Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Głosowanie w wyborach  (Przeczytany 20363 razy)

Offline Sebastian

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #90 dnia: 23 Październik, 2018, 12:40 »
jak już jesteśmy przy oszustach, to mimo mojej wielkiej niechęci do Platformy (i być może przedwczesnej radości z "zatopienia" jej w moim województwie) wyznam wam, że trzymam kciuki za najuczciwszą oszustkę w Polsce, panią Zdanowską, prezydent Łodzi.

to co pisowcy odstawiają w tej sprawie to jest żenada i zgadzam sie z Leszkiem Millerem że Andrzej Duda powinien Zdanowską ułaskawić.

nie ulega wątpliwości że pani Zdanowska jest oszustką - gdyż sama temu nie zaprzecza, a sąd karny jej to udowodnił: przestawiła nierzetelne dokumenty zaciągając kredyt. Ale przecież ona ten kredyt już spłaciła i to z odsetkami! Skazana na grzywnę 20.000zł także grzywnę uiściła od ręki, sprawa zatrze się 28 września 2019 roku. Ta kobieta już dawno wszystkie swoje winy odkupiła.

trzymam kciuki, aby (jeśli prezydent Duda jej nie ułaskawi) sprawa ciągnęła sie po sądach administracyjnych aż do 29 września 2019 gdy sąd jedyne co będzie mógł zrobić to uznać że Zdanowska jest czysta jak łza.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline lukier

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #91 dnia: 23 Październik, 2018, 12:47 »
Zaskoczyłeś mnie Sebastianie takim rozsądnym podejściem do Zdanowskiej, zgadzam się w 100%.


Offline Sebastian

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #92 dnia: 23 Październik, 2018, 14:40 »
skoro jesteśmy na forum o profilu religijnym to warto przypomnieć biblijnego oszusta imieniem Zacheusz. Ten kurdupel był niesamowicie wrednym poborcą podatkowym wielu ludzi w życiu oszukał, ale po rozmowie z Jezusem postanowił nie tylko wszystko co wyłudził oddać czterokrotnie, ale jeszcze dodatkowo przekazać połowę swojego majątku na rzecz ubogich. Pan Jezus go pochwalił i obiecał mu wieczne zbawienie. Jezus nie marudził że Zacheusz zrobił za mało, np. że powinien oddać cały majątek. Jezus docenił wolę naprawienia wcześniej dokonanych krzywd.

byłoby wspaniale, gdyby Andrzej Duda po prostu ją ułaskawił, ale jest to mało prawdopodobne z przyczyn czysto politycznych.

i dlatego "trzymam kciuki" za powolne działanie machiny sądowoadministracyjnej
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #93 dnia: 23 Październik, 2018, 14:41 »
   A mnie kandydat na wójta, zaproponował kandydowanie na radną. Nie ukrywam, to miłe i połaskotało moje ego. ::)
Musiałam podziękować, polityka zwyczajnie mnie nie kręci, mało tego uważam, że to taka sama szmira jak dobrze nam znana org...  ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Exodus

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #94 dnia: 23 Październik, 2018, 15:37 »
A ja nie ukrywam , nie nie , nie chodzi o to co jeszcze mogłoby połaskotać Tejzłej ego ale to, że w końcu jesteś.
 Bo to takie miłe.  Myslę że dla wielu.
 
Co do wójta, widać że mądry człowiek


Offline HARNAŚ

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #95 dnia: 23 Październik, 2018, 17:35 »
Sebastian to cwana , wyrachowana bestia ;D ;D Wie , że przegiął i jak wprawny polityk próbuje pokazać się z dobrej strony. Czy to szczere czy nie , nie mnie oceniać ale zmierza  chłopak w dobrą stronę  :)


Offline Roszada

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #96 dnia: 23 Październik, 2018, 17:39 »
   A mnie kandydat na wójta, zaproponował kandydowanie na radną. Nie ukrywam, to miłe i połaskotało moje ego. ::)
Musiałam podziękować, polityka zwyczajnie mnie nie kręci, mało tego uważam, że to taka sama szmira jak dobrze nam znana org...  ;D
To dlatego tyle czasu Cię nie było, aż kampanię skończyłaś. :-\
Teraz odpadłaś w przedbiegach, to wróciłaś. ;D


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #97 dnia: 23 Październik, 2018, 18:25 »
To dlatego tyle czasu Cię nie było, aż kampanię skończyłaś. :-\
Teraz odpadłaś w przedbiegach, to wróciłaś. ;D

  O nie...Roszada się za mną stęsknił  ::) ;D

W żadną kampanię się nie bawiłam, poza kilkoma tekstami dla kandydata na wójta.

