmiana: 07 Kwiecień, 2024, 09:45 wysłana przez Gremczak »


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #79 dnia: 07 Kwiecień, 2024, 11:18 »
A tu grupa exŚJ:

Ex Swiadkowie Jehowy - randki i przyjaznie ❤


https://www.facebook.com/groups/1112787518931862/

Istnieje 4 lata.
472 członków.
Miałem okazję poznać admina. :)

Był zdaje się gościem w programie Bożeny Trojanowskiej.
W każdym razie przysłał mi kiedyś takie info.


Offline Turbulent_Business

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #80 dnia: 07 Kwiecień, 2024, 11:45 »
A Ty dołączyłeś do tego grona, wszedłeś w temat i się uniżyłeś przez to do tego poziomu. ;D

Ja i unizanie sie do poziomu;) Z poziomu minus czysta ciezko było by mi zejsc nizej, tak wiec zadnych zniam:)
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #81 dnia: 07 Kwiecień, 2024, 11:50 »
Ta grupa jest do przekazania w dobre ręce:

https://www.facebook.com/groups/710760792601904

W razie chęci kontaktować się z jej adminem.


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #82 dnia: 04 Maj, 2024, 16:59 »
Nowa grupa-forum exŚJ na face

Pomimo, że w wielu kwestiach nie zgadzam się z Mieczysławem Dobrym to informuję, że założył on swoją grupę exŚJ, po opuszczeniu tego największego i znanego forum. Ani nie zachęcam, ani nie odwodzę, a tylko informuję.

https://www.facebook.com/groups/swiadkowiejehowy
A na forum, na którym mnie obasbaczono i od psychicznych wyzwano nastąpiły zmiany.
To drugie najwieksze w Polsce forum exŚJ.

Sebastian ostał się jako moderator.
Ale adminka Marta Zubkowicz wybyła.
Może moderator Sebastian napisze nam co się stało. :D
Przybył za to nowy admin, który stanowiskiem przeskoczył Sebastiana.
Wojciech Kolski.
Ten też kiedyś nakrzyczał na mnie na priv, że czepiam się jego guru Mietka Dobrego. ;D


Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #83 dnia: 04 Maj, 2024, 18:26 »
Może moderator Sebastian napisze nam co się stało. :D
najkrócej mówiąc, "Jehowa nam błogosławi" :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Online Gostek

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #84 dnia: 05 Maj, 2024, 10:13 »
A na forum, na którym mnie obasbaczono i od psychicznych wyzwano nastąpiły zmiany.
To drugie najwieksze w Polsce forum exŚJ.

Sebastian ostał się jako moderator.
Ale adminka Marta Zubkowicz wybyła.
Może moderator Sebastian napisze nam co się stało. :D
Przybył za to nowy admin, który stanowiskiem przeskoczył Sebastiana.
Wojciech Kolski.
Ten też kiedyś nakrzyczał na mnie na priv, że czepiam się jego guru Mietka Dobrego. ;D


Czy ta Pani Marta Zubkowicz to forumowa Monika Russo .?🤔 Pytam, bo Panią Monikę nikt nie mógł rozgryźć .Wielu zastanawiało się czy jest przeciwko organizacji czy też nie. A jej  "Adwokat" Jacek Matuszewski stale jej wtórował.😉
« Ostatnia zmiana: 05 Maj, 2024, 10:14 wysłana przez Gostek »


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #85 dnia: 05 Maj, 2024, 10:21 »

Czy ta Pani Marta Zubkowicz to forumowa Monika Russo .?🤔 Pytam, bo Panią Monikę nikt nie mógł rozgryźć .Wielu zastanawiało się czy jest przeciwko organizacji czy też nie. A jej  "Adwokat" Jacek Matuszewski stale jej wtórował.😉
Marta Zubkowicz była na innej grupie adminem u Dobrego.

Monika Russo jest szefem na największej grupie.
Ona poglądy zmieniała, na temat wiary w Boga.
Udzielała się na dwóch grupach biblijnych też jako admin i moderator. Ona widać kocha to zajęcie. Lubi rządzić.
Miałem z nią spięcie i pożegnałem.

Natomiast co do orga to udaje obiektywną, ale zwalcza osoby o skrajnych poglądach.
Najlepiej jak napiszesz coś dobrego o orgu i coś lekko krytycznego.
Z tego forum wiele osób uciekło. Pisali mi dlaczego.

Russo wprowadziła też swoją znajoma na moderatora.
Źle skończy to forum...

Póki Robert Gusta tam adminiował była tolerancja i wyważenie. Też byłem jakiś czas tam.


Online Gostek

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #86 dnia: 05 Maj, 2024, 10:32 »
Jakiś rok temu ta Pani moderator Monika doprowadziła do opuszczenia tej grupy  drugiej Pani moderator Eweliny. Co tam się musi wyprawiać w walce o przednie pozycje.Tylko pewnie sami moderatorzy wiedzą.😝


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #87 dnia: 05 Maj, 2024, 10:38 »
Jakiś rok temu ta Pani moderator Monika doprowadziła do opuszczenia tej grupy  drugiej Pani moderator Eweliny. Co tam się musi wyprawiać w walce o przednie pozycje.Tylko pewnie sami moderatorzy wiedzą.😝
Zgadza się. Znałem Ewelinę. Ambitna była, a Russo tego nie znosiła.
Russo podobno zablokowała nawet Robertowi Gusta wejście na grupę, gdy ten przestał być adminem z powodów sobie znanych.

Tak więc przykro, że na dwóch największych grupach exŚJ dzieją się wojenki.
Chyba na tych co zrzeszają ok. 700 osób jest spokojniej.
A jak przekracza 2000 to oznaka, że wojny są na porządku dziennym, nawet w administracji. ;)


Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #88 dnia: 05 Maj, 2024, 10:52 »
u mienia wojny niet :) ja pacyfista :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 520
  • Polubień: 14356
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #89 dnia: 05 Maj, 2024, 10:54 »
Zgadza się. Znałem Ewelinę. Ambitna była, a Russo tego nie znosiła.
Russo podobno zablokowała nawet Robertowi Gusta wejście na grupę, gdy ten przestał być adminem z powodów sobie znanych.

Tak więc przykro, że na dwóch największych grupach exŚJ dzieją się wojenki.
Chyba na tych co zrzeszają ok. 700 osób jest spokojniej.
A jak przekracza 2000 to oznaka, że wojny są na porządku dziennym, nawet w administracji. ;)
Z tej grupy odszedł Robert i ja. Mnie jako moda "zdjęła z przywileju ;D" bez słowa, a wpis  w którym chciałem wyjaśnienia usunęła z adnotacją, żebym "nie fikał". Jej ciasny światopogląd ni jak ma się do chociażby namiastki tolerancji. Zresztą ona i jej wierny zausznik, teraz mają swoje kółko wzajemnej adoracji i niech sobie w nim siedzą.
To tyle, bo jakbym miał opisać swoimi słowami co myślę o tych osobach, to musiałbym sam się zbanować. Dlatego resztę przemilczę.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi