Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.  (Przeczytany 35476 razy)

Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #150 dnia: 04 Listopad, 2018, 23:45 »
Obejrzałem.

Dziękuje Saro. Dziękuje Tomku.

Bardzo merytoryczne, bardzo treściwe.

Ten materiał jest doskonały.



Offline Proctor

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #151 dnia: 05 Listopad, 2018, 00:06 »
Nie da się tego ni pobrać, ni otworzyć. Jest tylko komunikat: Niestety, obecnie nie możesz wyświetlić ani pobrać tego pliku.

Musisz mieć przeglądarkę chrom. Opera np. nie otwiera tego pliku


puma

  • Gość
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #152 dnia: 05 Listopad, 2018, 06:31 »
ja mam operę i mi otwiera bez problemu :)


Offline Kachinas

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #153 dnia: 05 Listopad, 2018, 07:13 »
A jak myślenie ze ten program to takie dalej pitolenie, nic nowego nie wnosi do tematu. Możliwe że chodzi o fakt zaistnienia w mediach exswiadkow. Tak naprawde wszyscy ktorzy byli świadkami lub jeszcze są wiedzą o co tak naprawdę chodzi. Dla osób ze "świata" takie opowieści co najwyżej są atrakcją medialną. Osoby z którymi był wywiad zachowują się dokładnie identycznie jak osoby które przestają być katolikami i przechodzą do świadków. Sam podobnie się zachowywałem jak poznawalem "prawdę. Podobny wzorzec zachowania. Nie zdziwię się jak za kilka lat te osoby zainteresują się inna religia, która się zachlysna i wtedy powiedzą że to jest PRAWDA. Wszedzie jest podobnie  ;D


Offline HARNAŚ

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #154 dnia: 05 Listopad, 2018, 08:48 »
A jak myślenie ze ten program to takie dalej pitolenie, nic nowego nie wnosi do tematu. Możliwe że chodzi o fakt zaistnienia w mediach exswiadkow. Tak naprawde wszyscy ktorzy byli świadkami lub jeszcze są wiedzą o co tak naprawdę chodzi. Dla osób ze "świata" takie opowieści co najwyżej są atrakcją medialną. Osoby z którymi był wywiad zachowują się dokładnie identycznie jak osoby które przestają być katolikami i przechodzą do świadków. Sam podobnie się zachowywałem jak poznawalem "prawdę. Podobny wzorzec zachowania. Nie zdziwię się jak za kilka lat te osoby zainteresują się inna religia, która się zachlysna i wtedy powiedzą że to jest PRAWDA. Wszedzie jest podobnie  ;D
Byle co jesz , byle co gadasz.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #155 dnia: 05 Listopad, 2018, 08:51 »
A co ma wnosić nowego, szczególnie dla nas eksów? To oczywiste, że dla nas ten program nic nowego nie wniesie, bo my to wszystko wiemy. Ten program jest dla ludzi, którzy o Świadkach Jehowy nie maja bladego pojęcia, tudzież ich opinia się sprowadza do „to porządni ludzie”. Niestety nadal co roku mnóstwo ludzi decyduje się zmarnować sobie życie i dołączyć do nich, bo przedstawia się im tylko jedną stronę medalu. Ten program jak i większość naszych akcji informacyjnych są skierowane właśnie do takich osób.
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad, 2018, 08:53 wysłana przez mav »


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #156 dnia: 05 Listopad, 2018, 08:53 »
ŚJ będą mieli haka na ten program. Prowadząca nazwała ich sektę sektą. ;D
  Zaznaczenie dodałem

Czyż nie są sektą???????

Sposób ich działania to potwierdza, spytaj fachowców w tej dziedzinie, to się dowiesz, że są sektą i to przez duże "S".

Obecnie analizuję książkę STEVENA Hassena: "Jak uwolnić się od manipulacji psychicznej w sekcie"  pogrubienie dodałem.

