Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.  (Przeczytany 35442 razy)

Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #60 dnia: 03 Listopad, 2018, 22:07 »
moje trzy grosze:

SARO i TOMKU, na ''srebrnym ekranie'' w programie Skandaliści wypadliście świetnie, wypowiedzi Wasze były spontaniczne, zawierające kwintesencje na temat  Świadków Jehowy w Polsce.
Saro, odpowiedzi na zadane pytania przez prowadzącą program wypowiadałaś konkretnie bez jakiejkolwiek uszczypliwości w stronę tej sekty(Ww), krótko a dobitnie.
Na zakończenie w zadanym pytaniu, pięknie ze spokojem odpowiedziałaś - ''wyszłam z sekty''
Pragnę podziękować, że wystąpiłaś w tym programie przedstawiając prawdziwe oblicze tego ugrupowania religijnego- Jeszcze raz DZIĘKUJĘ, pozdrawiam

Tomku, Ty również zachowałeś zimną krew jak przystoi mężczyźnie, odpowiadając krótko i zwięźle o przerażających metodach w tej sekcie.
Subtelnie na zakończenie odpowiedziałeś prowadzącej ten program ''to sekta manipulacji i wielu starszych tego się trzyma, zdając sobie sprawę, że są również manipulowani'', może nie w słowo w słowo dokładnie napisałem w/w wypowiedź, lecz taki  jest jej wyraz - jednoznaczny na temat(Ww).
W kwestii  pedofilii i transfuzji, nic nie ukryłeś lecz przedstawiłeś konkretną prawdziwą rzeczywistość w jej wewnętrznym kręgu.
I jeszcze jedna bardzo istotna Twoja wypowiedź w stosunku do tych, którzy znając problematykę w sekcie w rożnych aspektach ''odpowiadają, to wolę być w środku, będąc oszukiwanym''.
Kończąc mój komentarz, również pragnę Tobie podziękować za wystąpienie w tym programie i poświęcony prywatny czas na kolejne odkrywanie, demaskowanie obłudnej postawy zewnętrznej tej obrzydliwej, pełnej kłamstwa  SEKTY jw.org  Świadkowie Jehowy- serdecznie pozdrawiam 

Myślę, że ten program zwróci szczególną uwagę społeczeństwu na tych domokrążców, co pukają do drzwi głosząc ''Słowo Boże'',  z drugiej strony coraz to częściej nagłaśniane są w mas mediach tajemnicze sprawy w tej amerykańskiej korpo-sekcie (Ww).
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad, 2018, 22:24 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline PoProstuJa

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #61 dnia: 03 Listopad, 2018, 22:08 »
Jak myślicie?
Ktoś w zborze się przyzna innym, że oglądał taki skandaliczny program o Świadkach w "Skandalistach"?!
No bo to jednak materiał odstępczy jest, a za kamerą siedział i go kręcił sam Szatan!  :P


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #62 dnia: 03 Listopad, 2018, 22:11 »
Jak myślicie?
Ktoś w zborze się przyzna innym, że oglądał taki skandaliczny program o Świadkach w "Skandalistach"?!
No bo to jednak materiał odstępczy jest, a za kamerą siedział i go kręcił sam Szatan!  :P

- siostro Grażynko, oglądałaś ten straszny program na Polsacie wczoraj?
- no coś Ty Bożenka, oczywiście że nie, odstępców miałabym oglądać?!
- ja też nie, bo oni nie mają nic do zaoferowania. A ten z brodą to tak tam kłamał na organizację...
- noooo, a ta młoda nie lepsza!

;D


Offline Dianne

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #63 dnia: 03 Listopad, 2018, 22:15 »
Następnym razem zrobimy ankietę i pomożecie wybrać tomkowi skarpetki jak będzie znowu miał być sławny :D :D :D
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Overthinker

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #64 dnia: 03 Listopad, 2018, 22:15 »
ŚJ będą mieli haka na ten program. Prowadząca nazwała ich sektę sektą.  ;D
Za chwilę wprowadzą narrację, że prawdziwa religia musi być sektą, a psychomanipulację wymyślił Jehowa na potrzeby organizacji ;D
- Dzień dobry, czy przypadkiem nie jest Pani oszustką?
- Ależ skąd! - powiedziała Strażnica.
Podczas gdy ona jest.


