Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.  (Przeczytany 35544 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #90 dnia: 03 Listopad, 2018, 23:12 »
Mogli wysłać przedstawiciela który by sprostował te słowa. Natomiast nie pojawiając się w programie, wystosowując standardową swoją regułkę, sami sobie strzelają w kolano...
Tylko dlaczego w tej regułce nie napisali, że nie zmuszają do bycia śJ, ale jak odejdziesz to cię zgnoją, zmieszają z błotem i będą traktować jak powietrze.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline PoProstuJa

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #91 dnia: 03 Listopad, 2018, 23:24 »
Tylko dlaczego w tej regułce nie napisali, że nie zmuszają do bycia śJ, ale jak odejdziesz to cię zgnoją, zmieszają z błotem i będą traktować jak powietrze.

Zapomnieli przez nieuwagę :)
Tak jak przy wszystkich chrztach - też nie dają takich ostrzeżeń! A powinni!

"Przed wejściem do WTS skonsultuj się z lekarzem (psychiatrą) lub farmaceutą, gdyż wzięcie chrztu w tej religii zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu"!


Offline Fantom

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #92 dnia: 03 Listopad, 2018, 23:32 »
To teraz jaka kolejna stacja tv?;)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Sebastian

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #93 dnia: 03 Listopad, 2018, 23:36 »
Mogli wysłać przedstawiciela który by sprostował te słowa
ewentualny przedstawiciel Nadarzyna powinien w czasie programu występować na stojąco :) (podstawa biblijna Psalm 1:1-3)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #94 dnia: 03 Listopad, 2018, 23:37 »
To teraz jaka kolejna stacja tv?;)

Z telezakupami.

Zadzwoń teraz, a wyjątkową ofertę zbawienia otrzymasz za jedyne, tak to niewiarygodne - za dobrowolne datki i czas poświęcony na głoszenie słowa bożego! A jeśli zadzwonisz jeszcze podczas trwania tego programu otrzymasz gratis okładkę z ekoskóry na biblię oraz zestaw kółek do stojaka.


Offline PoProstuJa

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #95 dnia: 03 Listopad, 2018, 23:40 »
Z telezakupami.

Zadzwoń teraz, a wyjątkową ofertę zbawienia otrzymasz za jedyne, tak to niewiarygodne - za dobrowolne datki i czas poświęcony na głoszenie słowa bożego! A jeśli zadzwonisz jeszcze podczas trwania tego programu otrzymasz gratis okładkę z ekoskóry na biblię oraz zestaw kółek do stojaka.

Ja bym do tych kółek dorzuciła jeszcze zimowe opony i termos na herbatę!
Mrozy już za pasem, a służba przy stojakach czeka!  ;D ;D ;D


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #96 dnia: 04 Listopad, 2018, 00:05 »
Jakby co, to właśnie leci powtórka programu.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.


Offline ZłoteDziecko

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 158
  • Polubień: 640
  • "Jestem wierzący, wierzę w siebie"
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #98 dnia: 04 Listopad, 2018, 00:26 »
Dopiero teraz obejrzałem. Wielki szacunek za odwagę i bardzo rzeczowe, spokojne odpowiadanie na pytanie.

Podobało mi się, ze Sara opowiadała o życiu w sekcie z pozycji kobiety i żony .
Tomasz z kolei, w swoim stylu bardzo celnie i w punkt. Starszy, który się wybudził, skłania niektórych braci do zadania pytania co się stało i dlaczego.
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad, 2018, 00:28 wysłana przez ZłoteDziecko »
Panie Boże daj mi nowy software..


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 001
  • Polubień: 8492
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #99 dnia: 04 Listopad, 2018, 00:39 »
moje trzy grosze:
Pobrałem na kopa ten wyemitowany program Skandaliści przez telewizję, na spokojnie ponownie analizując będąc obecnie EX-świadkiem, powiem szczerze JESTEM wstrząśnięty i przerażony gdzie tkwiłem latami a przede wszystkim jest w niej moja żona.
Lubię mocne wrażenia jak np. horror czy thriller, lecz odczucie  po pogromie o sekcie(Ww), przebiło wszelkie moje oczekiwania i spowodował obrzydliwy niesmak.
Zastanawiam się ile musiałem włożyć wysiłku i samozaparcia aby z sekty odejść, a przede wszystkim ponownie znaleźć się w społeczeństwie i na prostej drodze
Dlatego pragnę złożyć podziękowanie WSZYSTKIM na tym FORUM, przez umieszczone Wasze wpisy, które dopomogły otrząsnąć sie z traumy po wyjściu z SEKTY (Ww)  jeszcze raz składam podziękowania.
Czas chyba nadszedł abym poszybował dalej, w nieznane.
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad, 2018, 00:41 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline ihtis

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #100 dnia: 04 Listopad, 2018, 00:48 »
Gratulacje, świetny program. Teraz warto nagłaśniać i rozsyłać po Świadkach.
Jak nie lubię tego programu i prowadzącej tak tym razem daje bdb za program.


Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #101 dnia: 04 Listopad, 2018, 03:23 »
No cóż mi pozostaje po obejrzeniu tak bardzo cieszącego moje oczy materiału jak tylko gratulować!, gratulować! i gratulować!!! Waszej szczerości, wiarygodności, retoryki, ... - BRAWO ! ! !

Sara pięknie wyglądasz, Tomku twoje nie tylko skarpetki też, bo zdecydowanie teraz korzystniejszą masz facjatę niż choćby ze 'zgromadzeniowych' zdjęć pokazanych w programie ;-)

Edwin, jesteś swój człowiek, od razu Cie polubiłem jeszcze zanim osobiście Was poznałem  8-)




Myślę, że Nadarzyn złoży protest do Polsatu o słowo "sekta". ;)

Tu poniżej od minuty 12:30 jest użyte słowo "sekta" w stosunku do  Świadków Jehowy i wyjaśnione, że to termin fachowy:


"Przed wejściem do WTS skonsultuj się z lekarzem (psychiatrą) lub farmaceutą, gdyż wzięcie chrztu w tej religii zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu"!

Świetny tekst!  8-) Będę załączał treść tej ulotki do wszelkich produktów korporacji z logo JW.OGR  ;D
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad, 2018, 03:41 wysłana przez Robert Dworak (Berlin) »
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)


Offline disloyal

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #102 dnia: 04 Listopad, 2018, 03:54 »
Wszystko pięknie ! Mam wrażenie że słyszę te opowieści po raz tysięczny któryś. Nic nowego, programy z byłymi ŚJ docierają do społeczeństwa ale nie do ŚJ.
Z nowości o których nikt nie mówi to słyszałem że starsi używają dyktafonów na wizytach i komitetach. I to nie jest jakieś nowe zachowanie od czasów popularyzacji internetu tylko oni to robią od czasów taśm magnetofonowych.


Offline Rajski Ptak

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #103 dnia: 04 Listopad, 2018, 06:07 »
Bardzo nam sie z mężem podobalo!😊 brawo dla Sary i Tomka za pokazanie drugiej strony medalu. Jestesmy zbudowani jak kiedyś po kongresie 8-)
"Gdy mówisz prawdę, nie potrzebujesz sobie niczego przypominać."- Mark Twain


puma

  • Gość
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #104 dnia: 04 Listopad, 2018, 08:34 »
 Od początku wiedziałam że Nadarzyn nikogo nie przyśle.Co niby mieliby powiedzieć?Czy to jest prawda, że pieniądze ze zboru idą na pionierów? Ile taki pionier dostaje kasy?To jest nowa informacja dla mnie.Do tych którzy wystąpili: dobra robota :)