Nic dodać nic ująć, to sekta pełną gębą. Ktoś kto tam nie był nie pojmie tego choćby 100 książek przeczytał w tym zagadnieniu.

 Że coś ma smak goryczy należy to ugryźć, przeżuć i połknąć, tyle.

Pozdrawiam


puma

  • Gość
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #157 dnia: 05 Listopad, 2018, 08:58 »
Ej Kachinas to idź "popitol" przez 45 minut przed kamerami i przed obcymi ludźmi.Tomek i Sara zrobili co mogli.Najłatwiej jest oceniać siedząc bezpiecznie przed ekranem TV.Co mieli jeszcze nowego powiedzieć,żebyś był zadowolony?Zobacz wyżej co napisał Roszada zobacz co ja napisałam.To nie jest tak, że to nic nie daje.Dzięki temu "pitoleniu" takie osoby jak ja nie zamoczyły się w basenie WTSu, niektórzy się wybudzili.Dzięki takim ludziom Strażnica w końcu upadnie tak samo jak dzięki filmowi kler czy opowiadaniom byłych zakonnic i księży KK też upadnie.Niech brud który jest w organizacjach religijnych stanie się widoczny, może właśnie tego trzeba, żebyśmy wszyscy zaczęli nareszcie  żyć w zgodzie bez oszustwa , kłamstwa ograbiania ze środków utrzymania jeden drugiego.Dość długo wszelkie brudy religijne były zamiatane pod dywan co to tak naprawdę dawało? tylko duchowo poranionych ludzi.Skoro to co jest dzisiaj(religie) pomału upada to znaczy, że na ludzi czeka coś dużo lepszego.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #158 dnia: 05 Listopad, 2018, 09:09 »
A jak myślenie ze ten program to takie dalej pitolenie, nic nowego nie wnosi do tematu. Możliwe że chodzi o fakt zaistnienia w mediach exswiadkow. Tak naprawde wszyscy ktorzy byli świadkami lub jeszcze są wiedzą o co tak naprawdę chodzi. Dla osób ze "świata" takie opowieści co najwyżej są atrakcją medialną. Osoby z którymi był wywiad zachowują się dokładnie identycznie jak osoby które przestają być katolikami i przechodzą do świadków. Sam podobnie się zachowywałem jak poznawalem "prawdę. Podobny wzorzec zachowania. Nie zdziwię się jak za kilka lat te osoby zainteresują się inna religia, która się zachlysna i wtedy powiedzą że to jest PRAWDA. Wszedzie jest podobnie  ;D

Zagotowałeś mnie takim podejściem do tak ważnego tematu, jak informowanie społeczeństwa o wstrętnych, obrzydłych praktykach sekt, jakichkolwiek sekt. "Pitolenie" co to niby ma być?. Ty byś pozwolił jak jeden czy drugi ZBOK by wykorzystywał seksualnie twego synka lub córkę? Pozwolił byś na to?
 Może Ty jeszcze pewnych rzeczy nie rozumiesz?
To nie zabieraj głosu, obrażasz ludzi, takim podejściem do kwestii pedofilii, wyzysku otumanionych ludzi, to sprawa pod prokuratora, permanentnego kłamania i oszukiwania tak zwanych braci.
Takich programów powinno być co dnia trzy, RANO W OBIAD I WIECZOREM, tak by ukazać społeczeństwu jak działa masońska sekta rozbijająca rodziny.
Tyle
Pozdrawiam 


Offline zona_abrahama

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #159 dnia: 05 Listopad, 2018, 09:11 »
Dziękuję za odzew! Buziaki dla was!

Co do pitolenia i robienia tego dla medialności...chyba nic nie wywołuje we mnie tak gorzkiego śmiechu, jak takie teksty.

Ps. Po wystąpieniu w PNŚ conajmniej jedna osoba zrezygnowała z chrztu -przynajmniej tak mi napisała. O setkach innych wiadomości nie wspomnę.