Offline Dianne

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #65 dnia: 03 Listopad, 2018, 22:17 »
Za chwilę wprowadzą narrację, że prawdziwa religia musi być sektą, a psychomanipulację wymyślił Jehowa na potrzeby organizacji ;D


Jeden starszy powiedział żonie mojego brata, że świadkowie jehowy zmieniali treść Biblii, żeby ich nauki były prawdziwe.
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Overthinker

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #66 dnia: 03 Listopad, 2018, 22:18 »

Jeden starszy powiedział żonie mojego brata, że świadkowie jehowy zmieniali treść Biblii, żeby ich nauki były prawdziwe.
A gdy to okazało się zbyt mało, postanowili zmienić definicję słowa prawda  ;D
- Dzień dobry, czy przypadkiem nie jest Pani oszustką?
- Ależ skąd! - powiedziała Strażnica.
Podczas gdy ona jest.


Offline wybraniecGwiazd

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #67 dnia: 03 Listopad, 2018, 22:19 »
Następnym razem zrobimy ankietę i pomożecie wybrać tomkowi skarpetki jak będzie znowu miał być sławny :D :D :D

Osobiście opłacę stylistę :D
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad, 2018, 22:23 wysłana przez wybraniecGwiazd »
Życie jest zbyt krótkie, by pić niedobre wino, nie jeść lodów i marnować czas na ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży.


Offline Stanisław Klocek

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #68 dnia: 03 Listopad, 2018, 22:19 »
NIE. Nie wrzucaj. Nie wyrażam zgody
Jezusie z Nazaretu! Czy my nie możemy sobie nawzajem nie utrudniać życia.
Kaiser Proszę Cię przestań.

Na razie Polsat nie zrobił zastrzeżeń. Tomasz, czemu zgodziłeś się na wystąpienie publiczne w TV, a teraz czujesz się zagrożony? No cóż, przekwalifikowałem z publicznego na prywatny, podobnie jak z TVN-u.
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad, 2018, 22:23 wysłana przez Stanisław Klocek »


KaiserSoze

  • Gość
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #69 dnia: 03 Listopad, 2018, 22:21 »
Na razie Polsat nie zrobił zastrzeżeń. Tomasz, czemu zgodziłeś się na wystąpienie publiczne w TV, a teraz czujesz się zagrożony? No cóż, przekwalifikowałem z publicznego na prywatny.

Po prostu uszanuj moją wolę.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #70 dnia: 03 Listopad, 2018, 22:23 »
Ogólnie dzisiaj fanatyczny świadkowski odłam mojej rodziny dostał ostrą zachętę do obejrzenia tego programu, przez nestora naszej rodziny. Foch był nieziemski. A komentarz, że to Nemo tobą steruje i odstępcze programy ci poleca.
Resztę pozostawię bez komentarza, bo w słowniku ludzi kulturalnych nie ma słów mogących opisać ten stan zmanipulowania.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #71 dnia: 03 Listopad, 2018, 22:24 »
Za chwilę wprowadzą narrację, że prawdziwa religia musi być sektą, a psychomanipulację wymyślił Jehowa na potrzeby organizacji ;D
... a bycie członkiem sekty i nosić to miano jest zaszczytem i podążaniem za wzorem pierwszych chrześcijan i apostoła Pawła.
Dz.Ap. 24:1,5: "1 ...Oni to wnieśli przed namiestnika oskarżenie przeciwko Pawłowi. ... 5 Stwierdziliśmy, że człowiek ten jest przywódcą sekty nazarejczyków, szerzy zarazę i wzbudza niepokoje wśród wszystkich Żydów na świecie."


Offline Sebastian

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #72 dnia: 03 Listopad, 2018, 22:27 »
Była nieprawda bo to byli odstępcy. A odstępcy potrafią tylko kłamać. I kraść i zabijać i niszczyć.
akurat z tym niszczeniem to prawda :)

Nie wiem czy Sara potrafi umiejętnie kłamać lub umiejętnie zabijać albo umiejętnie kraść (i przypuszczam że prawie na pewno wszystkie te trzy umiejętności są jej obce) ale niszczyć potrafi znakomicie :)

sekta tyle lat dzień po dniu propagandowo buduje swój świetlany wizerunek w społeczeństwie, aż przychodzi do studia telewizyjnego Sara i dokonuje wielkich zniszczeń w tym tyle lat budowanym propagandowym wizerunku - to mi sie naprawdę podobało :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Trinity

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #73 dnia: 03 Listopad, 2018, 22:29 »
mamy nową najwyższą
lepszą niż podczas komisji królewskiej 😁
Tomku odstępstwo ci służy wyglądasz o wiele lepiej niż na kongresie
Saro ale ty masz jajca i urodę
ale to ci mówi pewnie każdy
eh celebryci
no fajnie, wstrzeliliście się bo jest cisza = nuda
a tu taka petarda


KaiserSoze

  • Gość
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #74 dnia: 03 Listopad, 2018, 22:30 »
Czyżby nikt nie dostrzegł Dianne na widowni?!