Mój wójt mówi...może dobrze, że nie lubisz polityki, bo byś mnie jeszcze za kilka lat ze stołka wykopała.  ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Sebastian

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #98 dnia: 23 Październik, 2018, 18:27 »
Mój wójt mówi...może dobrze, że nie lubisz polityki, bo byś mnie jeszcze za kilka lat ze stołka wykopała.  ;D
a ponieważ "kobieta zmienną jest" więc Wójt nawet nie wie, że wypowiedział te słowa w złą godzinę :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #99 dnia: 23 Październik, 2018, 18:29 »
a ponieważ "kobieta zmienną jest" więc Wójt nawet nie wie, że wypowiedział te słowa w złą godzinę :)

   Jak pogoda w górach  ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).



Offline Roszada

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #101 dnia: 23 Październik, 2018, 20:27 »
U mnie w Trójmieście

Gdynia bez zmian Szczurek na kolejne 5 lat, a jest już 20 lat
Sopot bez zmian Karnowski na kolejne 5 lat, a jest już chyba 20.

Gdańsk.
Tu ciekawa sytuacja była:

wygrywał sondaże młody Wałęsa (PO)
drugi był obecny Adamowicz (niezależny komitet ale całe lata PO)
trzeci był młody Płażyński (PIS)

Aż tu w wyborach Wałęsa odpadł. :)

Ale pewnie znów Adamowicz wygra, bo sam zdobył 36% a Płażyński 33, ale Adamowicz będzie miał poparcie PO (Wałęsa miał 25%).

No i Słupsk.
Namaszczona przez Biedronia wygrała w pierwszej turze. :-\


Offline Sebastian

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #102 dnia: 23 Październik, 2018, 21:26 »
Sebastian to cwana , wyrachowana bestia ;D ;D
jako księgowy nie będę zaprzeczać "wyrachowaniu" bo jeszcze ktoś pomyślałby sobie że nie umiem rachować :)

ale swojej niechęci do Platformy i do Nowoczesnej zapierać się nie będę; prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż Sebastian zagłosuje na Koalicję Obywatelską :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline RenlyB

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #103 dnia: 23 Październik, 2018, 23:24 »
U mnie w Trójmieście

Gdynia bez zmian Szczurek na kolejne 5 lat, a jest już 20 lat
Sopot bez zmian Karnowski na kolejne 5 lat, a jest już chyba 20.

Gdańsk.
Tu ciekawa sytuacja była:

wygrywał sondaże młody Wałęsa (PO)
drugi był obecny Adamowicz (niezależny komitet ale całe lata PO)
trzeci był młody Płażyński (PIS)

Aż tu w wyborach Wałęsa odpadł. :)

Ale pewnie znów Adamowicz wygra, bo sam zdobył 36% a Płażyński 33, ale Adamowicz będzie miał poparcie PO (Wałęsa miał 25%).

No i Słupsk.
Namaszczona przez Biedronia wygrała w pierwszej turze. :-\

Od początku było wiadomo, że w Gdyni i Sopocie zmian nie będzie. Chociaż zaskoczył mnie aż tak dobry wynik Szczurka. Ludzie głosowali chyba z przyzwyczajenia, bo przez ostatnie lata Gdynia pod rządami tego Pana zaczęła bardzo odstawać od Gdańska i Sopotu.

A co do Gdańska to gdyby Adamowicz nie zrobił skoku w bok z Platformy, to też wygrałby w pierwszej turze. Podzielili się z Wałęsą głosami. Płażyński i tak nie ma szans na wygranie u nas, więc jedyną szansą na zmianę na stanowisku prezydenta dawało wejście Wałęsy do II tury.

Chociaż szczerze mówiąc cała trójka jest siebie warta. Nawet programowo mało co się od siebie różnili. Wybór między dżumą a cholerą ;)
Liczyłem na lepszy wynik społeczników, ale cóż...
"Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą." J.Goebbels


Offline Roszada

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #104 dnia: 24 Październik, 2018, 09:48 »
Adamowicz już ostatnio nie wygrał w pierwszej turze.
A Szczurek obniżył loty, kiedyś dostawał nawet 79 procent a teraz ledwie ponad 50.