Offline vincent

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #160 dnia: 05 Listopad, 2018, 09:23 »
Sara jak to z tym molestowaniem w końcu jest? Bo tu mówisz o byciu świadkiem molestowania a wcześniej jawilaś się jako ofiarą. Nie czaje tego za bardzo więc pytam wprost.
Bardzo dobry wywiad, naprawdę. Spokojnie i rzeczowo demaskowaliscie razem z Tomkiem oblude tego dziadostwo. Pozdrowienia dla Was😀 Edwin też wymiata z xD


Offline Asturia

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #161 dnia: 05 Listopad, 2018, 09:35 »
A jak myślenie ze ten program to takie dalej pitolenie, nic nowego nie wnosi do tematu. Możliwe że chodzi o fakt zaistnienia w mediach exswiadkow. Tak naprawde wszyscy ktorzy byli świadkami lub jeszcze są wiedzą o co tak naprawdę chodzi. Dla osób ze "świata" takie opowieści co najwyżej są atrakcją medialną. Osoby z którymi był wywiad zachowują się dokładnie identycznie jak osoby które przestają być katolikami i przechodzą do świadków. Sam podobnie się zachowywałem jak poznawalem "prawdę. Podobny wzorzec zachowania. Nie zdziwię się jak za kilka lat te osoby zainteresują się inna religia, która się zachlysna i wtedy powiedzą że to jest PRAWDA. Wszedzie jest podobnie  ;D

Kachinas poważnie?
jeżeli świadkowie dzięki kolorowym ilustracją dla przedszkolaków ze swoich broszur potrafią wciągnąć do ORG. dorosłe, wykształcone, doświadczone osoby to dlaczego taki program nie może działać odwrotnie?

i komu to obchodzi, że ci ludzie, ex świadkowie, z czasem przejdą na inne wyznanie czy do innej sekty? cel programu jest inny, uświadomić potencjalnych, nowych, naiwnych, młodych ludzi aby trzymali się jak najdalej od świadków, bo to nie jest zwykła sekta, która oficjalne przyznaje się do swoich grzechów, ale to sekta która buduje swoje drapacze chmur na podstawie obrzucania błotem wszystkich innych religii, oni kreują się w oczach społeczeństwa jako jedyna prawdziwa trzymająca się zasad biblijnych, czysta bez fałszywych dogmatów, pełen miłości braterskiej organizacja jedynego Boga, mocno reklamują tylko swoje pozytywne strony, ukrywając wszystkie ciemne rozdziały czy szkodliwe działania, to co, jak uświadomić społeczeństwo przed takimi ruchami?

wszystkie akcje pod zgromadzeniami, w miastach, programy tv czy radiowe, ten forum, omawiające ich obłudę i fałsz pomagają, ratują ludzi wyrwać się lub unikać uścisku amerykańskiej ośmiornicy, nie ważne ile osób da się uratować, liczba nie gra roli, może być nawet jedna osoba, jak ratujesz komuś życie to radujesz się bo udało się chociaż 1 osobę pomóc.
jeszcze nie dawno przeczytałem, że osoba która studiowała ze świadkami i przygotowała się zostać głosicielem, widząc akcje pod stadionem, okazując zainteresowanie, całkowicie zrezygnowała i się wycofała z pomysłu stania głosicielem królestwa, jak widzimy takie akcje, nawet te najmniejsze przynoszą efekty o których nie koniecznie my musimy wiedzieć
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad, 2018, 09:39 wysłana przez Asturia »


Offline zona_abrahama

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #162 dnia: 05 Listopad, 2018, 09:44 »
Sara jak to z tym molestowaniem w końcu jest? Bo tu mówisz o byciu świadkiem molestowania a wcześniej jawilaś się jako ofiarą. Nie czaje tego za bardzo więc pytam wprost.
Bardzo dobry wywiad, naprawdę. Spokojnie i rzeczowo demaskowaliscie razem z Tomkiem oblude tego dziadostwo. Pozdrowienia dla Was😀 Edwin też wymiata z xD
Jest jedno i drugie, ale ja nie chciałam mówić na wizji o byciu ofiarą. Znowu by się zaczęła gadka, że trzeba by iść do prokuratory itepe itede. A skoro sprawa jest już dawno przedawniona i sprawca już nikogo nie skrzywdzi, to chciałam sobie oszczędzić nerwów. No i to było nagrywane na żywo, więc nie chciałam powiedzieć za dużo.


Offline Stanisław Klocek

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #163 dnia: 05 Listopad, 2018, 09:50 »
Takich programów powinno być co dnia trzy, RANO W OBIAD I WIECZOREM, tak by ukazać społeczeństwu jak działa masońska sekta rozbijająca rodziny.
Zgadzam się z Twym zdaniem. Moim zdaniem powinno rozpowszechniać się wszędzie, to co już jest. Jednak nie rozumię Tomasza, gdy mi ogranicza, a innym nie, gdyż jak wyjaśnia "jest to jego wola.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #164 dnia: 05 Listopad, 2018, 09:55 »
I ode mnie gratulacje dla całej piątki :)

Najbardziej ucieszyło mnie, że poruszony został temat finansów WTS-u, bo tego zawsze mi brakowało w poprzednich programach. A to dla wielu widzów ważna kwestia.

Oby więcej takich programów!
pogrubienie dodałem

Temat finansów WTS, hmmm.

Właśnie temat finansów, trochę miękko, nie żebym krytykował, dalekim jest od tego, natomiast powinny być MOCNO POWIEDZIANE, WYDŹWIĘCZONE kwestie związane z przejęciem wszystkich sal królestwa, poszczególne zbory się na to składają, finansują, a właścicielem jest WARWICK,  listów nagabujących o datki, co chwila jakieś rezolucje, list instruktażowy do braci z Boliwii, bo mało ślą do centrali, a koszty związane z odszkodowaniami ofiar pedofilii rosną i będą rosły, bo sprawa jest rozwojowa. Pewnikiem wymagało by to przygotowania się, nic z głowy, narzędzi bogowie z Warwick sami dostarczają.

Bardzo fajnie Tomek przywołał ryciny ze strażnicy ze starszą panią która w lodówce nie ma nic, ale wdowie 2 złote wrzuca do skrzynki, tak samo filmik z dziewczynką, toż to jazda nie po bandzie, a po gzymsie na trzydziestym piętrze pałacu kultury bez zabezpieczenia, ale cóż opętani, zmanipulowani to kupią.   Dziewczynka nie kupiła sobie loda lecz wrzuciła pieniążek do skrzynki, tak samo ty, bracie siostro, nie kupuj nowego samochodu, nie zmieniaj mieszkania na większe, łóż na rozwój dzieła JEHOWY, za chwilę armagedon.

W książce " Jak uwolnić się od manipulacji psychicznej w sekcie" czytamy na stronie 29: "  Większość przywódców sekt utrzymuje, że liczą się dla nich wyłącznie wartości duchowe, wystarczy jednak zwrócić uwagę na to, jak wielką wagę przywiązują do materialnego swej egzystencji - luksusowego stylu życia, posiadłości warte miliony dolarów, dochodowych przedsiębiorstw i tym podobnych - by zorientować się, jak niewiele warte są ich zapewnienia."     1929 rok Dom Książąt dla "mężów wiary", ci nie przyszli prezes Rutherford kupił sobie posiadłość za 10 $ fajne.
Przejęli wszystkie sale królestwa, wybudowali ośrodek wczasowy rękoma parobków a wszystko w przededniu armagedonu.

Dochodowe biznesy? Inwestowanie w zakłady zbrojeniowe, zakłady tytoniowe, banki krwi. PITOLENIE??????? nie fakty o których należy mówić głośno i wyraźnie przy każdej nadarzającej się okazji.
Pozdrawiam